• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@pavlamar
@jeaanna
No... Takhle se ani nic nenaučím,už i noťas přestal spolupracovat a nechce mi vytisknout tu psychologii :grinning: Do ovulace daleko,pak se budu zase stresovat jestli to vyšlo nebo ne a ž to budu vědět,tak buďto budu zase naštvaná že to nevyšlo a nebo se samou eufórií k učení nedostanu :D No ještě že jsou náhradní termíny. Tímhle způsobem budu mít zkoušky hotový v září :sweat_smile: Jinak takové stavy mám teď pořád..
Jani,taky na tebe myslím,aby to dobře dopadlo :wink:
Zítra ráno jedu hokly plavčit a pak hned ze školy dom,péct martinský rohlíčky mému princi na bílém koni :slight_smile:
8. lis 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jeaanna děkuji moc..
8. lis 2013 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 tak to pořádně zapij a oslav a doufám,že ten mikuláš nám všem přinese štěstí :slight_smile:
8. lis 2013 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna to bude dobrý! těším se na dobré zprávy ráno! :sunglasses:
9. lis 2013 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka plavání je krásný vymývání stresu a bolístek, to si hezky užij! a můj chlap mi vždycky říká, radši to vyplavit než to držet v sobě...pláč léčí..Kdyby to tak šlo, aby ses ponořila do těch zkoušek, aby jsi vypnula od tohodletoho stresu, že to zrovna šlo nebo ne.. ale je to pořád dokola, říká se to a radí snadno,ale tý hlavě se dost těžko poroučí...mě teď od myšlení na prtě zachránila kočička, která mě dost zaměstnává, baví, je to moje mazlinka...vřele doporučuji, zvířátko jakékoliv ti zlepší náladu !!!! dobrou noc a sladké snění!
9. lis 2013 v 01:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jak se dělají ty martinský rohlíčky ? pa pa
9. lis 2013 v 01:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar ja vim, nerikam, ze bych v tu chvili jednala jinak. Ale celkove ta pomoc musi prijit od fundovanych lidi, aby neohrozila ji a nakonec ani tebe.
9. lis 2013 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem zaznamenala dalsi MS a slzicky....je mi to lito:frowning2:

Me se tento mesic lehce monitoruje, ktery den cyklu jsem, vzhledem k tomu, ze jsem to dostala prvniho :grinning: Takze 9 DC, bricho me zacina bolet...ovu testy delat nebudu, necham to konovi.
9. lis 2013 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni huráá, další možnost a další pokus a další krásné snaženíčko :slight_smile: krásně si to užij :wink:))
9. lis 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna tak jak??? jsem zvědavá! určitě to dopadlo nad očekávání:slight_smile:
9. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Super, tak prijemne snazenicko a at se zadari :slight_smile: listopad je nas :wink:
9. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlamar zatim porad stejne, je tam po zachode, zatim se nerozjela....porad me boli strasne to bricho, takze myslim, ze se dnes pekne rozjede :frowning2: Jak se rozjede 100%, tak podam hlaseni :slight_smile:
9. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna kéž ať ne, buď dneska v teple v klidu, dobře to dopadne!
9. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar dekuju, ale ja uz sem se s tim tak nejak smirila, ze prijde.....nenadelam nic a verim, ze v listopadu se nam zadari vsem!!!
9. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar Zvířátek máme nadmíru, že se o to nestačím starat. Nemám na mazlení momentálně čas a vzhledem ke štěňatům,které máme mě to mrzí,ale nakrmím zvířectvo co máme u baráku a jedu krmit na statek,pak zase domů,delat oběd a uklízet. Po-o znova úklid,sednu k pc,že budu tisknout materiály do školy,znáte to,nestane se,aby do toho něco nevlezlo.. No a je večer a jde se zase krmit :grinning: Takže zvířátek haba děj. No a ty martinský rohlíčky dělám makový a tvarohový a těsto taknějak od oka. Ale většinou asi půl kila polohrubé mouky na 250ml mléka,dva žloutky,nebo celá vajíčka nevadí,přiměřeně pocukrovat(3 lžíce) ,droždí, 100g másla a trošku posolit. a zadělává se klasicky z kvásku :slight_smile: Recepty co jsou na netu jsou vesměs všechny stejné,pokud tam není přidáno něco záhadného :slight_smile: Největší pakárna je motání v takovém množství :slight_smile:
9. lis 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna beruno,jak jako příjde.. Když nepřišla do teď. Když by jsi začla včera špinit na mrchu,tak už se ti přede dávno rozjdela. To bude dobrý. Já teda věřím tomu,že je to pidísek :slight_smile:
9. lis 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky budoucí maminy :slight_smile: Opět dnes v práci:frowning2:..ale zítra aspon jeden den volna:slight_smile: Dnes jsem 6DC...mám už začit od pondělka dělat ovu testy??Nebo mám ještě počkat,co myslíte?A mají se dělat ve stejnou dobu nebo to je jedno :sunglasses: V pondělí mi manžel odjíždí do Belgie a asi až do pátku:frowning2: ale tak zase mi do toho nebude kecat že jsem prdlá:slight_smile:)
9. lis 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Mě taky strašně bolí břicho a záda:frowning2: a MS taky ještě nikde....
9. lis 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak spineni je tu, 9DC, sakra brzy. Musim s tou delkou lf neco udelat. Tabulku vlozim co nejdrive:wink:
9. lis 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie nemuze to byt nidacni? Sakra, to prece nemuze byt MS?!?!?!
9. lis 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
berunky mam dotaz je mozny ze mam na ovu testu slabou carku uz od 11 dne DC a dnesi mam 14 den cyklu. je slaba ale je videt a je porad stejna. asi zmagorim.
9. lis 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Obavam se, ze je, presne tak jako minuly mesic, ale fakt me to desi, protoze ms je na spadnuti.... a to bych musela k dr. pro hormony kvuli kratky lf, ach jooo :slight_smile: Ja chci tu mrchu hnusnou az v utery!!
9. lis 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jakoze brzo ovulka?
9. lis 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 nene, brzo ms po ovulce, i kdyz ovulka je pozdě... uvědomuju si, že minulý měsíc byla luteální fáze taky asi jen 10 dní, ach jo :frowning2:
9. lis 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
MS je tu :frowning2: LF dlouhá 8 dní, tak to mám asi problém :frowning2: Zahajuju gynexománii a doufám, že pomůže. Objednám i sarapis. Holky, držím palce, ať to vyjde, prolomte tu smůlu, prosím!!! :wink:
9. lis 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ty jo to není možný. Tady to musí být prokletý :grinning: Moc mě to mrzí,myslela jsem,že minimalně ty s jeannnou to prolomíte.. Takhle krátkou LF máš ale prvně,co si pamatuju ne? Ach jo :unamused:
9. lis 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 tak jak jsi na tom ted vecer? Porad boli? Drzim pesti, aby mrcha nedorazila!!
9. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Heleď, normálně bolesti odpoledne úplně přestaly....je mi fajn. MS nikde, ani náznak špinění, tak fakt nevim. Ovu jsem měla 1.11. Ale test byl ráno negativní.... :confused: :confused:
9. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek