• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marikura je jak se máš?se tady už pěkně moc nevyznam je nas tady tolik novejch že by to chtělo se přestěhovat už do soukromky a uzavřit jinak se tady už nevyzname :grinning:
12. lis 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@apacheee jde jen o krevni test:slight_smile: Pak te prubezne sleduji ultrazvukem behem ovuloace, to je folikumetrie, aby videli zda folikul dozrava a mohou pi pichnout neco na uvolneni vajicka. Ale to ti vysvetli tam:wink:
12. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina no, jak jsem tak četla mezi řádky, manžel @mixlevpixle2013 je náruživý :wink: takže myslím, že dneska je to skoro "rarita", když dva táhnou za jeden provaz tak dlouho a touží po dalším potomkovi :wink:)
12. lis 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pavlamar to bezesporu. V dnešní době je to opravdu na metál. :slight_smile:
12. lis 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Říkám to proto, že s partnerem žiju taky přes tři roky a hodně obdivuju ty, co jsou v jednom partnerství tak dlouho...svědčí to o loajalitě, lásce a plnění daného slibu... :dizzy_face:
12. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 Děkuji za optání,jsi moc hodná :slight_smile: U mě jinak asi zatím nic nového. Jsem 14DC,tak je u mě na ovulku i brzo. Bazálku mám jak belgické roviny. Sice teda mám teď druhý den čirý hlen,což nechápu proč. Ovu testík budu zkoušet kolem půl dvanácné,tak uvidím.
U vás už snažení také proběhlo,to je super :slight_smile: Už se těším na ty nerváky,za pár ní tady :slight_smile:
12. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tady jste všichni spíš střední čechy koukám.. Ani žádná morava?
@stepankakv moc držím pěstičky,je to supér :slight_smile:
12. lis 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji opravdu všem za podporu...Volala jsem radši doktorce a mám přijít příští čtvrtek..kdyby cokoliv, hned přijet...Jinak pocity jsou spíš zatim jenom strach aby to opravdu vyšlo ... Až to potvrdí tak nějak doktorka tak přijde podle mě obrovská úleva :slight_smile:
12. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@pavlamar u na sjsme spolu s manželem 13 let :grinning: taky už mazec
12. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@asus AhojkyB-) taky uz občas nestíhám:slight_smile:jak se mám. . Docela to jde,ale mohlo by být i lip,co ti budu vyprávět:grinning::grinning::grinning:jinak jsem opět v práci a je tu doooost velká nuda:-[a co ty,jakpak se vede?
12. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co by jste uvařily k večeři, když ten Váš má masový půst ???? Dík za typy... Mě napadá tak akorát lepenice a nebo špenát s volským vokem, ale to není to pravý ořechový...
12. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura taky už to jde sem rozjela opět cvičo ale pomalu aby se moje tělo stačilo dat dohromady po to, kolapsu a bylo vše ok jinak smaženičko za nama o vikendu tak sem zvědava zda bude uspěch no uvidime,teda v praci se nudiš?co dělaš? :grinning:
12. lis 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus no, tak to gratuluji :wink: předpokládám že ještě nějaký ten oťukávací rok před svatbou...
12. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@asus tak snad už to konečně vyjde:wink:musí!!B-) hele prodavam sperky na Zličíně v Metropoli:slight_smile:
12. lis 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura kecaš tak to se budu muset zaskočit podivat na tebe až pojedem do prahy na zličin :grinning: třeba tě poznam
12. lis 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlamar no manžele sme 4 roky předtim sme spolu bydlely :grinning:
12. lis 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura ach jo, to je přes celou Prahu...já jsem z Braníku...ale třeba tam budu mít cestu !
12. lis 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus no, my máme takový plán, že až zaděláme na prcka, vezmeme se...ať to má své odůvodnění :D
12. lis 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni Já měla pozitivní ovu test 31.10. Takže počítám, že ovu byla 1.11. Tak uvidíme, nezbývá nic než čekat :sunglasses: MS stále nikde.
12. lis 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Potichoučku gratuluju!:slight_smile:
12. lis 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 nezbyva, ale ta neprisla MS je nadejna:wink:
12. lis 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni JJ:slight_smile: ale stejně, ikdyž to náhodou vyjde,tak to budou nervy až do kotroly:-/ Minulý rok jsem měla anemryomollu a dr.říkal,že se to může opakovat....tak sna duž se na nás usměje štěstí. :slight_smile:
12. lis 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 urcite...s tou molou me to mrzi:frowning2:
12. lis 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, většina z vás tu někdy dříve těhotná byla. Je tu vůbec někdo, kdo bude těhotný poprvé? Strašně závidím, že už to třeba aspoň na sebe poznáte. Já se furt jen jak blázen pozoruju a vypozoruju kulový, protože všechno je od té doby, co neberu prášky prostě jinak - takže nevím, jestli se tělo chová jinak, protože si zvyká na normál nebo proto že bych třeba mohla být těhotná:slight_smile: No asi mi z toho klepne, s manželem se o tom moc bavit nechci, aby si nemyslel, že mi hráblo a nikdo jiný o tom, že chceme už miminko, ani neví:slight_smile: Má to někdo taky tak?
12. lis 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@apacheee Taky pro nás premiéra :slight_smile: Ono to pozorování je asi normální...já teda HA vysadila už před rokem, takže jsem některé věci vypozorovala, ale stejně, na začátku to bylo každý měsíc vždy maličko jiné, nějaký výrazný PMS jsem nemívala nikdy (snad kromě žravosti a lehkého pocitu nafouklosti :grinning:) A co jsem četla, tak spousta příznaků, které jsou stejné anebo podobné pro těhu i MS...navíc každá má příznaky jiné a někdo třeba vůbec žádné...tak a teď se v tom vyznej :slight_smile:
12. lis 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@apacheee Taky budu prvníčka...tedy, v únoru jsem byla těhotná,ale zjistila jsem to náhodou, byla jsem v osmém týdnu,ale těhu bylo zamklé...takže jsem si chvíli "užila" větší prsa, odulejší bříško, ale jinak nic...takže vlastně to teď bude poprvé a snad už to dotáhnu do konce :wink:))
12. lis 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 děkuji za optání. Jsem dnes 4DC, končí mrcha, takže začíná nový, už 4. měsíc snažení. Jsem z toho nějaká rozhozená. Myslela jsem si, že už po dvou dětech všechno znám a budu mít všechno vychytaný... Navíc docela pravidelný cyklus, bolesti při ovu, tělo bez hormonů (za ATK jsem měla nehormonální tělísko).... asi to tak má být, že to mimi má přijít jindy :slight_smile:
@stepankakv moc gratuluju, přeju hodně štěstí a těším se na nové zprávy - pocity a tak.
12. lis 2013 ve 14:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@apacheee já,já,já:slight_smile:nic nevím,koukám jak pukB-)
12. lis 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@asus
@pavlamar to už se na Vás těším:slight_smile::grinning:
12. lis 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina kdo počká ten se dočka ..... to je hezkyyyyy. Kdepak po mensi krizi jsme plni vasne a je to super ....
12. lis 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek