• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@blannie to je mi lito, ch jo :frowning2: Pujdes v tydnu hned k Dr.? Nejak mi tu tvoji lf hlava nebere, hlavne aby te dala Dr. co nejdriv do poradku!!
9. lis 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka kez by to bylo beru tak, jak rikas!! Zatim se drzim :slight_smile:
9. lis 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelka83 no tak supeeer :slight_smile: Drzim pesti!!! Uz se to tu sakra musi rozhybat!
Ja porad stejny, porad se nerozjela, bricho uz tolik neboli, pri utreni tam je porad....uvidim behem zitrka a jestli se nerozjede, v pondeli koupim test a v ut rano testnu :slight_smile: tot muj plan :slight_smile:
9. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie zavolej na gyndu, da ti utrogestan. Nebo ti nohu poslat, kdyby ses tam nedostala v dohledne dobe. Zacnes brat s ovulaci...jako bere marokanek.
9. lis 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tedy Vas docist...takovych zajimavych temat.....a ja se nemohla ucastnit...:o(((((. Vidim, ze zadne pozitivni testy tady nelitaji...kruci.. Ani ja nejdu s zadnou veselou. Zatim jsem to sice nedostala, ale po dobrani duphastonu to dostavam do ctyrech dnu...coz ma byt pondeli... priznaky zadne, ovulacni testy nula
10. lis 2013 v 08:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ahoj mixlousi.....tak jsi nakonec neodolala a pustila se do ovulacnich testu..:o)))...? Jinak proc neschces drahouse znasilnovat....vetsina chlapu po tom touzi...byt znasilnen zenou.:o)....nebo alespon v tom nejmensim...aby alespon jednou jeho mila polovicka zacala sama..:o). Takze znasilnuji pravidelne..:o)))...
10. lis 2013 v 08:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna ..ahoj dzin..taky jsme mela dlouhe cykly....a nakonec dostala vyvolavacku....a pak duphaston...beru ho druhy mesic...taky jsem si o nem lecos precetla....a vesmes jsou to pozitiva...a i pozitivni testiky...takze s chuti do toho..jo a moje doktor...mi taky doporucila inofolic, jiny vyrobce od nofisolu.....ten mi dela moc dobre...takze mame stejne medikamenty..:o)
10. lis 2013 v 08:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie blaniku, ty dobra duse zdejsiho fora......opravdu se mrcha spustila?...to mi nerikej....mame to tak vsechno pekne naplanovane....no nic znovu a lepe...priste budeme chytrejsi....ja jen nutne potrebuji ten jerab....dnes jedeme do brna..tak se tam nekde podivam...
10. lis 2013 v 08:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Ahoj broucku....a coze jsi tak precitlivela?..copak jsi za znameni? snad racek? neposles nam na ukazku fotky tech vasich malych kavkazacku......my mame ridgebacka....to ti je moje obrovske stesticko...je dokonaly...ale taky precitlively a litostivy....na neho musi byt clovek porad hodny...kazdou nadavku nebo zvysenej hlas nese dost ustrasene..:o)..bobanek muj...a co mate na statku za zvirata....predpkladam kone, dobre?...jsi je popisovala v te sve meditaci..
10. lis 2013 v 08:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv ty jo stepanko...ty tvoje testy vypadaji super....diky ze testujes....ze muzeme ta fota pouzit jako vyzkumny material...vypada to velmi nadejne, ze?...kdy budes testit tehotenskym?
10. lis 2013 v 08:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozaruska kruci..to me taky mrzi...ze ti to nevyslo..budes tenhle cyklus uzivat nejaka podporovadla?
10. lis 2013 v 08:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset ..ahoj eli...moc me tesi, ze vse je ok. uz studujes literaturu? Hlavne si to tehotenstvi uzivej...ja si to sve prvni tehotenstvi vubec neuzivala.....chodila jsem z prace do prace....jako by ani neexistovalo..zadne pripravy...zadne pozorovani briska....exmanzel se ho spis stitil.....ani na nej sahnout nechtel.....ale je pravda, kdyz se mala narodila..tak z ni poprdenej byl......
10. lis 2013 v 09:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 Ahoj marokanko...jak se mas?...porad tak narocne v praci? a co tenhle mesic to dame?
10. lis 2013 v 09:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline jj testim nevydrzela jsem. Hele zlato ta ja zacinam sama a rada ale nyni drahous maka v praci i doma a vecer pada unavou takze spis mz dopreju kludu..... ale napsala jsi to mooooc hezky. Co u tebe noveho ?
10. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline ahojky , já už testla těhu a negativní 11 DPO, ale včera jsem viděla na testu ducha a dneska ho tam viděl muj manžel a já ne :D ale myslim že 11dpo už by tam byla aspon druhá čárka slabě a nic :( břicho mě bolí, prsa už taky začly a teplota 37 ráno, ale BT jsem nikdy moc neměřila... takže nemůžu porovnat...uvidíme...testnu ještě zítra...

Holky co už máte dětičky, kolikátý den po ovu jste měly na testu aspon viditelného ducha? děkuji :slight_smile:
10. lis 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv nahazu ti testy z minuleho tehotenstvi...3 mesice nazpet.
10. lis 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ok :slight_smile: jsi zlatá :slight_smile:
10. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni zlato a jak jsou po sobě dpo?
10. lis 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv ten uplne spodni je 11DPO, dalsi dva jsou 12DPO, ten vchni je 13 DPO
10. lis 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv a ted koukam, ze u mladsi dcery jsem to mela drive...jde to od 8DC do 12DC
10. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni pošlu z dnešního rána :slight_smile: manžel vidí ducha , já nic :D
10. lis 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv tak kdyz budu chtit, tak ho take vykoukam:slight_smile:)) Zkus zase sitra...nebo i odpoledne, ale nepij predtim par hodin a nechod na zachod. Ja, prekvapive, mela lepsi testy z odpoledni moci...
10. lis 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni mně taky přijde že ho tam manžel vykoukal :D zkusim tedy odpoledne a pak zítra ráno :slight_smile: děkuji
10. lis 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Ahoj kocko,no u mě nic nového není....pomalu mi mrcha konci....akorát co mi přijde divný,tak to,že vždycky,když proběhla ovulka,tak se mi během ms odplavovala ven ta sliznice a tedko nic....čistě jen krev...první den slabě,druhý den hodně silně a třetí den už hooodne slabě a dnes už jen spineni a prsa mi pořád bolí,jak kdybych se prostě nevycistila dobře nebo nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak v práci nejsem,tam jdu až zítra,ale makame na tom bytě,včera jsem musela uvařit,pak jsem odvedla dítě ke kamarádce,jela domů,tam dat oběd druhému dítěti,pak s obědem za mužem na byt a pak ve čtyři zase pro malou,pak s ni zpět na byt a tam makat až do večera....jsem vyflusana a nejsem schopná už pak nic dělat....
No příští měsíc to dáme,to je jasný ne :wink:
10. lis 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Moc držím palecky,aby testik sílil....ty už to prolomis :wink:
10. lis 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 Beruško a jak vypadají ovu testiky?
10. lis 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline ahojky,asi ne,beru jen Nosifol a nevím co dál brát :frowning2: Manžel mi jezdí domů jen na víkendy,tak jsem si myslela,že to může být tím,ale když jsem si četla příspěvěk od Elissavet,že to zkusili jen 2x v měsíci a ono to vyšlo,tak nevim nevim..začínám mít pocit že asi bude něco špatně :frowning2:
10. lis 2013 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv taky vidím ducha :wink:)
10. lis 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem zjistila,že jsem na vás regulérně závislá :grinning: Včera ráno manžel nečekaně přijel domů,měl přijet až večer,takže oslava mých narozenin v rodinném kruhu večer proběhla a jak tak lítam mezi kuchyní a obývákem,tak jsem se přistihla,že si říkám:COPAK ASI DĚLAJÍ HOLKY MOJE NA KONÍKOVI,TŘEBA TAM TEĎ NĚKTERÁ PÍŠE,ŽE MÁ KONEČNĚ TEST POZITIVNÍ,SAKRA JAK MÁM KOUKNOUT,ABY TO NEBYLO BLBÝ,ŽE NA SVÝCH NAROZENINÁCH ČUMÍM DO POČÍTAČE :grinning:
10. lis 2013 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek