• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rosalline ahojik no ležet na tom mužete deně ale jak vidiš ani mě to nefunguje prostě musime čekat až naše tělo řekne tak jo :wink: drž se neboj to dame všechny postupně
11. lis 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko:slight_smile: Tak jsem se dneska ráno objednala na gyndu, abych si radši nechala zkontrolovat, zda je vše v pořádku. No asi jsem to měla udělat hned na začátku, ale to bych nesměla být naivka a myslet si, že když se tolik milujeme, půjde nám to hned:slight_smile: Takže ve středu budu asi hodně nervozní...
@rosalline moc díky za uvítání, my jsme si naštěstí pořizovali pejska spolu, takže ji milujeme oba se vším, co k tomu patří:slight_smile: Ale naprosto si umím představit, jak ti je. Naše Sunny taky potřebuje být přikrytá, jinak to není ono:slight_smile:
11. lis 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline to jáj jsem aktivní až až, tudíž na mého muže až moc :slight_smile:)))))) taky mám objednané bylinky a dnes už dorarzí, takže to jsem v klidu s ovulkou a budu čekat a testovat dál :slight_smile:

Hele, tak to mám být takže se nenervuj mrchou a do vánoc to dáš to je jasný .-) moc držím palečky a budu se těšit na další zprávičky zlato .-)

krásný den .-)
11. lis 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Berunko přeji Ti klidný den v práci :slight_smile: Opatruj se nám .-)
11. lis 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv a testuješ teď každý den? z diskuzí jsem vyčetla, že to HCG stoupá obdva dny.. tzn. že jestli testuješ každý den, nemusí to být tak vidět.. ale ten duch je pěkně vidět na fotce, to ten můj z minulýho týdne je nejspíš takovej ten falešnej, je úplně slabounkej a uzounkej ... no a dneska jsem se rozhodla netestovat, sice jsme se vratili o den dřiv, tak jsem ráno v posteli se sebou bojovala, ale mám teprv první den zpoždění a stejně by tam asi nic nebylo, i kdyby bylo
11. lis 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Štěpí! Žádné nervy a šupky na krev !! Do dvaníácti to obyčejně posílaj do laboratoře...
11. lis 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ahoj Janičko, jsem na tom teď blbě se zápěstím(před 5 lety úraz-pád z výšky) a hodně to zlobí, zkusila jsem to namazat a zafixovat,ale nic moc změna..při větší námaze to rozzlobí a teď je to tak na nic, že přemýšlím, že si zajdu na chirurgii, ale to by znamenalo nutně rtg a to není úplně to pravý ořechový...údajně to do 15.dne těhu nevadí, v omezené míře, ale radši čekám, jestli se to nezlepší..jinak, vaječníky semotamo pobolívají(na levém mám dlouhodobě cystu), jinak nic...čekat další týdny na výsledky je nekonečný..ale kdo to tak nemá..no,takže mám se fajn, až na pár much :wink: Přeji úspěšné vkročení do nového týdne!
11. lis 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Děkuju zlato za podporu..mám fakt strach :(
11. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 Testuju i 2 x denně :( jsem magor a včera jsem testovala večer (viz foto nahoře někde :slight_smile:) a to byl duch a dneska jsem se vzbudila ve 3 ráno a testla jsem a duch taky ale slaboulinkej ... já už nevim :( prostě musím počkat ...
@pavlamar zlato volala jsem tetě, která maká v nemocnici a řekla ať neplašim a prostě čekám... Takže na krev zatím počkám ...
11. lis 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee Však jste ještě skoro na začátku, po 3 měsících. Pokud to budeš mít jako preventivku, tak OK, pokud se tam budeš hrnout "jen tak", že chceš 3 měsících nechráněného sexu řešit "nemožnost otěhotnění", tak nevím, jestli bude chtít Dr dělat všechny různé testy. Maximálně ti asi zjistí, jestli jsi v pořádku fyziologicky. Samozřejěm se poptej na možnou podporu otěhotnění, mě tehdy Dr doporučila tu listovku (Femibion - ale ten budu brát, až uvidím //, prevbentivně mi to přijde jako drahý špás docela) a prý "hlavně se nestresovat, když to nevyjde hned první měsíc" :grinning:
11. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Naprosto zbytečně se podle mě stresuješ, i v návodech na testy je psáno, že se má při slabé druhé čárce testovat NEJDŘÍVE za 48 hodin - pro srandu králíkům to tam asi nepíšou :wink: Fakt buď v klidu, já chápu, že jsi netrpělivá, ale tím stresem si akorát můžeš ublížit. Do potvrzení těhu od Dr. se prostě chovej jako těhotná a hlavně klíííííd :wink:
11. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jj teď pročítám diskuze a duchové jsou prostě na prd :slight_smile: Dokud nebude čárka silnější, tak to řešit nebudu a hlavně dokud nepůjdu k dr. tak to vlastně může být všechno falešný.. Musím radši počítat s tim horším ať se pak nesložim ... Ale děkuju mooooc za podporu :slight_smile: Jinak já ten návod ani nečetla :slight_smile:)) Dík za upozornění :slight_smile:
11. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@stepankakv stalo, opakovane...biochemicke tehotenstvi. Nebudu ti lhat, stane se to hodne zenskym, bych rekla, ze za zivot asi kazde....ale uplne stejne muze zacinat properujici tehotenstvi, takze nezbyva jen cekat...moc ti drzim palce!!!
11. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda byby to je super, že to takhle spolu prožíváme co ? s každou z vás jsem napjatá a fandím všem :slight_smile:

@stepankakv hlavně klid a vyčkej a nenervuj se :slight_smile: zkus testit třeba ve středu a dřív si to prostě zakaž :slight_smile: držím moc palečky :slight_smile:
@ninive211 s Tebou naprosto souhlasím zlato :slight_smile:
@natali29 u ty máš pravdu s testováním y:slight_smile: krásný den Y:slight_smile:
@asus jj tělo si samo určí viď ? :slight_smile:

Holky krásný den všem a hlavně klid a pevné nervy :slight_smile:
11. lis 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@stepankakv ach jo, tak vydržžžžž, zkus se nestresovat, to je horší než nejhorší...
11. lis 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zlatý, nevíte co za mast na pohmožděné zápěstí po starém úraze(oboustranná tříštivá zlomenina)? Bolí to teď jako čert-včera jsem dost intenzivně luxovala..mám to stažený a namazala jsem to Voltarenem...Díky!
11. lis 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 moc děkuji!
11. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna Ahoj zlati,to je mi líto,věřila jsem,že nám to tady trošku zarůžovíš. Ach jo :unamused: Bafani jsou skvělý no,jak rostou krásně se vybarvujou,jsou zkrátka k sežrání. Tady u nás skorosoused taky miluje psy,malá je po něm a manželka je děsná fiflena,na psa by ani nesáhla. Vždycky když jdu na procházku s těma našema,tak vyběhne z baráku,jako že jde kouřit a je uplně šťastnej,když si je může pohladit,taky má slabost pro velká plemena a manželku hold nezpracuje no.

No a kdy dorazí ovulka mě? Snad dřív jak minulý měsíc. Bazálka je skoro na chlup každé ráno stejná,jenom teda fakt nevím,jestli ji může ovlivňovat to,že se vzbudím,pak zase usnu a měřím až pak,když se budím,že jdu vstávat. Jinák já ji zapisuju na Womenzone.cz,zapisuju si tam všechno,protože to jinak hned zapomínám a blanie zapisuje na fertilityfriend.com,zkoušela jsem to tam,ale jak je to anglicky,tak se v tom nevyznám :grinning: Jinak podle ovu testíku,by mohla dorazit dřív,sílí rychleji :sweat_smile:

@mixlevpixle2013 Ahoj,koukám,že to začíná být tenhle měsíc taky pěkně na pytel.. U nás snažení taky není tak horlivé jako minulý měsíc,nějak se mi nechce,ale do ovulky ještě čas.. Děkuju moc za podporu,za hezká slůvka..
Myslím na vás holky
11. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline Ty jo to si neodpustím,na to nereágovat. Já jsem teda na ty velký psy,ale přítelův bratr si kdysi s bývalou manželkou pořídil jezevčíka,pak se rozvedli a psa nechal v baráku matce. Ta se po nějaké době,když už jsem v domě bydlela já s přítelem odstěhovala se svým s prominutím idiotem do bytu a vůbec se nás neptala jestli tam toho jezevčíka chcem,prostě ho tam nechala s tím,že v bytě v žádném případě žádné zvíře nebude. (ten její kripl si tam pak nastěhoval kočku a psa - jen pro představu co se tam dělo) Nicméně,já na ty zvířata v posteli nejsem zvykláa tím spíš když je to pes,který přes den lítá venku,válí se kde včem a pak ho mám mít v posteli? Fuj. Ale oni si ho tak naučili a 18ti letýho psa to těžko odnaučit. Ten přišel do ložnice,když mi už spaly a on začel kňourat a přesně jak píšeš,obcházel postel a kňoural tak dlouho,dokud mu někdo nezvedl peřinu aby si pod ni vlezl. Kňoural furt,teda on spíš mňoukal,jak kočka.. Když chtěl čůrat,když hárala nějaká fenka,to jsem se víc jak týden nevyspali,byl na zabití...
11. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, jak to tu s váma vypadá... tabulku nevídím... a stran je mnoho na dočtení :slight_smile:
11. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikynka33 ahojky,tak to jseš dobrá s tou Jill,já nikdy celej měsíc nedám :frowning2: A viděla jsi nějaké výsledky?
11. lis 2013 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 To je jasný, já tam jdu na preventivku, tak jen chci aby se podíval, jestli tam není nějaká objektivní příčina, která by mi mohla dělat problémy (třeba nějaká cysta) a popř. to zavčas začít řešit. My se defacto snažíme asi měsíc:slight_smile:, takže je jasný že času máme spoustu:slight_smile: Jen chci vědět, že je všechno v pořádku.
11. lis 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na poště vyzvednuto : kontryhel, drmek a jetel luční vše v tinkturách a taky teploměr na BT a čaj na podporu otěhotnění a začnu listovku, kterou po MS naštvaně odložila ............. takže uvidíme ....... ale když tady čtu jak to všechny užíváte tak jsem se prostě musela přidat :slight_smile:
11. lis 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 drnek a jetel? Nač to? Už jsem četla kdejaké rady, ale ještě jsem o tomhle neslyšela:slight_smile: Myslíš, že se může užívat toliko věcí všechno najednou?
11. lis 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee
Drmek (Vitex), tinktura, 20 ml. Velmi vhodný na všechny ženské hormonální problémy, řeší problémy s ženskou neplodností. PODPORUJE OVULACI ! Harmonizuje hladinu hormonů u žen.
11. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@apacheee

Jetel luční, tinktura, 20 ml. Jetel luční je přirozená forma ženských pohlavních hormonů estrogenů. Vynikající při hormonální nerovnováze, při problémech s menstruačním cyklem, v klimakteriu. Nakapejte 3x denně 8 kapek před jídlem.
11. lis 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 jj je to fajn, že to člověk má s kým řešit... když vidím, že většina z nás je nakonci cyklu fakt napjatá a plná očekávání, tak si nepřipadám jako blázen sama :slight_smile:... už aby to tady fakt ale někdo prolomil

já spíš řeším, že mám problémy se štítnou žlázou a na endokrinologii mám přijít co nejdřív po otěhotnění... takže já bych radši dělala testy až třeba týden po vynechání, ale nedá mi to, protože u tý štítný žlázy to je potřeba podchytit co nejdřív.. takže testím už před MS... a pak mi z toho akorát hrabe, hledám dušíky... naštěstí dušíky jsem našla hned napoprvý, přičemž MS hned dorazila, ale stejně mi to nedá a koukám na ně :slight_smile:
11. lis 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hoky,jdu se k vám podělit o novinu jakou mám radost. Asi jste už některé vyčetli,že jsem doma a chodila jsem pouze na záskok do mš za paní učitelku. Od ledna už budu mít svoje stálé místečko u dětiček. Netušíte jakou mi to udělalo radost a hned se mi na ten svět lépe kouká :slight_smile:
No,druhá věc teda je,když se nám teď podaří mimčo (neplánuju to nikomu říkat dřív jak po ukončetí prvního trimestru),jak se na to pak bude paní ředitelka dívat.. :sweat_smile: No ale tím se teď trápit nebudu..
11. lis 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek