• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@anuliina Já teda s něvěrou nemám žádnou zkušenost,ale o to víc se toho snad děsím. Přítel mi nevěrný nebyl,ale trošku ,,defekt" byl po pár měsících vztahu. Má takovou jednu kamarádku kadeřnici,která jeden čas měla svého muže mimo,byla sama s dítětem. Přítel měl tenkrát vztah na bodu nula,jen problémy,už se skoro nestýkali. No a ta jeho kamarádka mu tnkrát nabídla sex. on odmítl,že by to zničilo jejich kamarádský vztah. No,mě s tím obeznámil,že to tak bylo,že je to jeho nej kamarádka,ale zapoměl mi něco dodat. Jednou mě k ní pak vzal na stříhání. Já tam byla dřív,už jsem měla rozdělanou hlavu a nestačila jsem koukat co se dělo,když přijel Martin. To bylo samé ,,ahoj,brouku,jak se máš zlato". Jak jim zářili oči.. No připadala jsem si fakt hrozně. No ona si toho všimla,pak mu volala,prej jestli sjem byla nespokojená s vlasama,tak jí řekl,že to bylo spíš tím oslovováním. Snažila jsem se mu vysvětlit,ať se vžije do mé situace,že bych se potkala někde s kamarádem a aniž by on o tom věděl,žačli by jsem se objímat se slovy ahoj zlato. No jenže ona na to zarágovala tak,že mu začla psát,že je na chatě,ať za ní přijede,ale beze mě. No tak asi si dokážete představit,na co jsem myslela,když se náhodou nevracel domů v tolik,v kolik řekl že přijede.. Ona se na moje konto baví do teď. Kdyby jste věděli,jak se mi vaří krev,jen když o ni píšu. No a když vidím ty články,že se to pokazilo po dětech,nebo při stavbě domu. Přes zimu chceme vybrat pozemek a na jaře aby se to začlo hejbat..Asi si budu muset zakázat číst něco podobného :sweat_smile:
6. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar tak to sama nevím,ale předpokládám,že to bude v příbalovém letáčku :grinning:
6. lis 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka možná tě uklidní to, že ne všichni chlapi jsou takoví. A už jenom to, že ti tvůj přítel o té její nabídce pověděl, svědčí o tom, že je charakter. Druhý by využil situace a nehleděl by napravo, ani nalevo. To ten můj v podstatě taky jen podlehl nátlakům. Byl to pohledný chlap, a dělal šéfa samým ženským. TAkže prostě jednoho krásného dne si jedna umanula, že pojede kariéru přes postel, a tak udělal malý nátlak. Ovšem kdyby se s ní jenom vyspal, možná by to nebyla taková tragedie, jako to, že spolu měli vztah. Ona jediná ovšem nebyla důvodem rozvodu. Po dvou letech narukovala druhá a to už bylo na mě moc. Ve finále jsem pak zjistila, že tak jak hrozně šetřil na nás, na vlastní rodině, tak milenkám vybavoval byt. To byla ta poslední kapka, než jsem zažádala o rovzod.
6. lis 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka bože to je kráva! fakt pěstí jí vyšít jednu...že si ty pipiny některý nedaj pokoj!kamarádka! na přesdržku...fgrrr...chápu, že ti vře krev :D
6. lis 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina brrrrrr az me z toho mrazi. pryc s takovym to je jasny.
6. lis 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Já vím.. Je to zlato. Ale člověk nikdy neví a proto jsem asi pořád ve střehu :slight_smile: Blbý že,že kolikrát by to toho chlapa ani nenapadlo a pak příjde nějaká slepice,která si vzala do hlavy,že ho prostě dostane a ,,chudáček" chlap podlehne :grinning: On je vlastně oběť :sweat_smile: (teď jsem pobavila sama sebe) :sweat_smile:
6. lis 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina klasika...ale je dobře, že ses nad ním nesmilovala, přeju ti pohodičku!
6. lis 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka to bud rada ze s s tebou o tom bavi a netesi to s kamosema ty by mu jinak poradili a on to radši rekne tobe to bud v klidu a duveruj.
6. lis 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka musím se smát - prej chudáček. :grinning: :grinning: :grinning: i když je to přesně jak píšeš. Když si ženská dá prostě do hlavy, že chlapa dostane, tak ho prostě dostane. Já vždycky tvrdím, že za nevěrou hledej ženskou. I když, charakter by nepodlehl. Ale po všech zkušenostech na takové už nevěřím.
6. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar ono to možná vyznělo, že to bylo ráz naráz a žádné smilování. Děvče, trvalo mi to 4 roky, než jsem se rozvedla. Nebo spíš, než jsem dostala rozum. Bojovala jsem s tím hodně dlouho, jestli mu odpustit a začat znovu. Několikrát jsem to dokonce i udělala, ale pak to stejně stálo za nic. Žádná důvěra, žádná láska, prostě prázdno. Jinak dík za tu pohodičku. Tu už dneska mám vedle úžasného chlapa. Čekal na mě 12 let, a podle toho si mě i váží.
6. lis 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 ahoj Leni, u mě taky zatím nic a testnu až v pátek kdyby náhodou :slight_smile: Jinak jsem koukala do tabulky a jsme na tom skoro stejně až na tu ovulku, tak budeme čekat spolu :slight_smile: Přeju hezký den :slight_smile:
6. lis 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina pokaždé, když vidím, slyším cítím, že vše zlé je k něčemu dobré, mám úžasnou radost...opravdu mě to moc těší, když jsi nakonec spokojená! 4 roky je tedy pořádná doba, mám sto chutí ti pogratulovat, že jsi nakonec nerezignovala a že jsi měla odvahu postavit se na vlastní nohy a odejít! Klobouk dolů, znám dost žen, který ze strachu z vlastní samostatnosti a díky závislosti nikdy z nefungujícího vztahu neodešly a dál přežívají...
6. lis 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina To je tak krásný,když to můžeš tahle napsat. Můj chlap měl předemnou zhruba devítiletý vztah. Ze začátku asi dobrý,ale za celých devět let spolu nebydleli,ona se o tom vůbec nechtěla bavit,jen občas přespala ona u něj. Byla nezaměstnaná a jen vozila svýho tátu alkoholika po hospodách. Přítel jí sháněl práci,mezi tím ji dotoval. Práci ji sehnali spolu s jeho matkou. Asi po týdnu se ho máma ptala,kdy už nastoupí a on si myslel,že už tam ten týden pracuej. Každé ráno odjela jako do práce,ale opět vozila svýho tátu po hospodách. Pak si vzali spolu půjčku,že si opraví přízemí a budou tam teda bydlet spolu. Půjčku rozfofrovala na něco jiného. i telefon měl na sbe napsaný přítel a jak telefon,tak půjčku platil ještě dobrý třičtvrtě rok,co jsem už spolu bydleli. Jak mě to štvalo. No nicméně,teda taky tvrdí,že si strašně váží toho,že mě má,že ho nic lepšího nemohlo potkat a dokonce se mi doneslo,jak mě vychvaluje před ostatními. Ikdyž z jeho občasného chování to moc znát není. Pak příjde jednou za čas,s tím,že ví,že mě občas trápí a přinese kytičku.
6. lis 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak 26 DC a na testu bílo jak o vánocích :frowning2: pomalu se mi zase horší nálada, a to jsem se k tomu tenhle měsíc snažila neupínat..
6. lis 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak to je taky mazec. Nechápu jak některým ženským všechno prochází a jak chlapi jsou docela slepí. Já si myslím, že si tě sakra musí vážit, když si zažil něco takového. Oni to chlapi neumí tak dávat najevo, ale už ta kytka je pěkné gesto. A vůbec nejdůležitější, jak se o tobě vyjadřuje ve tvé nepřotomnosti. A pokud tě chválí, tak je vidět, že je opravdu šťastný. Můj muž měl přede mnou taky takovou zajímavou známost. Bydleli spolu, ale on neplánoval zatím žádnou budoucnost. Jen ona ho do všeho tlačila - jak do svatby, tak do mimča. Navíc žila jeho život. Pořád mu stála za zadkem, a strašně žárlila. Dobré tři roky po rozchodu se jí nemohl zbavit. Věčné telefonáty, meily a zprávy. Prostě hrůza. To už bylo v době, kdy jsme byli spolu. Nejvíc jí asi dorazilo, když se dozvěděla o naší svatbě. To mu volala ve tři v noci a chtěla to velice řešit. Nejhorší na tom celém je, že můj chlap vlastně do teď neví, proč s ní byl tak dlouho. No jo, chlapi.
6. lis 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar to máš pravdu. Jsem jedna z mála, které měli tu odvahu odejít od chlapa a vzdát se všeho. Pro mě to byl velký zásah do života, a nejenom pro mě, ale hlavně pro děti, ale dneska si můžu pogratulovat, že jsem to udělala. Bylo to nejlepší rozhodnutí v životě. A všem podváděným ženským bych doporoučila to udělat co nejdřív, a hlavně nečekat na nic. Děti odrostou, odejdou z domu, a co zústane nám......jen prázdný dům a špatné vzpomínky. Přitom štěstí kolikrát leží tak strašně blízko. Já ho měla u nohou celých 14 let a neviděla jsem ho.
6. lis 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,vůbec nějako nestíhám....slíbila jsem mamině,že s ní dneska půjdu na oční a strávila jsem skoro hodinu čekáním na ní v čekárně....myslela jsem,že tam sebbou někde seknu...byl tam hrozně vydýchaný vzduch,kvůli počtu lidí,co tam byli.....hodně stařečků a stařenek....a to mě dovedlo k jedné věci...už mám pracovní deformaci....poslouchala jsem v té "volné chvíli" jejich rozhovory a oni se bavili,co je trápí,jak se cítí,co je bolí a já si určovala jejich diagnozy a kontrolovala jsem je,když se třebas zvedali ze sedátka,tak aby sebbou nesekli...už už jsem byla připravená dávat první pomoc :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. lis 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mixlevpixle2013 Ono je někdy lepší se nesledovat a pak to většinou vyjde.....člověk to nečeká...říká si,že to prostě určitě nemohlo vyjít a ejhle..jedna "náhoda" a je z toho poklad na celý život :wink: ...drž se zlato a užívej si milování,kdy vy budete s manžílkem chtít....tady je tedko u tebe nejdůležitější psychická pohoda...pak teprve něco jiného :wink:
6. lis 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 Jinak příznaky žádné..test taky bílo.....zase jen ta má "imaginární" čárka,kterou vidím jen já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus Držím moc palečky...tentokrát to vyjde....tělo se dalo určitě už do kupy po tom kolapsu a tedko bude nakopnuté na "zázraky" :wink:
6. lis 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Tak to se ti nedivím,že nestíháš...nevěděla jsem,že máš toliko učení....tak se opatruj a alespoň občas nakoukni......
Jinka já zatím nic...od večera neberu utroš a mrchu cítím za dveřmi...ale zatím nic a na testu bílo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
V té čekárně jsem si pročítala v mobilu zrovna ten moment,kdy jste se tu bavili o těch náladách.....jéééé,kdyby jste viděli a slyšeli občas mě,jak se dokážu urazit a křičet.....jsem hrozný nervák...chudák dítě,jestli bude někdy po mě :grinning: .....za to můj chlap je takový pohodář,až mě to vždycky vytáčí k ještě větší nepříčetnosti :grinning: ....vždycky si to s ním chci vypovídat a on jen sedí a směje se a nic neříká...to bych skákala z kůže.....říká,že ví,že vychladnu a pak přijdu a už je mi smutno,tak se s ním sama začnu bavit...že prý potřebuju čas na vydýchání....no zná mě no :grinning: .....zažila jsem ho asi dvakrát,když byl hodně vytočený a to je ase jak čert z krabičky....vybouchne,že se ho člověk lekne a pak za pět minut je zase ok...toť můj drahý muž :grinning:
6. lis 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina Zlatíčko,určitě jsi udělala tu nejlepší věc na světě,že jsi ho opustila...co s takovým,s prominutím,volem.....jak říkám o té bývalé Martinovo ženě.....prostě takový člověk se nikdy nezmění....razím názor,že kdo jednou podvedl,podvede znovu.....a já bych s takovým člověkem nemohla být,protože jak jsem žárlivá a vzteklá tedko,tak potom by se mnou bylo k nevydržení a stejně by mě ten chlap opustil......
Tedko už se budeš mít jen dobře a stačí k úplné rodině "jen" to miminko,které se určitě brzy povede :wink:
6. lis 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Ty to taky nemáš jednoduché viď zlato....ale opravdu,jak už tu někdo psal,musíš si vážit toho,že ti to vůbec všechno tvůj muž řekl.....i když já mám co mluvit....mě vždycky chlap něco řekne ( v dobrém slova smyslu,abych byla informovaná a on předemnou nic netajil) a já to nakonec obrátím proti němu a už si vytvářím svoje vlastní scénáře....tak to vždy je vzteklý,že mi to raději neměl ani říkat :grinning: .....vím to,ale stejnak to dělám :grinning:
Určitě tě má moc rád a ta kytička jednou za čas je toho důkazem....když oni někteří ti chlapy prostě neumí přijít a říct "miluju tě a nikdy bych tě nechtěl ztratit"...oni to prostě dávají najevo jinak :wink:
6. lis 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 se musím smát, jak popisuješ svoji povahu. taky se umím pěkně vzteknout, a to se všichni radši klidí. Jinak vydržím hodně. Vždycky mi to teda kolem dokola všichni tvrdí. Ale nesmí mě nikdo naštvat. to pak stojí za to. No jo, jsem býk jak vyšitý. Jinak co se týče nevěry, tak je to přesně jak píšeš. Taky ze zkušenosti vím, že když to člověk udělá jednou, udělá to podruhé. Ale na spousty věcí si člověk musí přijít sám, aby je pochopil.
A nám už teď opravdu nic jiného neschází, jen to vytoužené společné miminko a bude dokonalé štěstí. Asi stejně jako vám. :wink:
6. lis 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Ju a kočko.....co se těch kávovarů týká.....já třeba například jsem si taky hrozně jeden takový přála a tak mi bývalí přítel koupil kávovar od tchibo.....možná jsem ho se vší vážností použila asi 10x a pak jsem ho šoupla na bazar,protože byl absolutně nevyužitý.....taky je na kapsle a tak se ta krabička pohybuje asi okolo 70kč a je jich tam 10 a plus si musíš k tomu sama ušlehat mléko....já ho používla vždy jen pro vzácné návštěvy,které to chtěli mermomocí vyzkoušet.....už ho mám na netu asi rok a nikdo ho nechce a to jsem šla s cenou dolu už asi 3x .....nevím,jestli se jim vyplatí si něco takového kupovat.....kor když píšeš,že pijí tu kávu hodně....
6. lis 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina No přesně tak.....býk,jak vyšitý :grinning: ...Minule jsem šla pro malou do družiny a ona mi říká,že proč pro ni jdu hnedka po obědě a já na to,že vždycky chce chodit domů po obědě a ona,že by chtěla jít dneska déle,ale že mě nechce rozčílit :grinning: ...tak to jsem se fakt musela smát..řekla jsem jí,že naštvaná nebudu a at si řekne,v kolik chce vyzvednout....ale kdyby jsi viděla ty její nevinné oči,když mi to říkala,jak se bála,jak zareaguju...jsem si v ten moment připadala jak tyran :grinning:
6. lis 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 to znám. to já mám období, kdy nic neřeším, je mi všechno šumák, a jen pozoruju. A pak přijde chvilka, kdy se to nakupičkuje, a bouchnu jak papiňák. To se potom u nás všechno uklízí a opravuje. :grinning:
6. lis 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina Ty mi normálně mluvíš z duše.....já zrovna to klidné období mám tedko...muž mi říkal,že jsem poslední dobou hrozně podrážděná,tak jsem ode všeho vypla....rozkazy nedávám...jen ty nejnutnější a "jsem klidná"....i když občas si u toho trhám vlasy...(minule jsem takhle chodila dva dny okolo ponožky v koupelně,co tam hodila malá)....při každém pohledu mě to nutilo,jí zvednout a hodit do koše,ale vydržela jsem to a za dva dny si jí asi všiml můj chlap a uklidil jí.....no ať se děsí,kdy mě to zase chytne...to bude rachot....počítám někdy v té době,až se začne zase ve velkém stěhovat..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. lis 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holky moje :slight_smile:

Nestáčím vás v práci číst, od Dr. jsem se vrátila zase zpět do práce, tak v rychlosti píšu.

Žádná cysta ani nic takovýho to není, takže super, pouze vyšší sliznice, ale že ji nepřijde tak vysoká jako v těhu.........dostala jsem vyvolávačku a klasika - od 3.do 14.dne má přijít ms, když nepřijde, udělat test. Jinak mi Dr. předepsala duphaston od 16.-25. DC a doporučila koupit NosiFol.
Takže budu čekat na mrchu a nenervovat se :slight_smile: žádny těhu testy už nemám a zakázala sem si je i koupit :slight_smile:

Všem vám moc děkuju za podporu, že na mě myslíte a držíte pěsti! Mám vás všechny moc ráda!!

Držím pěsti všem testujícím, listopad je náš!!!!
6. lis 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek