• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Tak Nosifol, Gynex, Jeřáb je doma... hmm, jestli jsem to nepřahnala :grinning: Teď jen počkat na nový cyklus a můžu kapat - jsem optimista :grinning: :grinning: :grinning: Už jen 6 dní a mám jasno, ale nějak mě ode dneška bolí břicho :unamused:
5. lis 2013 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie No já věděla,že jeřáb někde doma mám,tak jsem prohrabala celou komodu a "našli rádcové,našli" :grinning: ...sice už mam jen půlku skleničky,ale snad to stačí,než se zadari....a k tomu všemu jsem tam ještě objevila elixir feminan,to je směs kontryhelu,mesicku lékařského a jeřábu a pak ještě tu mám lahvičku třezalky,ta je zase na psychickou pohodu,takže budu nadopovana snazilka a ještě mi to bude jedno :grinning:
Neboj zlato,určitě to vyšlo....třeba už se mimis zabydluje a proto te bolí to bříško :wink:
5. lis 2013 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marokanek1111 Cauvajs..ja ses do toho taky v novem cyklu poradne opru. Uz neverim,ze to dobre dopadlo...dnes jsem si udelala ovu test....i ta moje moč už se proti mě spikla...ukázalo mi to i slabej kontrolní proužek....LH proužek skoro žádný...dušík parajev..:o). Dnes jsem si objednala joga sadu na cviceni te hormonalni jogy...mame hotovou mistnost na cviceni....drahous tam bude posilovat a ja joginit....a jeste musim nekde splasit ten jerab..:o)))))). Jsem z toho faaaaaaaaaakt taky smutna...dalsi mesic...a tenhle jeste neskoncil...ani tenhle....drahous mi uz zase vari kontryhel.:o)..tak mu rikam az mi prijde mences...si to nenecha vysvetlit..:o)))))....ty uz nad sebou lames tenhle cyklus hul?
5. lis 2013 ve 21:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie joo..taky bych rekla....ze se hnizdi.....ses predzasobila na zimu....ale uz to ani nebude potreba..:o))))..jako sance jsou velike..nebudeme si nic nalhavat....spermose...v klidu vydrzi dva dny....vyckavat..:o)))). To jenom ja mam nejakou agresivni vaginu..:o))).
5. lis 2013 ve 21:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna džín, džín..už jsem tě tady také prostrádala a doufám, že se jedná jen o nějakou maličkost.....a příští cyklus..zase s námi....do boje......tak krásně dlouhý cyklus...vynechání mences...normálně jasné jako facka.....nám to ten osud prostě neusnadní..ale on se umoudří...nemůže vydržet nátlak tolika ženskejch..:o))))
5. lis 2013 ve 21:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ...zitra jsem moc zvedava....jak to tam bude probihat.....ja mam jeste predepsasny duphaston na dalsi cyklus...v pripade neuspechu jdu za svou frau doktor....co se mnou bude dal....ale jeste musim vydrzet...
5. lis 2013 ve 21:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv bude to dobre stepanko....nepodlehej depresi...i kdyz ja jna ni taky trochu ulitavam....mame vymalovany pokojicek, polozenou podlahu, o vikendu jsem tam umyvala okno.....uz uz bych tam chtela chystat nejakou mancardicku v detskem stylu....ale zatim se drzim zpatky..:o).....
5. lis 2013 ve 21:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka_25 no tebe tady taky porad vyhlizim...kdy sem zavlajes nejakou pozitivni zpravu....:o))) Jak se citis? nejake priznaky?
5. lis 2013 ve 21:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozaruska ..rozarusko.....moje skoro jmenovkyne...jerab ptaci....bere se do ovulace par kapek....zazracni lektvar..alespon kdysi jsem to tak slychavala...ze s nim otehotni kazda.......tedy ja jsem s nim neotehotnela...ale duvod mohl byt i pomale exmanzelovi sperzmije..:o)))))
5. lis 2013 ve 21:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka cekanko..holka nase zlata...kam jsi se nam ztratila?
5. lis 2013 ve 21:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline Doufam, ze pozitivni zprava bude brzy :slight_smile: priznaky zadne, ale ja i MS mam bez priznaku.. No asi testnu zas zitra rano :slight_smile:
5. lis 2013 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni ..to je drsne...je pravda, ze klobouk dolu...ja bych do jineho statu se stehovat asi nemohla.....odkud je? amerikanec?
5. lis 2013 ve 21:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka_25 ...tak bez dobre zpravy se nevracej!!..:o))) ba ne....urcite prijd rict...v jakemkoli pripade....posilam pozitivni energii...pro poztivni testik..:o)))....statny usmev na rtik.::o)
5. lis 2013 ve 21:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline Dekujiii :slight_smile:)) ja myslim pozitivne..o to vetsi pak bude pripadne zklamani, ale porad doufaaaaam :wink: zitra zas cestou do prace napisu jak jsem dopadla s testem..
5. lis 2013 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka_25 budu se tesit....a modlit k egyptske bohyni Isis...at to klapne..:o))...to vis...mam pocit, ze jsme tady nejake proklete.....tak hledam bozstva plodnosti.:o)....to jen pro odlehceni....:o))))
5. lis 2013 ve 21:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline Diiky, snad budou modlitby vyslyseny :grinning:
5. lis 2013 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline

Holky moje milovaný,párkrát za den sem na Vás juknu,jestli je něco nového a snad jsem teda nic nepropásla,ale padly na mě nějaké chmury a nějak jsem neměla čím přispět do mlýna. Ale moc na vás všechny myslím. Koukám,že je řeč o jeřábu,vypadá to,že mě dneska asi dorazil. Čekala jsem balíček a ona to byla asi jen obálka a tak leží na poště..
5. lis 2013 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline je jihoafrican. Deti napul taky, ac by to jeden nerekl :grinning:

Zdravim veskere osazenstvo a ocekavam dobre zpravy!
6. lis 2013 v 05:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna
@marokanek1111 holky moje zlaty. všechno je jinak. kliniku musim zrušit mam celou noc strevni problémy a zo tak ze velký. takze bohuzel ale asi to tak ma byt. preobjednam se a le asi az na pristi mesic. jste moje zlaticka.
6. lis 2013 v 05:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mixlevpixle2013 koukam, ze jsi to pojala klasickym "ze bych se na to nevy**ala" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vis co, jak sama pises, treba to tak melo byt. Drzim place, at se to vyresi bez zasahu zvenci...i kdyz me napada, ze prvotni konzultace by nemusela znamenat prohlidku pro tebe, ale mohli by vypsat lejstro na spermio pro manzela. Coz je asi prvni, co bude udelano, vzhledem k tomu, ze jedine je to neinvazivni a vubec ne od veci. Nevypsal by to treba tvuj gynekolog?
6. lis 2013 v 05:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rosalline No tak pojedeme zase společně :wink: ....no i když u mě to asi začne dříve,bolí mi to břicho pěkně a ten utros už jsem si nevzala,navíc jsem mírně spinila večer před spaním,takový hodně slabě, hnědý hlen :-/
jeee,taky bych chtěla mít takovou místnost doma,zrovna jsme řešili s mužem,zdali budou v koupelně oblozky a dveře a nebo soupaci...tak.jsem mu povedela,že je mi to jedno,jen ať se to dá zamknout,že koupelna je jediná místnost,kam se dá zdrhnout a nikdo mě neotravuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Příští měsíc už nám to vyjde zlato......a ty si nemůžeš ke své dr. skočit dřív?aby už ti alespoň nějak pomohla?
6. lis 2013 v 05:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ale tak třeba to příští měsíc zlato nebudeš potřebovat :wink:
To mi mrzí,že té to takhle prepadlo,hlavně se z toho zkus vylezet a odpocivej,naber sílu...a ver,že co se má stát,stane se....občas i bez našeho přičinění :wink:
6. lis 2013 v 05:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ceekanka Kocko,ty se koukej ukázat častěji,ať víme,že jsi v pořádku....i kdyby jsi nám tu měla psát o tom,co děláš dnes k obědu,uvidis,že se připojíme většina,aby jsme ti sdělili,co my dnes budeme podávat.....držíme se tu a ty k nám patris,jako všichni ostatní,nemusíš mít vůbec pocit,že nemáš co psát.... :wink:
6. lis 2013 v 06:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,tak hlasim,ze u me zadna zmena.
Test negativni, MS nikde. Tak hezky den vsem :slight_smile:
6. lis 2013 v 06:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni hele zlato to máš určitě pravdu ale to je to co můj mužík určitě nepodstoupí :frowning2: máme dvě krásný zdravý děti a to třetí buď půjde nebo ne, tak jsme se již na začátku domluvili a musím ač chci nebo ne toto respektovat :slight_smile:
6. lis 2013 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 jsi zlato, taky to tak beru, prostě to tak mám být a hotovo..... je fakt, že tento měsí ač mám 11 DC k ničemu ještě doma nedošlo, leč manžílek dělá stavební úpravy na baráku a dělá to po práci takže chápu, že je unavenej ale už druhý den se mě ptá, kdy že je ten správnej čas ????? Ale já tenhle měsíc ovulku asi nesleduju, prostě asi jsem divná :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2013 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo holky moje zlatý co se má stát stane se .... já mám tenhle měsíc takovej divně pocitově asi podzimní depka a na nic nemám chuť a nic mě ani neba jen se utápím ve svých myšlenkách což asi není úplně to pravý ořechový :frowning2:
6. lis 2013 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@marokanek1111 a co Ty brouku? Jk jsi na tom ? Nějaké nové příznaky?
6. lis 2013 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik hoky ,no jak to čtu tak zatim mame všechny furt pech:frowning2:ale nebojte ono to pujde jen nam to trva dyl no.u nás nic noveho neměřim už bazalku a sexujem jak se nam chce :wink: plodne dny podle kalendaře mam od včera tak uvidime no :wink:
6. lis 2013 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 chapu, tak pak nezbyva, nez zkouset. Akorat se bojim, ze v kazdem centru repro mediciny ho na to spermio budou tlacit. Nemohl by ti gynekolog napsat clobestyl (nebo jak se tomu nadava) a udelat folikulometrii, jako bude delat gynekolozka od @marokanek1111 , kdyby to ted nevyslo?

Mmch, my take mame dve zdrave deti, jenze celkem nahodou jsme zjistili, ze z urazu v detstvi (sportovnim urazu) ma na zile na varleti krecaka. Videt to neni, na omak to citit neni, problem s tim nema, krom faktu, ze to muze vyustit v neplodnost. Takze take premyslim co dal, ale ja to budu zkouset par mesicu a pak to v sobe uzavru, protoze bych se jinak zcvokla.

Kazdopadne drzim palce!
6. lis 2013 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek