• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rosalline to je dobře, že jsi lvice bojovnice, já mám taky bojovnou náladu :grinning: Bylinky už se nemůžou dočkat :slight_smile: Příští měsíc nám bude přát :wink:
11. lis 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. lis 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To bych byla na nervy, kdyby někdo takhle posunul termín dopředu... ještě, že mám na víkendy hlídání, já teď udám dítě přes den na ty dva týdny psaní diplomky, snad to zvládnu... Kdy odjíždíte? Taky bych se jela ohřát na tak dlouhou dobu, musí tam být teď krásně :slight_smile:
11. lis 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ahoj, nevím, jestli ti někdo odpověděl na tu luteální fázi... :slight_smile: pokud máš cyklus 29 dní, tak je v pořádku, pokud máš ovulaci cca mezi 13. a 18. dnem cyklu, aby luteální fáz byla minimálně 11 a maximálně 16 dní dlouhá :slight_smile: Jak jsi na tom s testem? - promiň, pokud jsi to už psala :wink:
11. lis 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holčiny, tak já jsem z toho jelen:slight_smile: Ovu jsem měla 1.11., dnes je 11.11. aMS stále nikde a testy negativní. 8.11.jsem měla bolesti podbřišku - skoro jako menstruační. :confused:
11. lis 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina a jak jste spolu dlouho zlato ?
11. lis 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie letime presne za mesic:wink: Uz se nemuzu dockat!
@michaelka83 na MS je jeste brzy, ne? Bolesti mohou byt cokoliv, preji at se zvrhnou do tehotenstvi:slight_smile:
11. lis 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni MS měla přijít 9.11. Cyklus mám už teď dlouhý 34 dní.
11. lis 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 s ovu 1.11. bud rada, ze MS neprisla, to by byl prusvih....zarucene opozdena ovu, td jen zjistit, zda z toho neco bude:wink:
11. lis 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jéé a kam letíte? :slight_smile:
11. lis 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie diky ze si udelas cas na odpoved i v tom kalupu kterej mas.... no 16 DC a carka je silnejsi nez vcera takze asi muzu cekat ovulku a doufam ze dnes "zasuneme " poprve v tomhle cyklu ....... moje depky a urazeni tenhle měsíc asi neskonci ale rikam si ze všechno zlý je pro něco dobry ty se zlsto soustřed na to co máš je to "jen" 14 dni to das. Opatruj se.
11. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natali29 děkuji moc za radu. Jen mě zajímalo, jestli můžu mít cyklus bez ovulace, když mám ty bolesti. Ty jsem přikládala rovnou ovulaci. Ale je možný, abych měla bolesti v půlce cyklu a ovulace žádná? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad ne, že ne :grinning: To jsem jasně v prčicích :grinning:
11. lis 2013 v 17:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapucino15 bohuzel muzes, promin. Folikuly mohou zrat a to samo o sobe muzes vnimat jako bolest, ale nemusi prasknout a tim se nabidnout k oplodneni...ale to je tezko takhle soudit.
11. lis 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem:slight_smile: Od zítřka budu dělat tabulku já, nachvilinku za blannie:slight_smile: Prosím zkontrolujte si každá,jestli vám to sedíB-) přesný čas v kolik budu dávat tabulku nedám,jelikož nevím jak budu mít klid v práci:slight_smile:,ale pokusím se to dávat také na 10:wink:A jakkekoliv zmeny prosím radši napsat do zpráv,děkuji:-P
11. lis 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Myslíš jako že by se popř.nestačilo uhnízdit?
11. lis 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni A kdy bys teda začala popř.testovat?
11. lis 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Jinak já mám ovu vždy až takto pozdě - nikde ne v půlce cyklu:frowning2:
11. lis 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska ahoj, no výsledky byly vidět, hlavně třeba na stehnech, ale chce to upravit i stravu, takže napřed byla spousta odpírání, pravidelný cvičení a pravidelná strava, omezeně sladkostí a pak přišlo 12 dní all inclusive o svatbě a svatbce (měli jsme svatbu u moře) a pak návrat do reality a pohodové manželstvi a kila lezou zase vesele nahoru. :frowning2: :grinning:
11. lis 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Ahoj, moc gratuluju k práci, já teď taky dělám paní učitelku v Mš, u těch nejmenších dětí 3+ a je to hodně náročné, ale krásné:slight_smile: Tak přeju ať se jen líbí:slight_smile:

Holky, tenhle měsíc bych zkusila poprvé testovat ovulku, někdo kdo už je v tom zběhlý, můžete mi poradit, který den cyklu tak cca začít a jak postupovat? Předem moc díky:slight_smile:
11. lis 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni děkuju. Hmm, co se dá dělat. Takže myslím, že se v půlce cyklu asi objednám k doktorce..... :confounded:
11. lis 2013 v 19:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapucino15 a proc myslis, zes neovulovala?
11. lis 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 no lutenalni faze ma byt minimum 11 dni, nekdo to jeste muze posunout na 10, ale to uz je jen tak tak...idelani je 12-14 dni...a ano, je to proto, aby se vajicko melo sanci uhnizdit. Muze byt nekde ve vejcovodu, nebo nezavrtane, ale oplodnene v deloze a spusti se MS, sliznice se vyplavi a vajicko zanika (nebo se vyplavi s ni), neni kde se zavrtat. Toto je celkem lehce korigovatelne syntetickym progesteronem, napriklad utrogestanem.
11. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Super, díky za vysvětlení :wink:
11. lis 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 ahoj, tak to to máme asi úplně stejně..., přišlo mi, že jsem teď v sobotu měla ovu...fakt bolest na vaječníku, a během cyklu nic...ale to už jsem byla 33DC, což mi přijde fakt hodně ne ovulku, to bych pak musela mít cyklus hrozněj dlouhej nebo by nebyla šance na uhnízdění :frowning2:. MS čekám zítra, ale popravdě pořádně nevim,kdy má přijít...jsem teprv třetí cyklus po vysazení HA...první 28, druhý 35.... :frowning2:
11. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 jo a testovani bych dala dalsi dva dny minimalne, ale take zalezi, jak presne vis, ze ovula e byla 1.11.
11. lis 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 tak teď jsem si to přečetla znova a tys měla sice ovu taky pozdě,ale ne tolik... :frowning2:
11. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee kočko,všeobecně se doporučuje testovat od 10DC,když nevíš,kdy by mohla být,ale také záleží na cyklu,máš ho pravidelný? Pokud ano,tak luteální fáze by měla být maximálně 16 a minimálně 10 dní,někde se uvádí 11-14 dní,jak kde. No a tohle číslo odečteš od délky tvého cyklu a v tom období by jsi měla mít ovulku.
@lenka_25
@anuliina
@marikura
@pavlamar
Jinák vám všem moc děkuju za gratulaci,jste zlatíčka. Práce je to někdy opravdu trošku náročnější,ale která práce není,některá je psychycky,některá fyzicky,ale oproti tomu co jsem dělala,je to lahůdka. U dětiček už jsem byla zatím jen nárazově i u postižených,ale u mamči ve školce jsem pečená vařená.. A teď budu taky u mrňousků 3+ :slight_smile:
Ještě jednou moc beruny děkuju :slight_smile:
11. lis 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky dovedete si představit, že by jsme se někde všechny sešly ? To by byla diskuze:slight_smile: Myslím,že kdyby tam seděli i chlapy, tak nás zavřou někam do blázince:slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@rozaruska Já už jsem o tom taky přemýšlela, že by bylo fajn, udělat ,,babinec" :slight_smile: Sice jsem si říkala,že až budeme mít třeba bříška,ale klíďo dřív. :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No jako myslim, ze setkani by bylo zajimavy..temata konverzace predem jasna :D Ja vlastne ani nevim, jestli se to tu nekdy poradne psalo kdo je odkud. Je se hlasim k Praze, jeste nekdo? :slight_smile:
11. lis 2013 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek