• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@jeaanna No já zlato vůbec nevim kdy ovulka vlastně opravdu byla nebo byly 2 :D doktorka mi jednu potvrdila 15-16DC a ovu testy já ukázaly 21DC - takže jsem ted 8 DPO cca :D to by ještě brzy bylo,ale podle doktorky už by brzy nebylo :D držím moooc palce ať zapíjí jenom kamarádka a ty už sedíš na vodě :slight_smile: a ty jsi měla i před 6 lety negativní těhu testy fo kolikátýho dne po ovu?
7. lis 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna jéé, díky moc. U tebe to taky vypadá slibně. Držím palečky, a tak nějak mám tucha, že to tu tento měsíc bude jeden velký baby booom. :grinning: :grinning:
7. lis 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, dneska jsem byla u doktora, pořád jsem přemýšlela kdy tam jít, nechtěla jsem jít zbytečně brzo, ale pak jsem si říkala, že pro svůj klid zajdu dneska jen kvůli tomu, abych věděla, že je tam kde má být, tedy v děloze a ne jinde . Takže jsem přišla a doktor mi s úsměvem říká, dobrý den, že by se to povedlo tak rychle? A já, no vypadá to tak. Tak mi udělal ultrazvuk a říká, je tam :slight_smile:. Tak mi ten malej flek ukázal a říkal, že jsem v 4+6 tt, takže zítra začínám 5. týden . Vzali mi spoustu krve, dostala jsem plno vzorečků, plínku, mastičku, různé letáčky, vitamíny .. no vyšla jsem z ordinace s plnýma rukama, manžel na mě koukal jak z jara . Příští týden jdu na kontrolu a už mi dají průkazku a musí jít taky k zubaři. Já jsem tak šťastná holky, normálně jsem byla z toho doktora tam mimo, že se mi chtělo brečet, hormony už asi pracujou :D .

@jeanna nestihám všechno dočítat, jsem v práci, jak to u tebe vypadá beruško? :slight_smile:
7. lis 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@elisset Ahojky :slight_smile: To je nádherná zpráva :slight_smile: Dojala jsi mě...Musíš prožívat obrovské štěstí a strašně moc ti to přeji :slight_smile: Držím palce ať vše probíhá v pořádku a těhotenství si užiješ v klidu :slight_smile:
7. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv děkuji moc, jsem opravdu moc šťastná a to jsem do toho snažení šla s tím, že jsem měla smíšené pocity a jak se to otočilo :slight_smile:, doufám, že se fazolek udrží do konce :slight_smile: a jak se daří tobě?
7. lis 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset No já teď čekám až MS dorazí nebo v nejlepším případě nedorazí, ale jelikož nemám žádné příznaky a to ani na MS tak jsem z toho zmatená :( Testy jsou ale stále negativní, i když 8DPO je brzy...Měla jsi příznaky v ranném těhu nebo až potom?
7. lis 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv ty já dělala první test 12 DPO a byla tam slabá čárka, příznaky nevím, asi nic kromě bolavých prsou, ale to jsem přičítala vysazení, jelikož mě bolely i měsíc předtím jednou jsem v práci cítila rybu, ačkoliv ji nikdo neměl a kolegyně mi říkala, že jsem beztak těhotná :grinning:, jinak fakt nic, kromě nachlazení a zduřelé uzliny v tříšle a já s tím lítala po doktorech vystrašená, nic nezjistili, žádný zánět, tak si myslím, že to bylo tím :slight_smile:. Jinak mám pořád ucpaný nos :angry:. Na testování je ještě brzy .. vyčkej :slight_smile:. Držím palce.
7. lis 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já když vás tady čtu,tak začínám uvažovat o tom,že bych změnila doktora. Je teda fakt,že jsem u ní byla poprvé s prvním těhu,takže někdy v březnu. Šla jsem bez karty,takže o mě nevěděla nic. Udělala mi výtěry, nějaké testy,cytologii,prohlídla mě a pak na utz. To se mě akorát ptala,jestli si to budu chtít nechat,jestli mi má utz ukazovat. Poptala se,jestli nemám potíže,nevolnosti bolesti.. Fotku z utz jsem si musela vyškemrat-cožteda na jednu stranu chápu,že ona ji dává až po prvním trimestru. Ale zase asi každá by chtěla mít doma fotky od uplného začátku a jak to tu pozoruji,tak je spousta těhulek má. A co se třeba těhu průkazky týče,tak to je to samé,až po ukončení prvního trimestru. O vzorečcích ani nemluvě. Když jsem potratila,prostě to brala tak jako že se to stává,že je u mě jinak vše ok. Nedovedu si představit že bych tam teď přišla s tím,že chci pomoct,že se nám to nějak nedaří,tak ať poradí,aby semnou nějak něco řešila nebo diskutovala.. :unamused: No uvidím jak to bude probíhat dál no..
7. lis 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak strasně moc gratuluji @elisset :slight_smile:
7. lis 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka děkuji moc. Jinak jak jsi psala o tom doktorovi, já bych ho určitě změnila .. mě doktor říct, jestli mi má ukazovat UTZ, jestli si to chci nechat, tak mu asi fláknu jednu :sweat_smile:.
7. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ale fotku taky nemám, to byl jenom černý flíček, tak jsem si o ní ani neříkala ..
7. lis 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset jupííí moc gratuluju a koukejte se opatrovat :slight_smile:
7. lis 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Jako ona je pečlivá,když jsem ji vybírala,tak měla skvělé hodnocení,ale nevím no.. Uvidím,jestli se nám podaří mimčo a jak to bude probíhat pak,budu se jí v každém případě mnohem víc vyptávat. Pokud se to nepodaří do pěti měsíců,tak za ní půjdu a uvidím jak to bude řešit,protože to už budu tak nervózní,že už by mi to psychyka snad ani nedovolila.
7. lis 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 děkuji moc, jak se ti vede? :slight_smile:

@ceekanka tak uvidíš .. já když si uvědomím, tak mi doktor taky nic neřekl, jen, že tam je, vůbec jak je to velké, nic, jen který týden a že tam je .. ale zase když se ho zeptám, tak ochotně na všechno odpovídá :slight_smile:, oni to tak neprožívají asi no .. je to jejich práce a chodí jim tam spousty nastávajících maminek
7. lis 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Asi jo. No uvidíme. Ještě jednou moc gratuluju a ať jste zraví :slight_smile:
7. lis 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset Myslím že ty příznaky co třeba jsou si stejně přiznáme až uvidíme // na testu a pak si řekneme, no jo vlastně, smrděly mi ryby atd.... Já se nechci moc pozorovat abych pak nebyla zklamaná :( ale myslim, že ani žádné nemám :( Prsa mě nebolí, břicho taky ne, nic mi nesmrdí :slight_smile:) jinak zkusim tedy test nejdřív v neděli a uvidíme :slight_smile: ale očekávám MS každou vteřinou :(
7. lis 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset hele nic moc ale díky za optání, mám nějakou podzimní depku, pořád mě všechno rozbrečí a s každým sem schopná se pohádat prakticky kůli čemukoli :slight_smile: asi jsem blázen :slight_smile:

Hele mám z tebe velikou radost :slight_smile: super, super, super :slight_smile:
7. lis 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Ahojky, já jsem už vystřídala asi 3 gynekology, protože mám neustálý problém s krvácením uprostřed cyklu (7 dní třeba) a doktoři stále tvrdí, že je to ovulační...A pak jim řeknu 7 dní a oni zase no to je ale moc 7 dní a nic nedělají :( Takže jdu teď ke 3 gynekologovi a pak se objednám ještě přes mojí známou protekčně k primáři aby na mě koukl..Taky se jí to nezdá...Takže díky přístupu tvé doktorky bych neváhala a klidně hned měnila.
7. lis 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Ahoj, s těma doktorama to je těžký.. ono najít doktora, kterej bude mít lidský přístup a bude se k tobě chovat osobitě, je těžký. Tvoje doktorka udělala všechno, co mohla. Já mám zkušenosti totožné - průkazku jsem dostala až ve 14tt, všechny vzorečky a pod jsem dostala s průkazkou, první, co bylo, když jsem přišla, že jsem možná těhotná, nebylo to, že mi gratulují, ale jestli to je dobře nebo špatně, pak na mě sestra přes celou čekárnu volala, jestli teda jsem těhotná nebo ne... tak jsem řekla, že od toho jsem tam, abych se to dozvěděla :unamused: Ono dost záleží, v jakém městě to je, na malém měste to bude asi milejší, než např. v Praze.
7. lis 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak ja smutne hlasim 1DC, rano se mrcha ukazala :cry: Takze ja se budu tesit az na prosincovou tabulku, protoze ten pristi mesic uz to proste vyjit musi !!! :slight_smile: A vsem vam moc moc drzim palecky at to prolomite uz ted behem listopadu ;)
7. lis 2013 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka děkuji, já tady občas nakukuju jestli už není nějaká nová těhulka a jak se vám daří :slight_smile:

@stepankakv to je dobře, že to bereš tak s nadhledem, to je nejhorší se neustále pozorovat, já se tak pozorovala právě ten první měsíc a teď už vůbec ne, protože když už červík zahlodal, tak jsem si hned řekla, že je to blbost, pak budu zklamaná a navíc tím, že jsme se skoro vůbec s manželem neviděli a sex byl jen 2x a to jeden hned po menstruaci, tak jsem tomu nevěřila :grinning:

@mixlevpixle2013 jj, to počasí je takové depresivní :unamused:, já tohle období moc nemusím no, já raději slučníko, tak snad bude zase brzy lépe :slight_smile:, blázen nejsi neboj :grinning: :dizzy_face:

@blannie tak to teda díky bohu za mého doktora, já přišla do ordinace s úsměvem a doktor se taky usmíval, sice gratulace nebyla, ale smáli jsme se, že to byla teda rychlost .. pokud nemá hloupé otázky, zda si to chci nechat apod. neříká, ještě se neradujte, může se stát cokoliv, ale je pozitivní, tak jsem ráda :slight_smile:. Opravdu je málo takových doktorů, kteří mají osobní přístup, na druhou stranu je chápu, je to jejich dá se říct denní chleba, že jim tam přijde těhotná ženská :slight_smile:.
7. lis 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
HOlky du se zase k vám mrknout a trochu vás naladit.My máme za sebou první screening a miminka vypadjí zdravě.Chci trochu toho pozitiva přetáhnout i na vás,a´t se můžeme bavit i o pupcích:slight_smile: Nezkoušeli ste si totálně vymazat mozek? Na mě to vždycky suprově zabere,hlavně když mám nějakou těžkou depku,nebo když sem po snažení špinila.Chce to být asle v ten moment sama,nikdo vám do hlavy nesmí lézt ani kecat.Nejlíp si sednout nebo lehnout na postel a pustit si oblíbenou muziku,ale nesmíte u ní bulet,takže žádnou co vás dostane do depky.Já třeba miluju sountreky k filmům,Poslední mohykán,Šifra mistra leonarda...prostě něco u čeho se totálně uvolníte a pomalu byste se vznášeli.Pak si začnete představovat to co chcete,někdo chce práci,ale vy chcete miminko, (právě aby ta představa byla dokonalá,tak je lepší když ste sami,dáte do ní to co chete vy,ne co jiní),tak třeba jak pluje spermouš k vašemu vajíčku,prosírá se dovnitř,hongáte mimčo v náručí,vedete jej do školky,cokoliv,může to být i daleko do budoucna,ale na to musíte být soustředěné a hledět si v hlavě na svůj film. Až si tohle přehrajete,tak si běžte třeba uklidit,umýt nádobí a zase fungovat normálně,já se tak někdy zvrhnu třeba ve vaně i na pl hodiny,když už nic,tak si krásně vyčistím mozek,horozně se mě uleví a hlavně nemyslím na to co se mě v té hlavě přehrálo :slight_smile: Je to totální blbina,ale nic za ni nedáte,ono to má i nějaký přesný název,já do toho v klouznu,když už nevím kudy kam a vždycky se mě nádherně uleví,zrovna teď du vypnout,sem sama doma a unavená.Akorát se nepřemáhejte,ono to chce tu chvilku ychytat,ne se do ní nutit .... tak hodně štěstí :slight_smile:
7. lis 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vrtulka81 diky za zpravu, jsem rada ze jsou mimca v poradku, opatrujte se. Diky za radu a pozitivni mysleni, nejdriv si me skoro rozbrecela ale pak i usmev se u me objevil. Urco to vyzkousim. Je fakt ze relaxuju u muziky ale u depkovy. Takze dik za tip. Krasny den a opatrujte se vsichni.
7. lis 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie ani psa nevrátíš :wink: :D držím pěstičky!
7. lis 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 já takhle blbnula i po potratu,to myšlení se neuvěřitelně zahojí a člověk myslí jinak i to tělo si dá říct :slight_smile: Držím všem moc palce,kdybych uměla rozsévat spermie,tak vám je pošlu každé kýbl :sweat_smile:
7. lis 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaanna no, prostě to tam bude a pak už půjdeš jen na utz a uvidíš tam už fazolku, kéž by !!! koukala jsem, že tak pět holčin tady se blíží nebo je na 30 dnu cyklu ;))) kéž ať se nám bude dařit...moc tomu věřím...pořád mě pobolívá vaječník, tak tiše si doufám...
7. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 děkuji :DDD
7. lis 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 to je mi líto zlato :( Ale máš aspon pozitivní krásnou LF 11 dní... Já když to dostanu tak se modlim až aspoň 11 DPO... Abych pak nebyla vystresovaná z té hormonální poruchy. Držím palce v dalším měsíci a určitě to vyjde :slight_smile:
7. lis 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv
@blannie
Tak my jsme relativně malé město,oproti Praze určitě :grinning: No uvidím,jak to půjde dál. Kdyžtak změním doktora pak :slight_smile: Když se mi to nebude zdát.. Jo a blannie,jsem napnutá jak kšandy,až budeš testovat:slight_smile:
7. lis 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Diky, tak snad to vyjde tobe, drzim palce :slight_smile: ja jsem kupodivu nejak v pohode, jen rano jsem byla trochu smutna, ale ted uz dobry, tesim se na dalsi snazeni :wink: tesim se na zpravy od vsech co ocekavaji dve carky na testu.. a snad se nam spodek tabulky rozsiri :wink:
7. lis 2013 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek