• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@blannie zlato děkuji :slight_smile: odpoledne jsme dělali ještě test a toho ducha při naklonění testu na něm vidíme už oba... :D ale faaaakt mini :slight_smile: zkusím zase ráno :slight_smile: držim palce at ti to vyjde:slight_smile: určitě to tam je, když je manžel tak vnímavý :slight_smile: zeptej se ho i na nás :D ŽE JO HOLKY?
@michaelka83 zlato držím place :slight_smile: u mě taky ještě MS nedorazila :slight_smile: ale břicho bolí :(' tak jako pálí...
@jeaanna je mi to líto :( snad to bude brzy lepší a vzhůru do nového snažení..pod stromečkem najdeš // :slight_smile:
@kapucino15 vítáme tě :slight_smile:
10. lis 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky! Taky bych se k vám ráda přidala. Mám to s váma stejně jako @kapucino15. :slight_smile: Čtu vás už od začátku a vše s vámi prožívám, jen sem nepíšu. Nějak není ani moc co. Prášky neberu od června, ale na radu kamarádky maminky, která je gynekoložka, jsem čekala ještě dva cykly jestli je vše ok a fungují správně oba vaječníky, takže se vlastně snažíme taky cca od srpna a zatím nic. Myslím tedy, že zrovna v tom srpnu/září jsem možná i těhu byla, měla jsem pocit, že to vyšlo, byla jsem hrozně unavená, nemohla jsem nosit těsný kalhoty přes břicho, ale testy byly sněhobílé a se zpožděním přišla hrozně silná menstruace (strašné křeče, co jsem nikdy předtím neměla) a pak to všechno rázem přešlo. :frowning2: A tak se snažíme dál. Ještě to nijak nehrotíme, ale už bych si miminko moc přála. :slight_smile: Nechci zatím stresovat sebe ani manžela (ten by zatím chtěl radši štěňátko než mimi) :grinning:, takže nic neměřím, beru jen listovku a podle hlenu cca poznám ovulaci. Tak doufám, že už to tu některá prolomíte, třeba @blannie a tabulka brzo zrůžoví. Jo a návykové jste fakt moc, vždycky když večer přijdu z práce, tak koukám, co jste tu přes den napovídaly. :wink:
10. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline Ahojky, my máme také ridgebacka a je to tak stejné, jak píšeš, že se až musím smát:slight_smile: Jak starého máte? My máme 1,5 letou fenku:slight_smile:
10. lis 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie neboj držim co mužu ty to tady prolomiš :wink: ja jak valčim no s manželem sme uživali tak uvidime ted musim zase jen čekat :wink: ale co uživani bylo skvěle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie zlato já mám dnes DC 3, tak zitra prosim mi napiš 4:slight_smile: kuji
10. lis 2013 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim nove prichozi :slight_smile:

U nas nic, akorat jsem se dozvedela, ze nam lektorka posunula seminarku o skoro tri tydny dopredu...radost nad radost...ale nejak se s tim poperu, mamka chce holcicky kazdy vikend, kdyz za chvili na 5 tydnu odletime, takze to je pomoc velika.

@stepankakv a @blannie musite to prolomit!!!! Proste musite...takho euz by to dal neslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jedu pro ty moje mochomurky a cestou nakoupit...zatim :wink:
10. lis 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vikynka33 Ahoj, to jsem ráda, že jsi se taky odhodlala psát :wink:
Taky to mám podobně jako ty. Neměřím teplotu, netestuji ovulačními testy...... beru listovku. Já zas poznám ovulaci kvůli bolesti jinak nic.
Tak hodně štěstí. S tím pohybem - vždycky jsem plavala, tak asi zase začnu. Jestli teda nebudu moc líná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2013 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berunky poslu vam fotky ovu testu a mužu vas poprosit o nazory na to jak na tom sem ? Diky.
10. lis 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka to jsou teda sladcí bobkové :wink: mimochodem, vítej v klubu ráčků ;)
10. lis 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tafy jsou
10. lis 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapucino15 Ahoooj, no chtěla jsem se zapojit už dřív, ale až ty jsi mi dodala odvahu. :wink: Holky se tu už tak dlouho kamarádí a podporují se, že mi to bylo trošku blbý jim sem lézt. Četla jsem si právě dřív i tu diskuzi, jak psala @ninive a než jsem se stihla zapojit, tak si jí holky udělaly jako soukromou. :grinning: Jinak s tím sportem jsem na tom podobně. Miluju plavání, ale v poslední době mám pocit, že když už se konečně rozhodnu jít do bazénu, tak mám vždycky kašel a nikam naoonec nejdu. Jill jsem cvičila pŕed svatbou a vydržela poctivě celý měsíc, ale byl to fakt záhul. Holky obdivuju vás, že do ní jdete znovu. Občas si dám i jógu (zrovna minulý víkend jsme byly s kamarádkama cvičit, ale šlo tam spíš o pokec a vypadnutí z baráku než jen o to cvičení), ale i k tý se dokopu jen občas, až když mě bolí záda z práce. :frowning2:
10. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ahoj :wink: To vypada nadejne, mozna uz zitra bude pozitivni :wink:
10. lis 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky bych se ráda přidala...je mi 30,vdaná jsem 2 měsíce a zkoušíme...ale zatím asi ne dost intenzivně. ovulaci taky poznávám podle bolestí, ale ted jsem se rozhodla i zacit cvicit, pac dac netehotna, tak jsem stloustla za poslední pulrok a chci byt fit a stihhlejsi nez otehotnim.navic me dost zacali bolet zada.neznáte nejakého trenéra v praze sikovneho nedrahého zcela? sama se taky nedokopu..
10. lis 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie kocko moje a neni to pozde ? mam cyklus ta 29 dni a moc nerozumim ty lutealni fazy.
10. lis 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Zlaticko,zkoumam tady ty tvoje testiky a přijde mi,že dnes máš ten testik nejsilnější a jakoby ti to jde "nahoru a zase dolů" ....tak třeba se testik zítra úplně vybarví :wink:.
Už je nálada lepší?Doufám,že si říkáš to,jak jsem ti psala "beru bylinky,které mi určitě pomuzou" :wink:
Jinak u mě nic nového není,zítra jdu zase do práce a nejako se mi nechce.a akorat,co mě zaráží,že se mi tenhle cyklus vůbec nevyplavila při ms sliznice,což mám vždy a tentokrát nic a krvacela jsem silně jen 2DC a dnes už jen spineni,prsa stále bolet nepřestala a navíc mi šíleně bolí podbrisek už od včera...vůbec tomu nerozumim,jak kdybych se tenhle měsíc vůbec nevycistila :-/
10. lis 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercik83 Ahoj Veru (taky jsem Veronika), tak dnes samé nové duše. :slight_smile: Já jsem vdaná od května a je mi 32. S tím hubnutím bych asi taky měla začít, když to tu tak čtu, od svatby jsem skoro nabrala zpátky to, co jsem předtím pracně díky Jill a blogu Niky (mojetelo.blogspot) shodila, ale mám fakt problém se k tomu cvičení dokopat. Dŕív jsem chodila cvičit s kamarádkou, ale ta teď během dvou let porodila holčičku a teď čeká už druhý mimi a už nemá na cvičení a kafíčka se mnou čas. :frowning2:
10. lis 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Kocko,tak doufám,že má manžel šestý smysl a odhadl to tvoje tehu správně :wink:
10. lis 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikynka33 No, já se zhubnout před svatbou nesnažila, ale nevím ti proč, přibrala jsem te´d v celkem krátké době 5 kilo. asi to bude spokojeností. Veronika je stejně krásné jméno:o) já moc nečetla všechny ty zprávy, ty plánuješ první dítko?
10. lis 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapucino15 Vítám té mezi námi :wink:
10. lis 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikynka33
@vercik83 Vítejte holky a nebojte,tady vás nikdo nevyhodi jen pro to,že už to tu máme rozjeté....čím víc snazilek,tím více prstiků,které si budeme držet,aby se zadarilo :wink:
10. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky dnešní duch číslo 3 :slight_smile: večer :slight_smile: vidíte něco? jsme s manželem asi hráblý :slight_smile:))
10. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie držím moc moc palce!!

@marokanek1111 hmmm, to je zvláštní. Ale testovala jsi tehu testy, viď? Protože to mohlo být "je špinění" v těhu. Je to možný?

@vikynka33 a můžu se zeptat jaký jsi teď DC? Já jsem si řekla, že to plavání vezmu s novým cyklem a protože jsem to v sobotu dostala, jdu plavat tenhle čtvrtek. Snad mi to vydrží a budu plavat každý týden, uvidí :sweat_smile:
10. lis 2013 v 19:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Držím palecky zlatí,tentokrate to určitě vyjde :wink:
10. lis 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jo, první, tak snad se brzo zadaří nám všem :slight_smile:
10. lis 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv no mě se zda že tam je stin ale nevim je to špatně vidět :fearful:
10. lis 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 děkuju uvidime no :wink: a co ty jak si na tom zlato?
10. lis 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv ty jo, ta fotka je teda trošku mázlá, ale že by???? možná je tam něco vidět, řekla bych. Ale moc na mě nedej, nemám s tím moc zkušenost. Vždycky, než zkusím testovat, dostanu mrchu :frowning2:
10. lis 2013 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 díky za přivítání, jsou tu fakt samý super ženský :slight_smile:
10. lis 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 zlato a nezkousela sis udelat tehu test? takhle presne to mela mohe znama a byla tehotna :grinning: bylinky piju a ridim se tvou radou a je mi lip takze moc diky za radu. Tak se drz a opatruj se. Papa.
10. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Jeee,ti hafici jsou nadherni....úplně k poňuchnani :slight_smile:
Co se tvé nálady týká,zlatí,jsou to hormony,stres,máš toho moc....kor,když jsem tu četla,jakou máš přes den honičku okolo zvířátek....neboj,to se srovná,musí....drž se zlato :wink:
10. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek