• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marokanek1111 ach jo....brouku, ja zitra jeste zobu posledni duphaston...a pak do 4 dnu bych to mela dostat. Doktorka mi dala instrukce..tak je splnim..at nejsem za doteru.....hezky se vyspi....dame to priste...:o)
6. lis 2013 ve 21:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim jit plnit partnerske povinnosti..tak zatim...papa
6. lis 2013 ve 21:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@stepankakv Mas pravdu, jsme na tom podobne...tak drzim palce at to vyjde :slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 ahojky, prosimtě co to je to nidacni špinění? :slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline tak jo :grinning: mám dvě komplet krabičky dr. max ovutestů :grinning: a mám 3 krabičky nosifolu, gynex a jeřáb, vše nenačatý :grinning: Kdo chce rezervaci? :wink: Pocit sílí.. a jestli se mýlím, tak vrátím dítě... ne, to nedam, vrátím psa :grinning:
6. lis 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie tak potichounku doufám s tebou a držím všechny palce co mám:slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Jeee, jak ja ti to preju :slight_smile:)) jen at pocit sili dal.. :slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska No jestli se nepletu, tak pri uhnizdovani vajicka se muze objevit mensi spineni a rika se tomu prave nidacni.. No uz aby byl patek nebo sobota a bylo jasno, to cekani je hrozny.. :slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 aha, ,děkuju:slight_smile:Já právě lehce špiním uz dva dny a nikdy jsem to tak neměla před očekávanou ms, ale zase to může být způsobeno tím zánětem co jsem měla, protože žádné jiné příznaky těhu nemám:frowning2:
6. lis 2013 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Tak ja taky nemam zadne priznaky, jen jsem docela unavena.. Ale to je u me normalka :slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 jo tak to jsme na tom stejně:slight_smile: Mě manžel pořád říká že prospím půlku svého života:slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se sem na vás přišla podívat,než půjdu spát. Nakapu si jeřáb a zítra začínám očekávat na testu ovulku :grinning: Jo jinak,že se mě tu někdo ptal jak se jeřáb užívá,tak je to 1 kapka na 1kg tělesné váhy - -rozdělit do dvou dávek. Celkem mě to pobavilo,asi si budu muset brzo objednat další :grinning:

@lenka_25,@rozaruska @blannie, @rosalline, @marokanek holky vy to prolomíte - musíte :slight_smile: My ostatmí půjdeme za vámi. Už mě to totiž nebaví.Nebýt růžová :slight_smile:
6. lis 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:slight_smile: @blannie já si tedy dělám rezervaci ju ? :slight_smile: :wink:
7. lis 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno berunky moje zlatý .... tak snad jsem se probudila do lepšího dne než včera .... ale depka je pořád a slzy na karajíčku taky, tak nechápu co se se mnou dějě ..... dneska je mi ještě navíc blbě .... včera jsem měla slabou čárku na ovu testíku a to byl 11 DC a minulý měsíc až 15 DC vůbec tomu nerozumím .... Co vy kočiny? Kdo bude dnes testovat? Jsem napnutá jak kšandy a moc Vám držím palečky :slight_smile:
7. lis 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie ten nosifol je na co?:slight_smile:
7. lis 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Kocko,napis mi prosím dnes do tabulky 1DC,mrcha se rozjíždí,sice je to takové hodně tmave,ale počítám,že do odpoledne to bude maso a asi mi bude i pěkně zle,všechno mi bolí,břicho,spodek,hlava....dnes zavolám dr. a zeptám se,co se mnou dále.
Jinak přeju,aby tvuj instinkt nezklamal a bylo tam miminko :wink:
7. lis 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 brouku to je mi moc líto ale asi to tak má být, hlavu vzhůru a s úsměvem do dalšího snažení :slight_smile: Narozdíl od mého věku máš ještě spoustu času tak to ber z tý lepší stránky kočko. Uvidíš že bude líp. Tyhle každoměsíční psycha jsou děsný pro nás pro všechny :frowning2:
7. lis 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Ahoj zlatíčko, to mě moc mrzí... za chvilku máš zas ovulku a tentokrát to určitě vyjde, máš skvělý cyklus, spustu šancí, během mého cyklu ty stihneš skoro dva :wink: Tak to by bylo, aby nebylo :wink:
7. lis 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak včerejší euforie je ta tam, vůbec nevím, co to se mnou včera bylo, ale vůbec jsem nemohla spát a teď nevím, co si mám o tom všem myslet, každopádně to je asi opravdu známka toho, že mi začíná pěkně hrabat. Přitom si myslím, že to beru s nadhledem, pokud se nezadaří teď, zadaří se příště, už jsem vyzbrojená. Každopádně prsa cítím pořád, ale teplota zatím moc těhotensky nevypadá.
7. lis 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 Děkuju zlatí.....jsem celkem klidná,protože jsem se ještě stačila večer "porafat" s mužem....nejako nepochopil,proč se nebavim a je mi smutno....tak se snažím to nedávat moc najevo :-/ ....ale mrzí to hodně...Já,kdybych tehda neměla takové problémy,tak jsem možná mnohem více v pohodě,přeci jen jsem prezila 23 měsíců snažení bez újmy na psychice,alespoň myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .....a právě proto se bojím dalších "23" měsíců,to už bych znovu asi nedala.... :-/
Jinak berusko,co se týká těch nálad,řekla bych,že to jsou rozhazene hormony,chce to klid,klid a jen klid....kup si medunkovy čaj a nebo tu trezalku,to je na uklidnění a uvidíš,že bude dobře :wink:
7. lis 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Děkuji berusko,no propocitavala jsem to a kdyby byla ovu jako minule,tak stihnu testovat ještě v listopadu :grinning:
Třeba teplota ještě poleze nahoru zlato a mimi tam bude,držím palce :wink:
7. lis 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Zlato a to jsem se té chtěla zeptat,ty máš nějakou stránku,kde ty teploty zadavas a ono ti to vyhodnotí,kdy je ovu a jestli se zařadilo? chystám se tenhle měsíc taky měřit....bude to makacka,protože nevstavam vždy přesně,takže jsem se rozhodla měřit každý den ráno v pět,s tím,že si budu rychtovat budík a pak zase půjdu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale už nechci nic nechat náhodě
7. lis 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 :grinning: tak to by bylo super, kdybys stihla ještě listopad... to já bych měla další až v lednu, haha :sunglasses: jinak na bt používám fertilityfriend.com, existuje i česká stránka womenzone.cz, ale ta narozdíl od FF vyhodnocuje jen teplotu, FF ovulaci vypočítá i podle jiných znaků - testů, apod.
7. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie čtu si tvoje příspěvky zpětně i ze včera a hrozně se u toho řehním. :grinning: :grinning: taky už si připadám jak magor. Za vším hledám nový příznak těhu. :grinning: :grinning: ale včera to s tebou vypadalo slibně. Ty prsa, to je docela pádný důkaz. Já už krom toho tucha jsem taky bez příznaků :unamused: Ale beru to s humorem. Nezadaří se teď, bude příště. Můj vývoj teplot taky nic moc. :frowning2:
7. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. lis 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky ... Jenom dávám info že intimka i test stále bílé :slight_smile:

@marokanek1111 to mě moc mrzí, že mrcha dorazila :( věřim ale, že snad všechny budeme mít pod stromečkem fotky z ultrazvuku :D

@blannie Kdy budeš testovat zlato?
7. lis 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina :grinning: tak jsem dneska už zmagořila úplně a ráno jsem testla... samozřejmě se zcela jasným výsledkem :grinning: tak jsem si řekla, že nebudu trhlo a počkám na teploty. Pokud neklesnou a ms v úterý nepřijde, tak budu testovast ve středu, protože ve čtvrtek jdu na endokrinologii, tak jim to kdyžtak rovnou oznámím, aby mi zvedli dávku :sunglasses: Hezky vymyšlený, že jo? :grinning:
7. lis 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky :slight_smile:

Jsem tu zpět zase mezi vámi, bylo toho i strašně moc v práci a vůbec jsem to už nedávala.....snažím se dočítat, ale vy teda jedete :slight_smile: super, že je stále o čem povídat :slight_smile:
@blannie určitě je tam mimi, myslím, že to opravdu vycítíme a držím moc pěsti!! Je listopad, takže je to přece jasný, že to vyjde :grinning:
@anuliina vyjde to, držím pěsti moc a moc!!!! Mrcha nemá šanci!! :slight_smile:
@marokanek1111 to je mi beru moc líto :frowning2: ale neboj, ještě to v listopadu stihneš a zadaří se :slight_smile: budeme mít všechny pod stromečkem buď fotečky z ultrazvuku nebo // :slight_smile: Drž se!!!

Jak to vypadá s dalšíma? Kdo bude zítra testovat?

Jinak u mě ms stále nikde, prolomím tu 50 :grinning: Manžel si myslí, že jsem těhu, já začínám mít taky jisté podezření, ptz takhle to bylo přesně se synem...žádná ms, bílé testy, na ult zvýšená sliznice, vyvolávačka a po 10 dnech po vyvolávačce na testu mega dálnice :grinning: Uvidíme :slight_smile: Žiji stále v naději a tiše doufám....

Hezký den všem :slight_smile:
7. lis 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie tak koukám že už jsi testla,ale je brzy, takže mimi tam bude a ty už to cítíš :slight_smile:

@jeaanna tak to je jasná věc :slight_smile: když už jsi to myslí i manžel :slight_smile: Držím palce ať to vyjde :slight_smile: Kdy budeš zase testovat?
7. lis 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv zlato ty jsi 8 DPO vidím v tabulce, to bude asi taky brzy :slight_smile: Kdy budeš zase testovat? A děkuju. Ono je to totiž divný, že bych měla takovou dobu zpoždění, nejde mi to do hlavy, asi sem měla i jinak ovulku než jsem myslela, holt příroda je mocná čarodějka :grinning: Asi to nechám tak jak před těma 6 rokama, budu vyčkávat na mrchu a když do příštího pátku nedorazí, testnu...jdu v pátek s kamarádkou na vínko, tak jsme se domlouvaly, že buď zapijeme to, že se to nepovedlo nebo že bude ona (úplně stejně jako před 6 lety) zapíjet, že čekám mimi :slight_smile: Krásně naplánováno, ještě aby to tak ale bylo že :grinning:
7. lis 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek