• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marokanek1111 je teda fakt, že partička jsme tady asi lepší než na Primě :slight_smile:))))

a nečervenej se, píšu to jak to cítím a tak to mám i v životě, co si myslím, to řeknu i když se to občas někomu nelíbí :slight_smile:
8. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset
@marokanek1111
no nápodobně,by se mi taky líbylo. Ikdyž on takové záblesky měl,že mi kupoval něco dobrého,jenže já na to chuť vůbec neměla :grinning: Když jsem říkala,že musím udělat tohla a tamto,tak mi řekl,ať to nedělám,že to udělá,jenže druhý den přijel z práce a ani na to nevzdechl,leželo to tam týden,takže jsem to nakonec odtahala já. S nákupama to bylo to samý,že prý až příjedu,že mi s nima pomůže,jenže v tu chvíli čučel na fočus,nebo ho hrál na PSku a až když jsem vytahala tašky do baráku,přišel s ovladačem v ruce,že by to udělal..
Elisset,vážně na sebe dávej pozor,to vytírání a luxování je na bříško docela náročné,fakt se šetři a nic netahej,než aby jsi si pořád říkala že to zvládneš a pak toho litovala. Dávej na sebe i na bobulku pozor :slight_smile:
8. lis 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné páteční ráno holky :slight_smile: Koukám že zase píšete až nestíhám :slight_smile: Já hlásím zatím MS nikde a netestuju !! počkám si do pondělí... Jinak se mi blbě spí..Už v 6 jsem byla vzhůru zase a to můžu stávat ve 7:15...Příznaky žádné, jen mě dneska ráno chytli střevní potíže,ale ty mívám když mám MS...takže jí očekávám...:(
@blannie Zlato ty to prolomíš ..:slight_smile: jinak mi dneska přijede taky dorazí manžel :slight_smile: takže mě čeká práce, úklid a vaření :slight_smile:
@mixlevpixle2013 zlato nesmutni a nech to plynout a ono to přijde..moc ti držím palečky :-*
8. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie držim pěsti at nepřijde menzes
8. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ano, asi je to tím, že je fakt kratší den! a co máš dělat viď...čučet na bednu tě nebaví tak děláš děti :D Je to celosvětový průměr, takže nic přesného a zavádějícího...Ale z praktického hlediska v tom vidím záměr-děti se pak rodí jako mláďata do tepla-tzn. z historického hlediska to snižuje úmrtnost...nebo takhle si to já představuju...proč asi se rodí nejvíc dětí v létě...
8. lis 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv já se budím už čtvrtý den pravidelně v 01.39 ráno, pak nemůžu zabrat a usínám až bůhví kdy a rána jsou těžká :D...včerejší nevolnost přešla ale blila jsem jak amina, pak jsem si na to zblajzla kyselé cibulky a japonskou směs...no, prostě jsem divná:D
8. lis 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 No taky jsem koukala na to fertilityfriend.com,teplota se mi tam podařila dát kliknutím do políčka v kalendáři,ale já se aj nikdy neučila a tak byl pro mě boj už jenom si založit profil. Říkala jsem si,že je to dobrý jestli to zohledňuje i jiné faktory než jenom teplotu,jenže to bych tam stejně nedohledala,takže jsem to vzdala a zapisuju si ji na womwnzone,kde si stejně vedu kalendář. Tak to mám alespoň všechno na jedné stránce. Jinak s tím po čem může být tepltota zkreslená ti asi moc nepomůžu. Teoreticky,když budeš vykonávat nějakou činnost u který se spotíš,tak naměřená teplota třeba v ústech by měla být obdobná jako když ti je zima ne? Ale to teda nechci kecat. Taky si říkám,že podle toho co jsem četla,bych měla mít teplotu rozhozenou tím,jak jsem vzhůru,pak zas ještě usnu a pak měřím v rozmezí půl hodiny,jednou v půl,jednou ve třičtvrtě..
8. lis 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka neboj, vysávání je v pohodě a když vytírám, tak většinou u toho klečím a nějak moc to bříško nenamáhám .. poznám jaký pohyb mi nedělá dobře jak mě tam tam zabolí .. to je hlavně když se protáhnu nebo nějak špatně natáhnu
8. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já doufám,že to nemusím až tak hrotit ne? Nechci být nějak moc úzkostlivá, myslím, že tak nějak můžu dělat skoro všechno, když to dělám opatrně ne? Cvičit už bych asi nešla, ani na brusle, ale uklízet, to snad můžu ne?
8. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset ahoj zlato, říká se, že těhotenství není nemoc a že prý máš dělat to co jsi dělala doposud, ale dávej na sebe větší pozor a samozřejmě nic netahat, necvičit atd.... ale moje sestřenka ještě v 9 měsíci myla okna a lezla po štaflích :slight_smile: Blázen..:slight_smile: Každý asi tak jak se cítí :slight_smile:
8. lis 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv okna mýt nebudu, to jsem vždycky nesnášela, tak mám aspoň výmluvu :grinning: a to natahování by mi asi nedělalo ani dobře, to už jsem vypozorovala, že jak se protahuju, tahá mě v tom bříšku :slight_smile: a nic těžkého taky tahat nebudu, myslím, že člověk pozná, co může a co už ne :slight_smile:
8. lis 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčata, já vás nestíhám.. všem moc děkuju za podporu, opravdu je už potřeba se probourat do té růžové části, když to nebudu já, tak některá z vás určitě :slight_smile: Já budu teď pár dní v pozadí, protože budu pryč, ale pokusím se jednou za čas nahlédnout, jak se máte a referovat, jak to vypadá se mnou. Moc vám všem držím palce, zachovejte si optimistické smýšlení, i když to všechno kolem snažení leze pěkně na mozek :sweat_smile:
8. lis 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak házím svůj grafík, který opravdu moc nadějně nevypadá, ale palce si držet můžem :wink:
8. lis 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vypadá to, že se mrcha ukázala :frowning2: bolí mě neskutečně břicho a když se na záchodě utřu, je tam :frowning2: uvidím jak se rozjede, ale myslím, že už je to jasný :frowning2: :frowning2: Je sice pravda, že se synem sem po vyvolávačce špinila, ale tohle už je úplně jasná mrcha :frowning2: Špinění by bylo tmavý že?
8. lis 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka vidíš, sem právě netestovala kvůli tomu, že sem měla tušení, že to dopadne takhle :frowning2: a akorát bych vyhodila peníze....každopádně když to tak sleduju, taky jak skončí ms začnu měřit BT :grinning:
8. lis 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie drý se zlato a podávej zprávy :slight_smile: Já to taky právě vůbec nestíhám, tak ani už nemám šanci dočíst. Držím palce!!!!
8. lis 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Já to právě cítila u luxování,ale je fakt,že jsem tenkrát luxovala ještě koberec,teď luxování plovoučky je něco jiného,ale vytírám hadrem na koštěti a to bych řekla,že se bříško zapojuje.. No zkrátka se opatruj a nedělej nic co ti není příjemný :slight_smile:
8. lis 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna Beru,já ti moc držím palce a myslím na tebe..
8. lis 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna Zlatí, špinění asi je spíš více tmavé no :frowning2:. Tak to mi je líto, opravdu :frowning2:.
8. lis 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka @elisset Berunky, si ze mě asi mrcha dělá srandu, teď jako by se po ní slehla zem....uvidím do večera jestli se ještě objeví, každopádně sem z toho opět vystresovaná :frowning2: A děkuju!!!
8. lis 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna já teda nevím, ale špinění je spíš světlý...pokud to jde, zkus být co nejvíc v klidu a v teple...držím pěsti!!!
8. lis 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna ty bláho, tak já už nevím, doufám, že to dobře dopadne!
8. lis 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, nevím jak u vás s tímto tématem pochodím,ale nějak mi to nejde z hlavy a zajímal by mě názor více žen různých věkových skupin, v našem případě tedy předpokládám rozmezí 20-40 let, což jako vzorek myslím je dostačující, pro moje upokojení. Seznámila jsem se před časem s maminou, která má neskutečný potíže...dává mi znát svoje starosti a bolesti po kouscích,ale já jsem z toho vyřízená. Má dva syny ve věku 11 a 2 roky, manžela z islamistické země a denodenní boj o pár korun na jídlo..Tak například dneska jí nedal ani korunu, se slovy, ať si vyzkouší, jaký to je nemít co do pusy..musí vařit každý den čerstvé jídlo, na výběr nic moc-jehněčí a něco...zeleninu, rýži, brambory, luštěniny, nesmí dětem kupovat šunku a jiné normální věci, nesmí chodit do KFC, do kina..nikam...děti smí jíst jen hlavní jídla, svačiny žádné...dál nesmí k odborným lékařům, omezuje ji v stýkání se s kamarádkami a když už někam jde, druhý den jí to dává vyžrat tak jak si málokdo chce představovat, psychický teror. On může všechno a ona skoro nic. Jsem z toho vyřízená. Ta ženská je psychicky v prdeli, nemá sílu na výchovu dětí a stále toho idiota miluje(sama přiznává, že je na něm závislá)...nemá žádné sebevědomí, trpí bulimíí a má problémy se srdcem... Holky, já jsem jí řekla svůj názor a to, že jediná cesta z toho je léčení, to že se musí sama rozhodnout něco změnit...Holky, máte další typy? I konkrétní, jak se takové situace dají řešit? Nemá rodinu, která by jí podpořila, bojí se že to sama nezvládne.. Díky a moc se omlouvám, že řeším téma úplně mimo mísu, ale tohle mě trápí tisíckrát víc než nějaké pošetilosti co sama řešívám...Díky Vám...
8. lis 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar tady bych predneresila odkud manzel je. Muslim z Kazachstanu je uplne jina liga, nez preba muslim z Emiratu. Od toho se odviji mozny strach o deti,pokud by se mu postavila.

Jinak toto je tyrani a mela by se obratit treba na bily kruh bezpeci, ale musi chtit sama. Ona je totalne brainwashed, takze to neudela. Musi k tomu dojit...sledovat to je brutalni, ale delat nic nemuzes. Maximalne me napada hlasit na OSPOD pripadne zanedbani deti, ale ony asi zanedbane nejsou, takze nic.

Ja s muslimy delam, denne a toto neni typicke pro muslimy, ale pro kreteny...jenze muslimskym kretenum naharava i jejich zakon. Takze hlavne je nenechat vycestovat, ale pokud bude chtit, tak je vyveze stejne. Udela jim pas a nazdar.
8. lis 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Je z Maroka...děkuju, je to opravdu příšerný sledovat... :zipper_mouth:
8. lis 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar hm, takze arab. O to hur. Ale delat nemuzes nic, maximalne ji dat najist, kdyz bude hladova. A podporit ji, pokud o to bude mit zajem. Je to zdlouhavy proces. Jsou manzele?
8. lis 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ano, jsou manželé 15 let!!! dala jsem jí stovku, to pro mě nic není, málem si jí nevzala jak se hanbila...něco tak nepochopitelného...např. nákup škrabky na brambory-nestojí do dvacky? Ale 40 Kč!!! To si nemůže dovolit, no tak jsem jí dneska škrabku půjčila...přinesla jsem dětem džus a mléko a když peču, nosím jí koláče, něco malýho pro kluky...je to totiž sousedka... Přítel mě od takového přátelství odrazuje...
8. lis 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar ja bych to take nedelala. Akorat ji zavaris na problemy a nejspis i sobe. Jestli ji das najist u vas je jedna vec, ale davat ji penize a nosit jidlo k nim, doslova jemu pod nos...nakonec to odnese ona. Jeste za to, ze mu dela ostudu.

Ted me tedy napadlo jeste neco..jak dobre ji znas? Absolutne bych si nikdy netroufal zpochybnovat tyrani, ale uz se mi stalo, ze takle ze me jedna "znama" zacala tahat penize. V pocatku mi ji bylo lito, hodn jsem ji pomohla...a naznala, ze za ni mohu resit vsechno. Takze jsem to usela po nekolikatem, jakoby mimochodem pronesenem, ze nema synovi ani na svacinu do skoly.
8. lis 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Hlavně ať se ti nevrací,ať se ti nerozjede, jako mě. Večer špinění,ráno nic.. A odpoledne se to rozjelo :frowning2: To bude dobrý,musí, držím všechno co můžu.
8. lis 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a jeste jak pises k tomu co jedi. To je uplne klasicka arabska kuchyne, neprijde mi na tom niz zvlastniho. Ze nechce, aby deti jedli sunku je logicke, nejedi veprove. Ze nechce navstevy KFC...no pro ty deti snad lepsi. Takhle se stravuji celych 15 let, ze ji to mozna leze krkem chapu, ale to muj manzel by take nepozdrel vetsinu ceskych jidel, ale tak v pocatku se dohodli na necem a tezko ted muze ocekavat, ze bude moct davat detem sunku.

Ona konvertovala?
8. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek