• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka práse jupííí v dnešní době super, veliká gratulace, moje máma je bývalá učitelka a ředitelka MŠ a vím co to je práce s dětičkama u když ona dělala celej život u postiženejch dětí :frowning2:

Hele a mimčo nikomu nehlas a taj to co nejdéle, buď sobeček a dělej jen to nej pro tebe, dobrý skutky stejně nikdo neocení :slight_smile:

Držím palečky zlato.
11. lis 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka gratuluji moc k pěknému místečku :wink: Určitě ti to přidá minimálně na dobré náladě a pozitivní myšlení je u snažilek dost důležitý! :sunglasses: Zatím ahoj.
11. lis 2013 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013
@kapucino15
Holky děkuju moc,studium už nese své ovoce :grinning: Bylo už na čase,začínalo mi doma hrabat. Ikdyž teda se pak nezastavím vůbec,ale co.. :slight_smile: Jinak u nás jsou taky všichni učitelky a děda byl učitel. Tíhla jsem k tomu už od mala,ale mamča mi to vymlouvala. Sama to přestala dělat,začla podnikat a po spoustu letech předala podnikání taťkovi a vrátila se :slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka gratulace, super že jsou tu dobré zprávy :slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ceekanka tak to je paráda:slight_smile: já to mám podobné,v prosinci nám končí smlouvy,a řekli mi,že mi ji prodlouží. .pak budou koukat nooooB-)
11. lis 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka tak to je moc velká paráda, gratuluji :wink:
11. lis 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, ta ruka mě bolí jako čert, myslíte, že mi brufen ublíží ?
11. lis 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak musím říct,že se tento měsíc zatím snažíme:slight_smile:Řekla jsem manželovi,že musí každý druhý den,dnes jsem 8 dc,a už jsme se snažili 3x:slight_smile:což je co říct :grinning::grinning::grinning:dnes mi odjel di Belgie,ale ráno si privstal,aby splnil své povinnostiB-)od zítřka zkusím ovu testy,snad to stihnu,přinejhorším ve středu:slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marikura no my jsme se taky tento měsíc snažili celkem poctivě :slight_smile: teď už jen čekám, jestli to mělo ňáký účinek :slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pavlamar Ahojky,myslím,že by ti neměl ublížit:wink:
11. lis 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natali29 a kolikátý dc jsi?no pokud to nevyjdeted,tak už nevímB-) ale ono to vyjde!!!!!!:grinning:
11. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura tak ju, já to risknu :wink: díky za popostrčení :slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura 31 DC, no jsem zvědavá, minulý týden jsem testila, vyšly mi slabí dušíci... ale takový ty slabounký uzounký šedivý... tak jsem se na to vyprdla a netestuju, ale přemýšlím, že zítra možná zkusím... pokut teda nedojde mrcha...
11. lis 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natali29 tak to závidím těch 31..já minulé 39,předtím 41. .poslední dva cykly se mi to nějak rozhazelo .Jinak za zkoušku nic nedas :wink:
11. lis 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura no já první měsíc po vysazení HA 30 dnů, teď jedu druhý měsíc... nikdo neříká, že potvora nepřijde až za 10 - 15 dnů... zatím totiž žádný těho příznaky ani MS příznaky nemám ... si totiž myslím, že jak na tu mrchu pořád myslíme a přejeme si, ať nepřijde, tak ona fakt nechodí a prodlužujou se nám tak cykly :grinning:
11. lis 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky děvčátka. Tak se k vám dnes po dlouhé době zase hlásím, a vítám nově příchozí. Doufám, že se tu děvčátka dlouho neohřejete, a ze snažilek budou brzy čekatelky. TAk jako všechny tady z nás. :wink: Jinak souhlasím, že jsme tu super partička. Taky mi chybíte, když pár dní tu nejsem.
@ceekanka strašně moc gratuluji paní učitelko. Sice je tvrdý oříšek, a v dnešní době hlavně nedoceněný, ale pokud to býl tvůj sen, tak je to super. Jinak učitelství je opravdu poslání a ne povolání. :slight_smile:

@mixlevpixle2013 jsi se teda vybavila!!! Se budeš teda dopovat. Tak snad to splní svůj účel a brzy budou vysněné //.
@stepankav já si myslím, že už můžu potichounku gratulovat. Já tu čárečku vidím docela zřetelně.

@marikura taky se s manžou tento měsíc snažíme ob den. Naše pravidlo je PSPN - :grinning: :grinning: :grinning: To nám poradil můj gynekolog. Pravidelně po, středa, pátek neděle. A já věřím, že to dovedeme tento měsíc do zdárného konce. :grinning:
11. lis 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@natali29 B-):grinning:B-) mne se o dva dny zkrátilB-) no já vysadila prášky v červenci a snažíme se od srpna,prvn i dva cykly dobrý a dva hrozny
11. lis 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ted jsem par dni nemela moc cas, tak jsem vzdycky jen v rychlosti nakoukla. Ale porad na vas myslim a tenhle mesic uz tabulka urco poradne zruzovi :slight_smile: Ja jsem dnes 5DC, takze za par dni uz jdeme na to :wink: Zitra si chci zavolat na gyndu a objednat se na pristi patek, coz budu 16DC, at se na me doktorka mrkne a rekne jak je to s ovulaci.
@ceekanka gratuluju k praci ucitelky, ja delam taky ucitelku v MS a soucasne i logopedku a je to super prace. I kdyz delam tedy ve specialni, takze je s detmi mnohem vic prace, ale bavi me to :slight_smile:
11. lis 2013 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv Drzim palce at testy sili a MS nedorazi :slight_smile:
11. lis 2013 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura no já budu v příštím měsíci lépe pilovat, co si budu přát.. :grinning:
11. lis 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anuliina to se mi líbí:grinning: pspn :grinning:
11. lis 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura taky jsem z toho byla vysmátá, když jsem to od něj slyšela poprvé. A ještě lepší hlášku měl, když jsem mu řekla, ale pane doktore, na to není čas. Odpověděl mi, že šak to není práce na celý den. :grinning: :grinning: Má pravdu :grinning: :grinning:
11. lis 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky, prosím vás o radu. Myslíte si, že můžu mít ovulaci, když mám pravidelné v půlce cyklu bolesti? Myslela jsem si právě, že ty bolesti jsou ovulace, ale nikdy jsem jí netestovala. Cyklus mám pravidelný cca 24-26 dní. Ty bolesti mám tak od 10.do 12. dne. Můžou to být bolesti bez ovu? Nikdy jsem o tom nepochybovala až teď, když tři měsíce nic. Děkuji za radu.
11. lis 2013 v 15:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapucino15 já bych řekla, že to můžou být ovu bolesti.. ale podle mě, to že je nemáš, neznamená že nemáš ovu... podle mě to závisí na hormonech v daným měsíci (teda tak si to aspoň vysvětluju já), větší hormo bouře, větší bolesti, menší hormo bouře, menší bolesti nebo žádný bolesti..
11. lis 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina PSPN to zni jako dobrej vzorec. Myslím že se to tady uchytí :grinning: :wink: :slight_smile: krasnej den ale to bude kdyz je první den ze vzorce :grinning: :wink: :slight_smile:
11. lis 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mixlevpixle2013 u nás se to docela dodržuje i bez doporučení doktora. Já mám doma náruživého muže, takže někdy ten vzorec bývá i obšírnější :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@anuliina ale udrzet to tempo 4 mesice je pro chlapa celkem zahul ......
11. lis 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, moc vas vsechny zdravim a myslim na vas, moc se omlouvam, ze nestiham tabulku. Dnes jsem byla ve skole na konzultaci a diplomku musim odevzdat do konce listopadu, jinak muzu obhajovat az v cervnu a to uz mam po lhute. Takze odevzdavam dite na 14dni, zaviram se pred svetem a jdu makat.Prosim, nevzala byste nektera z vas na tuto dobu tabulku? Poslala bych ji mailem. Moc by mi to pomohlo :slight_smile: Jinak porad spinim a test negativni, bt klesla, tak mam ms za rohem :frowning2:
11. lis 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mixlevpixle2013 jo, děvče, to jsem si na začátku našeho vztahu myslela taky. Že s postupem času se to nějak stabilizuje. To jsem se ale spletla. On je opravdu ten jeden z mála, který si udržeje pořád stejnou frekvenci. Řekla bych, že někdy je to spíš záhul pro mě. :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@blannie klidně ji vezmu:slight_smile:
11. lis 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek