• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@petulik81 a bylo to z močové trubice?nebo odkud,příjde mi to jako potrat,nebo močový kámen,to by tak nejvíc odpovídalo
5. zář 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ano,já mám třeba ovulaci běžně mezi 17 a 20 dnem cyklu,málo kdo ji má přesně v půlce
5. zář 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 tak těžko by, i kdyby si byla těhu, měla těhu příznaky, 3 dny po ovulaci,to se ani ještě případné embrijko neusadilo v děloze,to se stává 5-10 den po ovulaci,pak trvá než tělo reaguje na HCG ,což je zase pár dní až týdnů,takže příznaky na časté močení únava se většinou dostavují až po vynechání MS ale spíše později,veškeré příznaky co popisuješ jsou spíše sugescí,ne že nemůžeš být těhu ale 3 dny po ovulaci těžko někdo pozná že bude těhotný,možná nějakou intuicí,ale samo tělo ještě defakto ani neví že těhotné je :sweat_smile:
5. zář 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino zas tak moc jsem nekrvacela bylo to jen bylo na toaletaku a pak jsem hnede zaspinila a ted je klid,a to s tim kamenem je taky mozne mamka mi řikala že kolegyne takhle zakrvacela a rano byla fit a delali vysetreni a na nic neprisli a rekli že tam mohl byt kamen ,kterej se sam dostal ven,tak uvidim,,,,,boli me ted podbrisek a obcas se probere vajecnik a celej den zada a prsa,,,tak uvidim,pokud to bude bolet nacnu ty antibiotika a byl to ten močak alě melo to zvlastní prubeh,nidační krvacení takhle bolet nemuže....nevim
5. zář 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no ja mela ovulku asi v nedli a v pondeli to byli dozvuky ale nemerim si o,takže uvidime,sugesce to byt mohla a tak prostě shoda nahod....:slight_smile:
5. zář 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 myslím že to nesouvisí s pohlavními orgány,spíš fakt ten kámen,zažila jsme něco obdobného,bez bolesti,ale taky od kamene
5. zář 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jo proto se ptam :slight_smile:
5. zář 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 no uvidíš,každopdáně by na příznaky bylo fakt brzy,vajíčku cesta do dělohy trvá při nejmenší 5 dní,což stále nesplňuješ,ale těhu ti moc přeji :dizzy_face:
5. zář 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino díky .....ztratil semi po dnešku zdravej rozum :slight_smile: a hlavne me neco řikalo ,že uhnizdovani nebude takhle palive bolet,to asi melo co dělat s cestama
5. zář 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 ale kdepak,vím jaká je touhla potvora :slight_smile:
5. zář 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. zář 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino a co ty?Vše ok?
5. zář 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 no od doktoran evím nic,je moc brzy jdu na konci září,ale řekla bych že těhu prosperuje,jsem,na večer unavená 10x víc těhu únavy v prvním trim. se děsím nejvíc,to člověk spí i zachůze,jinak ale funguje,dobře,jen cítím dělohu,jak se tahám s dětma
5. zář 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jo o unavě jsem leccos slyšela,jo to tahaní chapu,si řikam jak to všechno zvladaš,šikula,tak hlavně ať je vše v pořadku :slight_smile:a to si myslím že bude :wink:
5. zář 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 no já doufám,v žádném těhu jsem se nešetřila ale teď nemám ani moc spánku,ale když miminko přišlo tak rychle tak asi moc chtělo a jistě je to bojovník :dizzy_face:
5. zář 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jasně že joooo :slight_smile: tak se drž ,ja si jdu lehnout,jsem po dnešku unavena :slight_smile: dobrou :slight_smile:jo a vlastně gratuluji k otěhotnění :slight_smile:
5. zář 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes opravdu mooooc dobrá a zvláštní večeře...párek,kečup a k tomu houska s nuttelou :slight_smile: kdybych nevěděla že nejsem těhu,tak by to bylo velice podezřelé :wink:
5. zář 2013 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :wink: mohla bych se ještě přidat ? zatím jsem jenom četla vaše příspěvky, ale ráda bych se k vám i přidala :slight_smile: Jinak něco o mě, je mi 25let a mám doma už skoro 18ti měsíčního chlapečka a rozhodli jsme se s přítelem, že by už to chtělo bratříčka nebo sestřičku :slight_smile: takže od srpna se oficiálně snažíme, zatím 1. měsíc. Dneska jsem 17DC. Malý se nám povedl hned, vysadila jsem HA a hned jsem otěhotněla, tak uvidíme jestli nám to i podruhé půjde tak rychle :slight_smile: Přeji pěkný den všem snažilkám :wink:
6. zář 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, každou chvíli se mám dozvědět, jestli budu tetička malé princezny nebo malého raubíře a já jsem nervní a koukám pořád na hodinky, jak kdyby to mělo být moje :grinning: Doufám,že jinak vše bude ok :slight_smile: .
6. zář 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak je to Adélka... prý 100% a všechno v pořádku, jupí... , tak a teď jí rychle pořídit malou sestřenici :grinning:
6. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vejunka87 Ahojky, určitě se přidat můžeš:slight_smile:
6. zář 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eeen tak to moc gratuluji tetičko :wink:
6. zář 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura děkuju..., doufám,že tam brzo bude maminko místo tetičko :slight_smile: :wink:
6. zář 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eeen :slight_smile:)))b budeme doufat :slight_smile:
6. zář 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
eeen....................................................2............................ ......4.............................?
asus....................................................4........................... .......4................ ...........-----
blannie................................................1.......................... .......6........................... -----
marokanek1111................................2.................................12.................. ........ -----
vejunka87...........................................1.................................17..............................?
marikuna............................................1............................. ....22..............................?
rozaruska............................................3.................................25.............................10
michaelka83......................................2..................................33.............................?
saminomimino..................................1......................čeká miminko..............................................................11.5.2014
6. zář 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....přeju kásný den při sobotě.....já si jí teda moc neužívám...chlapa mám na turnaji a s malou vymýšlím,co budu dělat......večer se zase řítím na noční,tak přemýšlím,kdy se půjdu natáhnout,abych to zvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak,pokud jsem to dobře poznala,tak jsem asi měla včera počínající ovulku....bolest levého vaječníku,hlen.....ale přijde mi to celkem brzy...na to,že minulý měsíc jsem jí měla až někdy 18-19 DC :confused: ...no každopádně jsme to doma pojistili....ještě ho znásilním zítra ráno po noční a ještě v pondělí večer,až přijede z práce a to by bylo,aby nebylo :grinning:
7. zář 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen Gratuluji k neteřince...já jdu zítra odpoledne slavit 1. narozeniny taky jedné malé princezny........taky už bych brala jednu svou vlastní princezničku :slight_smile:
7. zář 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojik ženy , tak u nas se snažime na novo :wink: ,včera sem si uživali s manželem dostal od nas adren.darek narozeninam a byla to bomba kdo chcete mrkněte http://www.youtube.com/watch?v=9ECaq5yExx8 d :wink:
7. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Tak jsem si ty proužky objednala,pokud tedy už není pozdě :wink:
7. zář 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
eeen....................................................2............................ ......5.............................?
asus....................................................4........................... .......5................ ...........-----
blannie................................................1.......................... .......7........................... -----
marokanek1111................................2.................................13.................. ........ -----
vejunka87...........................................1.................................18..............................?
marikuna............................................1............................. ....23..............................?
rozaruska............................................3.................................26.............................11
michaelka83......................................2..................................34.............................?
saminomimino..................................1......................čeká miminko..............................................................11.5.2014
7. zář 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek