• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rozaruska Moc ti to preju :slight_smile: jinak chapu, taky bych bez manzela neslavila. Hahaa, mame teprve 3 mesice od svatby, tak mi jeste moc osloveni "manzel" nejde do pusy :grinning: A budes zitra testovat nebo jeste pockas?
7. lis 2013 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Ahoj, tak to budes mit na chlup stejny jako ja minuly mesic... my narozky, prvni den testovani a manzel v nedohlednu... a k tomu na krku rvouci dite, jinak uplne sama. Moc smutno mi bylo. Moc doufam, ze u tebe budou // a budou to ty nejlepsi narozeniny ve tvem zivote :wink:
7. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky žádné deprese..to jsme si nedomluvily :slight_smile:)) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka haha, tak to musela být švanda... ještě jsem tam viděla prodávat clearblue, ale upřímě, do jiného testu neš max. clear a mama bych nešla, pak už jsou jen horší... al falešné duchy dělaj všechny testy s citlivostí 10, jsem toho příkladem, mám to tak zatím každý měsíc :slight_smile: A testovat budu podle teploty, pokud stoupne, tak pak testnu, jinak to je fakt jen hledání falešných duchů. To je taky zábava, ale nechci si vyplýtvat všechny zásoby :wink:
@mixlevpixle2013 děkuju, s největší pravděpodobností je to falešňák, za 4 dny ms, tak to už nějak vydžím :sunglasses: (ale houby, asi nevydržím)
7. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Když tam je duch, tak to je nadějný:slight_smile: držím strašně MOC palce!!!!
Já ho tam fakt neměla, ale břicho bolí čím dál tím víc, takže mrcha co nejdřív dorazí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 Tak to k nám musíš chodit častěji, tady hrabe všem, tak budeš zapadat :wink: :grinning:
7. lis 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@michaelka83 Moc děkuju, taky držím :wink: Já ho tam měla i minule... a bylo to stopro falešný, jak prosvítá ta barva :slight_smile: Nezbývá, než čekat, ale kdo to má vydržet, že jo?
7. lis 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie holka co nám to děláš. :grinning: Já furt čekám na tu úžasnou zprávu, a ty to zase uzavřeš, že nic. :slight_smile: taky ti to pořád vrtá hlavou,co?
7. lis 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie U mě se bolest břicha stupňuje, takže MS očekávám každou hodinou. :unamused:
7. lis 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , padám únavou....zítra večer se zase rozepíšu. Dnes poslední duphaston....a očekávám potvoru z moře vytaženou.....@blannie nechceš si v rámci výzkumu udělat také ovulační test? pro srovnání ? :o))
Já si těhu test žádný nedělala...ale dle ovu testů, které jsem si dělala....se u mě nic nepřihodí..zlomového......krásné sníky...
7. lis 2013 ve 21:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spolubojovnice :slight_smile: Zatím pořád poctivě dočítám, abych věděla kdy která už napsala tu pozitivní zprávu a koukám, že zatím teda nic moc :frowning2: Tak snad až sem nakouknu příště, bude tady veseleji...
U mě celkem pohoda, pořád něco dělám, tak naštěstí nejsem soustředěná jen na to jedno, ale samo, že v té hlavě to pořád je...
A jinak do klubu urážlivých myslím taky zapadám perfektně - jsem střelec, takže často vybuchuju. A když zrovna nevybuchnu, tak mlčím, což je snad pro muže ještě horší. Už mě taky zná, naštěstí je kliďas, i když za tu dobu společného soužití se v tomto směru ode mě mnohému naučil :slight_smile: Ale on je teda asi ohromná výjimka, protože skoro každý den mi řekne, jak moc mě miluje a že je rád, že mě má a že neví, co by si beze mě počal.
7. lis 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak jak? MS prisla, nebo to tu konecne nekdo prolomi? Tahle diskuse je fakt prokleta...budto do ni prily uz tehotne, nebo nic:frowning2:
8. lis 2013 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem krásné ráno :slight_smile:

Jdu dočítat :slight_smile:
@ceekanka neboj zlato, dočkáme se brzy všechny a už to nebudou jen představy, ale skutečnost a pak si tady budeme psát jako těhulky :slight_smile: Mně se ani teď nechce věřit, že bych těhu nebyla, když mrcha nikde, jestli přijde, budu mooc zklamaná :frowning2:
8. lis 2013 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset taky si to myslím :slight_smile: Cítím se už dobře, nemám žádné příznaky, dokonce i pleť se malinko zlepšila :slight_smile: jen ty prsa mě přijdou jiný :slight_smile: Nevím jestli kdyby mrcha do pondělí nepřišla, jestli nemám testnout :grinning: ale zakázala sem si to a chci až v pátek :slight_smile:
8. lis 2013 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie super zlato, duch :slight_smile: budeš testovat i dnes? :grinning: Držím pěstííííííííííííííííí!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2013 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni beru, já cítím v kostech, že už to brzy přijde a někdo to prolomí :slight_smile:
8. lis 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelka83 Co mrcha? Nedorazila, že ne?
8. lis 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline jak se cítíš beru? Myslíš, že mrcha dorazí? Nějaké příznaky? Držím pěsti :slight_smile:
Jdu pracovat a budu nakukovat :slight_smile: Dneska pátek, to je parááááda, hurááá :slight_smile:
Holky, kdo dnes testuje?
8. lis 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna brouku moc Ti držím palečky, musí už to kruci některá z nás prolomit :slight_smile:
8. lis 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné páteční ráno berunky, dneska byl tak nádhernej výcho slunce, že mi to úplně zvedlo náladu :slight_smile: ale zase na druhou stranu dnec mám 13 DC a ještě jsme tulení nestihli, nejak na to není nálada a pod tlakem to nechci, nebudu manžela znásilňovat, to jsem si zakázala, takže já tenhle měsíc nebudu nic očekávat. Máme to doma trochu divný, nemám na nic náladu a pořád jsem ubulená a v depce. Takže to tenhle měsíc asi prokaučuju :frowning2:((((((
8. lis 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna tak si ho udělej ten test v pondělí :slight_smile:

@mixlevpixle2013 a takhle je to stejně nejlepší, neřešit to a netlačit na pilu, měsíc kdy jsme se na to úplně vykašlali, jsme se zrovna trefili :slight_smile:
8. lis 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie mně nikdy falešného ducha neudělal, já teda ani nevím jak ten duch má vypadat, ale když jsem těhotná nebyla, tak tam prostě nebylo nic ani náznak :slight_smile: a pak už tam byla slaboučká čárka když se zadařilo :slight_smile:
8. lis 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset a jak je u Tebe? Doufám, že vše ok :slight_smile:
8. lis 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Zatím ne, ale břicho strašně bolí, tak nevím :confused:
8. lis 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dneska dostala od manžela zákaz se testovat, že nebude koukat pak na ten protáhlej obličej... na víkend jedeme pryč, vracíme se až v pondělí, takže buď dorazí mrcha, nebo se testnu v úterý...
8. lis 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natali29 chytrej mužík :slight_smile:))))
8. lis 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holčiny..jdu Vás dočíst,abych zjistila co a jak....my jsme včera pracovali na bytě a odpoledne jsem si doma hrála na fotografku a fotila náš byt,abych ho mohla dát na nějaké stránky k prodeji,protože se to vůbec nehýbe a my musíme dělat na tom druhém bytě a finančním omezením to jde velmi těžko :unamused: ...bojím se toho,že budeme mít zkažeé vánoční svátky,protože to prostě nestihneme dát do kupy,aby se tam dalo bydlet :unamused: a na snažení už vůbec raději nemyslím,protože můj muž bude tak unavený,že to prostě asi nebudeme zvládat.....
Jinak jsem si ale dnes změřila první svou BT,tak mám ze sebe radost :grinning: ...pokud mi to tedy k něčemu bude,,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Ahojky kočko,tak moc držím palce,aby bobánek rostl do krásy :wink: .....určitě bude vše OK...to je úplně úžasný,že už ti všechno dali,ty vzorečky a tak....tak to určitě doktor zhodnotil,že je vše v naprostém pořádku a bublinka si zaslouží dárečky :wink: :grinning:
8. lis 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka_25 Ahojky zlato,nesmutni....já už jsem si taky posmutněla a tenhle měsíc bude náš.....i když tedy nevím,jestli můj,ale tvůj určitě :wink: :grinning:
Vím,že to zamrzí,ale ono se to prostě povézt musí....to by v tom byl čert,kdyby neee a na čerty já nevěřím :wink: :grinning:
8. lis 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Držím ti moc palečky,aby tam bylo to vytoužené miminko....z tebe jsem holka napnutá,jak kšandy,co z toho bude :wink:
8. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek