• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marikura Tak to je mi líto zlato :frowning2:.....ale tenhle měsíc už to vyjde....s chutí do toho :wink:
4. lis 2013 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@marokanek1111 děkuji :slight_smile:
4. lis 2013 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak posílám ovu testy 2-5 dní před MS cca... nevim...furt je tam čárka, včera sílila, dneska stejná, ale na fotce to moc vidět není..je ve skutečnosti výraznější ale neeee pozitivní...tak uvidíme co těhu test :slight_smile:
4. lis 2013 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 Ahoj, to řekla dr. správně.. není tam psáno, že při jeho nedostatku přestává být sliznice schopna vajíčko přijmout (protože se začíná rozpadat)? Právě při poklesu progesteronu dokází k rozpadu děložní sliznice, a tak při jeho nedostatku hrozí raný potrat. :confused:
4. lis 2013 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie Jeho vlivem
dochází k zahuštění hlenu v děložním hrdle a zabránění pronikání
spermií a dále ke změnám děložní sliznice, která přestává být schopná
přijmout oplodněné vajíčko. ....tak jsem to pochopila asi špatně.....
4. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv tady jsem našla hezký obrázek vývoje hormonů... možná, že ovutest reaguje i na jiné hormony, než LH a HCG, ale fakt netušim... co těhu test, nezkoušelas? :wink:
4. lis 2013 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie Je to tedy myšleno tak,že když ten progesteron užívám,tak se tohle NESTÁVÁ?už jsem fakt z toho nějaká jalová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2013 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie jj možná to reaguje na něco jinýho :slight_smile: já jen doufám tak sleduju ovu test :slight_smile: těhu zkusim ráno :slight_smile: ted by bylo stejně bílo :(
4. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 To psal nějaký lingvista amatér... :unamused: je to myšleno tak, že zabraňuje i těm změnám na sliznici.
4. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 no dušík by měl být v barvě druhé čárky tohle je spíše bílé jen vykreslené jak to nasálo moč,no kdy čekáš MS?naděje umírá poslední
4. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie Snad máš pravdu zlato....budu spoléhat na to,že dr. ví,co se mnou dělá....já ten utros zobu s "laskou".....mám lepší pocit,protože vím,že by mi pomohl udržet případné tehotenstvi :wink:
4. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino Jo udelala jsem ten test špatně,namocila jsem ho tam na moc dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....mrcha by měla přijít zítra,ale tím,že beru utrogestan,tak urco nepřijde,přijde,až ho přestanu brát ...
4. lis 2013 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 Když se koukneš na ten obrázek, tak tam jejasně vidět, jak sliznice při působení progesteronu narůstá a při jeho následném poklesu ubývá :slight_smile: Takže směle do zobání :wink: Já ho brala, když mi hrozil potrat.
4. lis 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie No zobu,zobu....už 11dní v kuse....a normálně se na ten prášek vždycky i těším :grinning: ....blázen no,to říkám :grinning:
4. lis 2013 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv úplně se v tom vidím :grinning:
4. lis 2013 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Zacinam byt z toho zitrejsiho testovani nejak nervozni..z toho snad ani nebudu spat :sweat_smile:
4. lis 2013 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv jeste mas cas...cas.....
4. lis 2013 ve 20:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 ja uz jsem zrejme z kola venku...ovu testy slabnou a slabnou......marokanku...ze ty to protrhnes..ze ano?
4. lis 2013 ve 20:26  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie to je opravdu super ten obrazek vyvoje hormonu....je tam taky model v teho tehot ens tvi?
4. lis 2013 ve 20:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline testovat? :slight_smile: já bych ráno testla :slight_smile:
4. lis 2013 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@vosinka
@ninive211 No já jsem to právě taky nevěděla. Vlastně jsem ani nevěděla, že to je dobré v těhotenství - já ho začala brát kvůli zdraví mozku a psychické pohodě. Ale beru taky jenom jednu kapsli a taky mám víc balení, takže to nějak dozobu, ale vzhledem k chuti už si ho příště nepořídím. Vyvážená strava je (snad) dostatečná, i když rybičky teda taky moc nepapám - občas lososa, tuňáka nebo tresku.
4. lis 2013 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já jsem tak napnutá, které se to konečně podaří!
4. lis 2013 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
4. lis 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rosalline No zlato,nevíš,jak bych ráda,ale nemohu zaručit.....ale tak třeba se zrovna v tvem případě ovu testy "pletou",neztracej naději....když nee ty,tak já taky ne a basta fidli :wink:
4. lis 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie Teeda,zlato,kam ty na ty krasne,chytré tabulky chodis?fakt super to tak vidět :wink:
4. lis 2013 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 jsem mistr vyhledávání :wink: přesně na tomhle grafíku je krásně vidět, jak je progesteron důležitý :slight_smile:
4. lis 2013 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@stepankakv klidně testni, buď bude nebo nebude, a pokud ovu fakt byla toho 16, tak by tam něco málo už být mohlo.. dyť to bys byla zítra 11 DPO? Jak dlouhý máš cyklus? (možná jsem se už ptala, ale kdo má tady v tý kecárně něco zpětně najít :grinning: )
4. lis 2013 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, pro vás všechny :slight_smile: :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
4. lis 2013 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Ahoj holky, chci se zeptat...s manželem smě se brali 3 srpna, HA jsem vysadila koncem září a od té doby máme pohl.styk bez jakékoliv ochrany. O mimčo se uplně nesnažíme, ale ani se tomu nebráníme. Nechtěla jsem už brát HA, stavíme domeček, penízky taky nic moc, ale zase se bojím to odkládat, hodně kamarádek mělo potíže otěhotnět. a nějak bychom to už zvládli..při HA jsem měla časté záněty až to vyústilo v chronické oslabení děl.stěny, srůsty prý ale naštěstí nemám, ale stejně mám strach jestli to půjde :( po vysazení HA se mi menstruace objevila, ale slabá a pouze 3 dny (ale lepší než nic, ono asi bude trvat než se to upraví) ...máte tady s tím vysazením HA X otěhotněním některá zkušenost? Vím, že je to blbost, ale já děti moc chci a bojím se, že to nepůjde...jak podpořit otěhotnění, máte nějaké účinné metody/ prostředky...děkuji moc :slight_smile:
4. lis 2013 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@rudolflenka Ahoj, já otěhotněla 4 měsíce po skončení s HA po sedmi letech, nic jsem nebrala, ale doporučuju aspoň listovku, dej tělu čas, ať se srovná samo :slight_smile:
4. lis 2013 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek