• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka + dneska v tescu tehotenské testy pepíno zlevněny na dvacet korun a neco :slight_smile:
6. lis 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blannie Jo,v případě,že je tam první měsíc,tak bude dokládat z minulého bydliště? A teď nájemní smlouvu co má u nás? Nebo jim stačí výpis z účtu že nám to posílá? Děkuju moc za info :slight_smile:
6. lis 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Ahoj, jojo, za poslední tři měsíce - každý ÚP může chtít trochu něco jiného, některý chce víc, některý míň, ale je to např. výpis z katastru nemovitostí, nájemní smlouva s rozepsanými náklady, pokud nejsou energie na nájemníka, jinak např. SIPO či výpisy od energ. společností... příspěvek na bydlení lze získat max na dobu 84 měsíců během 10 let
6. lis 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie tak když tak budeš mít zásobu na další těhu :grinning: A moc děkuji za info,jsi zlatá.
@natali29 super :slight_smile: I když já se zařekla,že nebudu kupovat těhu testy dokud nebude vážné podezření :grinning:
6. lis 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
že bych skočila do dr. max:slight_smile:) chtěla jsem se zeptat odkdy mám asi testovat dpo?ted jsem měla cyklus 39,předtím 41 a před před 29:slight_smile:
6. lis 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jó, haha, na další :grinning:
6. lis 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě začíná bolet břicho na ms... to je nějaký podezřelý, začínám mít strach, že to možná vyšlo :confused:
6. lis 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@blannie No nadalší no,teď už to potřebovat nebudeš přece :slight_smile: Ty ,strach že to vyšlo :sweat_smile:
6. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Miminko bych chtela moc, ale z tehotenstvi mam respekt... Jinak ta akce plati na vse dr. maxicek, i tehutesty!!!!! jupijeee
6. lis 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Já myslím,že to bude mít asi každý, nekdo míň, někdo víc i třeba kvůli zdravotnímu stavu, nebo případným komlikacím. Ale já mám co mluvit, já ještě nevím co mě (snad) čeká :grinning: Ale jednou bych chtěla alespoň tři :slight_smile:
6. lis 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky,dneska jsem koukala,že pokud ovulka dorazí jako minule,výjde to na plodné dny podle Jonáše. Ale jak to znám,ovulka bude určitě jindy,ale to neva,když bude dřív,nebudu se zlobit a bude alespoň kratší cyklus :sweat_smile: .
6. lis 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zlaticka,začínám spinit :frowning2: ,takže je mrcha ráno tady.....jdu se pro dnešek naložit do vany a vyplakat se....tak se na me nezlobte,že Vás tu dneska nebudu už číst....Mám vás ráda :-*
6. lis 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie ty jsi zlato diky. Jdu do sprchy s pak hned zalezu do pelíšku a snad rano bude lip.Krasny večer a diky.
6. lis 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 my te taky to je jasny. Hod vanuu a pak sebe do klidu.
6. lis 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 to je ten nejlepší nápad dneška. Pořádně se vyhajej, a zítra se na všechno budeš dívat docela jinak, uvidíš. Přeji krásnou noc, a krásné sny. :slight_smile:
6. lis 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie nebudeš tomu věřit, ale já to mám docela podobně. Bolí mě břicho a vaječníky. A taky mám takového tucha, že to vyšlo. :slight_smile:
6. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anuliina jo, tak to je super :slight_smile: Mně se k tomu teď přidaly prsa - děsně plnou, mám je úplně horký, a to nikdy nikdy před ms nemám a neměla jsem to ani v minulym těhu. Jako bych měla čas kojení :grinning: A to jsem toho teda moc nenakojila :cry:
6. lis 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tady se to dneska zas rozjelo :slight_smile: ja dnes pres den malinko zaspinila, ale fakt hodne malinko a bylo to spis nahnedle..tak si rikam, ze kdyz se zitra nerozjede MS, tak to mohlo byt nidacni, coz by bylo supeeer :slight_smile:
6. lis 2013 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mi hrabe - můžu mít zánět prsů ze zimy?
6. lis 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina
@blannie holky moc držím pěsti, ať to vyjde :slight_smile: , já zatím taky čekám dnes 30DC, Kdy máte v plánu testovat?
6. lis 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Zlato, to je mi moc líto :frowning2: Udělej si vanu, dej tam pěnu a breč, to je prot tělo nejlepší, ať jdeš do dalšího snažení s čistou myslí a úsměvem na rtech!
6. lis 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen já mám v plánu v pátek 8DPO, ale možná to vydržím a počkám na ms, má přijít v úterý, v sobotu ráno odjíždíme k našim a tam se mi testovat nechce.

Prsa mám o 0,5 stupně teplejší, než zbytek těla.. co to je? Je to fakt nepříjemný :confounded:
6. lis 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina
@blannie Holky, moc drzim palce :slight_smile:
6. lis 2013 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Taky drzim moc palce :slight_smile: a uz mas zpozdeni nebo jeste ne? Ja budu testovat asi v patek, to budu 12DPO..
6. lis 2013 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 To vypadá slibně! Taky moc držím palce, ať ms už nepřijde, počkáš na ms nebo zkusíš test?
6. lis 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ja prave nevim, chtela jsem testovat v patek, ale ted si rikam, ze jestli to spineni dneska byla nidace, tak by mohl byt zitra duch..co myslis? :slight_smile:
6. lis 2013 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ blannie @lenka_25 no já právě vůbec netušim...první cyklus 28 a druhý 35,takže těžko říct, kdy ms čekat...a vůbec netušim,kdy byla ovu.... :frowning2: ,takže mi nezbývá než čekat... :frowning2: a doufat nebo věřit, nejlépe obojí
6. lis 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Tak doufam a verim s tebou, urco to vyjde, drzim moc palce! Nam vsem :wink:
6. lis 2013 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 jj děkuji, musí nám to vyjít :slight_smile:
6. lis 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie aaaaaaaaaaaa....posilam ti svou adresu, kam poslat tve nadbytecne predzasoby..:o)))))) Myslim, ze zena vyciti, ze je v tom, hned....tedy behem par dnu....takze (potutelny usmev)..no uprimne uz je nacase...:o)
6. lis 2013 ve 21:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek