• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@stepankakv Jé,děkuju,sand budu brzo já gratulovat tobě k nečemu mnohem slavnostnějšímu :slight_smile:
4. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no myslim že ne .... :( cejtim se normálně, až na ten kříž mě nic nebolí, takže žádný příznaky :( ale uvidíme ....Když to zítra dostanu 28DC tak mám asi tu hormonální poruchu, jelikož ovu testy ukázaly 21DC pozitivně. Uvidíme, uvidíme... nejhorší je to čekání :(
4. lis 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv určo bude vše v pořádku,neboj :slight_smile:
4. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,zaškrťte mě některá....ale mě se celý večer zdálo o testování a vůbec jsem nemohla ani spát....tak jsem ráno v půl šesté vstala a šla si udělat test :sweat_smile: ......po ránu v půl šesté jsem tam nic neviděla,tak jsem ho schovala a vytáhla až,když bylo denní světlo a normálně se v tom místě,kde má být ta druhá čárka,jakoby rozmazala barva....přesně tak nějako vidím,kde ta druhá čárka má být...ale je to prostě od toho začátku,až do té čárky mázlé...... :confounded: ...že já se na to nevyprdnu....vám sem pošlu dvě fotky,ale nevím,jestli to půjde dost dobře vidět......
4. lis 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Určitě tam k tobě budou mít lepší přístup,než tvá dr....od toho tam jsou a určitě nehledí na věk...budou se snažit,ti co nejvíce pomoct.....je to jejich práce......to je jako kdybych já řekla,že už nehodlám léčit staršího člověkě,že "beru" jen ty mladé a perspektivní......Bude to dobrré a určitě se brzy budeš radovat :wink:
4. lis 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 vydím to tam mázlé, ale nevím jestli to spíš neni vada v testu...zkus ještě jeden :slight_smile: takhle jsem test ještě neviděla...Drží palečky a moooc ti to přeji :slight_smile:
4. lis 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv kdy že ti doktorka potvrdila ovu?
4. lis 2013 v 11:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv No to mi taky napadlo,že je to vada testu....taky to vidím poprvé a pěkně mě to nakrklo....když už jsem tak vyšinutá,tak ať mi tam raději nenaskočí nic,než mazanice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dneska už testovat nechci...chtěla jsme původně až v pátek....asi se zahrabu do domácích prací,abych to zahnala..... :grinning:
4. lis 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline byla jsem u ní 16DC a řekla mi že už ovu proběhla a ovu testy jsem měla pozitivní až kolem 21 DC ... Buď jsem měla 2 ovu :D nebo mám slepou doktorku :slight_smile:
4. lis 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Tak zkus zítra ještě testnout pro svůj klid :slight_smile: To věřim, že to nas... :slight_smile: bud nic a nebo duch, ale rozmázlá barva??? :D to by mi asi spát nedalo :D
4. lis 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Asi se zítra na to vyprdnu.....měla jsem dnes opravdu slabou chvilku....zkusím ten pátek,pokud to tedy vydržím.....což nezaručuju.... :grinning: ....možná čtvrtek,abych fakt potom stihla vysadit ten utrogestan a počkat,jestli do pondělka přijde mrcha......
4. lis 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hahááááá,tak jsem an to asi přišla....já ho tam nechala namočený moc dlouho...píšou v návodu za 3 sekundy vyndat a já počítala minimálně do patnácti.....ani mi nepřišlo,že bych si ten návod přečetla...skoro na všech vždy psali 15 sekund :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....takže pokud tam něco mělo být,tak se to jednodušše rozmazalo :sweat_smile: :grinning:
4. lis 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina to je ale moc krásný :slight_smile:
4. lis 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jj to chápu .... to je jasný :slight_smile:
4. lis 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 dost dobrá odpověď .-)))))) jsi zlato, dokonce jsem se i zasmála :slight_smile: tvl ta čárka to jsem zvědavá co z toho bude :slight_smile: Moc držím palečky zlato :slight_smile:
4. lis 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv on se totiž pozitivní ovu test ukazuje i u těhotných
4. lis 2013 ve 12:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ty zrádče, ty už testuješ?? :slight_smile:))))))))) tak tfuj tfuj ať to vyjde :slight_smile:))). Tomu se říká zákon schválnosti :slight_smile:)))
4. lis 2013 ve 12:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marokanek1111 to je možná ten důvod. Já jsem to tak jednou měla taky, ale zase to bylo kvůli tomu, že jsem to tam měla krátce. Naprosto tě chápu, že jsi to nevydržela. Já vidím, jak budu taky netrpělivá, a při prvním podezření tasit testy. :slight_smile: Snad už ten příští testík ta vytoužená druhá čárka bude.
4. lis 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Promiň zlato,jsem prostě nemohla dospat a celou noc se mi o tom zdálo :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....tedko se budu pokoušet,to vydržet až do toho pátku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 ahojky,tak co,budem o narozeninách na alku nebo nealku? :wink:
4. lis 2013 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Děkuju zlato....no příště si pořádně prectu návod....i když teda ty tři sekundy mi prijdou hrozně málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline no ale pak čárka slábla na ovu testu a včera byla zase silnější, ale slabší než kontrolní ...:slight_smile: to už by neslábla, kdyby ukazovala těhu ne?
4. lis 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv ne, to ne ....včera jsem našla jednu modelovou situaci., kdy holka měřila souběžně ovu testy i těhu testy. Ovu testy ji od 9 DC postupně sílily a 12 DC byl jasně pozitivní. Těhotenský měla jasně pozitivní 13 DC
4. lis 2013 ve 13:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline ale není to pravidlem ne? myslim že jsou i holky co jsou těhu a ovu testy mají bílé ... nebo se pletu? kdyby to takhle poznaly ovu testy tak si nemusíme kupovat těhu testy :D
4. lis 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim jestli to sem už někdo dával, ale pobavilo mě to :grinning:

První příznaky toho, že vám hrabe ze snažení:
radujete se při pomyšlení na zvracení
vidíte růžové čáry, kde je nikdo jiný nevidí
mocné O již neznamená orgasmus, ale ovulace
nedokončujete slova (ovu, těhu)
používáte tajemné zkratky dc, ms, dpo
utrácíte více za testy, než za oblečení
ve dny okolo ovulace zrušíte veškeré společenské aktivity
močíte na proužek čehokoli
každé cuknutí v břiše je buď ovulační bolest nebo že by implantační?
ranní motto: Nemluv na mě, dokud si nezměřím teplotu!
konečně se těšíte na ranní vstávání – další možnost změřit si teplotu nebo odebrat ranní moč
4. lis 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@stepankakv řekla bych to takhle pozitivní těhu test = pozitivni ovulační test, ale pozitivní ovulační test se nerovná těhotná. Opravdu holky, co byly těhotné a udělaly si ovu test, byl vždy pozitivní. Ten nárůst je ale postupný, zhruba ve stejný den se ti ukáží oba pozitivní ... U ovu pozitivní znamená silná čára
4. lis 2013 ve 13:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv tak se teda dost vidím :slight_smile:))))))) to je vtipný ale pravdivý, myslím, že se nás tady nejde většina :slight_smile:
4. lis 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv je to jasné , hrabe mi :slight_smile:)))
4. lis 2013 ve 13:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hrabe nám všem :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
4. lis 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek