• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@asus
@kapucino15
děkuju holky..ve skutečnosti tam fakt vidět je ale slaboulinký....uvidíme ráno:slight_smile: lepší je se na duchy neupínat ....bojim bojim, že to dostanu :(
10. lis 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky nechci otravovat :slight_smile: ale ještě jedna fotka :slight_smile:
10. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mixlevpixle2013 Tak to jsem moooc ráda zlaticko,že už je ti lépe,opravdu jó.....hnedle mám sama lepší náladu :wink: .....Test jsem nezkousela,i když mi to taky už napadlo,ale ten druhý den bylo to krvácení opravdu silné,to by mimi asi nedalo :-/ navíc je i BT hodně dole,tak by to asi ani nebylo možné...no 18.11 jdu na gyndu,tak uvidíme,co poví dr. :wink:
10. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv Já ho vidím zlato a celkem hezky....jee,že by se to začalo prolomovat? jupi....držím vše,co mám :wink:
10. lis 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ať je zítřejší den šťastnější.
Musím už se pro dnešek rozloučit. Jdu dohlídnout na kluky, aby už pomalu zalehli. Ještě bych chtěla vysát, udělat svačiny..... Tak ahoj. Myslím na vás.
10. lis 2013 v 19:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 děkuji zlato...uvidíme ještě ráno...mám strašnej strach že to dostanu :( ale na druhou stranu vim, že se mi v těle něco děje a kdyby to náhodou nedopadlo, tak se prostě něco dělo a naděje bude větší...mám nervy na pochodu...
10. lis 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus No mě zlato konci ms,měřim BT a tedko zrovna resim,že se mi při ms asi tělo špatně vycistilo :-/ ....k dr. jdu až 18.11.,tak jsem zvědavá,co poví...
10. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když je tu dneska den přidávání, tak bych se také ráda přidala. Diskusi sleduju už od začátku, ale spíš jsme jen koukala:slight_smile: My jsme měli s mužem (oběma nám je 26) v červenci svatbu a do té doby jsme o dětech moc nepřemýšleli. Po svatbě se však něco změnilo a najednou jsme oba věděli, že už je čas. Po 10 letech jsem tedy v srpnu vysadila antikoncepci a od konce srpna jsme se začali snažit. Poslední cyklus se v mém těle něco dělo a seděly mi i všechny těhu příznaky, ale bohužel jsem to ve středu dostala, takže pokračujeme nanovo. Tento měsíc budu i prvně testovat ovu, začala jsem s kyselinou listovou a kontryhelovým čajem, tak se snad zadaří a můžete držet pěsti i nám:slight_smile:
10. lis 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@stepankakv Když už to zlato citis i ty,tak to tam prostě bude,myslím na tebe....mrcha,ať se ztratí....vém na ní koště a vyzen ji za dveře....třeba k sousedům :wink:
10. lis 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapucino15 Dobrou noc,hezky se vyspi :wink:
10. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikynka33
@vercik83
@kapucino15 holky vítám nové členky :slight_smile:
10. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@stepankakv moc držím pěstičky, ať testíky jen a jen sílí... já jsem dnes 34DC a mrchu čekám teda doufám, že nečekám v úterý...zatím jsem netestovala...
10. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie
@michaelka83 holky taky držím moc pěstičky, ať to vyjde a žádná mrcha už nedorazí :slight_smile: , listopad je prostě průlomovej :slight_smile:
10. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen děkujii, já zase držím palečky at to už nedostaneš :slight_smile: Kdy budeš testovat?
10. lis 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv taky děkuju...no jestli v úterý mrcha nepřijde, tak asi ve středu...uvidíme...ale tento měsíc je nějakej divnej, mám docela bolesti vaječníků,ale ne jako při mrše...kdy mě bolí spíš podbřišek...tak snad to nebude nějaká cysta :frowning2:
10. lis 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Evi, já to vidím dobře...listopad prostě pojede...musíme doufat :slight_smile: Strašně moc držím pěsti!
10. lis 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Jj musíme věřit...a ono to vyjde...všem... :slight_smile: prostě musí, jiná možnost neni :slight_smile:
10. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv jsi jasna!
10. lis 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111
@pavlamar
Holky díky,nejraději bych si je nechala:slight_smile:
S tím smutkem,snad to bude dobrý.. Měla bych teď v listopadu termín porodu a tak mě to asi trochu vzalo,i když se snažím si to nepřipouštět.
@mixlevpixle2013
@stepankakv
@blannie
@jeaanna
Beruny,co je nového u vás? Koukala jsem,někdo tu má už testíky,tak že by už? Moc na Vás všechny myslím a držte se!
10. lis 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv jj vidím tam náznak druhý čárky, asi to je ve skutečnosti vidět líp než na fotce, ne? já když se snažila zachytit svoje dušíky, tak nic nebylo vidět..
10. lis 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a koukám na ten dnešní přírustek nových snažilek-brzy snad těhulek. Nějak jsem to nestačila sledovat a tak pro všechny,ahoj,vítám vás :slight_smile:
10. lis 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@stepankakv tam, je tutově duch!!
10. lis 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapucino15 ahoj a sladké sny !
10. lis 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Kočičko, ty jsi ztratila mimíska viď...tentokrát se vše podaří, když už budeš vědět co a jak...a máš nás!
10. lis 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv Super, ducha vidím:slight_smile: držím palce!
10. lis 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice jsem to přes víkend flákala, ale jsem prostě nadšená tím, jak se to pomalu ale jistě začíná hýbat k lepším zítřkům! Holky, nejradši bych tenhle další čekací týden přeskočila, ale .... co má být se stane...jsem si říkala, když jsme se tento měsíc tolikrát snažili, tak že by to už fakt mohlo vyjít, jinak by tedy v tom byl čert nebo to horší...zdravotní komplikace...Mějte se hezky, užívejte manžílky a relaxujte před novým týdnem snažení :slight_smile:))) Jsem s Vámi v myšlenkách...a pokaždé se těším a nové řádky.. Ǎ ABYCH NEZAPOMNĚLA, vítám nové členky:wink:))
10. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlamar Já vím,že se jednou zadaří a pak bude zase všechno dobrý. Jen to teď na mě zase nějak asi padlo. Děkuju moc za podporu,a jsem moc ráda že vás tu mám.
10. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka ne jednou, ale brzy :sunglasses:
10. lis 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlamar :grinning: No jo vlastně ještě letos.Nejdéle na Mikuláše budu mít snad jasno.
10. lis 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Berusky co merite BT,jaké máte teploty na začátku cyklu?já merim třetí den a každý den mi to jde o jednu setinku dolů-první den 36,4 druhý 36,3 a třetí 36,2.....myslela jsem,že by spíš měla jít nahoru s nee dolů,nebo??
10. lis 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek