• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Holky teď jsem narazila na stránku www.otěhotnět.cz a zaujal mě tam ten lubrikační gel na podporu otěhotnění Conceive.Moc si to tam ty ženský chválí v té diskuzi,koukněte na to prosím a co si o tom myslíte?
10. lis 2013 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozaruska ahooj, slyšela jsem na to taky super recenze...akorát je lepší si to koupit s aplikátorem nebo bez,ale zavádět stříkačkou..když to tenhle měsíc nevyjde, jdu do toho :D
10. lis 2013 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, všem, co jste mi psaly, moc děkuju za podporu, až budu mít chvilku, pročtu, co je nového a všem napíšu :wink: U mě to je opravdu divný... včera večer 9DPO přišlo krvácení cca na hodinu a dnes opět nic. Tak asi ještě nový cyklus počítat nebudu. Netestovala jsem, pokud se ms "nevrátí" do dvou dnů, tak testnu. Moc na vás myslím a chybíte mi!!!
10. lis 2013 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@stepankakv Moc doufám, že to je pravý duch a bude sílit!!!! Držím všechny palce a psovy tlapky, prostře všechno, co jde!
10. lis 2013 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
10. lis 2013 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie Ahoj, nemůže to být třeba to nidační krvácení?? Držím palce, ať pravá MS nepřijde!
10. lis 2013 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie tedaaaaaa držim pěsti kočko :dizzy_face:
10. lis 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninive211 ahoj, na to dost spoléhám :grinning: Manžel říká, že to vyšlo... věděl to i u minulého těhu, i když jsem mu nevěřila. Tak doufám, že má pravdu :slight_smile: A minulý měsíc prý věděl, že to nevyšlo... Jsem napnutá. :slight_smile: Co ty, jak válčíš?

@asus moc dík, už aby byla středa :slight_smile: jak se daří???? :wink:
10. lis 2013 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@rosalline ahoj :slight_smile: zatím jen tak koukám na nějaké články na netu, zatím se bojím kupovat si nějakou literaturu apod. a rodiče to mají taky zakázané :slight_smile:, ale samozřejmě tady na koníkovi jsem pečená, vařená a pročítám diskuze :grinning:. Jinak v práci je teď toho strašně moc, tak tam trávím celé dny, dokonce i soboty, takže moc neodpočívám, ale já pracuji u počítače, takže to je v pohodě a navíc před Vánoci se peníze navíc hodí, takže jsem i za ty přesčasy celkem ráda :slight_smile:. Manžel je zlatý, pořád mi nosí nějaké dobrůtky a každý den se ptá co fazolek :slight_smile:. Ve čtvrtek jdu pro průkazku k doktorovi, tak se těším :slight_smile:. A jak se máš ty?
10. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marokanek1111 ahoj zlato moje. ja mam 15 DC a testy porad uz 5 den stejny. Slaba carka ale pirad stejne slaba. Nerozumim tomu. Asi neovuluju a s mou depkou ani sexik neni tenhle cyklus. Proste blby obdobi Co ty zlato? Jak je ?
10. lis 2013 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vy mě ještě neznáte, ale já vás (troufám si říct) už ano. Jste úžasný. Sleduji vás tady od srpna. Od té doby, co byla založena tahle diskuze. Taky se snažíme od srpna otěhotnět. Už mám ale doma dva kluky (10 a 7 let). S manželem jsme si řekli, že už je doma nějak moc klidu :slight_smile: a že by to chtělo další miminko. Od srpna tedy neberu Atk a zatím nic. Tenhle měsíc ale vypadal docela nadějně, nakonec to nedopadlo a včera přišla mrcha. Cyklus mám dlouhý cca 24 až 26 dní. Teď jsem měla 24 DC trošku špinění, které ale rychle odešlo. Docela už jsem tomu věřila..... no nic. Tak vás zdravím, určitě vás budu sledovat a občas snad i něco napíšu. Ahoj.
10. lis 2013 v 15:05  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@blannie brouku drzim palecky. Taky nam chybis. Opatruj se.
10. lis 2013 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapucino15 ahojky. rady te u nas uvidime ze jo holky ? takze vitej mezi ni. drzime i tobe palecky at se brzo zadari.
10. lis 2013 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mixlevpixle2013 děkuji, já vím, že jste hodné holky :sweat_smile: Vážně je to tu návykové, vždy se na vás těším :slight_smile: Oba kluky mám narozené v zimě, tak jsem si myslela, že by bylo dobré letní miminko..... No nevím nevím.
10. lis 2013 v 15:15  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holčiny, rychle nakukuju, malujeme a děláme malému pokojíček, takže od pátku makáme :wink: A za chvíli vyrážíme na Svatomartinské hody do hospůdky:slight_smile::slight_smile: Jinak u mě MS ještě nedorazila, bolesti ani špinění žádný, tak uvidíme. :slight_smile:
10. lis 2013 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kapucino15 Ahojky vítej mezi námi:slight_smile:
10. lis 2013 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline ahoj zlato, tak jsme na tom stejně, doufám, že to všechno k něčemu bude a podaří se brzy :slight_smile: Teď máš jak dlouhý cykly po tom všem užívání? Já teda doufám, že se mi to zkrátí, jinak mě škrábne :slight_smile: Držím pěsti :slight_smile:
10. lis 2013 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie Beru drž se, určitě to tady prolomíš a pak se to tu bude jen růžovět....já to teď nebudu, zítra mi piš prosím 2 DC :frowning2:

Abych nesmutnila, tak sem si řekla, že od zítřka jen zdravá, pravidelná strava podle jídelníčku a už dnes večer Jullian, musím se dát i fyzicky dokupy :slight_smile:

Hezký večer všem holky :slight_smile:
10. lis 2013 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna Tak to je mi líto, že to tento měsíc nedopadlo...ale netrap se tím! A Tvůj přístup je správný :wink: Já taky od zítřka začínám zase s Jill.
10. lis 2013 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie Že by tvůj manžel byl senzibil? :slight_smile: Já čekám, uvidí se příští víkend :slight_smile:
10. lis 2013 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelka83
@jeaanna Já jsem i zase řekla, že se dám na Mojžíšovou...cviky (nejen) na podporu otěhotnění - ale také na dobré držení těla a protažení :slight_smile: Akorát to má tedy prý efekt až tak po dlouhodobém cvičení (3-6 měs. každý den), tak o bude spíš takové preventivní, zatím jen light, dokud neuvidím příští týden, zda to (ne) dopadlo tentokrát.
10. lis 2013 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelka83 Tak třeba také budou //. U nás v soukromé diskuzi (snažení léto 20123 bysme taky potřebovaly prolomit smůlu...v týdnu jedna našla ducha, tak snad prolomeno a teď to půjde třeba jedna za druhou...taky věříme v ten listopad, aby byly // pod stromečkem :wink:
10. lis 2013 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kapucino15 taky mam obe deti v zime a zatim se nedari ....
10. lis 2013 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie ahojky, nemůže to být nidační krvácení ? .)))
10. lis 2013 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna Janičko, kéž ať se ti podaří najít vlastní rovnováhu a jsi spokojená...pak to půjde samo! Myslím na Tebe ! :wink:
10. lis 2013 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaelka83 Hezky si užij večer a ať nedorazí ;)
10. lis 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kapucino15 Rozhodně, rádi tě mezi sebou vítáme ! Ale pozor, jsme návykové . :grinning:
10. lis 2013 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rosalline Ahoj zlato, já vůbec nevím,co to semnou je. Všechno se mě dotkne,pořád je mi do pláče. Ale más pravdu,jsem rak? Jak to víš? Ridgeback je nádherný. Já mám ráda velikánské psy a asi spíš lnu ke chlupatým,ale když jsem vybírali psa s přítelem k jeho narozkám,tak chtěl vlčouna a huskyho, ale já vlčouna nemusím a huskyho nakonec zamítl on,protože se dočetl,je jsou nároční na výchovu. Já ho chtěla natlačit do něčeho jinehého,třeba Leonbergra,nebo tak něco,ale on chlupáče nechtěl,tak jsem mu právě posílala Ridgebacka,ale nenechal se zpracovat. Nakonec pes,který by se líbil jemu i mě vyšel nejlépe Výmarák. Doteď lituju,že jsem nesvolila vlčáka. Než jsem si Výmara koupili,tak jsem jako na potvoru četly články,kde ho jen vychvalovali. Až když mě ta naše potvora začla trápit,hledala jsem konkrétní problematiku a nestačila jsem se divit. Ještě jsem si říkala,že když jsem zvládla kavkazačku,zvládnu i Výmara.. Bláhová jsem byla.. No ale to jsem odskočila daleko od tématu. Fotku prďolků určo posílám,jsou zlatí. Na statku máme zatím jen slepičky,králiky-ty teda ve velkém a prasátko :slight_smile: Koníky na statku nemáme. Já jezdím kousek do vesnice,kde mají stáje. Ale je to můj sen,mít ho u baráku,tak snad.. :slight_smile:

Jinak holky,u mě pořád při starém. BT se drží pořád stejně +- 1 desetina :sweat_smile: A podle ovu testů by mohla ovulka dorazit dřív,sílí rychleji jak minulý měsíc,no ale uvidíme. A co nového u vás?

Posílám pro lepší náladu fotku našich malých mazliků
10. lis 2013 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@pavlamar
@michaelka83 děkuji za hezké přivítání všem
Taky jsem si řekla, že se sebou asi budu muset něco dělat. Teď chodím jen z práce do práce a doma se starám o rodinu. Ale pro sebe nedělám skoro nic. Asi je dobré to tělo nějak rozhýbat, třeba to pomůže. Napíšu ještě později.
10. lis 2013 v 17:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás teda zatím taky nic, včera večer mi bylo blbě od žaludku (ale to jsem měla minulý měsíc taky před MS), dneska v noci mě trochu budilo píchání v podbříšku, jinak nic, ani bolesti břicha, prsou, ani špinění... tak uvidíme, testy z minulého týdnu byly negativní, ale nevím, kdy přesně mám ovu... neměřím zatím, ani netestuju..
10. lis 2013 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek