• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka
@ninive211 No jo, něco na tom bude.. a mně přišla ovulka o den později, než jsem plánovala :slight_smile: Tak bude mít kdyžtak Sofinka sestřičku a manžel utře nos :slight_smile:
1. lis 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
teda holky,fakt jedete:slight_smile: od rána tu přibylo 5 stránek:slight_smile:) to v práci ani nestíhám číst :slight_smile:)
1. lis 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie já si právěže myslím, že když to bylo před ovulkou, tak to bude holka. Spermie s X jsou pomalejší, ale déle vydrží. Kdežto Y, kluci jsou rychlejší, ale právěže nic nevydrží (chlapi nooo). TAkže čím blíž ovulce, tím větší pravděpodobnost chlapečka. :wink:
Já mám doma dvě holky, a chtěli by jsme i třetí holku. Holčičky jsou prostě super. Navíc co s tím růžovým oblečením? :grinning:
1. lis 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata vy teda valíte dneska :grinning:
@natali29 @elisset @anuliina @ceekanka @rosalline @marokanek1111
Berunky, takže sem byla koupit další testy...rapidclear a mamatest a rapidclear sem udělala jak sem přijela z práce a negativní, už mě z toho hrábne....každopádně mrcha zatím nikde, takže mini naděje stále je. Zítra digitál rozhodne a buď budu mít veselej víkend nebo uplakanej. Dnes mi manžel řekl, že není možný, abych nebyla těhu, že mám pleť jak 15-letej puberťák :grinning:
1. lis 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mixlevpixle2013. :grinning: ,tak bohyni bych se nenazyvala....do toho vztahu jsem šla,že ty dva prcky má...v hloubi duše jsem vedela,že patříme k sobě,tak jsem to prostě brala tak,jak to přišlo :wink:
1. lis 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka No toho se právě děsím,že když mu ten spermio dopadne špatně,tak to dolehne pak na nás oba...on si hraje na hrdinu,ale nevím,co se mu v té jeho makovičce honí...zase na druhou stranu...v té práci už je 17 let a během té doby zplodil dvě děti bez sebemenších problémů...tak uvidíme
1. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Tak to jsem opravdu na tebe zlato zvědavá...moc držím palecky,aby to tam ráno bylo...slzicek už tu bylo hodně....už se tolerují jen slzy štěstí :wink:
1. lis 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No a my se snažili doma i před ovulkou i po ovulce,takže my budeme mít dvojčata,holku a kluka :grinning: ....kamoska na tyhle věci věří,na to kdy se milovat,jak mít postavenou postel,jakou barvu povlečení mít v ten moment toho "aktu"....a ejhle,chtěli holku,mají holku :grinning: :wink:
1. lis 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jen prulet....prosim dej mi 1DC do tabulky. Diky! Jdu parit s kamoskou, jsme ted v hotylku:slight_smile:
1. lis 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Jé, tak si to moc užij!! závidím :slight_smile:
1. lis 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna věřim že to tam je :slight_smile: zkus si udělat ovu test :D to prej bývá pozitivní a někdy určí ranné těhu :slight_smile: Ale je to jen fáma :slight_smile:
Jinak jste se fakt holky rozjely, že nestíhám nic :slight_smile: Teď jsem si udělala ovu test a čárka už slábne..takže to asi opravdu byla druhá ovulace a nebo slepá doktorka a jestli druhá ovulace, tak to by bylo aby nebylo :D
1. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jeaanna kdyby si viděla moji plet...nikdy jsem neměla s pletí problém a teď..ŠÍLENÝ!!!obličej,dekolt,ramena....nemůžu vyjít ani bez šátku :slight_smile:))
1. lis 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ahoj, trochu upadam do skepse..jen ovu test je slaby...buuu..byl posledni...dalsi ASI nekupuji....uz jsem doma z prace....drahousek dela sportovni aktivitu...takze krasnej klidecek.....rano me bolel levej podbrisek a ted me tlaci podprisek cely a picha v levem prsu..:o)))....ale kvuli tomu ovu testu...nadeje nedavam...jestli jsem 7.den....to uz by zbyvalo dva dny do testovani......to nedam... Na jakem delas oddeleni?
1. lis 2013 v 19:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ..ja mam prave docela velkou fantazii...takze, kdyz takhle nekde jsem...jezdim rukama po kameni, nasavam pachy a uplne vidim... otroky v rousce jak vlaceji kameny nebo behajici lidi v habitech po ulicich v ruinach, kdy se jeste leskly novotou......krale, faraony, sluzky, otrokyne....vzdy me to uplne pohlti.....ty se defakto vracis do tech dob a svymi dotyky se transformujes do tech osob, ktere puvodne dilo tvorili....no ty uz to mozna takhle romanticky nevidis....kazdopadne ti tvou praci zavidim..:o).....jsem si rekla, jestli jeste porodim nejake dite..vychovam z nej archeologa..:o)))
1. lis 2013 v 19:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 děkuju moc a aspoň budu konečně vědět na čem jsem :slight_smile:
@stepankakv ovu už nemám, sem je všechny vyplácala......mě prostě přijde divný, že by to test po takové době nepoznal? Už je to věčnost :grinning: Se toho zítřku hrozně bojím, bojím se toho, že to nevyjde :frowning2:
@marikura já měla pleť super,v lednu sem vysadil HA, do března to bylo ok, pak sem tam něco, ale poslední týden, to je teda mazec :grinning: :grinning: fakt jak ten největší puberťák!! Kdy budeš testovat?
1. lis 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv řekla bych slepá doktorka a druhá ovulka :slight_smile: Tak držím pěsti,aby to bylo, když jste to tak hezky pojistili :slight_smile:
1. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 tim esem myslim, ze se jdes odevzdat dro ruk odbornikum...ja jsem na tom vekove stejne...jeste dalsi mesic budu bastit duphaston...a pak jdu tlacit na svou doktorku...at me posle na nejakou laparoskopii, profouknuti vejcovodu...atd.....
1. lis 2013 v 19:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna ...je to jako muceni vid...chvilka nadeje..pak zase beznadej......at ti to zitra vyjde!!!!!!
1. lis 2013 v 19:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie kdyz budes mit takoveho certika jako tu prvni holcicku..tak mu to toho kluka dooost vynahradi...vypada, ze je mala velke cislo..:o))))))
1. lis 2013 v 19:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv takze nyni podruhe a lepe..:o)))..tfuj tfuj...at to dopadne....
1. lis 2013 v 19:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline děkujiii...no uvidíme :slight_smile: věřim ale moc nedoufám :(
1. lis 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset ....takze mas za sebou opravdu emotivni tyden..:o))))) Ja mam v planu...ze to v okoli nikomu dlouho nereknu....tady vam anonymne ano.:o))...a samo...svemu drahousovi...pak az po vsech testech..to pustim dal......je mi uz docela dost...a chci se vyhnout pochybovacnym pohledum...:o)
1. lis 2013 v 19:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv ja jo...ja ti verim...:o))))....neni mozne jinak...o)))))......
1. lis 2013 v 19:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 to mě nenapadlo,natáčet hlavu při sexu,by asi koukal,když bych natahovala krk na jih :D No třeba je to jako u rybiček,tam určuje pohlaví teplota vody :D
@marokanek1111 kočko,to dopadne dobře,obzvláště když má dvě děti jak říkáš :slight_smile: Neboj,nějaký spermiograf nakonec nebude ani potřeba :slight_smile:
@rosalline :D. Když ono je to dneska těžký. Práce je to nádherná,ale buďto musí být člověk hodně hodně průbojný a hodně hodně talentovaný a nebo musí mít prostě známy a na těchto školách jsou většinou děti,kteří už v rodině ten obor mají a makají pak pro rodiče.
@jeaanna na zítra kočko držim moc pěsti,určo to dopadne dobře,jiná varianta prostě není :slight_smile:
1. lis 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Kocko,ty už chceš testovat 9DPO?.... z toho slabnouciho ovu testu bych si nic nedělala,neee vždy to zaručeně určí tehu....a co se těch příznaků týká....taky mě buďto bolí jeden nebo druhý podbrisek a nebo celý a víc mě bolí levé prso než prave....tak si budeme držet palecky...my to dáme :wink:
Jinak dělám na DIOPU-dlouhodobá intenzivni osetrovatelska péče-lidé po infarktech,emboliich,CMP...hodně lidí ve vigilnim koma....občas je to hodně psychicky náročné
1. lis 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Dekuji zlato,snad máš pravdu :wink:
Tobě už to určitě taky vyjde další cyklus,držím vše,co mám :wink:
1. lis 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě je dnes tak hrozně smutno :frowning2: manžel měl dnes svátek, vždycky jsem mu udělala minioslavu a teď jsem sama, každý den je stejný, jsem daleko od rodiny a kamarádů, nikoho tu nemám a čas od času to na mě neskutečně padne jako zrovna teď... :frowning2:
1. lis 2013 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie já to znám zlato :( taky jsem strašně sama a někdy to na mě dolehne :( Snad to jednou budete moct vyřešit abys už takhle sama být nemusela...:( my snad taky .... závidím holkám co jim manžel ve přijde z práce a můžou být spolu :slight_smile:
2. lis 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak ja nebudu ta, co to tu prolomi :frowning2:(( digi test je taky negativni a to je pro me 100% odpoved :frowning2:(((
@blannie @stepankakv brrunky drzte se!! Obdivuju vas, si vubec nedovedu predstavit nemit chlapa doma. Ale brzy se k vam pridam, taky pojede pryc, ale co a jak budem vedet behem 14 dnu.
2. lis 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A smazla jsem profilovku, abych byla anonymni a nekdo me tu neobjevil, nechci aby nekdo vedel, ze se snazime. Hezkou sobotu vsem!
2. lis 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek