• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marokanek1111 ahoj, ta teplota je v pohode, vetsinou skace v urcitem rozmezi nahoru dolu, pak je skok nahoru a zas to skace, jen ve vyssich teplotach
10. lis 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Vidim uplne regulerniho ducha, jupijupijeee, mam velkou radost a asi to pujdu za tebe zapit :wink: Doufam, ze bude brzo silny jak stolety dup a ty nam tu zruzovis :wink: Uz zacinas chytat rumence :wink:
10. lis 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie Zlato,takže to takhle nízko skáče v začátku cyklu,pak v den ovulky jde nahoru a pak,když se povede,zůstává nahoře a může taky "haprovat"?chápu to dobře? jsem v tomhle opravdu amaterka
A jak to s tebou vypadá?....
10. lis 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Vyskoci az den po ovulaci :slight_smile: No, u mne.. dnes jsem zas vecer malinko krvacela, bricho boli dost, bohuzel jsem vsechny testy nechala doma, takze jsennetestovala... pokud to zitra nedostanu, tak koupim test a v utery zkusim stesti. Dostanu se sem jen z mobil a stve me, ze nemuzu dobre odpoviat.
10. lis 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pondělní ráno všem! :slight_smile: Za chvilku letím do práce, tak si tu pěkně pište, ať mám večer co dočítat. :wink: Jestli bude dnes někdo testovat (zatím nemám moc přehled), tak držím palečky!
11. lis 2013 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 děkuju za podporu, už sem se s tím nějak tak vyrovnala, líto mi to je, ale hurá do dalšího snaženíčka :slight_smile: Včera sem místo Jill od 18 hod do 22:15 žehlila :grinning: takže Jill začínám taky dnes a mám i nachystaný krabičky ode dneška :slight_smile: tak to by bylo, aby se to brzy nepovedlo :slight_smile:
11. lis 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Mojžíšova by na mě byla asi pomalá, já potřebuju akci a rychlé výsledky :grinning: V těhotenství se cvičit nemůže? Třeba na začátku? Kdy čekáš mrchu? A kdy budeš testovat?
11. lis 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar Broučku moc děkuju, zaměřím se teď hlavně na sebe, hodím se do pohody a pak to uritě půjde :slight_smile: Jak ty jsi na tom? Nestíhám dočítat....
11. lis 2013 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv děkuju zlato, hurááá do dalšího snažení a doufám, že pod stromečkem // najdu :slight_smile: Ale ty mi děláš obrovskou radost!!! Ducha taky vidím a krásně ho vidím!!! Držím pěstičky ať sílí a informuj!!! Jupííí, bude se růžovět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jupííííjupíííjouuuu :slight_smile:
11. lis 2013 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Nechceš přijít i ke mě na to žehlení?:slight_smile::slight_smile: Já ho ze srdce nesnáším!:slight_smile: Jinak u mě zatím ticho po pěšině, ale podle nějakých propočtů na netu by měla MS dorazit dneska, tak uvidíme. Podle mých propočtů tu už ale měla být:slight_smile: Jinak já musím jít už taky do sebe - cca před rokem jsem shodila právě díky Jill, měla jsem krásných (pro mě) 62 kg a teď! :unamused: Hrůza!!!! Mám 66kg, soustředím se jen na snažení, v práci celý den sedím na zadku a doma večer už nestíhám cvičit - lépe řečeno, ne nestíhám, ale jsem už večer prostě líná:slight_smile: V těhu se podle mě cvičit může, ale všeho s mírou a hlavně je hodně důležitý na co bylo tělo zvyklý před těhu.... Nejlepší jsou dlouhé procházky , stepper (malá zátěž), žádný skoky atd. Takže s Jill určitě ne :cry: :cry:
11. lis 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Beruško, chápu tě, že ti z toho bylo smutno, ale už brzy se zadaří a vše dobře dopadne!! Pejsci sou náááádherní :slight_smile: Já se synkem bysme si taky strašně přáli pejska (manžel je alergik), takže v úvahu připadá jen bišonek nebo yorkšír, ale manžel se ndá přemluvit, že do baráku psa nechce :frowning2: ale pořád doufám, že ho časem zlomíme :grinning:

Jinak já mám dnes 2 DC, mrcha si mě našla :frowning2: ale dám se dokupy jak fyzicky, tak psychicky a bude líp :slight_smile: Jak ty jsi na tom? Kdy čekáš ovu? Jak ti jde měření? Já sem si říkala, že asi taky začnu :slight_smile: kde najdu ten graf, do kterýho můžu zapisovat?
11. lis 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikynka33 a další nové členky vítám :slight_smile: Držím pěsti :slight_smile:
11. lis 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky moje, děkujuuu moooc všem za podporu..jste skvělý :slight_smile: dneska ráno jsem si dělala zase test a zase pidi duch....strašně se bojim, že nebude sílit, nebo že to dostanu...stalo se vám to některé? nemám jít na krev? jsem z toho úplně na nervy a v noci nespim :(
11. lis 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@michaelka83 Víš jak žehlení nesnáším :grinning: ještě k tomu sem měla hroznou žehličku, skoro nežehlila a to podotýkám, že ji mají v Electrowordu za 2999,-!!! Jak teď byla reklama v tv na žehličku za 999,- tak sem si ji letěla koupit a hle, žehlí skoro sama, takže sem si udělala aspoň radost, když mě porazila mrcha :grinning: Držím pěsti, aby tebe neporazila a stala ses vítězkyní :slight_smile: S tím přibíráním mě to povídej...já od května jela podle jídelníčku, v červenci měla o 9 kg míň a teď mě to začíná taky pěkně valit nahoru, ale mám přes 72!!!! Můj cíl je 65 kg...nevím kolik mám přesně, na váhu nelezu :grinning: Už se těším na Jill, právě sem k tomu rozjela i ten jídelníček a o vánocích bych chtěla být šlang :grinning: Až budu těhu, tak si postahuju nějaký cviku z netu, abych úplně neznehyběla :slight_smile:
11. lis 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv berunko drž se, hlavně se nenervuj!!! Chápu tě ale, byla bych na tom stejně :slight_smile: Když půjdeš na krev, nic tím nezkazíš , akorát si to potvrdíš a nebudeš tak bláznit. Držím pěstičky a moc na tebe myslím!
11. lis 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ahojky zlato, u mě nic nového, děkuji za optání, dnes mám 16DC a snažení ještě ne´bylo ani jednou :frowning2: máme toho oba hodně ale na druhou stranu neproběhla dle měření ani ovulka, takže vlastně nic závratného. Celkem se topím v depce takže asi tenhle měsíc bude k ničemu co se miminka týká ....

Zlato, je mi moc líto to tvoje období, kdy bys měla mít mimčo ale ber to tak, že příroda si reguluje sama a asi to tak mělo být, takž vzhůru do snažení a ono se to podaří brzo uvidíš ....

Opatruj se a přeju krásný den i celý týden :slight_smile:
11. lis 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv zlatíčko nech tomu volný průběh, co se má stát stane se i bez naší pomoci, takže pozitivní myšlení a hlavu vzhůru.

Dávej na sebe pozor a buď hlavně v klidu.

Krásný den. :slight_smile:
11. lis 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje jak vy máte OVU versus délku cyklu ? Já se nějak pořád nemohu dopočítat a už vůbec nerozumím té lutélní fázi :frowning2: mám 16 DC a již 5 dní slabou čárku na OVU testu a cyklus v průměru 29 dní a nevím, zda už by OVU dávno neměla být :frowning2:
11. lis 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a abych nezapoměla .... vítám všechny nové snažilky mezi námi a čekám že naše řady budou v růžové jen a jen sílit :slight_smile:
11. lis 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@apacheee ahoj a vítám tě v našem diskuzním chrámu. Našemu šmudlíkovi mluvě o psovi, je 6 let. Prožívám s ním hodně dojemné zážitky a často nás rozesmává. Mého přítele méně. S ním bydlím 6 měsíců a pořád si nezvykl, že můj pesáček v noci, když se odkope, vstane a budí z jedné strany jednoho a když se neprobudí z druhé strany druhého...aby vstal a šel ho přikrejt...:o)))). Ten už staví kolem postele zátarasy, aby nemohl přijít....což já těžce zkousávám.... :angry:
11. lis 2013 v 07:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv no holka, ty jsi asi v tom..:o))))))....jake pouzivas testy. Slysela jsem kdysi, ze mamatesty, ty nejlevnejsi...duchy nehazeji...moooc drzim pesti...mooooo..ani nevis jak..... Mne dnes hajzla jedna dorazila....buuuuuu
11. lis 2013 v 07:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie @stepankakv HOLKY DO TOHO DO TOHO...DO TOHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FINIšUJTEEEEEE :o))))))) MUSÍTE!!!!
11. lis 2013 v 07:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ..tak to joooo...já myslela, že se zdráháš ...:o)))..znám to z okolí....děvčata, že je pod jejich hrdost začínat..:o)))).........ty tvoje ovulační testy jsou v poho....jeslti máš cykly jak hodinky tak může být klíďo 18-19 DC. Páč luteální fáze by měla být nejméně 10 dní.... Jinak, co u mě nového.....dnes jsem to dostala...fujtajbl budu na vrcholu tabulky..zase mě čeká čekání 100 let....vyrážím na devátou do bylinkářství....tam vykoupím jeřáby..a to by bylo, aby na vánoce nebylo..:o))))))...boože já bych byla tak šťastná....taky začnu měřit...takže někde musím najít teploměr a řádně ho vydezinfikovat..:o))))
11. lis 2013 v 07:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna Nevím, já myslím, že v těhotenství se může cvičit vždy po poradě s lékařem, zrovna třeba ta Mojžíšová je spíš taková protahovací a jemně posilovací, když se vynechají některé cviky, tak by to mělo být bez problémů. Ale bez porady s lékařem bych se asi raději do ničeho nepouštěla...pro jistotu.
11. lis 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Ahoj marokánko, to ano...ta tvoje mrcha je divná. Prsa přestávají přeci bolet dnem mrchy, mně už pár hodin i před ní..... No frau doktor ti poví více... Tak vy si budujete hnízdečko? Jdete do většího? Do domku nebo do bytu?
Jo u ás je víkend taky ve znamení prací. Drahouš natíral futra....já umyla další patro oken....abych toho neměla na vánoce moc...mám strašná okna..ještě ta šroubovací....a po celé délce balkonová.....to je masakr...příští rok...snad taky bude ve znamení přestavby...už kvůli tomu umývání bych to chtěla...:o))))) . Pak jsme byli v ikee...koupili do mé pracovny sedačku...bílou...chci mít v domě jednu oázu čistoty a bělosti..:o))))))) stěhuji se do pokoje po dceři, neboť ta se přestěhovala za přítelem ......
Já to dnes dostala ..po duphastonu jako hodinky......takže valím ještě nyní ráno do bylinkářství a skoupím, co se dá...:o))))
11. lis 2013 v 07:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna zlato tak jsem volala svý tetě (staniční sestra ) a ta mi řekla, že mám počkat 14 dní a pak až to začít řešit...spoustu těhotenství je prý ukončeno že MS dotazí a holky o tom ani neví když jim nehrabe jak mě :slight_smile:))
@mixlevpixle2013 zlatí děkuju ale nervy pracujou ... neustále chodim na záchod se pozorovat...
@rosalline zlato měla jsem duchy na 3 různejch testech, gravitest, dr.max a dr. max comfort, takže asi duch tam bude nebo? :slight_smile:))
11. lis 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Ahoj...dnes jsem to dostala...mrcha po duphastonu jak hodinky........minulý cyklus byl 30 dnů...a tento cyklus 29 dnů.....toje paráda....resp. není paráda, že jsem to dostala...ale je paráda....že se takhle hezky zkrátil....takže ode dneška...jeřáb, kontryhel..inofolic....měření, ovu testy...prostě udělám pro to maximum...i když jsem z ovu testu odhadla, že těhotná nejsem....stějně mě to rozesmutnilo.....páč jsme na tom leželi takřka denně...není možné, aby se netrefil....ale kdo ví, jestli jsem vůbec ovulovala..
11. lis 2013 v 07:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv broučku...já jsem hrozně dojatá....zamáčkla jsem slzu....jsi naděje, že nám začíná svítat..:o)
11. lis 2013 v 07:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie blaníku děvče moje zlaté...napiš mi prosím 1DC...děkuji....je to na pytel.....ale hormony boje se ve mně vzbouřily...takže tenhle měsíc.....i kdybych měla embryo ukrást v nějakém výzkumáku..tak tam bude..:o)))))))))))))))..co ty?
11. lis 2013 v 07:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
..no nic...musím valit do víru velkoměsta..a do práce.....tak zase večer...zatím
11. lis 2013 v 08:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek