• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Jinak holčiny, u nás to tento měsíc ještě asi nevyšlo:frowning2: Píchá mě v podbřišku, asi se co nevidět dostaví MS :angry:
3. zář 2013 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelka83 me take picha (a vzdy pichalo) v podbrisku...to muze jeste byt dobre znameni. Kdy ocekavas MS?
3. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni prosím prosím, poradím mi ten trik na zjištění ovulky? jsem hrozně zvědavá :grinning:
3. zář 2013 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni MS čekám cca 5-7.9. Bolí mě i prsa, tak uvidíme. Nicméně jsem nevydržela a testovala včera ráno a test negativní.
3. zář 2013 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie přiznám se že mně to zaskočilo,miminko k nám musí hodně chtít,ani neproběhlo extra snažení a hned to vyšlo,pořád to nějak nevstřebávám,úplně mi to nedochází :grinning:
3. zář 2013 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nonnni já taky chtěla vždy májátko a prvná dcerka se narodila dřív a stihla 30 květen takže tohle už bude májátko číslo dvě,pokud nebude dřív to bych ale nerada
3. zář 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie jezis, no jasne...jsem to uplne vypustila...

Predem hlasim, ze je to ozkousene osobne a ac to zni (totalne) blbe, tak to funguje:slight_smile:)))

Kup si v lekarne prouzky na testovani cukru v krvi.. http://www.lekarna.cz/dp-glukophan-50ks-1/

Behem celeho cyklu se meni PH posevni sekrece s tim, ze v dobe ovulace je "sladka". Takze uvidis, jak ze zlutozeleneho zbarveni skoncis na totalne tmace zelene v dobe ovulace...jak zacina tmavnout, blizi se...

Jen tedy pozor na dve veci...spermie jsou take mrchy sladne, takze ti zabarvi prouzky taktez. Doporucuji zaexperimentovat (abys treba vedela, jake je zabarveni rano po styku a mohla se lepe orientovat), je to sranda:slight_smile: Tudiz, pokud jsi mela styk, tak muzes mit falesne zabarveni...ALE:slight_smile: ty jednak casujes klucika a jednak mas manzela jen vikendove, coz ti mereni dost ulehcuje.

A druha vec...ty prouzky maji ostre rohy :grinning: Takze obycejne se to pouziva tak, ze az koupis testy, tak si sednes s nuztickama na nehty a pekne si zakulatis ty konece:slight_smile: Rano pak lipnes prouzek na posevni otvor (nezavadej dovnitr, to by stejne asi lehce neslo, jen proste nekam, kde tusis nejakou koncentraci posevniho sekretu). No a chvili pockej...ja si u toho vzdycky vysictila zuby :dizzy_face:

Vzhledem k mnozstvi a cene si muzes experimentovat co hrdlo raci, nekolkrat denne...
3. zář 2013 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelka83 to mohoy byt nidacni bolesti. Na test je jeste brzy, zejmena pokud by se teprve ted zahnizdovalo...vydrz!
3. zář 2013 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie oprava, testovani z moci, ne krve...
3. zář 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni jé, moc moc děkuju za úžasný návod! O tom jsem taky četla, ale úplně jsem na to zapomněla, protože jsem k tomu byla trochu skeptická.... Ale když to máš osobně vyzkoušeno, tak to je jiná. Vypadá to dobře úchylně, to se mi líbí :grinning: Takže vychytá ovu úplně přesně, ne jako ovutest 24 hodin předem? Doufám, že nám ta pravděpodobnost 2ku5 bude nakloněna :grinning:
3. zář 2013 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
mela bys videt gradualni tmavnuti:slight_smile:

@blannie
3. zář 2013 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
no me podrzte...NIKDY jsem to nejedla a ted jsem do sebe natlacila syrecky s kminem...no co to je, tohle to???
3. zář 2013 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nonnni :grinning: jěžíš :grinning:
3. zář 2013 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
3. zář 2013 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni Moc moc gratuluju:slight_smile: a piš dál jak všechno probíhá..
3. zář 2013 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni až to budeš zapíjet čokoládovým shakem, tak to bude teprv ble :sweat_smile: já už chci taky :grinning:
3. zář 2013 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozaruska no atualni ted je, ze nemuzu najit paratko na ten blbej kmin, co mam mezi zuby z tech jeste blbejsich syrecku :angry: :wink:
3. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blannie to nebudu...to nemivam :grinning:
3. zář 2013 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni já bych být tebou nebyla tak kategorická... slovo nikdy u Tebe očividně neplatí :sunglasses:
3. zář 2013 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nonnni To jsou teda parádní chutě:slight_smile: Jsem zvědavá na čem pak budu ujíždět já:wink:
3. zář 2013 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nonnni jojo, už vidim ty svoje chutě... u prvního jsem přibrala 22kg :zipper_mouth: to teď teda nesmím dopustit, ještě to nemám dole :grinning:
3. zář 2013 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
tak ja se jdu odvalit do vodorovna...abych na to zitrejsi flakani byla nalezite odpocata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2013 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nonnni ahojky :slight_smile: nene nepoužívám protože v den ovulace me bolí břicho a řídím se podle hlenu

Jinak holky moc holky drzim pesti,me od té doby bolí podbřišek a včera hlava a čekám co z toho vyleze.Clovek se snaží tomu nepoddavat a nesledovad,ale je to těžké :slight_smile: a navíc je brzy na nějaké závěry
4. zář 2013 ve 02:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a pěkně me bolely vajecniky,bodaly do me jak čert,ale jak říkám,je brzy, může doznivat ovulace
4. zář 2013 ve 02:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulik81 taky moc držím palce!! No já od té doby, co nad miminkem uvažujem, tak mám těhotenské příznaky každý měsíc a pokaždé se z toho vyklube pms :unamused: Tenhle měsíc nás čeká konečně to pravé snažení, takže to musím nějak vytěsnit... ale teda nevím moc jak :grinning:
4. zář 2013 ve 02:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulik81 nechceš být v tabulce?
4. zář 2013 ve 02:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie no aby to vyšlo hned napoprvé,to bylo hezké ale neuvěřitelné :grinning: ale moc drzim pěsticky i tobě :slight_smile: vlastně vám všem, ale teď Se zeptám hloupě,jaká tabulka? Ještě se tu moc nevyznám :slight_smile:
A koukám ze nemůžeš taky moc spát
Jinak jo, ty příznaky,jako příšerný návaly co jsem dneska měla, si říkám, jak je ta psychika šílená,pac mít příznaky dva dny po ovulaci a tři dny po styku trochu blbost...:grinning:
4. zář 2013 ve 02:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie tabulka už vim, konečně jsem si procetla co Se tu děje :slight_smile: a koukám co je tu pozitivních testiku....tak hlavně at je vše ok ,to je nádhera
4. zář 2013 ve 02:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulik81 psychika je největší nepřítel :unamused: no spát.. já bych klidně šla, ale učím se, co to dá.. a čas mám jen v noci, už jsem si zvykla spát denně cca 4 hodiny :grinning:
4. zář 2013 ve 02:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blannie tak to jsi machr, ja bych v práci asi odpadla, no ja vstávám za 2 hodiny, zkusím odpadnout a v příštím cyklu si dam pod polštář teploměr a zkusím i merit,ať trochu vim víc. ..teď už to nechám byt, hlavně vzdycky zapomenu teploměr v koupelně,a jak se pohnu,výsledek je asi zkreslený. ...:grinning:
4. zář 2013 ve 03:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek