• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@blannie..jo ty cerne cary a pismo ve skutecnosti neni cerna...no tedy...ty jsi genius..:o))))))))) ..jo z hlediska energii, cervena znamena lasku......hneda velke usili a praci....promin, ze to takhle hlidam, ale to vis, nechci nechat nic nahode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..nehlede na to, ze fakt pristi tyden zacnu siiiiiiilet, vysilovat...blaznit....magorit....takze me vsechny holky, jak jste tady omluvte...pac se mnou nebude k vydrzeni..:o))))))))
3. lis 2013 ve 13:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie blannie podle zdejsich mouder...to bude holka jak vysita..:o)))))))
3. lis 2013 ve 13:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 jaky pocit?..ty tenhle cyklus uz netestujes tedy?...budes za tu jarunu? :grinning: :grinning:
3. lis 2013 ve 13:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline Test jsem mela pozitivni v sobotu, takze od kdy mam tedy pocitat DPO? Od pondeli nebo dokonce az od utery? Tim padem testovani nema vubec vyznam.. No mozna zkusim jeste vydrzet. Kazdopadne nejpozdeji v patek bych urco testovala (pokud tedy MS nedorazi driv), pze v sobotu budu slavit narozky, tak at vim jestli mam byt na nealku a nebo se naopak poradne opit :slight_smile:
3. lis 2013 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak jsem prave po precteni vsech moznych clanku.....dospela k zaveru....ze jsem ovulaci nemela...jdu se zabit....
3. lis 2013 ve 13:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka_25 ..pocitej spise pondeli..tzn.. dnes jsi 7. DPO...dle meho....ale na me uz moc nedej..prave jsem zjistila, ze jsem naprostej ovulacni analfabet
3. lis 2013 ve 13:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Po ovulaci se na grafu vzdy drzi teplota vysoko? A pak bud klesne, kdyz dostanes MS a nebo uz neklesne a to znamena, ze jsi tehotna? Nebo si to mylsim spatne? Jestli je to blbost, tak se omlouvam, o grafech nic moc nevim :slight_smile:
3. lis 2013 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 tak to , jak to pises....teplota neklesne a jsi v tom
3. lis 2013 ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Takze zatim ta vysoka teplota nic neznaci a nebo uz to znamena vysokou pravdepodobnost? Nebo se vse ukaze az podle teploty v dobe prichodu MS? Dekuji moc :slight_smile: kdyz to ted nevyjde, tak budu pristi mesic taky merit..
3. lis 2013 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Prosim, kdyz si zitra vzpomenes, tak mi nech stejne DPO jako dnes...asi jsem to pocitala spatne.. a tim padem zitra netestuju. Diky :slight_smile:
3. lis 2013 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Asi mas pravdu, takze na testy je jeste brzy.. Pristi tyden bude strasny, uz ted z toho mam nervy :sweat_smile:
3. lis 2013 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 souhlas s @rosalline, ještě může nastat jednodenní implantační pokles cca 5-10 dpo, ale pak se teplota musí dostat opět nahoru... někomu se po uhízdění teplota ještě zvýší a vzniká tzv. třífázový graf. Jinak pokles teploty obvykle nastává den před ms, někdy i v den ms a výjimečně i v průběhu ms.

@rosalline moudra nemoudra, třeba by to byl kluk :grinning:
3. lis 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline jinak snažení bylo 26 a 27DC, takže den před O :grinning:
3. lis 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 tak jo, nechám... :wink:
3. lis 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline No prsa stále bolí....nebo tedy spíš bradavky.....zajímavé je,že když se s mužem milujeme,tak mě nebolejí :grinning: ...asi se mi v tu ránu vyplavuje moc hormonů :grinning: :grinning: .....podbříšek se už trošku zlepšil...jen nárazově....jinak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......Mě čárka naběhne vždy tak nějak po 3-5 minutách,tak,jak potom zůstane......tak jsem to alespoň měla ten 10 DC,když se mi ukázala ta ovulka :wink: .....já právě chtěla testnout před víkendem...abych měla čas přestat brát ten utroš,kdyby se nic neukázalo a kdyby se ukázalo,tak abych mohla v pondělí už v práci referovat staniční,že přestávám dělat určité věci.....nechci nic nechat náhodě,bojím se,aby se nestala stejná věc jako minule.....Jka to myslíš,že jsi měla anovulák?
3. lis 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 ne, zatim vysoka teplota nic neznaci.....ja to mela tak, ze presne 11 DPO spadla z vysku na cunu...
3. lis 2013 v 15:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline
@marokanek1111
Holky,já vůbec nechápu,kudy ten had zdrhnul,nikde ani škvírka.. Nicméně vzal roha před tím už třikrát,jednou nalezen hned ráno,podruhé jsme ho hledali celý den a po třetí vylezl snad po dvou měsících ze schodiště. Teď si myslím,že už ho nenajdem. Máme z obyváku vchod rovnou na terasu a v létě máme pořád otevřeno,takže myslím,že se šel vyhřívat někam na pískovec. A ta želva.. Tu jsem sbírala pořád někde,přešla i půl baráku,ale pokaždé nalezena. Skříně,kde by mohla být vlezlá jsem odsunuté měla,koukala jsem pod ně,za ně.. Mě je divný,že není nikde slyšet,že by cvakala krunýřem o plovoučku.. Jednou zdrhla i malá a ta si ti štrádovala rovnou po schodech dolů. No nic no,uvidíme jestli se objeví :slight_smile:
3. lis 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem si teď přečetla všechno o měření BT,a prosím opravte mě,jestli jsem to pochopila špatně. Neurčím tím ovulku dopředu,ale potvrdím si tři dny zpětně že proběhla? A s jakým měřením máte zkušenosti? Nejpohodlnější je to asi v ústech,co?
3. lis 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka cha cha cha...to ne v ustech...:o)))))))))))
3. lis 2013 v 17:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ceekanka a co to bylo za hada?
3. lis 2013 v 17:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Jojo, potvrdí se to tři dny po ovu, ale můžeš to poznat i den po ovu, až výrazně vzroste teplota, ale jelikož je BT dost náchylná na cokoli, tak proto se uvádějí ty tři dny, aby to nebyl výkyv ovlivněný něčím jiným, než ovulací. Pokud ale používáš testy a třetí nebo čtvrtý den po pozitivním teplota vzroste, tak to s velkou pravděpodobností poznáš "už" den po. Já to chci používat hlavně na potvrzení toho, že ovulace byla, protože testy to nezaručí. S tím měřením - v puse se může, ale moc to nedoporučuju :sweat_smile:
3. lis 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky,teďko jsem si pobrečela,i když vím,že by to mohlo uškodit případnému těhu,,,,ale nemohla jsem jinak.....Asi jsem Vám tu nevyprávěla,že mi v sedmi letech umřel taťka....a do začátku tohohle roku měl hrob ve stejné hrobce,jako můj děda...mámy táta.....měl tam jméno,datum narození i úmrtí....a moje babička se z ničeho nic rozhodla,že se bojí,že až umře,tak nebude mít nikdo z rodiny peníze na to,aby jí na deskun nechal dopsat,tak desku bez vědomí ostatních předělala a nechala na desku napsat jen rodina .......(napíšu Novákova).......a táta se samozřejmě jmenuje úplně jinak.....já jsem o tom věděla,ale dneska jsem se dopálila,když jsem šla dát tátovi svíčku a věněček na hrob a zjistila jsem,že tam táta nemá ani urnu v tom skleněném okýnku,prý jí má někde pod pomníkem.....člověku ani nepřijde,že tam nějaký takoví leží pohřbený,,,,jako bych šla vzdát památku jen rodině z babičky strany a nee vlastnímu tátovi.....volala jsem to mámě a zítra se jdu pozeptat,kolik stojí buďto dopsání na desku (babička to tam prý nedala,protože máme moc dlouhé příjmení)...ale kdyby mi to řekla dřív,tak bych ty peníze dala do kupy a nechala ho tam dopsat :cry: ......a nebo m seženu takové to místečko v té urnové aleji....kde jsou ty okýnka....alespoň tam bude mít vidět urnu a bude tam jeho jméno a já budu mít pocit,že to tam dávám tátovi a nee někomu jinému.....Máma mi ještě říká,že aby se babička kvůli tomu nenaštvala.....tak jsem řekla,že naštvaní by jsme měli být my....a pokud se jí to nelíbí,tak se s ní klidně kvůli tomu pohádám....takhle já to nenechám......fakt je mi z toho hodně ouzko a bolí to u srdce,,,, :cry: .......Vím,že to sem nepatří,ale musela jsem to napsat,abych si ulevila...nezlobte se na mě....
3. lis 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline užovka červená to byla kočko.
@blannie
tak dobrý že jsem Vás pobavila,ale uváděli to tam,tak jsem se zeptala no :grinning: Akorát jsem si říkala,že je to měření u kterého vyvinu nejmenší pohyb a zkreslím tak co nejmíň BT :grinning:

@marokanek1111 Především není důvod se nám tu omlouvat,tím spíš se na tebe zlobit. Já jsem taky napsala o své želvě,která tady ,,nemá co dělat" a to se ještě stydím,protože je to malichernost oproti tvému trápení. Ale určitě s tebou souhlasím,babička by neměla žádný důvod se zlobit nebo se urážet. Já bych to viděla stejně. A neboj,maličké bude určitě určitě v pořádku.
3. lis 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline ještě k tý tabulce... klidně ti jí můžu poslat na mail, fakt tam není ani stopa černý, ani písmo, páč pak by se to bilo s tím barevným zbytkem a působilo by to tvrdě
3. lis 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ceekanka ale jdi ty, to rosalline má nějakou bujnou náladu :grinning: ještě jsem chtěla napsat vysvětlení k tý teplotě, ale odeslala jsem to nějak dřív, než jsem chtěla. Teplotu v ůstech hodně ovlivňuje vnější prostředí, proto může být často zkreslená, ale zkusit to můžeš a uvidíš :grinning: Taky se může, ale já zrovna střídám místosti, ve kterých spím - v jedný je 22 a ve druhý 17, takže by mi to mohlo ovlivnit.
3. lis 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ach jo, ukápla mi slza :frowning2: Chápu, že babička má pocit, že to je její hrob (teda to zní hrozně, ale víš, jak to myslím), takže si ho upravuje podle svého, zvlášť, když je typ "generál", jako většinou babičky bývají. Ale určitě to s vámi mohla probrat, protože pěníze na takovéhle věci se prostě vždycky nějak vyškrábou. A písmo se dá udělat i malé, aby se tam vešlo jakékoliv příjmení. Zkus s babičkou probrat to dopsání.. tvoje mamka si nevzala tátovo příjmení?
3. lis 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Děkuji zlaticko,jsem opravdu ráda,že Vás tu mám,člověk se má alespoň komu "vyplakat na rameni".....jak jsem nachlazena,tak jsem si tím pláčem totálně ucpala nos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka A to o tvé želvičce určitě není malichernost...taky to člověka zamrzí,i mě by to mrzelo...je to člen rodiny,jako kdokoliv jiný :wink: ...věřím,že se ještě někde objeví.....co třeba u stoupaček,za záchodem nebo za linkou....třeba "šla za vodou"?
3. lis 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ono nejde o to,že by bylo moc dlouhé a proto by se tam nevešlo...ale o to,že by stálo to příjmení moc peněz...a ona,než by se nás zeptala,jestli an to ty peníze dáme,tak to raději udělala po svém....ale to jsem nevěděla,že tam nemá ani tu urničku a má jí schovanou někde pod deskou....nemluvě o tom,že na ten hrob jezdí i příbuzní z tátovo strany,z daleka...a za kým teďko budou jezdit?.....na hrob,kde není ani zmínka o tom,že by tam ležel......Máma má tátovo příjmení....ale babička se jmenuje po mámy tátovi...po tom,co je tam pohřbený a nechala tam jen jeho příjmení.....táta se samo jmenuje jinak....prostě si z toho udělala jen svou hrobku
3. lis 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
od včerejšího rána sem se sem nemohla nějak utrhnout, moc práce bylo. Kluci se ted koupou, tak rychle dočítám :slight_smile:
@ceekanka doufám, že se želvička najde, mám taky moc ráda zvířátka a je mi líto, když se nějaký takhle rozhodne "provětrat". Můj bratr chová taky hady, želvy a ještěry, jeho vášeň od 11 let, teď je mu 35 :slight_smile: jednou nám had taky utekl, tak jsme prohledali celý byt, šuplíky, skříně, prostě všechno a ten lump byl smotanej na okně na parapetu :slight_smile: Beru, držím pěstičky, aby se želvička našla!
@marokanek1111 je mi to zlato moc líto, chápu jak ti z toho musí být :frowning2: Určitě se s babičkou domluv, aby jste to nějak vyřešili, je to vůči vám nefér....myslím, že když jí řekneš svoje pocity, pochopí a určitě to tam necháte dodělat.

Přemýšlím, že příště budu asi taky měřit BT, i když to teď pobírám jen zlehka :slight_smile:

Jinak MS pořád nikde :astonished: nepřijde vám to divný? Dnes sem se nějak špatně vyspala, sem strašně citlivá, všechno mě rozbrečí a po obedě jsem si musela jít lehnout a spala sem až do půl 5.....měla sem to tak vždycky, když přišla ms, ale ona pořád nikde, tak uvidím :slight_smile:
3. lis 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek