• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rosalline já jsem naprosto v poho :slight_smile: proč ta otázka? testovala jsem pouze ze zvědavosti, kdyby byla ovu v době, kdy to předpovídala doktorka, tak už by tam něco vidět bylo :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ty nevíš, co bude na testu :slight_smile:)))
5. lis 2013 v 09:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ahoj, jojo, už vypadá v pohodě, jen ji občas chytně děsný amok, to předtím nemívala.... ale vyděsila jsem se tedy fakt slušně, nevěděla jsem, jestli mám dřív hrůzou omdlít nebo se vyzvracet, prostě se mi při podezření na tu strašnou diagnózu udělalo úplně hrozně zle, ale naštěstí to pak odeznívalo, takže doufám, že to je v pořádku. Bohužel máme doktora, který je v podstatě zastáncem očkování, máme i v očkováku napsáno, že jsme odmítli pneumokoka, fakt nechápu, když to není povinné. V prosinci máme jít na další hexu, mám sto chutí to odložit, ale bojím se, že mě utře jak malou a já nejsem moc asertivní :frowning2: Musím změnit doktora.
@blannie kdyby se doktorka nesekla, tak už by tam vidět něco bylo :slight_smile: proto jsem testovala :slight_smile:
@stepankakv no ptám se... Moje ovulační testy jsou čím dál slabší, tak jsem včera celej večer provzdychala, tak jestli taky nesmutníš.....završila jsem to akční hovadinou se žraloky ... A dnes jsem už otupělá...
5. lis 2013 v 09:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie co se malé děje?
5. lis 2013 v 09:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv to bys byla teoreticky 12DPO, a to je taky ještě relativně brzo, ty dva dny je ještě čas....Téměř jisté by to mělo být 18DPO, tfuj tfuj!!!!
5. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ANI NEVÍŠ JAK MOC BYCH TO TOBĚ ALE I VŠEM OSTATNÍM PŘÁLA. jEŠTĚ ŽE VÁS HOLKY MÁM :slight_smile:
5. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rosalline po očkování MMR má dost výkyvy v chování, tak mě tu někdo postrašil zánětem mozku vztahujícího se k encefalitickému šoku :unamused:
5. lis 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Takhle mě po ránu dojímat... si rozmažu svůj přírodní makeup :sweat_smile: Já opravdu doufám, že listopad bude zlomový, protože za říjen nemáme žádnou těhulku ani snad nikdo nebude s TP na červen, což mě moc mrzí :frowning2: Ale červenec je na narození příští rok krásný měsíc 7-2014, krásná čásla.
5. lis 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Ježkovy voči!!!! Ale je to v pořádku, viď?
5. lis 2013 v 09:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 já mám taky vlhké oči.... Taky to všem moc přeji!!!
5. lis 2013 v 09:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline jo takhle :´) To vyznělo jako jestli jsem normální si takhle brzy dělat testy :slight_smile:)) děkuji za optání, v poho jsem a doufám že je to ještě brzy a povede se to.. a když ne tak na to příští měsíc asi taky prdim a nechám se jen kontrolovat u tý doktorky ...Já už jsem se dneska zařekla, že pokud MS nedorazí, udělám si test nejdřív v pátek...než přijede manžel...Moc držim palečky i tobě aby nám to už vyšlo! VŠEM!!
5. lis 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie snad to dopadne dobře :slight_smile: až to přijde tak to přijde :slight_smile:)))
5. lis 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline snad už jo... na příště musím nakoupit nějaké vitamíny, které mají údajně bránit průniku látek z vakcíny do mozku :frowning2: je to naprostá hrůza tyhle věci :frowning2:
5. lis 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já vůbec nestíhám, pár dní tu nejsem a zase je tu o X stránek víc :D jsem z toho tumpachová :D Jak jsem tak ale vyčetla mezi řádky bohužel zatím žádná novinka, na kterou se tak těšíme všechny..musím se přiznat, že na rozdíl od vás jsem ostuda, žádné ovulační testy zatím nepoužívám, ale stejně na to dřív nebo později dojde. Věřím, že se to podaří bez nějakých extrabuřtů...nezávidím nikomu manžela na víkendy a vpravdě obdivuju!
5. lis 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no to tedy. Když jsem měla první dceru, vůbec to nikdo neřešil .... Prostě povinný a nazdar! A teď když čtu, jaké manipulace jsou od farmaceutických společností..... Říkám si, kam ten svět spěje. Na pas jsem musela dát své otisky prstů , čekám , kdy nás očipují
5. lis 2013 v 10:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět z města.....zařídila jsem nám elektriku....ale musíme zaplatit 5000kč za nové odběrné místo,protože v bytě,co jsme si koupili,tak už od roku 2006 není připojená a rezervace na nové připojení je 5 let,takže už je to dva roky propadlé :angry: .......no paní z města nám slíbila,že zkusí zařídit,aby nám město alespoň půlku z toho proplatilo....jak my na to příjdeme :rolling_eyes:
Pak jsem si zašla do DM drogerie a chtěla si koupit testy....fujky,50 kč za test 25 mUi.....tak jsem šla ještě do rosmannu,tak jsem koupila malé alespoň čelenku do vlasů,tam pro jistotu neměli žádné testy a nakonec jsem je koupila v TETA drogerii za 35kč jeden,citlivost 10...koupila jsem si 4 balení a jeden jim tam nechala v regálu,abych nevypadala,že jim to tam chci vykoupit :grinning: ,i tak na mě paní prodavačka koukala jak na blázna :grinning: ......a ještě jsem koupila malé takový hezký fialkový prstýnek.....no takže jsem vlastně udělala větší radost tomu dítěti,než sobě :grinning: .....No a doma jsem si ten jeden testík udělala a NIC a co ještě k tomu myslíte?.......plocha pro druhou čárku rozmazaná....já už jsem fakt asi blázen..a to jsem četla návod a nechala to tam přesně tak dlouho,jako tam píšou....přesně podle ručiček na hodinách...asi mě švihne......Jinak břicho tedy bolí pěkně a "dole" mám fakt pocit,že už by mrcha měla přijít...nebo tak nějak,jakoby už byla....asi vynechám večer ten utrogestan a počkám do rána.....třeba alespoň ušetřím za testy.....si myslím,že 11 DPO už by mělo být něco vidět na 10tkovém testu.
5. lis 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zas dnes zblbla tabulku, jak tak koukám :frowning2:
5. lis 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie To jsem zlato vůbec nevěděla,to o malé.....doufám,že bude v pořádku....
5. lis 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Já mám údaje myslím správně :wink: :grinning:
5. lis 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie já tam jsem 2x :slight_smile:))a dnes už 2DC :slight_smile:)))jsem se ti tam s tou 40 nějak zalíbila :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 vysad ten utros, pokud to do dvou dnu nedostanes, tak uz budes mit budto jistotu, ze test je positivni, ci negativni a muzes zase nasadit, za dva dny se prckovi nic nestane, kdyby tam byl...ja si dobre pamatuji, jak jsem mela vsechny priznaky tehotenstvi. Ja byla schopna od hodiny rodit. Od bricha, pres prsa, pres nevolnost...mesic co mesic, az jsem jeden mesic nemela nic...paradoxne v ten mesic jsem otehotnela. Psychika je sfina...
5. lis 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni No jsem rozhodnutá si ho dneska večer už nevzít a uvidíme do rána.....Já právě skoro žádné příznaky nemám...až na ty prsa a břicho,ale ty mě bolí už od pátku,kdy jsem měla ovulku.....Dneska z důvodu toho,že mi je tak nějako šoufl,tak si ten utrogestan vysadím.....počítám s tím,že do rána je mrcha tady :unamused:
5. lis 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie s malou to bude dobrý, nerostou jí třeba zoubky, to je ten náš vždycky pěkně protivnej :frowning2: jinak já mu dávám po očkování homeopatika Thuya, snad to pomáhá, musím to zaklepat.....
5. lis 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím :slight_smile: Teda snažím se dočítat, ale když dojdu na konec, už ani nevím co bylo na začátku :grinning:
Držím všem, co testujete, pěstičky, aby jste našly co nejdřív // a věřte, že když tu nejsem, myslím na vás!! :slight_smile: Sme tady fakt parádní parta, ještě by to chtělo víc otěhulkovávat, ale nebojte, listopad to určitě zařídí :slight_smile:

Jinak moje ms stále nikde :astonished: dnes sem dělala test a taky bílo, takže další testnu v pátek a objednám se na gyndu, třeba přijde na to, co mi tam v tom těle dělá neplechu.

@blannie zlato, malá ať je co nejdřív v pořadku!!
5. lis 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Berunky, takže mě to nedalo, zvedla jsem tel a zítra na 11:20 jdu na gyndu na vyšetření, co se děje. Chci miminko, tak to nemá cenu oddalovat a musím se dát co nejdříve do pořádku :slight_smile: Držte mi pěsti!!

Hezký den všem!
5. lis 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna mooooc držím pěsti at už je tam mimi a testy na tvoje hcg nereagují :slight_smile:
5. lis 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co je to ten jeřáb :slight_smile:
5. lis 2013 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek