• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@blannie Ahojky zlato,tak pokud máš ducha a jde vyfotit,tak to vypadá moc moc nadějně....kéžby už to tu nějaká z Vás prolomila....myslím na tebe a opatruj se. :wink:
8. lis 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca úžasná vyjímka ;) taky mám takovou doma...
8. lis 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Já jsem asi tupec,ale já absolutně nerozumím tomu kalendáři na té stránce s tím měřením BT....jak tam mám zapsat tu teplotu,když mi to tam nic takového neukazuje? :confused:
8. lis 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 nejvíce početí vzniká na podzim a v zimě. Správná chvíle příjde.. Kdyby jsi mohla, rozptyl se někde mimo domov...solná jeskyně, jóga...pilates, fitko, kino...ať tolik nesmutníš...chce to endorfiny.. Myslím na Tebe <3
8. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 Zlato,zlato,zlato.....Je mi to hrozně moc líto,že prožíváš takové období :frowning2: ......Hlavu vzhůru..určitě se s mužíkem do ničeho nenuťte......pořád je to muž,on se určitě "připomene" sám :wink: :grinning: .....tak to alespoň máme my doma....když má můj muž období,kdy se mu vysloveně nechce,tak mu pak říkám,že je mi to fuk,hodím na něj zadek a jdu spát...takkhle třeba tři večery po sobě a čtvrtý večer už je úplně hotový a pak mu zase začíná škála,kdyby mohl pořád a já toho mám tak akorát dost :grinning: :grinning: .....nesmutni. Dala jsi si nějaký ten čajík?meduňku?Posílám ti pusu na čelo,ať je ti lépe :-*
8. lis 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Tentokrát to vyjde, budeš z nás první průkopnice, mysli pozitivně, věř, věř!!!! :sunglasses: :sweat_smile:
8. lis 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013
@marokanek1111

Dobré ráno holky, mám se dobře. Cítím se skvěle, akorát nemůžu spát na břiše, jak mě bolí prsa, což jsem zvyklá, tak to je problém než najdu tu správnou polohu na spaní :slight_smile:. Jinak je snad všechno v pořádku. Manžel mě teda rozmazluje, včera mi v 10 večer přinesl čokoládovou pěnu s malinami z jedné restaurace, no a co myslíte, zbouchala jsem to :grinning:. A odpoledne jsem v práci snědla dvě špičky a milku, musím se krotit, jinak budu jako slon :sweat_smile:. Holky, doufám, že brzy budete svítit v tabulce :slight_smile:.
8. lis 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset jupííí to se krásně čte, jen se cpi ale opatrně... od všeho trochu a nic se nestane . Alespoň se udržíš v pohodě a to je pro vás teď priorita. Manža je super co ? To já bych si taky nechala líbit ale to se asi nestane :slight_smile: vlastně se to ani nikdy nestalo, když jsme byla těhule :slight_smile: ale na tom svět nestojí že?

Moc se opatrujte a koukej se občas ozvat a zvednout nám náladu :slight_smile:
8. lis 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 jo manžel je zlatý, on se moc těší, vlastně jsem vysadila prášky dá se říct jen kvůli němu, odkládala jsem to asi tři roky, tak už jsem musela .. sama bych se do toho nehrnula, ale jakmile už začalo snažení, tak jsem si přála aby se to co nejdřív povedlo :slight_smile:. On je poklad, prej už nesmím ani vytírat, ale vytírám a minule jsem jela nakoupit, tak mi říká, ale netahej to z toho auta, prozvoň mě a já přijdu. No a já automaticky vzala tašky a šla domů že .. a hned ve dveřích jsem dostala vynadáno, že jsem mu nezavolala, proč to tahám :grinning:.
8. lis 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset Jen se nechej rozmazlovat,to já bych se taky nechala.....ale to u nás doma asi taky nepůjde....budu ráda,že toho mého chlapa vůbec uvidím.....určitě se bude snažit nahrabat co nejvíce korunek a bude pořád v práci a když není v práci,tak je na fotbale,takže budu pořád jen s dětma a o ty se někdo starat musí a o tu domácnost taky...takže to mi asi nevyjde,že bych dala nohy nahoru a nechala se rozmazlovat,i když představa je to moc hezká :grinning:
8. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar moc děkuji zlato :slight_smile:
8. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 brouku díky moc :slight_smile: jj bylinky jsem koupila ale asi na mě momentálně nezabírají, což jindy zaberou v poho, no je to prostě období a to musím vydržet :slight_smile: ale jsi zlato veliký moje. Díky moc za všechny krásný slova :slight_smile:
8. lis 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar fakt na podzim a v zimě? Já mám obě děti počatý duben, květen takže na jaře, třeba i nyní to vyjde až na jaře ... alr čas je proti mě :slight_smile: Díky za slovíčka, který pohladily :slight_smile:
8. lis 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna
@anuliina
@elisset
Tak dneska opět na testu skoro nic.. ale spíš, co je podle mě průkaznější je, že teplota je stále pořád dole... už testovat nebudu a počkám, jestli přijde ms, tohle mě už nebaví :slight_smile: V noci se mi zdálo, jak se nemůžu rozhodnout, do který mám jet porodnice - jestli Písek nebo Semily, který jsou přitom na druhý straně Čech... a to chci prubnout Podolí :grinning: Zítra jedu do Prahy, tak přijdu na jiný myšlenky a dnes mám taky tóčo... nákup, uklízení, vaření, pečení, protože je co? PÁTEK a přijede mužík :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mixlevpixle2013 Nemáš vůbec zač děkovat....vždy nápomocna :wink: :grinning: .....neee,je to tak,že Vás tu mám všechny moc ráda a mrzí mi,že se některá z Vás trápí...a od toho tu jsme,aby jsme se nějako rozveselily a vyslechly se.Třeba si tělo musí udělat určitou hladinku,než to začne zabírat a pak už bude hej.....zkus si to říkat "piju čaj na lepší náladu a pro klid duše" a uvidíš,dělá to zázraky.....používá se to normálně....ze všech možných nemocí a obtíží je tak 80% vyvolaných psychikou....je to hrozná potvora...ale dá se nad ní vyzrát.....vidím to v práci dnes a denně....paní nám tam křičí bolestí,že jí bolí záda,ruka,noha.....začneš se s ní bavit o blbostech...(jestli se půjde v létě opalovat,jaké si koupí plavky.....) a je po bolesti.....pacient nemůže v noci spát,bohužel mu nesmím dát žádný prášek na spaní.....ale přijdu s vitaminem B,řeknu,že jsem se tedy slitovala a že mu jeden prášek na spaní dám a že mu určitě zabere a ejhle...přijdu za 15 min na pokoj a paciet chrní přes celou místnost......Drž se zlato :wink:
8. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marokanek1111 ten můj taky není moc doma, je strašně zaneprázděný, má spoustu aktivit, ale když je, tak mě rozmazluje :slight_smile:. Navíc od nového roku mi odejde 500 km daleko, tak doufám, že budu moct ještě během toho ledna nebo února za ním :slight_smile:. Stěhujeme se totiž, takže začínáme úplně nový život jinde a pokud všechno dobře dopadne, tak i ve třech :slight_smile:.
8. lis 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie tak ještě chvíli vyčkej a uvidíš, držím palečky :slight_smile:
8. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Co znamená "skoro nic"?....ukaž :grinning: :grinning: ...a kdy ms očekáváš?...tak třebas teplota ještě stouone,i když já jakožto začátečnice s měřením BT ti o tom moc povídat nemůžu že :sweat_smile:
8. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Určitě všechno dobře dopadne....takže se už miminko narodí úplně někde jinde?...tak to mu pak musíš cestou povídat,jak to okolo vypadá a kam vůbec jedete,aby měl v bříšku přehled a věděl,do čeho to vlastně vyleze na ten svět :wink:
8. lis 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaanna No jaký nebyla. To je jasný,že jsi :slight_smile: Já bych to být tebou nevydržela a už bych testovala :slight_smile:
@marokanek1111 Gratuluji k měření BT :grinning: Já teda dpufám,že ji měřím dobře. Sice teda dělám asi všechno co by se nemělo :D Jsem teď ještě koukala na jednu diskuzi,kde psala holčina,že má bazálku už 4 dny přes 37° a víš co jí tam odpověděli? prej že je buďto nachlazená a nebo večer před tím pila alkohol :sweat_smile: Já si dávám každý večer skleničku bílého,každé ráno mě vzbudí přítel když jde do práce,já se pak v posteli mrcasím,ještě na chvíly usnu a pak měřím. Dneska mi teplota trošku stoupla,ale jinak ji mám až podezřele stejnou.

Holky jinak všem přeji krásný páteční den, moc držím pěsti všem kdo má před testováním.
8. lis 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 prostě jen prosvítá ta testovací čárka.. takže nic, protože to je falešný duch a ty já nepočítám :grinning: každé ráno doufám, že teplota stoupne už od 5DPO... hlavně aby neklesla ještě víc :slight_smile: Ms by měla přijít v úterý, takže to už počkám :slight_smile:
8. lis 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka No ještě jsem si k té teplotě říkala,že někdy spím nahá a někdy v pyžamu a probudím se uplně zplavená...nemůže to být třebas i tak zkreslené?....já si taky občas dávám,ale naopak červené vínko,jednu sklenku před spaním :grinning: .....a na jakém serveru si to zadáváš?...jako Blannie?
8. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ty jo ty jsi prostě anděl s lidskou tváří a to doslova :slight_smile: Taky Vás tady všechny mám moc ráda a jste pro mně taková druhá rodina :slight_smile: Ale takhle psychicky na dně jsem snad ještě nebyla. Ale je pátek tak snad o víkendu zregeneruju protože i v práci je nyní psycho a vlastně i doma. Prostě se to nějak všechno nakumulovalo na jedno období. Ale jsem ženská a dám to to je jasný. Ale díky za každou Tvou větu :slight_smile:
8. lis 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie a jak moc to jde vidět?.....pokud jí tam nehoníš,jako já tenhle měsíc,tak by to nemusel být falešný duch.....jak už jsem psala,na čerty já nevěřím,ale na duch jooo :wink: :grinning:
8. lis 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset tak to je super, hlavně ať se vše vydaří podle Vašich představ a vše co si přejete ať se splní. Držím moc palečky :slight_smile: Opatruj se :slight_smile:
8. lis 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 ano přesně tak, narodí se už někde úplně jinde :slight_smile:. Jen mě mrzí, že to nebudeme ve svém, ale v podnájmu, těšila jsem se, jak budu chystat pokojíček :unamused:. Protože my tam budeme rok v podnájmu než dostane manžel smlouvu na dobu neurčitou .. ale tak první půl rok stejně bude u nás v ložnici a pak už mu budeme budovat pokojíček snad v našem domečku :slight_smile:.
8. lis 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie ta tabulka se mi ale takhle ale vůbec nelíbí, více růžové by to chtělo :slight_smile: ale to napravíme. Hele zlato nelámej ještě hůl, dokud mrcha není tak je čas doufat, takhle jsi mi to psala myslím :slight_smile: Každopádně to s Tebou prožívám a určitě i ostatní, takže se drž a opatruj se :slight_smile:
8. lis 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 Jééé je je,já se budu červenat.....děkuju za tvoje hezké slovíčka,to mě moc těší....přesně tak,žena je stavěná k tomu,aby zvládla mnohem víc,než muž a my to tu nějako zvládneme,,sice možná každá s různou rychlostí,ale zvládneme to,od toho jsme tu a od toho jsme se tu tak skvěle sešly,prostě to tak mělo být :wink:
8. lis 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak ju moje druhá koníková rodinko....musím jít vyvenčit hafíka,jet koupit brambory a něco ukuchtit....dneska mají děti ve škole krátce,tak ať jim mám dát co do pusy.....když zbude ještě časík,určitě alespoň nakouknu....držte se mi tu zlata moje :wink:
8. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek