• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@blannie Blaníku nesmutni. Všechny situace jsou řešitelné .... Si psala, že pracuje 150 km daleko? Já třeba každý den dojíždím 70 km do práce. Ale znám i lidi, co dojíždějí dodnes 96 km. Tak tatu přimluv, určitě vašim očičkám neodolá...jaký plán máte do budoucna, vždyť tohle není už zrovna nejšťastnější stav, když tě to trápí...
2. lis 2013 v 08:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ach jooooooooooooo..:o(((((((. Pujdes na gyndu?
2. lis 2013 v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ne nechci, ale uz by to melo byt mozne. uz by melo byt zahnizdene a poustet hcg do krve....ale nebudu....kdyz to nedostanu, mam naplanovano testovani na pondeli 11....ale myslim, ze do te doby bych uz to sama poznala a citila.... To oddeleni, to je podobne jako ODN??? To je opravdu jen pro velmi silne osobnosti...mam zkusenosti, kdyz tam chvilku lezela ma babicka....nervni sestry, doktorka alkoholicka....ale to byly ty starsi..zvlastni je, ze ty mlade..byly mile a privetive...kdy se to tak muze otupit?
2. lis 2013 v 08:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata, tak se musím pochlubit. Zrovna jsem si dělala ovu testík, a tak pozitivní jsem ho ještě neměla. :astonished: Čárka na mě hned vykukla, a je tmavší, než ta konntrolní. To znamená, že dneska je den D :grinning: To musí vyjít, to musí vyjít. :grinning: :grinning: já jsem o tom víc, než přesvědčená.
2. lis 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline věkove podobne ? To jsem rada ze nejsem blazinek sama. No jsem na to zvedava. Pi tolika letech k jinymu doktorovi ale nevidim to jinak
2. lis 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina drzim pěstičky a preju krásné snažení :grinning:
2. lis 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna Beru nesmutni.. Já bych pořád doufala dokud by nepřišla mrcha.
@marokanek1111 Děkuji,snad už to opravdu výjde nám všem,vůbec se mi to takhle nelíbí..
Holky taky mám teď chmury. Narazila jsem na fotku z UTZ,teď v listopadu bych měla termín. Představa že bych tady teď psala s bříškem.. Ach jo..
2. lis 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv někdy je to fakt těžký, hlavně mě to chytně, když muž na víkend nepřijede :unamused: A Sofinka vždycky ráno běží ke dveřím, buší na ně a volá "táta" :frowning2: Ale musíme to přežít, abychom si mohli pořídit domeček, takže se tím utěšuju, a kdo ví, třeba to bude už třeba za rok :slight_smile: Teď jsme takhle začali pátý měsíc, tak to už nějak dám. Ty máš taky všechny ostatní daleko? :frowning2:
2. lis 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline taky jsem tady no name a tak to zustane .... chapu te a sebe taky v mem veku ..... ale tady na vas holky moje mam zavislost a vim ze me chapete.Jste moje holky zlaty.
2. lis 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Já si íkám, že to musím přežít, aby bylo líp... S tím dojížděním by to bohužel nešlo, musel by odjíždět brzo ráno a vracel by se pozdě a ani nemlvím o ceně za projetý benzín.
2. lis 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina To je skvělá zpráva!!! To vyjde, to vyjde, to vyjde!!!! :wink:
2. lis 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna To mě moc mrzí... dokad nedorazí M, tak nic není ztraceno! Moc držím palce!
2. lis 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie
@mixlevpixle2013 děkuji děvčata. Říkala jsem si, že sem hodím i foto, ale mám vybitou baterii. Tak třeba později. :wink:
2. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ....povede se to broucku....vsechno je tak, jak ma byt......budes mit brucha jeste nejmene trikrat..:o)). VYDRZIME, ZVITEZIME.....:uz jsme to tady jednou psaly....s kazdym cyklem se zvysuje nase pravdepodobnost...hm?
2. lis 2013 v 09:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina tfuj tfuj, at to vyjde..:o))))
2. lis 2013 v 09:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie maka i o vikendech?
2. lis 2013 v 09:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 tak ono je to tezke, kdyz pritel jeste deti nema...a touzi po nich..a me uz odtikava....uz bych si ani nepomyslela, po rozvodu pred dvema lety, ze bych jeste mohla mit normalni rodinu......a ejhle...na sklonku reprodukcniho veku..se mi prihodi toto..:o)))))...ale docela me to pohltilo.....chcu to chcu to a moc....:o)))
2. lis 2013 v 09:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline Jsi zlatá,děkuju :slight_smile: Moc mi tady všichni pomáháte.

Já jedu zas do školy a tak se mějte hezky a užijte sobotu :slight_smile:
2. lis 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline a ty děti nemáš? můžu se zeptat na tvůj věk? já jsem teda taky starší, ale mám dvě dítka.
2. lis 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline :frowning2: říkám, jak to má být, tak to je. Ještě týden počkám na mrchu a když nedorazí, šla bych 11. v pondělí na vyvolávačku.
@anuliina Dneska se teda pořádně snažte, vyjde to, je to jasný :slight_smile: Držím pěsti :slight_smile:
@ceekanka Berunko, je mi z toho smutno, ale nenadělám nic, budu doufat v lepší zítřky :slight_smile: sem si ráno lehce poplakala a hurá na další snažení :slight_smile: Chmury hoď za hlavu, vím, že se to moc nedá, když to na člověka padne, ale teď se určitě zadaří a vyjde to až úplně do konce....bude líp, věřím tomu.
@blannie děkuju zlato, ale myslím, že brzy dorazí....do dneška sem pořád věřila, ale dnes už ne. Příště to vyjde. Teď jste na řadě zase vy :slight_smile:
2. lis 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina 39...mam dvacetiletou dceru..:o)))...muzeme vozit kocarky spolu...:o)))))
2. lis 2013 v 09:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaanna je mi líto, že ti to nevyšlo, ale nevěš hlavu. Máš ten cyklus hrozně teda dlouhej. Ale jak jsem vypozorovala, tak většina holek tady. Já jsem snad jediná, co opravdu max. 29 dní a šlus. Jinak snažení bylo už včera a dneska ráno. :grinning: :grinning: než mi můj drahý utekl do práce. :wink:
2. lis 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline no já mám po 37 a jsem rozhodnutá, že pokud se nám to do 39 nepodaří, tak končím. Já mám teda dvě zdravé krásné holčičky, ale ty jsou z prvního manželství. Teď jsem čerstvě znovu vdaná, tak miminko by pro nás bylo takové krásné završení všeho. Jinak kočárkovat spolu můžeme, akorát nevím, jestli to nemáme od sebe moc daleko.
Odkud jsi? Klidně mi to pošli do zprávy.
2. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina ja myslela, ze kocarkovat muzu spolecne s dcerou..:o)))))))))))) Manzel deti uz ma?
2. lis 2013 v 09:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline a jo tááák. jsem tě špatně pochopila. :grinning: :grinning: No právěže manžel děti žádné nemá. Myslím teda svoje. Ale bere moje děti jako by byli jeho, takže zase až tak na tom svém nelpí. Pro mě o to líp, že na mě není vyvíjen žádný tlak. Spíš to bereme buď a nebo. Prostě to necháváme osudu. A ty máš jen jedno dítko? Tu 20 letou dceru? to se za chvíli můžeš stát i babičkou. :slight_smile:
2. lis 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina jojo..to muzu...ji varuji, at si nezkazi zivot......a sama za jejimi zady kuju pikle..:o))))) U me byl prave drahous ten, kdo me zacal lamat......tak jsem si rekla...je to posledni sance...pred tim jsme se pokouseli s manzelem asi 6 let....pak jsme sli do unicy a tam mi diagnostikovali PCO a jemu pomale spermie......nez jsem se dokapili na iVF, tak si nasel jinou...DOBYTEK!!! :o)
2. lis 2013 v 10:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline to je život. Já jsem si zažila něco podobného. Ale potkalo mě to štěstí, že jsem potkala lepšího chlapa. Beru to tak, že se to mělo stát, aby jsme s dětma byli šťastní. A to teď jsme.
A jsi podruhé vdaná? A tvůj muž děti má?
2. lis 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna nesmutni beruško, možná se ti to teprve objeví, nebyla bys první ani poslední, spoustě holkám se to ukazovalo pozitivní teprve 2 týdny po vynechání menstruace, dokud nepřišla menstruace, tak je stále naděje :slight_smile:

@rosalline my jsme to taky nechtěli nikomu moc říkat, ale v práci to holky poznaly samy no .. jinak jsme to ještě neřekli nikomu, manželovi jsem dovolila říct to jednomu kamarádovi, protože měl takovou radost, že to chtěl říct aspoň někomu, ale jinak to taky držíme v tajnosti .. to víš, pořád je tam ten respekt, že nevíš co se může stát, navíc to nemám ještě potvrzené od doktora a mám o to větší strach, že snad ani jedna moje kamarádka hned to první miminko nedonosila, vždycky poprvé potratily :frowning2:

Jinak co se týká toho, že nemáte chlapi doma holky, tak se k vám za měsíc přidám taky :unamused: Odjede mi pracovat skoro na druhý konec republiky, takže tady budu sama, než se všechno vyřídí a budu moct jet za ním, to je tak na půl roku.
2. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina nene, mam ke svatbam nejaky odpor..:o))))))....byla by to totiz treti svatba....ale jestli se podari, tak do toho asi prastim..nechci mi jine jmeno nez me ditko....drahous deti nema...a jeslti ´myslis byvaleho manzela...tak ani nevim...
2. lis 2013 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek