• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka V pátek to odesílali, i s tím gynexem, tak doufám, že v pondělí nebo v úterý, ale teda vůbec nevím, kdy to začít brát.. asi počkám na nový cyklus.
2. lis 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Jo no tak ty teď máš po ovulce,viď. Já začnu asi rovnou,budu mít akorát nějak po mrše. A vůbec,jaký další cyklus? Žádný nebude :slight_smile:
2. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Já fakt doufám, že nám to pomůže, tobě to krásně vychází, že nemusíš na nic čekat :slight_smile: Jsem si uvědomila, že ovulka u mě byla 28DC - to už mají "normální" holky na testu třeba aspoň ducha. A mám tuchy, že tenhle měsic nic, ale zatím to jde nějak mimo mě, jsem ráda, že jsem aspoň už opravdu pořádně vychytala ovulku na den přesně díky BT :slight_smile:
2. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Fakt? Já myslela že dřív,tak to jsi měla ovulku stejně jako já. Mrcha dorazila myslím 41DC,ale teda věřím tomu,že když by snažení nebylo,nebo by se vůbec spermijky s vajíčkem nepotkali,tak by dorazila normálka tak jak měla,teda 33DC. Mě to totiž jinak nejde na mozek. Já doufám,že mi to pomůže v tom,že budu mít ovulku dřív a tak se mi zkrátí i cyklus,protože takhle je to fakt na palici. A jak teda má probíhat správně to měření,aby to za něco stálo?
2. lis 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Já nevím teda, minulý cyklus jsem měla ovulku 21DC a cyklus trval 32, luteální fázi mám 11 dní. Teď dorazila ovu 28DC, takže ms dorazí 41DC, přesně jako tobě. Kdyby dorazila dřív, tak by to bylo špatně, protože by to značilo hormonální nerovnováhu - konkrétně v progesteronu, který "drží" MS. Takže to u tebe bylo úplně v pořádku :slight_smile: tedy až na to, že ms vůbec dorazila :frowning2:
2. lis 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Ty jo a jak je teda možný že až do teď jsem měla cyklus pravidelný a to 33. To by ovulka musela normálně chodit dřív,ale tím pádem si zase nedokážu vysvětlit,kdy jsme počali to první. No nic,uvidím kdy bude tenhle měsíc.. Pokud budou podmínky pro měření BT,tak zkusím i to.

Tak dobrou beruny :slight_smile:
2. lis 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka kocko, dle meho nervy. To ocekavani, mereni, spekulovani.....ja znam dost holek, ktere prvni mesic kontrolovaneho plozeni mely rovnou anovulak. Pripadne jeste nemoc, nebo cestovani, nebo proste "jen tak"..... drz se, brzy to vyjde!
@blannie ty to mas jak noty na buben...ty asi prave budes ten jen tak pripad :frowning2:
3. lis 2013 v 05:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holciny. Muze byt ovulka treba 7 den cyklu kdyz mam cyklus 28-30 dni ?
3. lis 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ahoj, nenenene, ledaza bys mela hormonalni poruchu.....faze po ovulaci smi byt max. 14 dni..nekde uvadeji 16..
3. lis 2013 v 09:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline aha tak diky. Ja jen ze mam takovej pocit ale asi je to jenom pocit. Diky zlato :grinning:
3. lis 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline ahooj :slight_smile: jak poznají tu hormonální poruchu?
3. lis 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Většinou dělají rozbor krve - hormonální profil... indicie může dát taky graf BT :slight_smile:
3. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné deštivé rano přeju holky moje zlatý. Něco nového ?
3. lis 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie takže příští měsíc kupuji teploměr a začínám měřit BT..přijde mi divný že doktorka 16DC řekla že mám po ovu a já měla 21DC pozitivní ovu test a to to určitě dostanu 28-30DC :( takže všechno na h... :slight_smile:uvidíme :slight_smile: ale už mám žravou jak blázen ...klasika před MS ....
3. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv vytvorenim hormonalniho profilu...ale pochybuji, ze ji mixle ma....
3. lis 2013 v 10:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ahoj, zatim nic moc noveho....dnes bych mela mit 9DPO, vajicko uz by melo byt uhnizdeno, jestli bylo urceni ovulace spravne...o cemz docela pochybuji, protoze bych ji musela mit 13DC...a to jsem jeste nikdy nemela...ale beru ruzne podpurne prostredky, takze kdo vi.....obcas pichani v brise.l..ale to znam...takze nic nepripisuji..priznaky zadne...pristi tyden bude psycho..:o)))
3. lis 2013 v 10:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv To je blbý, když nevíš, co a jak :frowning2: Já si taky nebyla jistá ani těma ovutestama, tak jsem začla měřit... a teď mám svůj první graf s potvrzenou BT, jistota samozřejmě není nikdy, ale pravděpodobnost vyšší, než velká, tu je :slight_smile:

Tady můj první grafík, se musím pochlubit, dneska mi to potvrdilo ovulaci :grinning:
3. lis 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u me nic noveho, jen to cekani je fakt sileny, uz bych rada vedela na cem jsem. A nevim, jestli ma smysl delat zitra test a nebo spis pockat. Teda vim, ze je lepsi pockat, ale nevim jestli to dokazu :grinning:
3. lis 2013 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Tak to úplně chápu :grinning: Já posledně testovala snad už 8 DPO :grinning: Teď to plánuju na příští pátek, to budu taky 8 DPO, ale co by, kdyby :sunglasses: A pak odjíždím, takže už testovat nebudu a buď to na mě v úterý přijde a nebo ne :sweat_smile:
3. lis 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Tak ja to zitra taky zkusim a kdyz bude negativni, tak si budu namlouvat, ze testuju proste brzo :grinning: ale mam posledni test, takze zitra budu muset dokoupit par do zasoby :slight_smile:
3. lis 2013 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni asi jo.. :slight_smile:
Dobré dopoledne hoky,tak dneska žádné novinky?
Já mám od rána rozcvičku.. Včera jsem přijela ze školy a zjistila jsem,že mi v želváriu chybí jedna želva. Žádný prcek,krunýř měla tak 12cm,prolezla jsem celý barák a želva nikde. Nedalo mi to a protože vím,že nevydrží na souši věčně,šla jsem ji hledat znova. Odstěhovala jsem skříně,sedačku,prohledala všechno,nikde není.. V létě nám zdrhnul had - nechápu kudy a teď želva.. Tak mám doma veselo no.
3. lis 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka_25 Tak já jsem si dneska uklízela skříň a našla jsem tam tři testiky ještě z předešlého testování a taky už jsem chtěla testit dneska...takové choutky jsem měla :grinning: .....Jsem původně měla naplánováno,že budu testit až v pátek,že když by v pátek byl negativní,tak na vikend vynecham utrogestan a že by třeba mrcha přišla o víkendu a já bych v pondělí po dovce věděla,co a jak a rovnou bych volala dr.,abych se domluvila, co dál.....ale teď nevím,jestli to vydržím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie krasnej vzronej grafik...od pristiho cyklu...jestli to nyni nevyjde...si je merim take......blannie jeste neco musime udelat s cernymi carami v tve tabulce.....cerna barva je spatne, blokace.....:o)..zvladnes to?...formatovani bunek...atd...tam to je...musi me proste privolat i energie a jine cary mary..:o)))))))) zluta nejlepe... :grinning:
3. lis 2013 ve 13:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka boooooozinku...a jaky had vam utekl...to je moje strasna obava...potkat hada.....nam taky zdrhly kdysi vodni zelvy z akvarka...tri dny jsem je hledala a nenasla.....pak jsme odsunuly skrine a byly v tom dutem soklu......hodila jsem je rychle do vody, ale plavaly chudinky vyschle...jak suchej kus dreva na hladine......no pak se postupne nacucaly...a byly ok..:o))))))..takze odsunout skrine
3. lis 2013 ve 13:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Tak to je teda záhada s tou tvou zelvou...je mi líto,že se ztratila....nechci te desit a vím,že ti to moc nepomůže.....ale jeden můj znami taky měl doma hady a jeden mu utekl a taky jako ty,,hledal všude...když už to hledání vzdal,tak asi po půl roce šel hledat nějaké maso do mrazáku a našel tam toho hada stočného v klubicku a samozřejmě zmrzlého....asi tam vlezl a už neuměl vylézt :frowning2: ....prostě můžou vlézt kamkoliv :frowning2:
3. lis 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 leni...a ty jsi mela ovulacni test kdy pozitivni?...mela by sis k tomu pricist dalsi dva dny....na grafu blannie je to krasne videt....a teprve potom pocitat devet dnu od oplodneni...kazdopadne drzim pesti jako blazen....:o))))
3. lis 2013 ve 13:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Dekuju za pochvalu grafiku :-P Jinak zadna cerna tam neni, je to tmave cihlova, ale jak z toho musim udelat obrazek, tak to mozna opticky vypada jako cerny :slight_smile: Ale zesvetlim to, pokud to energii zpozitivni :slight_smile:
3. lis 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dotaz, do seminarek se pise jakym pismem a velikosti?
3. lis 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 jo tak tebe uz chytaji choutky?..:o)))))))...prsa stale boli? a bolivala i pred tim pred ms?..me uz nyni neboli...jen jsou takova napnuta....pichani v pobrisku..tu a tam......ja mam to testovani naplanovano..az na ten pondelek 11. Jednicku znamenaji pocatek , new start....do te doby by mela dorazit svina jedna usata...nebo ne..takze bud pocatek cyklu nebo pocatek noveho zivutka......ja totiz stale pochybuji o te sve ovulaci.......protoze ja jsem testila 9DC a nebylo tam vubec nic, pak az toho 13 DC a radovala jsem se, ze tam carka je...do toho to malinke spineni 2-3 dny....jenze ta carka..uza byla takova napul ostra napul ne... Jak vubec ti ty carky nabihaji...nebehnou hned? nebo treba hned jen duch a potom behem 5-10 minut se vybarvi.......zacinam byt hrozne pochybovacna...zda vubec ovuluji..:o)))))))))))
3. lis 2013 ve 13:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek