• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@lenka_25 Já myslím, že asi moc nepsalo, někdy asi vyplynulo z témat ohledně docházení na nějaké klinyky a podbně.. Já jsem tu za Chrudim :sweat_smile:
11. lis 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Vim to přesně, testovala jsem. Takže pokud testy nekecaly, byla 1.11.
11. lis 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 jsme spolu víc než 3 roky. Manželé teď pár měsíců. :wink:
11. lis 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já jsem od Jičína:slight_smile: Moc díky
@ceekanka za vysvětlení, cyklus mám pravidelný (alespoň zatím), tak to zkusím spočítat:slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slyšely jste někdy o tom, že holka může být těhotná a normálně menstruovat? Kolegyně v práci mi dneska říkala, že ona zjistila až ve 4. měsíci, že je těhotná jen díky tomu, že byla na gyndě na pravidelné prohlídce a gynekolog jí po prohlídce řekl: Ta milá maminko, můžete slézt dolů :D Trochu šok.... (pracuju ve zdravotnickém zařízení a dnes jsem řešila problém, jestli je možné, aby při případném ukončování kojení, se mi mamina omlouvala už 14 dní na vodoléčbu, že nemůže přijít, že má cyklus... podle mě mi kecá...)
11. lis 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee Vůbec nemáš zač :slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Já jsem Městec Králové(u Poděbrad), a pracuju v Praze
12. lis 2013 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina tak to chápu my jsme spolu přes 20 let :grinning: :wink: :slight_smile:
12. lis 2013 ve 04:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clairinka ja nejak nechapu na co se ptas? Jestli lze menstruovat pri kojeni? Lze.
Menstruaci pri tehotenstvi zena nema, ale mnoho zen pravidelane krvaci i v prubehu tehotenstvi (casto kolem dat ocekavane MS) a toto krvaceni byva zameneno za menstruaci, protoze ony pochopitelne netusi, odkud ta krev jde. Jde o bezny jev. Takze ano, verim, ze muze nekdo zjistit tehotenstvi ve 4. mesici, coz je preba nejaky 14.tt....
12. lis 2013 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura ja jsem z Podebrad:slight_smile:
12. lis 2013 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelka83 a 1.11. jsi mela ten positivni test, nebo uz k tomu mas pripocitanych tech 24-48 hodin? Ono je to zradne...si vezmi, ze idelani by bylo, kdyby spemie uz na vajicko cekaly ve vejcovodech a hned ho oplodnily, ale ne vzdy to tak je, takze positivni ovulacni test 1.11. by take mohl znamenat ovulaci az 3.11. s tim, ze vajicko treba mohlo (nerikam, ze je to tak vzdy) potkat spermii az treba za tech dalsich +-24 hodin a hned mas tehotenstvi mladsi o 3 dny. Nebo take mohlo dojit k ovulaci za tech 24 hodin, spermie cekaly na strazi. To proste nevis...je tam prilis mnoho faktoru na to, aby se to dalo predpovedet. Kazdopadne, to ze MS nemas je velice dobre a nadejne!
12. lis 2013 v 05:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clairinka ahojik jo slyšela dokonce sem zdarným přikladem se synem sem měla menzes do třech měsicu :grinning: :grinning: :grinning: jinak ja sem při kojeni menstruovala normalně hned od začatku tak omluva opravdu muže bejt na mistě
12. lis 2013 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné úterní ráno holky moje zlatý, tak včera 16 DC byla zatím nejsilnější čárka na OVU testíku a proběhlo i snažení takže uvidíme jak to dopadne.

Co u Vás beruny ? Něco u některé nového ?

Přeji krásný den :slight_smile:
12. lis 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ahojky beruno tak jak to jde tento měsíc? Vím, a komentovala jsem tvou novou práci což je super a moc ti držím palečky :slight_smile:
12. lis 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak duch zatím moc nesílí...:( už se začínám bát .... jak jste na tom vy? co nového? nestíhám moc dočítat :..:slight_smile:
12. lis 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ahoj. Proč si myslím, že neovuluju? Protože se poctivě snažíme při “tý my ovulaci“ už 4 měsíce a pořád nic, tak mě to tak napadlo. No jo, asi to moc řeším.
@stepankakv ahoj, vydrž! Hlavně klid, držím palce!!!
12. lis 2013 v 07:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ahoj, tak to máš teď pěkně podchycený :wink: Musí to vyjít! :slight_smile:
12. lis 2013 v 07:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no tak já jsem dnes ráno testila a sněhobílo... 32DC, to už si myslím, že by něco vidět bejt mělo, takže naděje fuč ...
12. lis 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevydržela jsem :slight_smile:)) Jsem testovací maniak :slight_smile: Ale vim že to furt nemusí nic znamenat a nebudu se na nic upínat :(
12. lis 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@stepankakv Vůbec se ti nedivím, že testuješ, když máš oprávněnou naději:slight_smile: být tebou, tak si zajdu na tu krev, ať ti dají bližší jistotu a jinak moc držím palce, ať tam miminko je:slight_smile:
12. lis 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapucino15 kéž by .... ale je to ji 4-tý měsíc snažení a tento měsíc jsme sexíku fakt moc nedali :slight_smile: ale nechávám to osudu a přírodě :slight_smile:

A co u Tebe nového ?
12. lis 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Štěpánko tak to už je snad jasný ne ? Super :slight_smile: Jak se cítíš? Pocity ?
12. lis 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapucino15 tak tam jdi po ms, at ti udela hormonalni profil a pak sleduje ovulaci. I kdyz 4 mesice jsou malo. Nehlede na to, ze chyba muze byt ve spermiich.
12. lis 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni A jak tne hormonální profil probíhá? Já se chystám zítra na gyndu, tak že bych s tím zkusila otravovat taky, ať mám jistotu že ovulace probíhá úspěšně. Včera tu někdo psal že ty ovu testy můžou být i chybné:(
12. lis 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv juu tak to je jasný gratuluju moc a držim pěsti :dizzy_face:
12. lis 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Já jsem taky z Prahy :wink:
12. lis 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nonnni fakt jo:slight_smile: tak to máme kousek:slight_smile:
12. lis 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Jak tyhle testy fungují ? Vidím to poprvé a z ostatních reakcí jsem nějak vytušila, že je to pozitivní...takže, díky za vysvětlenou a gratulujiiii !! :grinning:
12. lis 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv to je krásný. Potichounku gratuluji. Já chci takyyyyyyyyy. :slight_smile:
@mixlevpixle2013 dvacet let :astonished: tak to je věčnost. To už je vztah spíše sourozenecký, co? :grinning: :grinning: My jsme spolu opravdu krátce, ale přesto se známe už nějakých 14 let. Můj muž si na mě prostě počkal. :wink:
12. lis 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky všem:slight_smile: Tak jsem chtěla hodit tabulku,ale ještě ji nemám přeposlanou:slight_smile: Tak musíme počkat až se blannie přihlásí :slight_smile: jinak stepankakv gratuluju :wink:
12. lis 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek