• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@mixlevpixle2013 je to tak, je to můj psychologický profil jak vyšitej :slight_smile:)). Kdy jdeš na tu kliniku?
4. lis 2013 ve 13:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline jj, mě čárka sílí zase ale jako pozitivní není :( ale tak je ještě brzo :slight_smile: Se musím uklidňovat :slight_smile:

Jinak nám hrabe všem :slight_smile: Mně absolutně :slight_smile:
4. lis 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv na pozitivni je ještě brzy ;)
4. lis 2013 ve 14:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv tamté , co jsem našla , začal sílit 9DPO, ale pozitivní taky nebyl. Až to 12.
4. lis 2013 ve 14:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline psala hae DC , ale myslela DPO
4. lis 2013 ve 14:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Ahojky, ja doufam, ze na nealku :wink:
4. lis 2013 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak uz se nemuzu dockat, jak se tu rozsiri ta listopadova tehotenska epidemie :grinning: nakonec jsem se rozhodla, ze si dnes rano udelam test a jak jsem zvykla chodit automaticky po probuzeni na zachod a nemela jsem ho tam pripravenej, tak jsem si vzpomnela az kdyz jsem sla ze zachoda. Takze az zitra :slight_smile: bude jeste nekdo testovat zitra?
4. lis 2013 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv To s tim jak nam hrabe je fakt vtipny a hlavne bohuzel v mnoha bodech (mozna i ve vsech) pravdivy :grinning:
4. lis 2013 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline já jsem podle ovu testů 5DPO ale čárka na ovu testu sílí, večer vyfotim a pošlu :slight_smile:
@lenka_25 :grinning: pravdivý to je opravdu skoro ve všech bodech :slight_smile:
4. lis 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Čárka ti sílí? To jsem z toho teda jelen, těším se na fotku! Sílí ti výrazně?
4. lis 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Já bych klidně testovala :grinning: Ale nic by tam nebylo, i kdyby bylo :grinning: Moc držím palce na zítra, ať tam něco je, nejlépe velký duch, žádný záprdek...
4. lis 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 jsem taky hrooozně zvědavá :slight_smile:)) musí to konečně vyjít :slight_smile:
4. lis 2013 ve 14:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 Test máš opravdu zajímavej.. s rozpitou čárkou jsem se ještě nesetkala, a že jsem podivných čar viděla už dost :sunglasses: Jsem nervózní, jaké zprávy podáš po dalším testování :slight_smile: opatruj se!
4. lis 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Diky :slight_smile: jen doufam, ze me rano neprekvapi MS, obvykle jsem mivala cyklus 28dni, coz vychazi na zitra.. Ale verim, ze nedorazi a zitra tam ta carka bude, pripadne pozdeji :slight_smile:
4. lis 2013 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no výrazně ne, ale sílí :slight_smile:)) já už to ani neumim popsat...večer pošlu fotku :slight_smile: jinak žádné příznaky nemám ( divím se, že ani ty vsugerované co mívám každý měsíc se nedostavily :slight_smile: ) takže to fakt vidím bledě ....Co ty?:slight_smile:
4. lis 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Snad na klinice dobře pochodíš, někdy stačí malá pomoc a vše je rázem dobrý, i přístupem se člověk dostane do větší pohody. Najít dobrýho a hlavně milýho doktora je dnes těžký.
4. lis 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv já myslím, že je ještě fakt brzo, tělo ještě vůbec neví, že je těhotný, protože vajíčko se teprv dostalo do dělohy, kdo ví, jestli vůbec už... Až se začne zavrtávat, tak začně ta správná zábava :grinning: Já tak nějak čekám, jestli se nedostaví pokles teploty, ale to může znamenat cokoli a ani nastat nemusí. Jinak posleních pár cyklů 2 dny před ms špiním, posledně už jsem si myslela, že jsem v tom a ono houby, takže to špinění vychází na 9DPO, den předtím testnu a uvidím, jestli špinění přijde nebo ne, pokud jo, tak je to jasný a nezadařilo se. Četla jsem, že když někdo takhle špiní, tak když otěhotní, tak to špinění většinou nenastane kvůli vysoké hladině progesteronu. Docela bych si ráda pořídila utrogestan, ale doktora mám daleko :frowning2: Jak dlouhou máš LF? Já se modlím, aby ta moje nebyla moc krátká (11).
4. lis 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Závidím délku cyklu :slight_smile: Zítra tam něco bude a basta fidli, žádný debaty nad tím nevedeme :grinning: Držím moc palce, nedočkavostí ani nedospím :wink:
4. lis 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Prosim te, ta lutealni faze se pocita uplne stejne jako DPO? Nebo uz vcetne toho dne, kdy je ovulace?
4. lis 2013 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no mně přijde, že se v tom svým cyklu ještě moc nevyznám :( doktorka mi řekla 16DC že jsem po ovu a cyklus mívám 28- 30 dní... To by tak vycházelo, ale díky těm ovu testům jsem zjistila že mám ovu 21DC a obávám se, že to zítra dostanu a moje LF bude malá, takže budu mít tu hormonální poruchu... příští měsíc jdu k té doktorce 7DC a 14DC na pozorování tak jí vše řeknu a snad mi to nějak pomůže a začnou se o mě nějak zajímat...na co je ten utrogestan? :slight_smile: Já nic nevím :slight_smile:
4. lis 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie Ahojky, tak mi tam napiš 1 DC :wink: konečně, můžem se snažit další měsíc :slight_smile:
4. lis 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Jojo, počítá se stejně :slight_smile:
4. lis 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Nestraš homonální poruchou.. :wink: Ony ty testy si můžou ukazovat v podstatě jak chtějí, pozorování na UTZ zjistí víc a přesněji, takže žádný strach a třeba fakt byla ovu 16DC a otest teď zančí něco jiného, než ovulaci :wink:
4. lis 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Ach jo, zrovna jsem ti chtěla psát, jak to s tebou vypadá... a ty takhle :frowning2:
4. lis 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no uvidíme :slight_smile: ráno možná ze zvědavosti testnu :slight_smile: jen tak :slight_smile: jsem tim asi posedlá :D
4. lis 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv A ještě k tomu utrogestanu - je to v podstatě progesteron, který má vliv na "zadržení" ms a způsobuje nárůst bazální teploty po ovulaci...

net: Progesteron je gestagen produkovaný žlutým tělískem, které se vytváří ve vaječníku po ovulaci ze zborceného folikulu. Progesteron zajišťuje řízení druhé poloviny menstruačního cyklu. Jeho vlivem dochází k zahuštění hlenu v děložním hrdle a zabránění pronikání spermií a dále ke změnám děložní sliznice, která přestává být schopná přijmout oplodněné vajíčko. Pro embryo, které se již usídlilo ve sliznici, vytváří optimální podmínky pro výživu a další vývoj.
4. lis 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie aha :slight_smile: sice jsem z toho pořád jelen ale děkuji :slight_smile:
4. lis 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie ale aspoň zase vím na čem jsem...a jdeme dál :wink:
4. lis 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Tedko tu ctu ten text o utrosi a nejako mi nejde do hlavy to,jak je tam psáno,že přestává být schopna sliznice přijmout oplodněné vajíčko....já měla ve středu poz. ovu test a od pátku jsem měla začít brát utros dle dr.,takže to znamená,že mi tělo nemuselo vajíčko přijmout,protože jsem si ho vzala dříve,než se uhnizdilo?ale proč by mi to dr. říkala? jsem z toho jelen :frowning2:
4. lis 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Tak taky patřím do té kolonky ženských,co začínají blaznit,přesně na mě ten popis sedí :grinning:
4. lis 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek