• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@nonnni to nevím, vím, že věří v Boha, ale těžko říct, v jakého.. takže tvoje doporučení je, nestrkat jí nic pod nos domů, jestli tak u mě doma..peníze nepůjčovat, neznám jí tak dobře, ale v tom jejím zoufalém výkladu jsem si nemohla pomoci jinak...ach jo, možná jsem si zavařila...jenže..od povahy cítím potřebu pomáhat potřebným...ach jo, jsem pravým opakem veškerého omezování, nenávidím to, možná bych jí mohla opravdu spíš uškodit...co dál???
8. lis 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar ja te naprosto chapu, ale neznas ji a muzes zavarit ji i sobe. Najist ji dej,pokud ma hlad, tak si vezme. Penize bych ji nedavala. Zkus ji byt hlavne psychickou podporou a zjistit,co se tam opravdu jede.Jak ji vubec znas?
8. lis 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar to je teda nezáviděnihodná situace :frowning2: vůbec nevím, ale čím sem starší, jsem víc opatrná co se lidí týče, možná bych se i jeho bála, aby si pak nemyslel, že se ji snažíš pomoct i v něčem jiném....vůbec si to nedovedu představit......chudák ženská, jestli je to tak, jak to vidíš....jak píše @nonnni aby jsi to nezavařila i sobě, s lidma jako je on, bych nechtěla mít raději nic společnýho.
8. lis 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky naděje mi stoupá, ale strašně se bojim že MS dorazí...dnes 9 DPO a ovu test dělaný ted večer silnější čárka než včera ráno :slight_smile: Vim že pro některé blbost, ale četla jsem milion diskuzí jak podle toho poznaly holky ranné těhu :slight_smile: Koukněte na fotku :slight_smile:
8. lis 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna zlato tak snad to mrcha není :((( držím palečky
8. lis 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Ahojky,tak mi zítra můžeš napsat 2DC a měsíc snažení 6 :cry: Dostala jsem dnes k narozeninám ten nejhorší dárek,přišla mrcha :frowning2:
8. lis 2013 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni znám jí z výtahu! jednou jsme spolu vyrazily na nákup a od té doby se spolu bavíme. slíbila jsem jí, že mu nic říkat nebudu. moje konečné doporučení bylo začít docházet na terapii, aby se dala dohromady sama a pak sama uzná za vhodné, jeslti chce tak dál žít...nebo se posune dál ...
8. lis 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna já se s ním naštěstí nepotkávám...a ani to nehodlám měnit...on se s nikým nebaví, tak pochybuju, že by se chtěl najednou bavit se mnou...díky za podporu!
8. lis 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka_25 Ahojky,tak v tom opět jedem spolu,dnes ms dorazila přesně jako hodinky :frowning2: Já věděla že nemá cenu testovat..pěkně hnusnej dárek k narozeninám :frowning2: Jinak tobě přeju vše nej nej a pořádně to oslav :slight_smile:
8. lis 2013 v 18:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jinak je v islámu, ano konvertovala...
8. lis 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv tfuj tfuj tfuj, já raději takové pokusy nedělám, ať nejsem zbytečně namlsaná, abych pak nebyla zklamaná o to víc...za 10-15 dní se u mě uvidí, ale nechci žádná šidítka radši ;) držím pěstičky a ještě jednou, tfuj tfuj tfuj !
8. lis 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Beru ja nevim, ovu neznam jestli urci tehu takhle brzy, ale kazdopadne drzim pesti, aby to vyslo :slight_smile: Kdy chces testit tehu testik?
8. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska :frowning2: je mi to lito zlato! Drz se!!! Preji vse nejlepsi k narozeninam a at to ted vyjde!!
8. lis 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Tak to jsme na tom stejne, moc me to mrzi.. Tak pristi mesic je nas ;) uz jsem na to orientacne koukala do kalendare a dozvime se to nejak kolem Mikulase..urco nam prinese pozitivni test :slight_smile:
8. lis 2013 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska A taky preju vse neeej a hlavne pristi mesic vice stesti :slight_smile: ja dnes odpocivam, nejak me poboliva hlava a bricho.. Ale zitra ty narozky poradne zapiju a napiju se na nase dalsi snazeni :wink:
8. lis 2013 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar podporuj ji emocne. Vic pro ni udelat nemuzes.

Co deti? Vypadaji v poradku? Ona chodi zahalena?
8. lis 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni zahalená nechodí. děti ? malýmu je víc jak dva a nemluví, druhý prospívá velice...
8. lis 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 dodatečně děkuji za přání pěkného dne, já jsem to úplně přehlídla...až budu něco vědět, určitě budete z prvních, komu to předám !! :wink:
8. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlamar ze dvoulete dite nemluvi jeste nic neznaci. Ze si nehali alepon vlasy je divne.

Duruhy prospiva velice...?
8. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
má samé jedničky, jen si stěžuje na to, co všechno nemá a na jídlo, co mu nechutná.....připadá mi, že v některých věcech má víc rozumu než mamka... vlasy si nehalí, naopak, má je dlouhé po zadek...
8. lis 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar a na to jehneci a KFC si stezoval on, nebo matka?

Arabky si vlasy hali, pokud je takovy uzurpator, tak je zvlastni, ze ji tohle trpi...jestli tedy opravdu konvertovala.

Ja absolutne nechci tvdit, ze se u nich nic zvlastniho nedeje, ale prijde mi divne se sverovat s necim tak intimnim, jako je toto...cizimu cloveku ve vytahu. Si vezmi, ze fura tyranych zen si to nechce priznat sama sobe, natoz to vypravet kolem cizim.

Kazdopadne ty ji pomoci nemuzes, smeruj ji na nejake organizace. Treba tuhle http://www.bkb.cz/
8. lis 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju, za rady a pomoc .. ne my se známe už rok, ve výtahu jsme se poznaly, ona to sype pomalu, jak jsem říkala..asi nebude tak děsnej, když může mít odhalený vlasy, ale stejně se mi nelíbí, jak jí omezuje. kfc zakazuje otec, chodí tam tajně, spoustu věcí dělají tajně a neříkají mu to, což myslím, že je taky na hov.o...
na jehněčí si stěžují všichni až na otce...
8. lis 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem nějaká přecitlivělá. Koukám na nějaký dokument a nebo film,skoro není důvod a já se rozbrečím. S nikým to nic nedělá a já u toho bulím. Naskočila mi nějaká vyrážka a z minulého cyklu jsem si přinesla pupínky,jsem jak puberťačka..
8. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka mám to dost podobný, tečou mi slzy skoro i z reklami...je to něco , ty hormony,...vydrž!
8. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni dík za ty stránky, ono to ale není asi násilí dle těch popisků, on jí nebije, on jí psychicky vydírá, uzurpuje jí nedostatkem peněz a omezením v sociálních kontaktech s lidmi...
8. lis 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar to je tyrani uplne stejne, jako kdyby ji jednu ubalil.

Omezovat nekoho v jeho zakladnich pravech, a to svobodna vule a rozhodovani se je, je psychicka sikana a tyrani.

Tim, ze si u tebe bude pujcovat stovku, ci skrabku na brambory to nevyresi, nehlede na to, ze dava detem priserny model do zivota.

S tema vlasama jeste, nevime proc si je nehali, takze tezko soudit, zda je uzurpator ci ne, psala jsem jen svou zkusenost...
8. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka naprosto tě beru chápu, měla jsem to minulý víkend...rozbrečel mě film, kterýmu bych se normálně smála, v sobotu i neděli sem se budila tak, že sem asi po 10 min začala brečet, pleť taky katastrofální....myslím, že je to i tím stresem, jestli to teď vyjde nebo ne....drž se!!! Bude líp!! Myslím na tebe!!!
8. lis 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jí tu stovka dala z vlastní vůle, nechci jí vracet, škrabku jsem jí taky sama přinesla, o nic si neřekla..s tím modelem zcela souhlasím...:frowning2:
8. lis 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tak strašně bolí břicho, že sem si musela vzít brufen :frowning2: ale ještě se mrcha nerozjela, od té doby ani kapka, tak uvidím co ráno. Za chvilku mě přijde kamarádka, mužík šel na pivko, tak vám přeji pěkný večer a krásný víkend!! Zítra podám zase hlášení :slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek