• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marikura já myslím,že by bylo asi fajn,aby to bylo alespoň zhruba ve stejnou hodinu,protože LH by mělo růst v průběhu dne,alespoň to myslím tady někdo psal :sweat_smile:
12. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja mam dnes taky den blbec, nic na co sahnu mi nejde a cas ukrutně tlačí, a manželovi to ještě přijde vtipný... Jsem 25 DPO a uz třetí den malinkato spinim, takže MS nejspíš v dohlednu. Asi bych mela jit spát, nebo mu řeknu něco, čeho pak budu litovat....
12. lis 2013 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak MS pořád nikde - ale - odpoledne trošku špinění ( spíš pár "nitek" na toaleťáku) a MS bolesti. Teď už zase ticho po pěšině :confused: Tento měsíc je to opravdu kovbojka:slight_smile:
12. lis 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako občas to tady dočíst je fakt zahul :slight_smile: snad se to tenhle mesic uz zlomí!!!!
12. lis 2013 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Míšo, testuješ?
12. lis 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Eli ja myslím ze to mame kazda ve svych rukách. Abych byla uplne presna letos v srpnu jsme meli 25 výročí svatby s 3roky jsme spolu chodili. Od mych 14 ti let. Prvni laska pro oba.
12. lis 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie zlato ty to das. den je někdy takovej jak pises ale s tim se nic nedá dělat. Teda ty ses zasobila drogama :grinning: :grinning: :grinning: takze hlavu vzhuru a vse se zadari. Opatruj se.
12. lis 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 to je krásné :slight_smile:
12. lis 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar Testovala jsem ráno a negativní....
12. lis 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 Ach jo, občas je to na nic viď...někdy jsou ty dny nekonečný. Až to bude pozitivní, všechny ty dny očekávání ti to vynahradí..
12. lis 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 já dneska taky negativní... tak další měsíc to jistí! :slight_smile:
12. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlamar Já si spíš myslím,že to pozitivní jen tak nebude. Jen se mi asi rozhodil cyklus:frowning2:
12. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky, vsadím se s Vámi o čokoládu, že tři holky do konce listopadu otěhotní!!! To je slovo do pranice! Teď se určitě začnete snažit a naladíte se na vlnu, uvnitř mě roste život , bez váhání, s důvěrou a vírou...

Doufám, že jsem Vám nasadila brouka do hlavy...protože všechno to vězí v hlavě...víte co se říká, když si něco opravdu přejeme, celý vesmír se spojí aby se nám to podařilo! Držím pěstičky!

A přeji krásný večer!
12. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj holky , už dlouho jsem tady nic nenapsala, protože u mě žádné novinky nejsou, ale vás si tady pročítám celkem pravidelně :slight_smile: já jsem zatím netestovala ovulku ani neměřila. A dneska ms došla :frowning2: o 2 dny dříve než obvykle, takže se mi cyklus zkrátil na 26 dní. Zítra budu volat na gyndu a objednám se aby mě prohlídla jestli je vše v pořádku. Taky sem to dneska obrečela. Všem tady držím palečky ať máte co nejdřív pozitivní testíky :slight_smile:
12. lis 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 je mi jasný jak se cítíš, ale my to dáme! chci nás všechny vidět příští měsíc jako těhulky! si musíme tu pozitivní energii přenášet a když jedný dojde, tak jí povzbudit, protože depku tady máme občas každá a je fajn si moct o tom pokecat...:slight_smile:
12. lis 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Tak jsem si ted byla koupit kyselinu listovou a k tomu jsem si vzala testíky..do zásoby...:slight_smile:..a paní mi tam dává druhý zdarma a dodává..to by bylo,aby jste neotěhotněla:slight_smile:)
12. lis 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@stepankakv Tak asi jako poslední ti gratuluju a držím palce, aby vše bylo tak, jak má být. A jak už holky říkaly, nenervuj se a ber to tak, že co se má stát, to se stane. Já si třeba často připomínám, že všechno zlé je k něčemu dobré - je to pravda pravdoucí a pomáhá mi to uklidnit se, když něco moc řešim :slight_smile:

@marikura Jéé, na Zličíně v Metropoli jsem byla zrovna včera. Akorát jsem teda nekoukala po šperkách. Měla jsem celodenní tažení po vánočních dárkách a byla jsem docela úspěšná. A jak jste na tom holky s dárkama vy? Co kupujete svým mužům?

@mixlevpixle2013 To je krásný, že jste spolu tak dlouho a že vám to klape. A prozradíš, čím vztah kořeníte? My jsme spolu sice jen přes 5 let, ale vím, že náš vztah je pevný. Máme se rádi snad čím dál víc, tolerujeme si navzájem svoje nedokonalosti, pořád něco podnikáme... Zkrátka věřím, že nám to taky vydrží dlouho. Ale to si přejeme všechny, že? :slight_smile:

Jinak já se hlásím taky od Prahy.
12. lis 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
A holky, plánujete už někdo silvestra? Mě muž překvapil nápadem, že bysme mohli jet do zahraničí, když je to zřejmě jedna z posledních možností "bez závazků" :slight_smile:
12. lis 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer berušky moje....po druhé denní jsem tak unavená,že nejsem schopna už ničeho....jen jsem si Vás přečetla a pokusím se pak odepsat,ale momentálně se musím naložit do vany....jsem tak psychicky i fyzicky vycerpana,že mi snad ta vana pomůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....kdyby jste viděli náš dnešní příjem na odd.,23 léta holka,otravena léky...poté ve vigilnim koma a to jen kvůli neshodám doma s rodiči...jsem si myslela,že už mě nic nepřekvapí,ale tohle je hrozně těžké vidět,četla jsem si i její dopis na rozloučenou....chuderka malá....jak se musela asi cítit,když to dělala :frowning2: .....fuuuu,chce se mi z toho plakat....
12. lis 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jojo, já jo..jsem ze Znojma:slight_smile:
12. lis 2013 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv veliká gratulace:slight_smile: Konečně to někdo rozsekl a teď pujdem všechny:slight_smile:
12. lis 2013 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ahoj, to je mi moc líto :frowning2: taky jsem měla dnes v práci den blbec, jeden klient mi pěkně vynadal, tak mi to bylo líto, ale proti tobě je to jen prkotina. Je fakt, že některé denní problémy jsou ve srovnání se zdravím vcelku nicotné. Každopádně jsem vyrazila po práci s holkama na kafe, dortík a pak vínko, takže jsem ten stres celkem překonala, tak snad ti vana taky trošku pomůže. :wink:
12. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozaruska jinak já jsem z jihu, ale Čech, kousek od Českých Budějovic :slight_smile:
12. lis 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni me slo o to, jestli je nekdo mate zkušenosti, že může trvat krvacení v době končení kojení až 14 dní v kuse - znovu se aktivuje cyklus. O nic jineho
12. lis 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee ahoj, taky se hlásím, neboj, nejsi tu sama :wink:
12. lis 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv taky moc gratuluju a zkus být v klidu a těšit se a doufám, že další těhulky brzo přibudou :wink:
12. lis 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Hahá,tak až pojedu okouknout ty sklípky,tak to vezmu přes Znojmo :sweat_smile: A pak to potáhnem za holkama na Prahu :grinning:
12. lis 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak všechny přítomné moc zdravím, dnes jsem byla celý den mimo PC, v práci na Koníka nemůžu a navíc byl dnes fakt den blbec :frowning2: a dorazila jsem až v 8 večer, tak teď poctivě dočítám. Už jste mi chyběly. :slight_smile:
12. lis 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisca Ahoj,tak to závidím to Vánoční tažení. Já teda mám tak nějak zhruba představu,ale určitě to ještě několikrát změním. A asi se spíš spolehnu na objednání z internetu,alespoň u poloviny dárků. A co koupit příteli? Taky vůbec nevím. Asi budu letos spíš praktická. On je nesnesitelný co se týče jak bych to řekla, chování se k oblečení? Má pěkný nový triko a on si ho vezme do práce,příjde a má ho jak dobytek od lepidla a já nevím čeho všeho. Samozřejmě už to nikdy nevyperu. Takže dostane asi nejaký pěkný kalhoty,pásek k nim chce novou peněženku a nějaký parfém.. Asi tak bych to viděla. A s tím silvestrem,my bychom chtěli do Paříže,už jsme to měli v plánu minulý rok,ale museli jsme do práce. Nevím,jestli není pozdě to řešit..
12. lis 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura
@pavlamar
@ninive211
@vikynka33

Díky, jsem ráda, že tu nejsem sama:slight_smile:
12. lis 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek