• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@nonnni mám to asi podobně, taky to budu pár měsíců zkoušet a pak se s tím smířím, nic jiného nemám v plánu ....

s tou křečovou žílou je to asi problém ale zase na druho stranu příroda je mocná čarodějka a jak už jsme obě psaly, co se má stát stane se ......

A co píčeč clobestyl nevím so to je vůbec .... a folikulometrii to jsem nepoptávala u gyn. asi by se tím nic nezměnilo a ani nevím, jak to probíhá :slight_smile:
6. lis 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšeš tam mělo být :slight_smile: :wink: :slight_smile: na co já myslím :slight_smile:
6. lis 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 ahojky. Tak jsem se dočetla, že dneska na tu kliniku nejdeš kvůli nevolnostem. Asi dost možná zapracovaly nervy, co? Ale tak třeba to nakonec ani nebude zapotřebí. Mě teď nedávno povzbudila jedna kolegyně, když mi povídala, že její dcera porodila první dítko v 39 a druhé ve 40 letech. A bez problémů. Věřím tomu, že se to povede u nás obou i bez asistence. Akorát to bude možná dýl trvat. :wink: A zapomeň na splíny. Já vím, to počasí tomu jen nahrává, ale podívej se na celou situaci obráceně. Máš zdravé dítko, manžela, podařilo se ti zhubnout tolik kil, proč by se nepodařilo přijít do jiného stavu. Já jsem v tomto asi větší optimista. Neříkám si proč by to nemělo jít, ale jak to udělat, aby to šlo co nejdřív. :wink: Hlavu vzhůru a máš z poloviny vyhráno, věř mi.
6. lis 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina jééé tys to krásně napsala, díky moc brouku. Já jsem taky věčně veselej a optimistickej člověk ale nyní to na mě prostě nějak padlo, ono zase bude líp, to je jasný. Ale moc Ti děkuji za krásné slovíčka, to j asi to co jsem potřebovala :slight_smile:)))

A co u tebe nového kočko ?
6. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 Jsi hodná :slight_smile: Sedím teď pořád nad učivem - a to ho zatím jen dávám dohromady a tisknu. Už teď jsem z toho zoufalá a nevím jak to do tý palice všechno nasoukám. Těch zbytečných odborných termínů.. No a jak to vypadá u tebe? Utroš už nebereš a dobrý? Mrcha nedorazila?
6. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna držím všechny pěstičky ;) taky nestíhám dočítat :D s takovým zpožděním bych poprosila dr. o krevní test...
6. lis 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 díky za pochvalu. Ale dělám to ráda, že někoho potěším. A pokud jsem ti jen na chviličku zvedla náladu, tak je to jenom dobře. Neboj, taky jsem dřív měla takové ty svoje "DNY" plné chmuru, ale díky mému muži, který je rozený optimista jsem se naučila se na svět dívat trochu jinak. A řeknu ti, docela to pomáhá. Nasereš tím spousty lidí. :grinning: Jinak co u mě nového? U nás proběhlo snažení celý víkend, a já nečekám nic jiného, než kladný výsledek. Tak nějak vnitřně cítím, že je to tam. :slight_smile: Tak doufám, že se nepletu. Včera mě pekelně bolel vaječník, a to už mám přitom po ovulce, tak uvidíme. Dál piju čajík pro zvýšení plodnosti, tak za 10 dní písnu jestli byl účinný. :wink:
6. lis 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina jsme na tom podobně :wink: taky mě bolí vaječník, k tomu jsem nafouklá jak meloun..snad to snažení vyjde a přinese svoje ovoce, budu na tebe myslet !!!
6. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlamar no jestli tě můžu potěšit, tak přesně tento příznak jsem měla při první těhotenství. Dokonce jsem tenkrát (ještě nezkušená) běžela na gyndu s tím, že mám asi zánět. :grinning: Tenkrát mě doktor zkoumal, ale samo nic nenašel, protože ani nic najít nemohl. Bylo to opravdu hned začátek, takže ani z krve nic nezjistil. Jenom mi řekl, že mám zvětšenou a prokrvenou dělohu, a že to může být jak zánět, tak počátek těhu. Nakonec ten druhý důvod byl správný. Ale vaječník teda bolel opravdu fest. Dneska se tomu smějeme, že náš zánět už má deset let. :grinning:
6. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina moc ti budu držet palečky to je jasný, jo jo chlapy to mají jinak a žijí si lehčeji .-) Hela jak máš dlouhý cyklus a jak den máš OVU ? já dle testů 15 DC minulý měsíc a nic z toho nebylo a nyní už teda netestuju abych se nezbláznila :slight_smile: Ale pokud ty to cítíš tak to je v kapse to je jasný, my ženy to prostě tak máme :slight_smile: teda skoro vždy :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anuliina ježiš, to by bylo báječný, kdyby to tak bylo! to ti z toho vyrostl pěknej "zánět" :slight_smile:))
6. lis 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka holka zlatá tebe tady potkat je v poslední době zázrak, chápu že se učíš co to dá to je jasný, tak se aspoň občas ozvi co je nového a jak jsi na tom brouku ju ? Koukej se polepšit :slight_smile:
6. lis 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar držím moc palečky ať se zadaří . Koukej napsat jakmile se něco dozvíš :slight_smile: Krásnej den přeji :slight_smile:
6. lis 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 já mám docela ukázkový cyklus - 28 dní, maximálně 29. Ale ovulku mám docela pozdě. Minulý měsíc 17 den a tento dle BT 16 den. Ale mám to tak odjakživa a dvě děti se zadařily, tak doufám, že i do třetice to tak bude. Jinak s tím optimismem, ne každý chlap to tak má. Já měla prvního muže docela morouse. Pro něj jediný smysl života byla práce, práce a zase práce. Jo, a taky prachy. :slight_smile: Nic jiného ho nezajímalo. Teď mám pozitivního chlapa, který si dokáže ze všeho udělat legraci, s dětma věčně dovádí, a hlavně - nedokáže se urazit. Což teda hrozně obdivuju. Já jsem totiž hrozně urážlivá, a všechno se mě dotkne.
6. lis 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anuliina jééé ty seš mi hodně podobná :slight_smile: Taky se dokážu urážet ale snažím se s tím něco dělat a daří se mi to eliminovat :slight_smile:
Taky mám cyklu 28 - 29 a jednou za rok 30 dní takže to máme taky podobně.

Já měřila minulý měsíc poprvé a test mi vyšel pozitivní 15 - tý den a tak jsme se do toho vložili 12.15, 17, 19 a nic :frowning2: tak tomu nerozumím ...... ale ta čárka nebyla silná a nechala jsem to dlouho než jsem koukla tak to taky nemuselo bejt OVU ....

tenhle měsíc prostě neměřím ale ani se nesnažíme takže to je docela vtipný a když mám jít na kliniku tak se p....u no to je děs běs.
6. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina morousové jsou děsný, to bych mohla vyprávět :slight_smile:))))))
6. lis 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 Já se chtěla hodit trošku do klidu,to že mrcha nakonec přišla mě až nepatřičně rozhodilo. S váma je mi tady holky perfektně,ale říkala jsem si,že na to nebudu třeba tak myslet.. No asi to nějak nefunguje :grinning: Dneska odpo skáknu do lékárny pro ovu testy a na poštu,leží mi tam ten jeřáb. :slight_smile: Měření bazálky vapadá zatím dobře..

Holky,začínám dumat nad Vánočníma dárkama a chtěla bych poradit. Naši milujou kafe,dělají si z překapávače,ten se jim teď rozbil. Já teda vím,že by si nechali líbit pěkný plnouatomatický kávovar,jenže to už je trochu jiná cenová kategorie. Takže asi zůstanu u nějakého lepšího překapávače s časovačem. Ale přemýšlím nad těmi kávovary na kapsle. Všeobecně se to dle mého nevyplatí, protože když koupím kávovar cca kolem 1500,- Ale balení těch kapslí stojí zaokrouhlím na 100vku,je tam 16 kapslí 8 mléko,8 kafe takže jedno kafe výjde na 12,50,- Kdybych se držela při zemi,tak jedno balení je na týden a to by si každý den z toho kávovaru kafe nedali. Za rok, by se v kapslích projely 4.800,- Takže buďto se ty kapsle musí nechat sehnat někde levněji,nebo je to jen na občasné kafe a v tom případě je to k ničemu v rodině,kde kafe jede ve velkém :sweat_smile: Máte s tím holky nějaké zkušenosti?
6. lis 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Pokud ti to tedy fiannce dovolí, doporučuji kávovar na klasický zrna...dle tvého propočtu to je s kapslemi téměr pět t. náklad, tak co zainvestovat do trošku lepší mašiny? kolem 3-5t se dá koupit..

jaký jeřáb???:slight_smile:
6. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka k tomu kávovaru: mám dolce a jsem naprosto spokojená, piju kávu s mlékem a jejich novinka je 1 kapsle káva i mléko takže je tam 16 kapslí na 16 kafíček ..... http://nakupujte-vyhodne.cz/dolce-gusto-kapsle/dolce-gusto-kapsle-aulait jsou výborný :slight_smile: a já nesladím a všichni ostatní kpsláři přislazujou což mě osobně vadí :slight_smile:

snad Ti to trochu pomůže :slight_smile:

Chápu Tě i s tím, žes tady nechtěla chvilku bejt ale nedaří se viď ?
taky mám závislost tady na Vás na všech :slight_smile:
6. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013
@anuliina
Holky,cyklus s váma srovnávat nemůžu,ale povahově? Jsem urážlivá až na půdu :grinning: Záleží ale hodně na náladě a na situaci. Oba s přítelem jsem takový rypáci a tak do sebe kolikrát šijem a docela se u toho bavíme. Jindy to nepříjde vhod ať už mě,nebo příteli a i on se dokáže pěkně urazit. I když na mě asi nemá :grinning:

Zrovna včera jsem tady přispěla do diskuze o nevěře,o tom,že manžel si píše jinou s erotickým podtextem. Hodinu na to,přisupěl domů ten můj s ohromnou kytkou,že to mám za to,jak mě pořád zlobí ( pořád má někde rozházené oblečení,nedodrží domluvu. V podstatě samé maličkosti oproti nějaké nevěře). Sedli jsem si pak k obědu a mě zvonil telefon. Samozřejmě se na dipleji všiml,že mi volá dávný bývalý a to jste měli vědět. Hádky až do večera. Mezi tím několikrát dobrý,pak stačilo šťouchnout a vyletěl jak čert z papírové krabičky. :grinning:
6. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ceekanka jo a ještě jedno, asi chci taky jeřáb ale jsem mimo :slight_smile: copak že to je ?
6. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 to je fajn, že nejsem sama taková urážlivá. :slight_smile: taky se snažím s tím něco dělat, ale je to těžké. Kolikrát se ani neurazím, spíš mě to zamrzí natolik, že nedokážu mluvit. Ale můj chlap už mě zná, takže ví jak mě rozvázat jazyk. Většinou řekne něco vtipného, a začneme se smát oba dva. Jinak s tím tvým cyklem to vypadá taky dobře. Bohužel u ovulačních testů záleží na síle čárky, není to jako těhotenský test. TAkže je dost možné, že jsi ovulaci neměla, nebo jsi měla později. U nás starších už to ani nemusí být každý měsíc, jak mi bylo řečeno. Já co měřím, tak u mě zatím každý měsíc proběhla, tak nevím. Asi je to hodně individuální. Jo, a i když k oplodnění dojde, je jen 20% šance, že z toho bude těhotenství. TAk nezoufej kvůli jednomu nezdaru. Jednou to vyjít musí!!!
6. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar Jeřáb ptačí. http://www.zdrava-mrkvicka.cz/jerab-ptaci-tinktura-50ml-p-512.html :slight_smile:
No takové peníze se mi za to právě nechtějí dávat..
@mixlevpixle2013 děkuji za typ,určitě kouknu :slight_smile: No já sem nakukovala,jestli neuvidím nějaké šťastné výkřiky.. Ale úplně bez toho to asi fakt už nejde :slight_smile:
6. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka hold u vás asi platí - co se škádlívá, to se rádo má. :grinning: Jinak s nevěrou mám osobní nepěknou zkušenost. Byl to vlastně důvod mého rozvodu. Žila jsem jako v pohádce. Nový dům, krásné, zdravé dvě děti, manželství bez problémů a bez hádek, a najednou bum. Vše se zhroutilo jako domeček z karet. A stačila jedna pitomá ženská, která vstoupila do cesty. :unamused:
6. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 http://www.zdrava-mrkvicka.cz/jerab-ptaci-tinktura-50ml-p-512.html. Obsahuje třísloviny,měl by snad pomoct upravit cyklus a snad podporuje ovulku a někdo snad i psal,že by měla přijít dřív..
6. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka :D já se tady normálně musím smát! To je kouzelný! taky jsem urážlivá a celkem do sebe taky umíme pošťuchovat!
6. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Ještě, že jsi našla toho pohodáře!
6. lis 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka ahá, děkuji, jak se to používá? na lžičku?
6. lis 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar je to tak. Všechno špatné je pro něco dobré. Dneska jsem mnohem šťastnější a spokojenější, a tak stejně i moje děti. Mám chlapa jakého jsem vždycky chtěla. Vlastně té dotyčné dneska posílám díky. :slight_smile: A co myslíte děvčata, jsou spolu? Nejsou.
6. lis 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek