• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
autor
teda holky...my to dalo ale zabrat jen stáhnout, pak ještě předelat do jpeg....v práci máme nejjednodušší pc a nic to neumí :slight_smile: Ale vyhrála jsem nad ním...po půl hodině :slight_smile:)
12. lis 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky ještě jeden dotaz ...testíky moc nesílí s citlivostí 10,ale ten clerblue s citlivostí 25 ukázal 1-2 týdny těhu..Byl jsem před 3 týdny u doktorky na kontrole, že krvácim mimo cyklus a ona mi řekla, že mám luxusní sliznici... myslíte, že se nemusím tedy tolik bát, že to nedopadne? prosím o rady... jsem fakt na nervy :(
12. lis 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar
@anuliina holky je to super i po tolika letech to mi verte a neni to stereotyp jen to chce správně kořenit vztah. Manžela miluju a to z celeho srdce.
12. lis 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marikura krásný :slight_smile: jsi šikovná :slight_smile:
12. lis 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv taky se přidávám ke gratulacím a neboj bude určitě všechno v pořádku, nesmíš se pořád nervovat...teď zkus delší dobu netestovat a pak uvidíš ty dálnice :slight_smile:
@marikura no ale vidíš to jaká si holka šikovná :slight_smile:
12. lis 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2013 v 15:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Je to krásný,mít takový vztah. I našim ho ,,závidím" Kolikrát (hlavně při stavbě baráku a dalších tatínkových budovatelských nápadech) jsem si říkala,že je to spíš na rozvod,ale byla to jen taková chvilková itálie. Oba se ohromně doplňují. Když to spočítám,jsou spolu myslím 26 let. Často si říkám,jestli i my s přítelem ,sem-na takovou úroveň dospějeme. Věčně se kočkujem a dohadujeme ale závěrem dojdeme k tomu,že je to uplná maličkosta nesmysl,nebo spíš kvůli domýšlivosti toho druhého,ale čím větší hádka,tím délší a harmoničtější je pak ten klid :grinning:
12. lis 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky :slight_smile: jak jsem si rikala, ze od ovulace k MS to neutika, tak musim rict, ze to ani neutika od MS k ovulaci. I kdyz mozna se to zlepsi az MS skonci a zacnem se snazit :wink:
@stepankakv moc gratuluju, mysli pozitivne a urcite to dobre dopadne, hlavne zadny zbytecny nervy :slight_smile:
@pavlamar ty jsi z Branika? Ja z Modran, tak to mame od sebe kousek :wink:
12. lis 2013 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 tak to je super. v tom případě až se zadaří nebo i před tím můžeme vyrazit na kávičku :wink:
12. lis 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 to je super a záviděnihodné, když řekneš i po tolika letech manželství, že miluješ svého manžela. Snad to po těch 20 letech jednou řeknu taky. Nic jiného si nepřeju. Naši jsou spolu taky neuvěřitelných 38 let a hlavně na mamce je vidět jak taťku má pořád ráda. Byl to její první a poslední chlap v životě. Přitom ona byla z těch, které by mohli chlapi přehazovat vidlemi. Ne, ona si prostě vybrala jednoho, a toho bude milovat až za hrob. :slight_smile:
12. lis 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holkyyy, já tu tabulku předělávám z wordu do jpeg každý den... já jsem taky šikulááááá :grinning: Jinak jsem právě už chytla hysterii... ráno dobrý, jedu na pracoviště snad hodinu, no dejme tomu... usedám k pc, píšu, volá paní, že chce po mně rychle smlouvu... píšu smlouvu, jedu ověřit, nemám peníze! Potkala jsem kamarádku, půjčila mi 30 kč... jedu domu, zjišťuju, že nemám klíče. Jedu za manželem do práce, nasedám do opačnýho směru metra... přesedám, jedu domů, sedám k PC, po 5 min přestane jit myš a chcípnul mi mobil. Tak jsem si pobrečela a hurá do tesca koupit novou myš a kabel na mobil.. snad pak za ty tři hodiny, co mi zbývají, něco sthnu.. já se na to fááákt vytento :cry:
12. lis 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
a k tomu jsem 2DC :frowning2:
12. lis 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapucino15 taky jsem si myslela že po dvou detech to bude pohodicka a jedeme 4 mesic .... takze tak :frowning2:
12. lis 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina ja se vdavala v 16 - ti letech a od ty doby jsme fungující rodina. Nelituju ani minuty v mem živote. A je fakt ze o chlapy bych nouzi neměla ale mam doma poklad.
12. lis 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@blannie a když se daří, tak se daří. :wink:
12. lis 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 tak to je super. To ráda slyším. Fakt ses vdávala v 16 - ti? Mám kamarádku, která se taky vdávala v 16-ti letech. Všichni jsme jí tenkrát říkali, že si zkazila život. A víš co, po těch letech bych řekla, že je na tom lépe, než mi všechny kámošky. Ona je pořád vdaná, má dvě dnes už velké děti, a života si užívá plnými doušky. A jak říkáš ty - ničeho nelituje. Já se vdávala 10 let po ní, a stejně manželství nevydrželo.
12. lis 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina jj v 16-ti jsem se vdala a v 17 porodila synovi je 24 a dceri 21. Jsem stastna a vecne zamilovana.
12. lis 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Blani, vydrž...až přijdeš domu, dej si vanu a nohy nahoru...prostě den blbec..
12. lis 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar Jasne, zajdem :wink:
12. lis 2013 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 a jak to děláš ??? máš recept na zamilovanost ??? sem s ním !
12. lis 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Žádný nervy, jenom pozitivní přístup. Uvidíš, jak se budeš růžovět !!! :grinning:
12. lis 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjoo, za chvili vyrazim se psem na cvicak a jak uz je tma a zima, tak se mi taaaaak nechce..no musim se dokopat, pak kdyz uz tam jsem tak je to fajn a hlavne po obranach je pesan tak unavenej, ze pak cely vecer prospi a neotravuje :slight_smile:
12. lis 2013 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie To mas tedy den, tak vecer uz jen odpocivej a zitra bude lip :slight_smile:
12. lis 2013 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar recept je tolerance, společne zajmy, a hlavně uznávání chlapa jako parťáka to je vse. A taky se udrzovat a byt proste manželkou, milenkou i kamarádkou ....
12. lis 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 O to se pokouším, zatím úspěšně...takže recept je vydržet :D
12. lis 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlamar moje řeč. ....
12. lis 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv ten test mluví za vše.. GRATULUJU!!!!!!!!! :dizzy_face:
12. lis 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25
@anuliina holky, díky! já to prostě musím zvládnout, i kdybych potila krev, padaly na mě střepy a byl výpadek elektřiny...

jinak mám myš, nabitej mobil, rovnou jsem koupila pyridoxin na prodloužení luteální fáze, b-komplex a sarapis, aby toho nebylo málo a těším se na snaženíčko, které mi snad vyjde po odevzdání diplomky... dneska zatím napsáno 2000 znaků, tak ještě 5000 a můžu domů :grinning:
12. lis 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chci se zeptat, ovulacni testy by se měly dělat také ve stejnou dobu nebo to je jedno?
12. lis 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna
@rosalline

Ahoj holky, mrzí mě, že to nevyšlo .. tak snad tento měsíc :slight_smile:.

@stepankakv já myslím, že je to tam, takže gratulace :dizzy_face:
@mixlevpixle2013 to je moc hezké jak mluvíš o manželovi po 20ti letech, myslím, že tohle se moc lidem nepodaří, mít tak krásný vztah celý život :slight_smile:, můžeme jen závidět a doufám, že snad se nám také poštěstí :slight_smile:
12. lis 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek