• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rudolflenka Třeba budeš za chvíli po nocích stahovat Kačeří příběhy a Červenýho traktůrka jako teď já :wink:
4. lis 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie tak to je super :slight_smile: ...já se ale bojím toho, že jsem měla častý záněty (kvuli HA) a že tam nakonec bude nějakej srůst - jak už tady někdo psal...ty záněty natropí hodně neplechy :(
4. lis 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rudolflenka ono v dnešní době má každý "něco". Mně zas všichni říkali, že nemám čekat moc dlouho, protože mám hypofunkci šz a že to nepůjde... a ono to šlo :grinning: A pokud tě straší srůsty, které, jak sama říkáš, nemáš nějak hrozné, tak se taky může brzo zadařit, hlavně se moc neděs a užívej si posvatební euforie a nemysli na to :grinning: My měli mít svatbu 2.6 a na 9.6. jsem měla TP - upozorňuji, že to bylo téhož roku. Začli jsme se snažením dřív, protože jsem předpokládala, že to bude rok trvat a ono, když se to zrovna fakt nehodilo, tak to vyšlo :grinning:
4. lis 2013 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre rano,tak na testu bilo,ani zadnyho ducha jsem nevykoula. Tak budu pevne verit,ze je jeste brzo :slight_smile:
5. lis 2013 v 06:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Cus, nechcet emi nektera shrnout, co se tady deje? Nemam sanci docist :frowning2: Nekdo se dvema // nekde?
5. lis 2013 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile: tak jsem taky testla a bílo :slight_smile: taky budu věřit že je ještě brzo :slight_smile:
@blannie cyklus mám 28-30 dní zlato :slight_smile:
5. lis 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline zítra tam jdu ale ještě to zvažuju a přemýšlím, zda tomu prostě tento měsíc nenechat volný průběh. Lae zase na druhou stranu budu mít 11 DC a to by mohla být blízko ovulka ..... ale objednaná sem na zítřek :slight_smile:
5. lis 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jj to je teda moje řeč, dám vědět :slight_smile: A co nového u tebe? Jak to vidíš?
5. lis 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak marokánek hlásí taky zase bílo na testu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......jsem se rozhodla,že ty testy budu zkoušet každý den...stejnak bych to nevydržela.....dneska,když jsem tam viděla to bílo,tak jsem byla už skálopevně rozhodnuta,že ten utrogestan vynechám,protože mám typické bolesti,jako před mensou...i ten stejný,zvláštní,nepopsatelný pocit,který cítím vždycky "dole"....pak jsem ten pitomí test naklonila pod úhlem "XY nebo XX" a něco tam vykoumala :grinning: :grinning: ....něco,co tam určo ve skutečnosti vůbec není :grinning: ....no ale každopádně jsem tomu dala ještě šanci a utroš ještě pro dnešek spolkla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25
@stepankakv
Holky určitě je ještě brzy a čárečky se ještě vybarví :wink:
5. lis 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
K sakru, tohle už není možné ..... Jdu najít nějakou bohyni plodnosti, které zasvětíme jako chrám naši diskuzi ....
5. lis 2013 v 08:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 jakože bys tam nešla?? Poznáš intuitivně, zda-li to, co navrhnou, se ti ekluje nebo tou cestou se vydáš. Není asi nic proti ničemu, když jim řekneš, že tenhle cyklus bys ještě ráda navolno s jejich asistencí a další už z podpůrnými prostředky....
5. lis 2013 v 08:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 ach jo broučku ...stále je šance!
Jsi v poho?
5. lis 2013 v 08:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv jsi v poho? Jestli je ten druhý termín ovulace správný, tak je opravdu ještě brzy
5. lis 2013 v 08:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline asi jo, asi máš pravdu, sice chtějí 1900 kč ale to až tak neřeším, spíš jsem taková na vážkách ..... možná spíš nerozhodná
5. lis 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Zlatíčko....nevěřila by jsi,ale zatím jsem....tak mrcha ještě nepřišla,ale spíš si myslím,že dorazí....samozřejmě mě to bude mrzet,ale zase si říkám,že se další měsíc už snad povede,když jsem v rukách mojí dr.,kdybych na to byla sama,tak by to asi bylo horší,ale mám svou dr.,mám tu Vás.....to prostě půjde :wink:
5. lis 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem ten dnešní test schovala do skříně,pořád na něj čučím,pořád něco hledám a už mi z toho fakt začíná harašit asi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co si pamatuju svůj první opradoví, pozitivní těhu test,tak mi tam ta druhá čárečka vyběhla automaticky i s tou kontrolní...sice nebyla úplně silná,ale běžely souběžně...takže dokud se mi tohle nestane,tak tomu asi nemá cenu věřit a pořád na tom testu něco "honit".....
5. lis 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 ale počkat, ty jsi psala, že tam něco vidíš?
5. lis 2013 v 08:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 .... Nerozhodná v čem? Každopádně vždy je lepší si nechat otevřít oči, av člověk věděl s čím bojovat a jaké prostředky zvolit
5. lis 2013 v 08:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka_25 jsi taky v poho?
5. lis 2013 v 08:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Jop...něco,co tam určo není....ale pro jistotu a klid své duše jsem si ten utrogestan ještě dneska vzala.....jsem z toho už zmatená......chtěla bych tam alespoň nějakého ducha a nebo nic......nejlépe mrchu,pokud se nezadařilo...pokud i zítra bude ten výsledek stejný,tak už ten utroš vysadím na ty dva dny a uvidím...pak bych ho zase nasadila zpět,kdyby nepřišla....uvidíme.....
5. lis 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic kočky,já musím letět na ČEZ.....včera nám konečně přidělili ten byt,ale není tam ještě zapojená elektřina,jen udělaná revize,tak se jdu optat,kolik to stojí a co se s tím dá udělat....a při té příležitosti si skočím koupit i další testy.....tak se tu zatím mějte hezky a snad bude ještě časík,abych se tu ukázala :wink:
5. lis 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ahoj :slight_smile: Myslím, že ztraceny jsme všechny.. :grinning: Teda já aspoň taky, ale zatím nikdo se // :frowning2:
5. lis 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv ahojky, jo, ještě je brzo, patřilas bys do menšiny, kdyby tam něco bylo :wink: Ale jeden nikdy neví, kam to vlastně patří :grinning: Jinak ten cyklus máš krásný, to bych se skoro přiklonila k tomu, že byla ovulka kolem toho 16DC, ale možné je všechno.
5. lis 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 návštevou dr. se nikdy nic nezkazí, i každá konzultace dobrá :slight_smile: Snad nikdo normální ti léky nutit nebude :slight_smile: U mě zatím nic, cítím se normálně a mam tucha, že tento měsíc nic. Na poště už mi čekají dva balíčky z lékárny, které jsem si po ovulce koupila - jeřáb, gynex a další várka nosifolu, takže zásobená jsem dostatečně :grinning: Tenhle měsíc jsem to všechno flákala a i to snažení nebylo úplně dobře načasovaný, ale aspoň jsem se pro příští měsíc poučila a třeba budou // pod stromečkem :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 Ještě čas, teta, klidně testuj každý den... já jsem paradoxně taky víc v pohodě, když prostě vím, na čem jsem, i když na testu nic není :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojik všem
@blannie tak co mala už je v pohodě?
5. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Dobre rano :slight_smile: Pokud jsi fakt 9 DPO, tak brzo skoro stoprocentně je... nějaký průkazný výsledek to může mít až těch 14DPO :slight_smile: Takže neztrácej naději, já budu taky takhle brzo testovat jen pro zajímavost, pak už počkám na ms, která chodí 12DPO a špinění od 9DPO, tak to mi to jistí :grinning: :unamused:
5. lis 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jdu si ho taky objednat... Jeřába
5. lis 2013 v 09:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek