• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
3. zář 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi nějako nechce nic dělat...mám dnes jeden den volna....myslela jsem si,jak budu uklízet...ale nechce se mi vůbec nic......vařeno ještě je,to vařil chlap včera a jedno děcko se nají ve škole........se přemlouvám,abych vůbec vytřela podlahu,natož něco jiného......zítra a pozítří opět do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo kočky,asi se vydám směr venčení divé zvěře...a pak tedy něco poklidím,než přijdou miláčkové ze školy a začne kolotoč......když zbude ještě časík,tak nakouknu,ale nic neslibuju.....
Přeji zatím hezký zbytek dopoledne :wink:
3. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 hezke dopoledne preji:wink:

Ja usoudila, ze jen magor v tomhle pocasi myje okna a jsem doma:slight_smile:))
3. zář 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
asus....................................................4..................................1...........................-----
blannie................................................1.................................3............................. -----
marokanek1111................................2..................................9........................... -----
marikuna.............................................1............................ ....19............................?
rozaruska...........................................3...................................22............................7
eeen....................................................1..................................29............................?
michaelka83......................................2..................................30.............................?
saminomimino..................................1.................................31............................ 13 .....................+ :grinning:
3. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus to mě moc mrzí... :frowning2: další měsíc už to vyjde!!! taky se bojím toho, že to nevydržím s testem, ta statistika biochemka je tak vysoká, že se člověk spíš dočká zklamání... já nikdy před Sofinkou netestovala a myslím, že měsíc před tím pravým otěhoteněním jsem měla možná zamlké /neb biochem těhu, měla jsem to ještě pravidelně a měla jsem zpoždění, a pak přišla neskutečně silná divná ms, hoooodně bolestivá ... Sof jsem testovala až 14 dní po meškání, protože jsme to nechávali náhodě a já nevěřila, že můžu tak snadno otěhotnět, až manžel říkal, že jsem asi těhotná, a když mě babička na návštěvě řekla, že se cpu jak těhotná, tak jsem testovala - byla jsem v 6tt :grinning:
3. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni No jasně, že chci tip!!! :wink: A uklízení stavby fakt nezávidím... rekonstruovali jsme byt a úklid toho hnustnýho stavebního bordelu za všudypřítomnýo štiplavýho prachu nikomu nepřeju :unamused: Ten testík vypadá krásně! Hned mám lepší den :grinning:

Holky, kdyby neseděly nějaké údaje v tabulce, tak se prosím ozvěte, nakecáme toho nějak moc, tak se trochu přestávám orientovat :grinning:
3. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 nesnáším úklid! a nechápu, čím to je, že se nepořádek dělá skoro sám... uklidím jednu místnost, vrátím se tam po pěti minutích a je to tam zas jak v tanku.... jsem v tomto ohledu velmi, velmi neefektivní, ještěže muž jezdí jen na víkend, to stihnu uklidit, napéct a navařit, někdy :grinning:
3. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Paráda :slight_smile: Koukala jsem že už všichni zkouší testovat a já čekám a čekám,tak nejsem sama :slight_smile:
3. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sice ještě nevíme,jak na tom budeme s porodem my,ale já si jeden vyzkoušela na nečisto už včera. Vím že to sem moc nepatří,ale pochlubit se musím. Do pul noci jsmevčera porodili sedm krasnych stenatek :slight_smile:
3. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rozaruska Děkuju moc! U nás jsou právě samé holky, tak všichni chtějí, abychom měli kluka, takže jsem nějak podvědomě podlehla... ale citím, že bude zase holčička :grinning: Holčičky jsou úžasný :sunglasses:
3. zář 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě bych se chtěla zeptat vás zkušenějších,jak funguje ta tabulka ? :slight_smile:
3. zář 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě v neděli hospitalizovali a šla jsem urgentně na operaci, protože jsem měla mimoděložní těhotenství. Vzali mi levý vejcovod a prostě to nechápu. Mám pocit, že doktor zanedbal v úterý 27/8 UZ. V to úterý jsem byla 5+3 a sdělila mu, že trošku krvácím. Na UZ mi řekl, že v děloze vidí gestační váček a že mám brát Utrogestan. V neděli ráno jsem jela znovu na UZ, kde byl jiný doktor, který řekl, že je to mimoděložní a to v děloze je jen dutinka. Gestační váček v tu neděli měl 13mm. Neříkejte mi, že v úterý to doktor nemohl na UZ vidět. Dle mě se prostě pořádně nepodíval. Stalo se, musí se dál, ale mám pocit, že me ohrozil na životě. Třeba je to opravdu těžké vidět, ale v tu neděli to doktor viděl hned. Snažit se můžeme za 3 měsíce, tak jsem jen chtěla popřát, ať jste všechny v pořádku, ať se brzy zadaří a že se musí prostě bojovat. Nikdy to nepřestávejte vzdávat :slight_smile:
3. zář 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cameliee to je mi lito:frowning2:
3. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cameliee teda to je šilený fakt chudaku at si brzo v pořadku ,ch jo :frowning2:
3. zář 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tabulka ?no tak kolik měsicu se snažiš kolikaty den od menzes jsi a tak :wink:
3. zář 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó,takže přehled,abych se za čtvrt roku mohla stresovat že pořád nic? :grinning:
@asus
3. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak mrcha dnes přišla... :frowning2: ,přesně na den jako kdybych brala HA, akorát vůbec žádné bolesti...no abych to nezakřikla :slight_smile: , takže 1DC a pojedem znova....
3. zář 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jj přehled :wink:
3. zář 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen no tak vitam do klubu taky sem začala dneska na novo :frowning2:
3. zář 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cameliee moc mně to mrzí,je to ale divné,u mimoděložního jsou velké bolesti,myslím že vždy,každopádně se drž,hodně štěstí:slight_smile:
3. zář 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky dočtu vás,dnes den šílenec,první den ve škole,dělám dálkově maturu a masakr,to nikdy nedám a do toho to skutečně nečekaně rychlé těhu,dnes MS nedošla a testy takto,dělané odpoledne,nechápu že to fakt asi klaplo
3. zář 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni super gratuluji,já dnes krásný dálničky,mám v diskuzi taky foto,kdy ti vychází termín?Mně dle MS zase květňátko 11 ctého
3. zář 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cameliee Ahoj, to je šílený, musel to být pro Tebe obrovský šok... u toho lékaře bych zvažovala stížnost na komoru, pokud už to mohl zjistit :frowning2: Hlavně, že jsi už v pořádku a že na to přišli!!! Moc moc držím palce!
@saminomimino krásný testíky! Tomu se říká štěstí, hned takhle první měsíc.. holt už jsi matador, to se nějak projevit musí :slight_smile: S tou maturou Tě naprosto chápu a obdivuju, mě nejde učení ani s jedním :unamused:
3. zář 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino me take:slight_smile: Ale myslim, ze ovu byla posunuta o den/dva, navic ja zasadne rodim drive, starsi ve 36+0 a mladsi 37+4...takze budu rada, ze budu mit vubec kvetnatko:wink:)))) Ja si vzdycky strasne moc prala majove kotatko a fakt ho nakonec snad budu mit!
3. zář 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino no právě a já neměla bolesti absolutně žádné, proto to mohlo mít naprosto fatální následky, když to ten doktor v to úterý neodhalil. Jinak blahopřeju a ať je vše v pořádku :slight_smile:
3. zář 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cameliee je to hrozne, kdyz se clovek nemuze spolehnout na lekare...preji rychlou rekonvalecenci uspene snazeni!
3. zář 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni děkuju:slight_smile:
3. zář 2013 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Holky tak už jen dobré zprávy jo :wink:
3. zář 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cameliee Tak to mě moc mrzí:frowning2: Víš, v únoru jsem si prošla něčím podobným - nebylo to naštěstí mimoděložní těhotenství, ale dg.anembryomolla - gest.váček, ale embryjko nikde. ..Ale věř mi, bude líp :wink: A ty tři měsíce utečou jak voda. Držím Vám do dalšího těhu palečky!
3. zář 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek