• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@stepankakv moc děkuju! Sestřička říkala, že to může být cysta no cokoliv vlastně, že uvidíme....už sem přestala věřit, že by to byl takový zázrak, že by to bylo mimi :frowning2: Zítřku se fakt bojím, ale budu bojovat :slight_smile:
5. lis 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna budeme na tebe myslet, aby ti to zítra dobře dopadlo. Snad to nebude nic jiného, než to vytoužené bejbátko. Písni nám pak zítra jak jsi dopadla.
5. lis 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Neboj, držíme pěsti ať to žádná cysta neni, ale začátek těhu :slight_smile:
5. lis 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna neboj a pořád věř že to dopadne dobře. Budu držet palečky a pak hned písni co a jak ....
5. lis 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111
@blannie
@rosalline Holky, moc dekuju za podporu a jinak musim rict, ze jsem celkem v klidu, porad verim, ze je jeste brzo :slight_smile: zkusim ted vydrzet az do patku a pokud do te doby neprijde MS, tak me bude mozna cekat ten nejhezci narozeninovy darek :wink: Ale jelikoz jsem dnes koupila 4 testy, tak nevim, jestli do patku vydrzim :grinning:
5. lis 2013 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaanna Moc na tebe myslim a zitra budu drzet palce!!! Kez bys to tu zitra prolomila s dobrou zpravou :slight_smile:
5. lis 2013 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Ahojky, kdy presne cekas MS? A kdy budes testovat? Doufam, ze do patku uz budem vedet :wink:
5. lis 2013 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Ahojky,ms čekám přesně na narozky..Testovat nebudu,akorát jsem vždycky natěšená a pak zklamaná,takže jsem se rozhodla,že budu testovat,až budu mít spoždění,ale moc tomu nedávám,příznaky žádné nemám :frowning2: Oslavu máme v sobotu,ale já stejně moc nepiju,jen si přiťuknu :slight_smile: Musím na to přestat myslet,protože ta psychika je fakt všemocná :frowning2: A ty budeš testovat kdy? :slight_smile: Doufám,že už to konečně někdo prolomí :wink:
5. lis 2013 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jeaanna budu držet pěstičky,ať to zítra dopadne dobře:slight_smile:
5. lis 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky chtěla jsem se zeptat....včera jsem prala ručně koberec a jak jsem ho tahala z vany,tak byl strašně těžkej a nemohla jsem ho vytáhnout,tak jsem zabrala a slyšela jsem takové prasknutí v břichu a pak jsem to dostala...dnes jsem o tom mluvila se ségrou,a ona říká že to mohl být potrat...je to možné?
5. lis 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Tak to joo, ja prave presne nevim, kdy MS cekat..5 mesicu jsem ji mela vzdy 28DC, coz je dnes. Ale minuly mesic byla az 32 DC, takze uvidime.. Chtela bych testovat az v patek, ale asi to nevydrzim :slight_smile: Kadopadne do soboty to musim vedet, ja totiz jinak piju vic jak jednu sklenku :grinning:
5. lis 2013 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Ahojky kocko,držím ti moc palecky,aby to zítra dobře dopadlo.....hned nás musíš informovat :wink:
5. lis 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Noo zlato,já nevím....ale být na tvem místě,tak na to nemyslím,protože by jsi si to pak akorát vyčítala.....prostě se stalo,co se má stát.....Ale zase si vem,že občas žena ani neví,že je těhotná a dělá mnohem horší věci,než ty a mimi to zvládne....Musis si říkat,že to tak prostě nebylo,nic jiného ti neporadim....
5. lis 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura ahoj, záleží to na povaze a intenzitě krvácení a na tom, jak se cítíš. Pokud by test byl pozitivní, tak je to jasný. Takto se může spustit i běžná menstruace (např. i sexem). Pokud máš pochybnosti, zajdi radši k doktorovi. Ach jo, hlavně na sebe dávej pozor!
5. lis 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka roste jí poslední stolička, ty tři předtím jí rostly v podstatě naráz a bylo to v pohodě... Teď tohle nastalo ten 9. den po Priorixu, tak je to takový zláštní. Příště jí taky musím dát nějaký homepatika :slight_smile:
5. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Dobře děláš, takhle nevíš co a jak, a to je nejhorší. Je super, že tě vzali tak brzo! Přeju jen samé dobré zprávy :slight_smile:
5. lis 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marokanek1111 asi máš pravdu noo
5. lis 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie no je pravda že krvacím docela dost,a včera jsem měla strašně křeče...tak uvidím...zítra jdu do práce,tak to snad přejde jako normálně
5. lis 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky teď mi manžel řekl, že známí co ted měli v sobotu kolaudaci baráku a oslavu 1 rok synka..tak že se jí včera manžel přiznal,že co ji tvrdil že má přesčasy v práci a tak,tak ji podváděl.....občas napsal i něco mě,ale hned jsem ho odpálkovala...prý ji řekl,že malej ho brzdí,že nemůžou ani nikam jít.A že si musí najít podnájem a odstěhovat se...mazec....vůbec ho nechápu:frowning2:
A to se o Dominika snažili asi 3 roky a byl uměle na kolikátý pokus :frowning2:
5. lis 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura tohje je celkem typicke, zjistila jsem to po Emme, na diskusi se behem roku po porodu rozvedly 2 maminky a dalsi 4 se potykaly s neverou manzela. Jako na tohle bacha, stat se to muze kazdemu, imunni neni nikdo...toliko muj nazor a zkusenost. Debilni je, kdyz pri nevere chalp zacne palit mosty. Nebo i zenska, ale to byva zridka v porovnani.

My se obesli bez nevery, ale krizi jsme mely prisernou, nemit deti, tak jsme od sebe...a uprimne, spis nebat se manzel, ze prijde o deti, kdyby se vratil domu. Tady by nezustal, takze to nas drzelo oba. Nevyspani, ponorka, moje poporodni deprese, jeho deprese ze stehovani na jiny kontinent, financni trable...no lahudka. a zjistila jsem, ze tohle resi (do urcite miry) fura lidi po narozeni deti.

Co se tyce tveho krvaceni, tak sinemyslim, ze slo o tehotenstvi, minimalne ne o prosperujici. Ber to jako MS a hura do snazeni:slight_smile:
5. lis 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Berunky moje. Tak zitra jdu na tu kliniku. Jsem lehce nervni tak mi drzte palecky. Jsem zvedava co mi poradej. Mam vas vsechny rada a zjistila jsem ze sem na vas zavisla. Krasny vecer vsem.
5. lis 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 proc jedes na kliniku? A na jakou?:slight_smile:
5. lis 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
na soukromou gynem na vysetreni s poradit co se starenkou jsko jsem ja kteta chce miminko :slight_smile: :wink: :grinning:
5. lis 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 haha, tak dobre porid starenko a bacha at neskoncis s dvojakama, ci jste lepe trojakama po nejake stimulaci :grinning:
5. lis 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 Držím palce zlato a dej pak vědět co a jak...Všechno dobře dopadne, uvidíš...

Jinak mám holky zase nějakou depku :( Bojim se že MS už dorazí a já budu zase na začátku dalšího cyklu :'( Už bych taaaak mooooc chtěla miminko , ale to my asi všechny... Vždycky jsem chtěla nejméně 2 děti,ale ted bych byla šťastná aspoň za to jedno...Závidím Vám maminky co už alespoň jedno máte a dělá Vám samou radost :slight_smile:
5. lis 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. lis 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv jasne ze se podelim vzdyt jste prakticky moje druha rodina :grinning:
5. lis 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Držím ti zlaticko palecky,ať dobře poridis....a jak se tam k tobě budou chovat bez respektu,tak jim tam přijdu dat do čumáku....jednou jsi člověk,co si platí zdravotní pojištění,tak se nenech jen tak "opít rohlíkem"....jsem zvědavá na výsledky :wink:
5. lis 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv No jsem na tom podobně...ráno jsem si hrála na frajerku,jak mi to nevadí,že mrcha přijde,ale pak jsem to odpo říkala muzikovi,že se zase asi nepovedlo a bylo mi z toho pěkně ouzko a navíc mě pekne bolí břicho,utros už jsem si večer nevzala,ale měla jsem choutky si ho vzit,abych si tu mrchu alespoň ještě chvilku oddalila,nechci ji vidět :-/ ....ale zase čím rychleji přijde,tím rychleji se začneme zase snažit a tentoktat snad už pořádně..
5. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina @eeen @stepankakv @lenka_25 @marikura @blannie @marokanek1111
Holky moje zlatý, děkuju moc za podporu a zítra dám určitě vědět jak sem dopadla :slight_smile:

@mixlevpixle2013 tfuj tfuj pro štěstí na zítra kočko, držíme moc pěsti a pak čekáme na zprávu!

@stepankakv Beru nestresuj se, určitě se všechny brzy dočkáme, budeme mít // a zvítězíme nad mrchou :slight_smile: Držím pěsti, aby mrcha nedorazila!!!

Jdu dát spršku a pak už zalezu. Všem přeji dobrou noc a zítra co nejdřív podávám hlášení :slight_smile:
5. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek