• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Začínají mě bolet zada.....a ty mě vždy bolí pár dní před mrchou....asi mi to chce něco naznačit :frowning2:
3. lis 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 mě bolí střídavě celý měsíc, taky nevím, co si o tom myslet......neboj, třeba to bude příznak těhu :slight_smile:
3. lis 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna To už je fakt divné,ten tvuj cyklus.A jdeš zítra na tu vyvolavacku? dr. se koukne a zhodnotí,co se tam děje s tím tvým tělem :wink:
Myslíš,že bolest zad je příznak tehu? Já mám za to,že mě při prvním tehu záda nebolelo a začala v době,kdy jsem začala potracet :frowning2:
3. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No to jsem taky četla no,ale tak sjem si říkala,že větrám každý den,takže teplota stejná,teda pokud jednu noc nemrzne a druhou není deset nad nulou :grinning: No asi v puse teda měřit nebudu no.
@marokanek1111 To znám a úplně to nesnáším,ucpaný nos a ještě po pláči. Já jsem strašně citlivá na změnu počasí a teplot. Rýmu mám skoro pořád ať už z vedra nebo ze zimy.. Hlavně se opatruj,a žádný stonání a brečení :slight_smile:
@jeaanna holky,želvička se snad najde,počkám si na aukci na dáreček k vánocům a půjdu po ní ještě mrknout,přítel říkal,že šustí neco za skříní. Měla jsem je sice dopo odtažené,no ale co kdyby náhodou :slight_smile: Kvůli hadovi jsme taky lítali celá rodina. Do kuchyně by se nedostala,to by musela překonat schody dolů a pak dva schůdky nahorů. Hadík se šel vyhřívat no,my ho měli u krbu :slight_smile:
3. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Mě teda u prvního těhu dost boleo v kříži. Všechny přínaky naopak pak pomalu odeznívali,když přestávalo tlouct srdíčko.
3. lis 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 je to divný, už sem z toho na mrtvici....říkala jsem, že ještě tento týden počkám, když mrcha nepřijde, v pátek ráno udělám test a objednám se na gyndu....buď na vyvolávačku nebo na ult. Jen se obávám, že netestovat vydržím tak max do středy :grinning: Někde jsem to četla, že to jsou příznaky :slight_smile:
@ceekanka určitě se najde...pak dej vědět :slight_smile:
3. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 marokanko...je to tedy mrzute, co ta babicka vyvedla...ale babicky maji svou hlavu...je-li tato situace resitelna...tak to hlavne vyresit tak, aby nebylo v rodine zle....znam to ze sve rodiny....u nas je general mamka...a vsechny od sebe postupne odhani..:o(
3. lis 2013 ve 20:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna jestli nejsi v tom...tak je to hormonalni nerovnovaha...a k tomu patri vsechny ty emoce a ruzne priznaky....hormony jsou desna svina
3. lis 2013 ve 20:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka vyparit se nemohla...urco nekde bude.....rodice pritele maji hroznyse....budu se tam bat davat na hlidani.....no ale to predbiham..:o))))
3. lis 2013 ve 20:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ...noo.. s tim merenim....ona to zase neni takova hruza...akorat ja jsem kolikrat s tim zapichnutym teplomerem..usnula..:o))))))
3. lis 2013 ve 20:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ja ti verim..:o))))...to s tou tabulkou
3. lis 2013 ve 20:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Ona asi každá žena je jiná.....já si opravdu pamatuju hlavně tu bolest zad,když to mimi začalo vzdávat....tak tedko mám že všeho podobného strach
3. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 kdy budes testovat?
3. lis 2013 ve 20:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline měla sem pravidelný cyklus po 30 dnech, co jsem začala s detoxem Dr.Jonáše, takhle se to zamotalo a mám ty cykly dlouhý.....uvidím tento týden a proberu to pak s Dr....ch jo :frowning2:
3. lis 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 jinak k tomu anovulaku, ja mam syndrom PCO..tak ze me ta slupka proste prasknout nemusi.....
3. lis 2013 ve 20:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak na tuto diskuzy sem narazila az dnes,my zacali taky v srpnu,teda uz v červenci,z toho nif a srpen se vydařil,teď končím 12 tt.Držím vám všem mof palce ať ste mezi tehulkama :wink:
3. lis 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 diky diky...naprskej tady na nas nejake bacose....please..:o))
3. lis 2013 ve 20:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Nevím,jestli je řešitelná.Babička je opravdu tip člověka,co se kvůli tomu urazí a myslím,že ani nepřistoupí na to,aby se tam táta dopsal....a já jsem připravena i na situaci,ze se s ní pohadam a dám tátu jinam....v tomhle případě budu bránit jeho....on je ten,kterému mám vzdát památku....je to blbé říkat,ale babička je ještě naživu,té vzdávat památku nemusim a mužu ji videt každý den....to tátu nemůžu,už X let a za to za ním chci alespoň chodit dávat kytici a svíčku.....chci místo,kde si s tátou mužu popovídat a říct,jak moc mi chybí....to ta hrobka tedko určitě není :frowning2:
3. lis 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ...urcite se brzy srovnas....kdyz je tomu tak....musis si asi nejakym zpusobem zaneradit telo..a pujde to jak po masle..:o). Antikoncepci jsi nebrala?
3. lis 2013 ve 20:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ..mas pravdu...taky bych se za to prala.....muselo te to hrozne zabolet....
3. lis 2013 ve 20:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Ale prasknout mohlo....já tehda taky měla tvrdou slupku na vajickach a proto jsem měla jít na tu laparku a ejhle,před laparkou se zadarilo a moje tělo vytrelo zrak i dr. :wink:.....určitě to vyšlo :wink:
3. lis 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Ježiš to jsi mi neměla říkat :D Teď teda neusnu,tím si můžu být jistá :slight_smile:
@marokanek1111 Já ti rozumím. Strach budeme mít vždycky a troufám si řict,že kdo prožil něco podobného,tak bude mít strach ještě větší.
Jo a tramtadadáááá - želva je na světě. Byla tam,kde jsem ji hledla nejmíň třikrát.. To je začátek všech dobrých konců :grinning: Určitě :grinning:
Ne,ale vážně,všechno bude berušky dobrý.
3. lis 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline No chci testovat v pátek,když to vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka A kde byla zelvicka?
Co se toho strachu týká,tak právě proto chci zůstat co nejdéle v práci,protože když budu doma,tak na to budu jen myslet a přivolám si něco špatného :-/
3. lis 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ...to bude tyden, co?
3. lis 2013 ve 20:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak aleluja...zelvik na svete...o)..kdy zacinas merit? od zitrka?
3. lis 2013 ve 20:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline No to tedy bude.....dost "vystreslí" :stuck_out_tongue_closed_eyes:......fakt budu mít co dělat,abych neodolala a netestla dříve
3. lis 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline vysadila jsem ji v lednu a pak sem to měla hezky po 30 dnech....sem zvědavá, jak rohle dopadne :slight_smile:

Teda holky, to bude týden :slight_smile: Kdo bude všechno testovat? Bude to pěknej nervák :slight_smile: Všem vám moc moc držím pěstičky!!!!!
3. lis 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Jupíííí, řelvička nalezena :slight_smile:)))
3. lis 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Jupíííííí, želvička nalezena :slight_smile:)))
3. lis 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek