• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@jeaanna Ahoj, jsem moc ráda, že kontrola dopadla dobře a nic ti není, to je ta nejlepší zpráva... Byla jsem nervózní, jak to dopadne :slight_smile: Snad ms přijde co nejdřív, pokud má přijít, ať to v tom listopadu všechny dáme :wink:
6. lis 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 no diky uvidime :wink: ,a co ty zlato jak ti je?něco noveho u tebe?
6. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Ahojky kočko....tak to jsem moc ráda,že to není žádná ošklivá cysta...Tak doufám,že ta ošklivka mrcha přijde co nejdříve....ale nejde mi tedy do hlavy ta tvá sliznice :confused: ........no každopádně je dobře,že s tebou bude něco dělat...budeš hezky papkat bobulky a cyklus se ti srovná a příští měsíc to určitě už vyjde......jak tobě,tak i nám všem tady...... :wink:
6. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus Právě,že nic....fakt mě dost bolí to břicho..nafouklá jsem jak pátrací balon,beďary,jak puberťák...utroš od večera vysazený a nic.... :angry: ...pěkně mi to štve...už by ta mrcha mohla dorazit....
6. lis 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heee,ještě jsem se včera celkem nasmála....koukali jsme s mužem na fotbal a já mu nalévala pivo do skleničky a malinko jsem to přelila a on mi říká "budou křtiny"....a já říkám,jako koho?....a on,že našeho miminka,tak jsem se mu snažila vysvětlit,že těžko,když máme testíka negativního....a on mi říká se vší vážností "že asi nee,když jsem to přelila".....no vysvětlujte to chlapovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. lis 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 a já bych to ještě tak nezvdávala. Pořád tu naděje je. Možná nakonec ten tvůj mužík bude mít pravdu. Ještě tomu dej čásek. To, že nemáš pozitivní testík, ještě není směrodatné. Já ho měla až 14 den a velice slabě. :wink:
6. lis 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna tak na jednu stranu je dobře, že to není nic vážného. Snad ti ty léky zkrátí ten cyklus, protože to čekání a nejistota musí být opravdu na palici. A jak píšeš, listopad je náš, já o tom nepochybuju. :wink:
6. lis 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 a testovala si :confused:
6. lis 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Já nevím no..a to je těch 12dpo ještě možná povznesene,protože přesně nevím,jestli ovulka proběhla ve čtvrtek nebo pátek....a když je to test s citlivostí 10,tak to mi neříkej,že by tam alespoň dušík nebyl :-/....zkoukla už jsem tady na konikovi asi 50 alb s holcinama,co tam mají testiky a ani u jedné jsem nenašla,že by 12-13dpo neměli alespoň dusika.....prostě už jsem to vzdala....když mrcha zítra nepřijde,tak zase od pátku si vezmu utrogestan a zkusím test....zítra asi testovat nebudu,akorát je mi pak smutno a hledám tam něco,co tam není....pořád je vytahuju ze skříně a asi cekam,že se tam nějaká čárka jeste vybarvi :-/
6. lis 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Testuju od pondělí a nic,hledám tam něco,co tam proste není....
6. lis 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ach jo :frowning2: ja si udělala dneska ovu test a hned je pozit. a rano byl nčekaný sex s manželem tak mam radost že nebyl planovanej :grinning:
6. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 já ti nechci dávat planné naděje. Vím, jak je to pak bolestivé, když se člověk na něco těší a nevyjde to. Ale jsou ženské, kterým 12 - 14 den neukáže test nic. Já jsem tenkrát testovala asi 25, sama nevím - je to už osm let. Ale byl tam opravdu 14 den jen slabounký dušík. Tenkrát jsem ho hodila do koše, s doměním, že asi nic. Opravdu pozitivní jsem ho měla až 18 den.
6. lis 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky pořád běháte na záchod v den očekávané MS a cejtíte se furt mokrý? :slight_smile:) Já jsem dneska jak prdlá :grinning: furt mi přijde že mám mokrou intimku a že už to přišlo, tak lítám jak blázen :slight_smile:
6. lis 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 holka ty jsi poklad :grinning: treba to jeste vyjde a carka nude. kdy planujes dalsi testik ? No ja si dnes prece jen koupula ovu testy a asi to tento mesic nevydrzim .... proste zenska :grinning: :wink: :slight_smile:
6. lis 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna listopad je náš! :sunglasses:
6. lis 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dneska se normálně zlobím na své tělo, snad přes 10 let dostávám menstruaci v přesných časech švýcarských hodinek, dneska ji očekávám už od časného rána a nic, ticho po pěšině. Až to tedy dostanu, tak budu hrozně smutná:(, protože čím déle přijde, tím více budu doufat v miminko... :(
6. lis 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee A těch 10 let jsi brala HA zřejmě, ne? Taky jsem mívala rozdíl s HA max. v hodinách...po vysazení je to jak do loterie. Já první měsíc dostala přesně po 28 dnech, další měsíc taky, ale nějak se zpožděním půl dne...a třetí měsíc zpoždění 9 dní, už jsem nervila a dělala si těhotenský testy (to bylo v době, kdy jsem ještě těhotenství nechtěla, kvůli svatbě, dávali jsme si pozor)

@stepankakv Jo to znám, ten pocit, že musíš tak minimálně třikrát do hodiny na záchod...to prostě vycítíš, že to přijde.
6. lis 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 No, právě že i po vysazení prášků to zatím chodilo přesně, tak uvidím, co si na mě tělo vymýšlí:slight_smile:
6. lis 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee Někde jsme četla, že první dva cykly bez HA jsou ještě částečně pod vlivem HA, proto spoustě žen chodí ještě krásně pravidelně (i můj případ), a pak od té třetí že se to může rozhodit....u mě to taky tak bylo. Jen jedenkrát se mi to rozhodilo a pak se mi to na čas ustálilo na 29, pak 28 a nyní 27 dní (to zkrácení v posledních pár dnech bylo trošku cílené kvůli svatbě a líbínkám, aby se mi to vyhlo, tak jsem si pomohla babskýma radama jako červené víno a horká sprcha a ono to asi zafungovalo...přišla o něco dřív :slight_smile: )
6. lis 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111
@anuliina

Holky,určitě jsem ráda,za to že ho mám. I když máme doma občas itálii,vždy je to kvůlimalichernostem. Jediné vážnější co jseme řešili bylo mimčo,poté,co jsme o první přišli. Jediné co mě v té chvíly drželo nad vodou byla myšlenka,že začnem znovu,že musím být co nejdřív v pořádku. Když pak byl čas se znovu začít snažit,tak z přítele vylezlo,jestli by jsem neměli počkat,že chceme teď stavět a s dítětem mu na baráku moc nepomůžu. co probulela jsem celou noc. Strašně mě to trápilo,byla jsem věčně bez nálady. Pak přišel,že se teda začnem snažit,i jemu to přišlo líto.
No a s tím kávovarem,asi koupím fakt jen ten lepší překapávač..

A holky,,chtěla jsem se vás zeptat,jestli nemáte zkušenosti nebo informace ohledně sociálních dávek. Pronajímáme známé byt a neví,jestli bude potřebovat potvrzení od nás,kolik platí nájem.? Určitě bude potřebovat potvrzení o výši příjmu,že? kolik by vlastně musela mít,aby jí nějaké dávky přiznaly?
6. lis 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky nev co se mnou dneska je, mam 11 DC a všechno me rozbreci, manzilek me stve jen ze je tady a mam tsk nejak vlhko nevim jak to popsat .... to jsem asi blba že ?
6. lis 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no vidíš, je vidět, že ve finále je to fajn chlap. Když ono se jim to kolikrát ani nedá vyčítat, jsou prostě jiní, než mi ženské. U nás hrají hlavní roli emoce, a často se jimi necháváme řídit. U nich vyhrává rozum. Proto i to rozhodnutí oddálit snažení. Potřeboval jenom nakopnout, aby mu to došlo. Ale už to, že se dokázal vcítit do tvých pocitů je super. Jinak mě to s tím prvním miminkem mrzí. To jsem nevěděla. :frowning2:
6. lis 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 no kdyby jsi byla na konci cyklu, tak ti napíšu, zkus těhotenský test. :slight_smile: Třeba se ti vzbouřily hormony a začaly pracovat na plné obrátky, co víš? :grinning: :grinning:
6. lis 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina to je nezva jsem hormonalne rozhozena zenska. Co to je dnes za den ? Asi pujdu brzo spat.
6. lis 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 děvče, to jsou spíš jen trošku nervičky na pochodu. Možná i proto ty noční události. Zkus prostě vypnout a na nic nemyslet. Chceš slyšet můj lék na rozhozené nervičky? Dát si teplou vanu s hoooodně pěnou, a pak masáž celého těla od manžela. To je ten nejlepší balzám na všechno. Vyzkoušej, uvidíš jak to pomáhá. :wink:
6. lis 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina tak to čtu a bulim u toho. Asi jsem fakt pretazena. Diky zlato.
6. lis 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ahoj, záleží, o jaké dávky chce žádát - s bydlením souvisí příspěvek na bydlení - dávka státní sociální podpory a doplatek na bydlení - dávka pomoci v hmotné nouzi. U obojího je potřeba doložit výši plateb za bydlení a v bytě mít trvalý pobyt, mimo jiné.
6. lis 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ahoj, určitě jdi do postele, pokud můžeš, někdy to na člověka padne a musí se zahrabat do postele. Máš toho teď hodně, je to fakt nápor na psychiku a já se ti nedivím :frowning2: Ale věř, že všechno bude dobrý a ta malá dušička už si tě hledá :slight_smile:
6. lis 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky testovatelky ovulky,v Dr,maxovi mají ovulační testy 2+1 zdarma. Paní mi nabízela místo toho balení zdrarma třeba i něco jiného,asi ve stejné hodnotě. Tak jenom když by jste plánovali nákup :slight_smile:
6. lis 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ceekanka Jůůůů, kdybych tak věděla, jestli se zadařilo, že bych se zásobila :sunglasses:
6. lis 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek