• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@blannie tak at se ti pěkne učí, ja jdu ještě chrnet :slight_smile:
4. zář 2013 ve 03:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 Ahoj:slight_smile: No hele, jenze to pichani v podbrisku je vetsinou pred ovulaci, kdyz zaovulujes, tak bolest prestava...bolest je z rostouciho folikulu. A pak mas dalsich 24 hodin na oplodneni...no klidne muzes mit ovulaci 2-3 dny dele a to pak je na testech znat:slight_smile:

Psychika...to je pekna potvora, o tom zadna. Kdyz jsme se snazili o dcery, tak jsem se dostala do takoveho cyklu emoci, ze bych prisahala, ze rovnou rodim co mesic....

Ja, pro zmenu, nemuzu spat rano...7 let jsme vstavala mezi 4. a 5. diky dceram a ted, kdyz uz ony spi treba do sesti, tak ja stejne cumakuju od blba...grrrr
4. zář 2013 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni dobré ráno :slight_smile: fakt samotná ovulace trvá tak dlouho? Ja myslela ze jen jeden den ,je fakt ze včera jsem ten hlen ještě trochu měla a dneska zatím prd asi začnu merit :slight_smile:,ale už jsem se uklidnila :slight_smile: hele ja mám problém spat dyl jak půl sedma,i když jdu spát v jednu. ..tak spat neumím ....
4. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 no ovulave...jak se to vezme...ovulovat znamena, ze vajicko zraje a dozrava...takze ovulace v podstate je az do prasknuti folikulu, ale ovulaci se laicky nazyva ten moment prasknuti a dalsich cca 24 hodin, kdy lze dojit k oplodneni. Takze ty bolesti jsou vetsinou jeste pri dozravani...jak prejdou, tak uz prasklo...
4. zář 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni super už rozumím díky :slight_smile:
4. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
asus....................................................4..................................2...........................-----
blannie................................................1.................................4............................. -----
marokanek1111................................2..................................10........................... -----
marikuna.............................................1............................ ....20............................?
rozaruska...........................................3...................................23............................8
eeen....................................................1..................................30............................?
michaelka83......................................2..................................31.............................?
saminomimino..................................1.................................32............................ 14 .....................+ :grinning:
4. zář 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky...tak se opět hlásím z práce....ráno mi psala spolužačka :frowning2:...o víkendu začala silně krvácet, tak ji odvezli...byla v 11. týdnu,ale nevěděla o tom...a miminko bylo měsíc mrtvé :frowning2: mám z toho úplně husinu
4. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni musím tě opravit,bolest před ovu ano,ale během ovu je nejhorší,jak folikul praskne a vajíčko z něj vyplouvá do vejcovodů,pak bolí i vstřebávání tekutiny z prasklého folikulu,ale jednoznačně největší bolest přicházá s praskajícím folikulem,viděla jsem to i na utz :wink:
@petulik81
4. zář 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ovulace je pouze mechanismus prasknutí folikulu a vyplavení vajíčka,je to otázka hodin,čas před ovulaci a po ovulaci se nazývá plodné období :wink:
4. zář 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ale tak ano, muzeme rikat folikularni a luthenalni faze:slight_smile:
4. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino i kdyz ted juz se do toho zamotavam...pred prasknutim folikulu referujes jako plodne na zaklade zivotnosti spermii + po prasknuti, na zivotnosti vajicka, predpokladam, folikularni faze je cas vedouci k prasknuti od posledni MS a lutenalni faze po prasknuti do pristi MS...

To s tim praskanim a vstrebavanim tekutiny je individualni, ja treba z mereni mam overeno, ze samotne prasknuti uz me neboli, ale tak dva dny pred jsou uplne na odstrel...tohle je vetsinou nejelepe odhalitelne pri monitorovani za pomoci UTZ, ale jinak symptometralni metoda + BT + pocity + ovulacni testy...to chce vysledovat:slight_smile: Kazdopadne myslim, ze nadeje u Petulika porad muze byt:slight_smile:
4. zář 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem to zakřikla...ten včerejšek nebyla ještě asi MS, ale jen silnější špinění...MS přišla až dnes odpoledne pěkně ve své síle a s pěknýma bolestma, jak jsem zvyklá... ,takže jsem se radovala zbytečně... , takže mám teď počítat až dnes 1DC? nechápu to špinění...,bylo to docela dost, tak doufám,že to tak nebude pokaždý...no a jsem zvědavá,jestli tenhle cyklus konečně poznám ovulku...ach jo :frowning2:
4. zář 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen ja bych pocita adnesek uz jako 2DC, spineni byla predzvest MS. Hodne stesti na priste!
4. zář 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni
@saminomimino
Děvčátka tak nějak to bude, jenže ja když se začínám sledovat tak začnu blbnout a sledovat se a tak jsem se uklidnila a občas cítím jeden vajecniky jak si píchnou,občas prsa, trocha bílého hlenu a jelikož si říkám ze je to brzo, tak jsem se smířila s osudem a čekám :slight_smile: ale děkuju za podporu,hlavně at i vy jste v pohodě .....ja mám za sebou první snazeni, před tun jsem rok měla problémy a dávala se dohromady se štítnou zlazou,párkrát se to ani neudrzelo,pac jsem myslela ze už už a ono za pár dni ms jak blázen :( a pak jsem se začala léčit, ja se teda léčím od malá ale měla. Jsem teď rozhozené hormony a jsem strašně rada ze jsem zdravá a ze už nic nepřekazi...:slight_smile:
4. zář 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Omlouvam se píšu jak tatar jsem v mhd a svítí mi na to slunko
4. zář 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura To je hrozný,chudák holka:frowning2: A to vůbec nevěděla že je těhotná?Každá na sobě hledáme příznaky těhotenství,ale vůbec mě nenapadlo,že to může být i takhle :fearful:
4. zář 2013 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura jej tak to je smutné:( chuděra dozvědět se takovou zprávu:( Moje kamarádka taky tedka nedávno potratila, v 8týdnu. ted má takové šestinedělí :( Jinak já měla ovulaci tedka o víkendu, v podbříšku mě dost bolelo... tak uvidíme jak šikovné má manža spermie :slight_smile: Ale co jsem se bavila s mamčou po vysazení prášků ještě půl toku přesně dostávala menzes jak při práškách,takže něco na rtom,že s emá tělo čistit asik bude...
4. zář 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 ahoj,že to tu tak čtu,já jsem nemlich to samé co ty:slight_smile: Pořád bych sledovala nějaké příznaky a pak si nadávám,že jsem Kačena,že když se na to budu takhle soustředit,tak bude leda tak prd. Navíc pak nevím,jestli si ty příznaky nepřivolávám a nebo nevsugerovávám. Mě teda zatím nebolí prsa,jako u prvního těhu. V podbřišku mě zašlo píchat pak až později,až kolem 5tt. Ale ted me tři dny třeštila hlava,pak to vždy přestalo a jsem teda nafouklá ale přitom nemám být po čem. No tak uvidíme,chci počat ještě do příštího výkendu,jestli potvora příjde,nebo ne :slight_smile:
5. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
eeen....................................................2............................ ......3.............................?
asus....................................................4........................... .......3................ ...........-----
blannie................................................1.......................... .......5........................... -----
marokanek1111................................2.................................11.................. ........ -----
marikuna............................................1............................ ....21..............................?
rozaruska............................................3.................................24.............................9
michaelka83......................................2..................................32.............................?
saminomimino..................................1.................................33............................ 15 .....................+ :slight_smile:
5. zář 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie doplňuji TP do tabulky 11.5 2014 :wink:
5. zář 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino to je krásný datum!!!! :slight_smile: mám pokračovat v počítání dc a dpo a nebo tam nechat jenom to, že jsi těhu? :confused:
5. zář 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie stačí asi těhu,které doufám vydrží 9 měsíců :wink: a budu vás tu okoukávat dál :slight_smile:
5. zář 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ahojky :slight_smile: no hele ja čekám mrchu až za 13 dni a ovulku jsem měla v pondělí, a občas me polije horko, dneska než boli prsa jsou taková těžká. .a pichne občas do něj a i do břicha a občas poboliva podbřišek a mám šílenou žízeň a dva dny boli hlava...i horkost a to nějak se nesleduju ale úverim tomu až uvidím test pozitivni...:slight_smile: ale prsa ty me boli fest....ale snažím se nevnímát ale je to těžké ,tak hodně štěstí :slight_smile:
5. zář 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Já poprosím,jestli bych taky mohla být v tabulce :slight_smile: Snažíme se první měsíc a 20DC.

Holky zeptám se. Ovu jedu zatím podle kalendářové metody. Podle ní,jsem ji měla v pátek 30týho, teď už druhý den mám hlen. Mohla bych mít teda ovu až teď?
5. zář 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 Já čekám za devět a doufám,že se teda nedočkám no. Taky mám návaly jak v přechodu :slight_smile: Občas mě pobolívají klouby,jako když na mě něco leze,jesště s těmi bolestmi hlavy. Ale během pár hodin zase dobrý a pak znova.
No uvidíme. Hodně štěstí i tobě.. :slight_smile:
5. zář 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka to mám i ja no :slight_smile: ale hlavně příšerná žízeň, ale ja jsem lajdak na pitny režim tak se možná ozvaly jen ledviny, jinak by to byla bomba kdyby se to povedlo hned napoprvé...moc štěstí najednou,ale mami mi říkala ze se ji to taky vždycky povedlo hned a i segre, jenže měli o několik let min. ..tak snad nam ta mrcha nepřijde ;)
5. zář 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak jsem akorát vyfasovala zanet močáku a antibiotika :(
5. zář 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 Nám se to poprvé podařilo taky hned na poprvé. Ale bohužel jsem potratila. Teď už jsem tři měsíce po revizi a tak to první měsíc zkoušíme znovu. Mamča s babičkou říkaj,že když se potratí,jako když se pohnojí. Tak jsem zvědavá. :slight_smile: Zánět močáku jo? Teda,tak to ať jsi brzy fit.
5. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebuju poradit holky
dnes jsem měla nehoraznou žizen a litala na zachod,postupem času me to začalo palit,mivam to i před ms,ale ta ma dojit az za dlouho,pak jsem chodila na zachod čim dal časteji a pakilo to jak ďas,polivalo me z toho horko a tak jsem jsem valila k dr a že natibiotika,pořad jsem mela až bolavou nutnost na zachod,pak jsem letela na zachod až skoro mi telky slzy od bolesti a vysla ze me krev,i s malinkyma kouskama čehosi....a bolest byla pryc,ted citim pak jsem zaspinila,lehounce to jeste pali,ale nutnost močeni celkem přešla a ta strasna paliva nutkava bolest taky jen to lehce ještě dozniva a skoro už nespinim a moc je zase jak ma byt...jsem trochu vyděšena .....ale snad bude do rana lip...promińte musela jsem se sverit...ja vim že při zanetu to taky boli,ale aby to tak preslo....
5. zář 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka taky jsem to slyšela že se to stavva že potratem jako kdyz pohnojiš...takže to určitě vyjde ;)
5. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek