• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Ahoj holky, nemáte nějaké "rady", jak nejlépe otěhotnět:slight_smile:
2. lis 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina tak sem si to v hlave probrala a od zitra zacnu cvicit Jillian a jist podle jidelnicku, ktery sem si na sebe nechala vytvorit, kdyz sem potrebovala zhubnout, abych ty myslenky hodila za hlavu....na konci bych byla o nejaky kilo lehci, zdravejsi, veselejsi a to by bylo divny, kdyby se ani pak nezadarilo :slight_smile: Prave ten dlouhy cyklus me trapi, bude to doba, nez prijde ovu, ale budu testovat :grinning: Jo a na priste si koupim jen 1 tehu test a to ten digi, protoze s tim mym blaznivym testovanim bych se za chvilu nedoplatilo :grinning:
To jste to vcerejskem a dneskem krasne pojistili :slight_smile:
2. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaanna věříš mi, že mám stejné myšlenky jako ty. říkala jsem si, že jestli to tento měsíc nevyjde, tak se dám do hubnutí a hlavně přestanu s tím blázněním. Včera jsme se kvůli tomu večer chytli s manžou. Vyčítal mi, že do sebe pořád něco rvu, a vůbec nenechám pracovat svoje tělo. (beru listovku a piju čajík) Tak jsem byla v ten daný moment naštvaná, že mi to vyčítá, ale pak jsem nad tím přemýšlela, v něčem má pravdu.Hrozně se to ve mě bije. Nejsem už nejmladší, a nechci rodit až ve 40 -ti. :unamused: a přitom nechci dělat nic násilně. Ono psychika dělá strašně moooc.
2. lis 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@apacheee Ahoj, zkus se optat v těhulkách, kdybychom měly spolehlivé tipy, tak netrčíme ve snažilkách :grinning: Kdybys na něco přišla, dej vědět, uvítáme to tu všechny :wink: Snažíme se jak divý a nic :unamused:
2. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elisset dekuju Beru. Jste tady holky vsechny tak hodny!! Myslim, ze ms prijde, zkusime ji vecer s manzelem pomoct :grinning: protoze pokud me pak odjede, je to v haji :frowning2:
Nedivim se ti, ze to jeste nechcete rikat, lepsi je pockat :slight_smile: Vse bude v poradku. Kdy jdes k Dr.?
2. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie To je jasný, myslela jsem jen takové to základní info - třeba nejlepší polohy,atd. Takové ty obecně známé věci, o kterých já nevím vůbec nic, protože jsem se o to nikdy nezajímala:slight_smile: A teď se to snažím dohnat:slight_smile:
2. lis 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee Jo ták :wink: Všechno to jsou bohužel rady, jejichž úspěšnost je zcela na náhodě a vyšlo by to i bez toho. Zrovna ta poloha podle mě záleží na anatomii každé ženy, takže když někdo potom změní polohu a zkusí to jinak, tak třeba otěhotní, ale polohou jako takovou to není. Jediné, co zaručeně funguje, je snažit se v době ovulace - zjištíš ji sympototermální metodou (měření BT a fyziologické příznaky) nebo pomocí ovulačních testů, nebo nejlépe pomocí všeho dohromady. :slight_smile:
2. lis 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna Minulý týden jak jsem volala k dr, tak mi sestřička říkala, ať ještě ten týden počkám, tak nevím .. Buď příští nebo ten další, možná kdybych počkala do toho dalšího, tak už by mohlo jít vidět srdíčko třeba :slight_smile:. To už bych byla nějak v 7 tt. Manžel by chtěl jít semnou, doufám, že to dr nebude vadit, ale nechci ho o to připravit, když to chce sám .. Nevím jestli se manžel bere už na první ultrazvuk, to asi ne co? Dneska jsem ještě dělala test a čárka naskočila dřív než kontrolní a je už úplně silná :slight_smile:. Uvidíš, jestli se to pak rozjede a jestli ne .. tak si udělej test ještě příští týden.
2. lis 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Kocko nesmutni...až vydělate dost korunek,tak pak už budete jen spolu...já sama si to neumím moc jasne predstavit,ale moje nejlepší kamarádka má to samé,mají s manželem dvě děti a u ní je to ještě horší tím,že ji manžel vyhrožuje tím,že se odstehuji všichni do Ameriky,pokud se politická situace v ČR nepohne k lepšímu :-/....je na všechno hrozně sama,ale má tu alespoň přátele a rodinu...tam by neměla nikoho...Opravdu Vás obdivuji,jste nesmírně silné....
2. lis 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Chjo berusko,to mi moc mrzí,ale dokud tu mrcha není,není ještě nic ztraceno...ale už to prolomí jen ta dr.,ta se koukne a dá injekci a bude jasno :wink:
2. lis 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rosalline Hodně lidí to nazývá LDN....já vždy říkám,že je to něco mezi LDN a Jip dohromady....máme tam i lidi na monitorech,v akutním ohrožení života,jsou to většinou lidí,co už "zvládají"dýchat bez umělé ventilace,tak se posílají k nám...3/4lidí má vigilni koma,ze kterého už se nikdy neprobere a my to víme a máme mu zpříjemnit co nejlépe ten odchod na věčnost....leží tam někdy i tři roky...myslím si,že je to o lidech...u nás nenajdes člověka,ať už mladeho nebo staršího,který by se k pacientovi choval hrubě...myslím,že zbytek personalu by mu to "dal pěkně vyzrat",že už by ho to ani nenapadlo....Asi tak,když má zlou povahu většina personalu,těžko s tím neco udělá jedna hodná sestra....ale opačné to ukocirovat jde :wink:
2. lis 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anuliina Zlaticko,tak moc držím palce,ať je tenhle měsíc pro tebe tím vítězným :wink:
2. lis 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě po noční ležím v posteli a nechce se mi ven,spustil se mi k ryme i kašel,to mi krasne začíná dovolená :frowning2: ....a doufám,že to nemůže uškodit případnému mimi...jediné,co jsem se odvážila si vzít tak ambrobene sirup do čaje,v malém množství nebo už bych si dávno nasadila nějaká ATB :-/
2. lis 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ja mela vždycky dlouhý cyklus a co jsem sundala 30 kg mám cyklus jak mladice...... ale stejne mimi nějak nejde :'(
2. lis 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak koukám,že je to tady dneska plné žalu. Nesmutnětě,bude fakt líp,musí,jiná možnost totiž není. Já si sice dneska pobulela zas ještě ve škole,ale už nebudu - takový hloupý otázky na mě měli.. :unamused: @marokanek1111 Kočko,mímo bude v pořádku neboj,ono je asi lepší si něco málo vzít,než pak mít 40tky. Chudák kámoška teda,v Americe by si moc nepomohli,když celá naše ekonomika se odvíjí právě od situace v USA.
@jeaanna já ti tak moc přeju aby mrcha nepřišla a ty jsi objevila ještě krásný dvě čárečky..
2. lis 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie mam obe dcery na ovulaci. Si vyber...respektive, si nevyberes :grinning:
@ceekanka
@ninive211 podnetna diskuse :grinning: ...muj manzel mel na sobe nejake priserne trenksle s Homerem, no totalni tragedie...ted nosi boxerky, slipy jsou des a trenksle to same.

Jinak zpravy od nas....vlastne zadne. Boli me bricho jak sfina, ale to mivam, takze klasika. Jsem zpet z HK...
2. lis 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no ono je prokazane, ze XX jsou pomalejsi po vypusteni na svobodu, ale zase maji vydrz. Pricemz XY jsou hr hr, cpou se vsude, ale zase maji vydrz pariciho se kralika. Toliko veda. Jenze k tomu se pridava jeste kvalita spermii a kvalita vaginalniho prostredi. Treba prave ty uple splipy, ci rifle, ci horka vana atd prispiva k prehrivani varlat a zase XY to vzdavaji, pricemz amazonky XX se drzi. Vaginalni prostredi zase muze byt prehnane alkaloidni ci prekyselene a zase muze zvyhodnovat jedno ci druhe..ted tedy nevim z hlavy, ktere vrazdi jake spermie.

Kazdopadne zdrave dite je asi cil vsech ac touzit neni zakazano :wink:
2. lis 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline jsem take vekove podobne, je mi 38...no jsem na to zvedava, akorat, ze ja mam doma jeste mala hadata :slight_smile:
2. lis 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To mě docela nahrává.. Chtěla jsem se totiž zeptat,jak je to s lubrikanty. Obyčejný,né ty podporující otěhotnění,třeba od primerosu. Nemohou uškodit,než pomoci,nebo naopak? A co intimní mycí gely? Upravují PH,je to ph příznivé i pro spermie? Sice teda ten mycí gel se asi nedostane tam kam spermie,ale tak mě to napadlo :sweat_smile:
Ty trencle tvého mužíka mě pobavili :grinning:
2. lis 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no na holčičí se prý doporučuje kyselé prostředí pochvy
2. lis 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka lubrikant neeeeeeee!!!!! Nic, co tam nepatri. Umyvat idelane vodou, co nejprirozenejsi prosredi je zaklad. Ja bych vam neco napsala, ale budete si myslet ze jsem uplne silena a tak zustanu u tohoto :grinning:
2. lis 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Já četla, že klasický lubrikant mění pH, tudíš může spermie brzdit, ale určitě záleží jak který a jak u koho :slight_smile: Ten mycí gel by snad vliv mít neměl, doufám :slight_smile:
2. lis 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni
@blannie
No já teda lubrikant nepoužívám,to jen ze zajímavosti,a ten mycí gel... No tak před ovulkou bude jen voda no :D Nonnni,teď mě teda ale velmi zajímá co jsi nám sem chtěla napsat :slight_smile:
Asi budu muset vytvořit prostředí jako u prvního početí,třeba na tom všem nečo bude :sweat_smile:
2. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Já tak od konce puberty pravidelně používala intimní gel od Avonu a nikdy jsem neměla problém se záněty. Poslední dva roky jsem to začala šidit a používat velmi sporadicky a hned se sem tam objevila nějaká ta kvasinka. Podotýkám 6 let stále se stejným partnerem, veřejné bazény nenavštěvuji anebo jen velmi sporadicky. Takže něco na těch gelech asi bude, že mohou pomáhat udržovat dobré prostředí v pochvě, myslím, že pH kolem 5,5 nebo tak nějak. Teď nevím, jestli je to dostatečně "kyselé" prostředí na tu holku :slight_smile: A vůbec, jsem zvědavá tento cyklus, nevydrželi jsme a milovali se i v období ovulky (resp. asi těsně před), což nahrává spíš klučíkovi, ale zároveň jestli tam zůstali i nějací bojovníci ze snažení dva dny předem, tak možná bude pěkný boj...no snad z toho aspoň něco bude :slight_smile:
2. lis 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka hele, reknu ti k tomu asi toliko, ze vajecny bilek (syrovy) ma velice podobnou konsistenci ovulacniho hlenu a to i ve smyslu, ze v jeho prostredi spermie prezivaji podsate delsi dobu a kolik se najde lidi, co si nad tim odfrknou, tak se najdou lidi, kteri na to nedaji sopustit. Jediny problem muze byt, ze kdyz as blbe vejce, tak je sance salmonely, ale pokud mas dobry zdroj...poste jedna te takovych tech babskych rad :wink: V podstate se pouziva jako lubrikant.
2. lis 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 tak osobni zkusenost je asi nejlepsim ukazadlem, cin jak ti vyhovuje:slight_smile: Ja jsem bez zanetu a veskerych problemu od okamziku, kdy mi novy gynekolog rekl, ze cista voda je naprosto dostacujici, ze uplne nejhorsi je pouzivat gely (vcetne intim gelu) v dobe menstruce, kdy je PH uz tak mimo normal. Jinak kvasinky jsou hnusny, osobne zkusenost nemam (a ze jsem se lecila na gynekologii doslova od batoleciho veku az do puberty) , ale pamatuji si par tehotnych kamaradek behem tehotenstvi a rvaly bolesti a nemohly ani chodit:cry:
2. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Tý jo,to slyším prvně,ale to je dobrý :slight_smile: Ikdyž,pokud bych to chtěla aplikovat a obeznámila s tím přítele,asi na mě bude koukat hodně divně :sweat_smile: Ale co,má li to pomoct..
2. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no to mu hlavne sdelovat nebudes, prsknes to na sebe (respektive omatlas, namatlas, vmatlas koliko to pujde) a pritele zmermomocnics:slight_smile: Ale nevrdim, ze to doporucuji, riziko salmonely tam je, ale to prostredi je v podstate uplne stejne, spermie preziji...proste babska rada...
2. lis 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No v každém případě si to nechám ještě v záloze :slight_smile: A děkuju
@blannie už víš kdy ti dorazí jeřáb? :slight_smile:
2. lis 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chachacháááááááá, tohle nesmím říct drahoušovi, ten po dítěti touží tak, že by ze mě měsíce padala smažená vajíčka :o)))))))))))))))))))))))
2. lis 2013 v 19:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek