• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@stepankakv jůůů berunko, tak držím pěstičky, aby se zadařilo a už sem si vzpomněla, jak jsi tady psala, že dr. se asi sekla :slight_smile: Děkuju, kéž by to tak bylo, strašně ráda budu jen o vodě :slight_smile: před 6 lety sem to měla takový zmatený, brala sem HA, ale asi sem zapomněla vtít, do toho antibiotika a nervy, jelikož mi umřel dědeček...manžel byl služebně v cizině, vrátil se a bylo hned tulení, to byla asi ovulka a syn se zahnízdil 2.4., když měl dědeček pohřeb (sedělo to s termínem porodu) a když sem 19.4. dělala test, byl negativní, tak mi dr. dala vyvolávačku a 28.4. tramtadadááá // :slight_smile: Mám teď i prsa takový jiný, takový plnější, no uvidíme, třeba je to jen nějakýma poblázněnýma hormonama :slight_smile:
@elisset to je úžasný zlatíčko!!! Moc gratuluju a aˇjste oba v pořádku, opatruj sebe i to malinké :slight_smile: Já včera byla u dr. dostala vyvolávačku, mám vyšší sliznici, tak mám čekat....ms zatím nikde, tak stále doufám :slight_smile: psala sem, že už budu mít 50 DC :grinning: sranda toto, no je mi to divný, nikdy sem až takový zpoždění neměla :astonished:
@vrtulka81 skvělý, že jsou mimi v pořádku, jen tak dále a opatrujte se!!!
@pavlamar děkuju, taky si říkám "kéž by", byl by to úplnej zázrak, ale říká se, že i ty zázraky se dějí :slight_smile: Teď se začne dařit všem a bude růžovět tabulka!! :slight_smile: Držím ti pěsti, aby ti to vyšlo!! A doufej, určitě se to vyplní!! :slight_smile:
@ceekanka zlato, jakýpak 5 měsíců? Listopad je náš, tak nezoufej, určitě se to podaří :slight_smile: Nejsme na to přece samy, máme se tu navzájem :slight_smile: Držím pěsti!!!
7. lis 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenka_25 to je mi líto, že mrcha dorazila :frowning2: Nesmutni beru, další cyklus je tvůj a podaří se!!
7. lis 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Diky, nastesti zas az tak moc nesmutnim.. vim, ze priste to uz vyjde :wink:
7. lis 2013 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka_25 To mě moc mrzí :frowning2: Já mám taky LF11 dní, tak pošupajdim hned za tebou... Moc držím palce, ať to v prosinci klapne, u mě to bude kdyžtak až v lednu :confused:
7. lis 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie A myslis, ze tech 11 dni staci? Cetla jsem nekde, ze na to pomaha vitamin B, tak premyslim, jestli ted k listovce neco pridat nebo ne..ale asi alespon B komplex, mam ted od vysazeni antikoncepce i o dost horsi plet a na to je B komplex pry dobry.. Jinak ty uz se snazit urcite nebudes, naopak nam brzy ukazes // :slight_smile:
7. lis 2013 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie nikam nepošupajdíš zlato, budeš brzy fotit pozitivní těhu testík a ukazovat nám ho tady! :slight_smile:
7. lis 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Ahoj, jojo, stačí, problém je, když je to pod 10... Spoléhám na to, že když už jedno dítko mám, tak že to stačí :grinning: Béčko beru, ale nějak to neúčinkuje:frowning2: Moc ráda bych tu smůlu, co tady máme, prolomila, ale teplota tomu zatím neodpovídá :slight_smile:

@jeaanna
Mě je v podstatě jedno, kam pošupajdím, hlavně, když už budu vědět, na čem jsem, ty poslední dny před ms jsou děs :grinning: Včera euforie, dneska opak, ještě, že je manžel pryč, by mě musel jinak snad zabít :slight_smile:
7. lis 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna já si myslím, že je to jasný :slight_smile:, ona totiž ani nedorazí, místo toho dorazí druhá čárka na test :grinning:, jinak moc děkuji, jsme moc rádi :slight_smile:. Ty a víš nad čím jsme přemýšlela? Už jsme často četla, že holky dostaly vyvolávačku a ms nikde, místo toho dvě čárky, nemůže ta vyvolávačka nějak ublížit tomu plodu?
7. lis 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě je nějak blbě...na zvracení, to jsem ale nic špatnýho(doufám) nesnědla...myslíte, že to může být nízkým tlakem? Pokud jo, máte nějaký typ na zlepšení ? Díky! Nemyslím, že to je to těhu špatně , to je určo moc brzo,,,
7. lis 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Snažím se být optimista,ale vždycky,když jsem si říkala,že to fakt už vyšlo,nebo výjde,no tak tomu tak nebylo. Nevím,jednou to výjde hned na poprvé,první měsíc a pak.. Už je to na mě moc dlouhé čekání :grinning: Já vím,že to může znít naivně v porovnání s tím,jak dlouho čekají jiné ženy a omlouvám se za to. Vždycky když si představím ten den,kdy uvidím na testu dvě čárky,tak mnou projede tak zvláštní pocit,že si to ani nedokážu představit.
7. lis 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna moooc držím palečky aby to taky dopadla jako při prvním a nakonec se objevily // :slight_smile: snad už to tu prolomíme ....

Jako holky opravdu je asi nejhorší to čekání těsně před MS...To už se nedá :slight_smile: Běhám furt na záchod, šahám si tu v práci na prsa :slight_smile: jestli mě bolejí :slight_smile: to si o mně musí kolegové myslet, že mám běhačku a ještě jsem úchylná :D a neustále tady ťukám do compu a píšu vám :D Už mi hráblo :slight_smile:
@lenka_25 Je super že to bereš takhle :slight_smile: Snad to taky zvládnu v pohodě až MS dorazí :slight_smile:
7. lis 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie naprosto te chapu, to stejne prozivam od 35 DC a koukej jaky mam skore :grinning: nechci mrchu nechci nechci nechci!!! :grinning: Drzim pesti brouku :slight_smile:
7. lis 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pridavam se k vam:slight_smile:
s pritelem se taky snazime o mimi,
a mam mensi dotaz stalo se vam nekdy ze ste si udelaly test a vysel pozitiv,ale po cca hodince druha carka zmizla???? nedalo me to a delala jsem dalsi a dalsi,3 testy, a je to tam ta druha ale uz slabe spise jak kdyby takovy naznak.....,co si o tom myslite? priznaky zadne nemam pred par mesici jak jsem si myslela ze sem privolala sem si snad vsechny priznaky ale nic,tet ani nemam pocit ze bych mohla byt tehu ani nic,priznaky nic...,jen me poboliva v podbrisku....,a to sem tam hlavne jak neco tezkyho delam.....,:/,a vytok byl celkem vodovy a to tak 3 dny pred vikendem...,bojim zda to zase neni cysta? a tise doufam ze tehu uz by se mohlo zadarit nebo zblaznim hehe
7. lis 2013 v 16:34  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset kez by to bylo jasny, cekani me uz unavuje :frowning2: bud at dorazi nebo at jsou za tyden v patek na testu // :slight_smile: Taky me to napadlo s tou vyvolavackou, ale zas si rikam, ze by to nepichali, kdyby mohlo ublizit :astonished:
7. lis 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uzivate nektera drmek? A k cemu presne je a pozorujete nejake ucinky? Premyslim, jestli ten dalsi cyklus nechat jen tak a nebo necim podporit. Zatim beru listovku a ted jsem si objednala vitamin E a B komplex..
7. lis 2013 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna asi to neublíží, už to dostalo tolik holek a přitom byly těhotné .. asi ví co dělají :slight_smile: a jak se jinak cítíš?
7. lis 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte, jestli dělá dr. max falešné duchy? A nechci slyšet, že jo.. jasný??? :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie Ty jsi testovala a mas ducha??? :slight_smile: jinak nevim, nemam zkusenost...
7. lis 2013 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Máš ducha? :wink: Holky u mě stále MS nedorazila, bolesti v podbřišku už dva dny, tak fakt nevim. Samozřejmně jsem blázen testovala a test je nagativní :pensive:
7. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25
@michaelka83 něco málo tam je... asi to bude duch falešný, protože je hodně brzo a minulý měsíc jsem měla to samý, akorát s jinou značkou :grinning:

Snad už nedorazí! Vypadá to dobře, když ještě není .. A třeba jsi ten test špatně zkoumala, to mi ho musíš poslat a já ti tam ducha vykoukám :wink:
7. lis 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Holky tak už tu větu někdo napiště...chci tu jen číst JSEM V TOOOOOOM!!:slight_smile:
7. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura jsem v toooooom!!....
7. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marikura .... v depresi :grinning:
7. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Máš duchá?? No supééééér :slight_smile: Teda jako já když byla v Maxoj a chtěla těhu test ale jiný než ten jejich, tak mi paní řekla, že jiný nemají a jestli s ním mám špatné zkušenosti a tak ji říkám, že prej dělaj falešné duchy, tak abych pak neplašila, se mi skoro vysmála,babizna :grinning: No to je super,kdy budeš testovat znovu? :slight_smile:
7. lis 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie tak dusik je dobrej naznak. Moc drzim palecky zlato. :grinning: :wink: :slight_smile:
7. lis 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky v depresi:slight_smile:
7. lis 2013 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska A jak se citis? MS by mela teda spis nemela prijit zitra, vid? Mysim, ze narozky nakonec zapiju za tebe ;)
7. lis 2013 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Tak to vypada hodne nadejne, mam radost za tebe a drzim palce :slight_smile:
7. lis 2013 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka_25 ahojky, tak oslava se posouvá na další týden, manžel přijede až v sobotu večer a bez něj to slavit nebudu:frowning2:A na narozky budu asi sama:frowning2:Doufám že mě aspoň potěší dárek v podobě // :slight_smile:
7. lis 2013 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka
@blannie
@rozaruska tak já jsem nevydržela, dělala jsem si dneska test, no slabý dušík po limitu kterej nakonec zmizel jako duch... už jsem v jednu chvíli myslela ... a pak mi došlo, že mi regulérně hrabe :slight_smile:
7. lis 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek