• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka Ahoj, no docela jsem si to užila - vzala jsem si na to dovču a vyrazila hned z rána, když ještě nebylo moc lidí. Ale taky ještě nemám všechno a určo budu něco objednávat přes net. Muž si přeje obal na notebook a to se vyplatí kupovat v e-shopu. Většinou si s mužem vzájemně řekneme, co chceme - já si to rovnou i koupím a pak mu to dám, aby mi to zabalil - což je činnost, kterou on z duše nenávidí :slight_smile: Tak to aspoň nemá úplně zadarmo. A s tím oblečením je to u nás naopak - Honza totiž nosí jednu věc do roztrhání, má sice hezké kousky, ale nechce je nosit, dokud tu aktuálně nošenou věc nevyřadí.
Silvestr určitě není pozdě řešit, sice letecké zájezdy už jsou spíš vyprodané, jak jsem koukala, ale autobusové jsme ještě našli. Zaujala nás taky Paříž a pak Řím.
12. lis 2013 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@apacheee My se taky snažíme o první díťátko :wink:
12. lis 2013 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@smisca No co já bych za to dala.. Bohužel ho tak vychovala matka s kterou zůstal v baráku a spoustu toho ještě pochytal od svého příšerného bratra. Je to škoda,kdyby žil s taťkou byl by uplně jiný člověk. Ale i tak je skvělý a hodný. Lae nechápu,když on si koupí botasky a začne je tahat do práce,tak je má za týden odpravený a jde a koupí nový a takhle furt dokola. Když mu řeknu aby si koupil nějaký kvalitní,který mu vydrží tak mi řekne,že z toho má oskřípaný nohy.. A já debil si lepim podrážku,když se mi odlepí. Ale jak jsem psala,je to hodně o výchově. Ale to jsme se dostali někam jinam :grinning: My se chystáme si dát a vybrat nějaké dárky společně. Chtěli bychom si koupit postel,mysleli jsme,že počkáme až do nového,ale asi nevydržíme už jen pro případ,že by se nám zadařilo,tak aby miminko mohlo ležet mezi námi v postýlce bez toho,aby jedna postel odjížděla :grinning: Řím je taky krásný. Já mám strašně ráda i Holandsko,ale na Paříži se shodneme asi jednoznačně :slight_smile:
12. lis 2013 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ceekanka No tak nákup nové postele byste rozhodně neměli odkládat, kor když je teď na prvním místě snažení, ne? :grinning: A kdy budete v novém?
S tím oblečením má všechno pro i proti, ale asi by se mi taky nelíbilo, že můj drahý vyhazuje peníze za oblečení (byť levnější, ale v součtu velkou částku). Takovou spotřebu nemám ani já, a to jsem ženská :grinning: A co vlastně dělá za práci, že je tak náročná na oděvy?

Pro dnešek se loučím, dobrou noc!
12. lis 2013 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisca ahojky na to neni speciální kořeni to se prostě musí vycítit. Rozhodne neznáme nudu a stereotyp a snažíme se každý den zit tak jako by byl poslední. Takže asi tak v kostce. Výčitky do vztahu nepatří. Spíš tolerance a pochopeni toho druheho. Ale co vam budu povídat to přece kazda vime.
13. lis 2013 v 05:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@apacheee my se taky snažíme o prvního prcka:slight_smile:
13. lis 2013 v 05:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Dobré ráno děvčata:slight_smile: Dnes má přijít menstruace, mám to poslední 3 měsíce přesne, i teplota klesne, dneska se to stalo naopak :slight_smile:a včera jsem bYla tak utahaná, ze jsem usnula v práci na stole :grinning:
13. lis 2013 v 05:18  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@clairinka promin, jsem natvrdla....jak znovu aktivuje cyklus? Krvaceni jako takove jiste 14 dni v kuse trvat muze, ale pak uz je to na navstevu lekare. Co je vic pravdepodobne je dlouhodobe spineni. (oboje pri kojeni, ukoncovani kojeni i bez kojeni). Ale pokud mas pocit, ze se vymlouva, tak to je zajiste mozne uplne stejne :slight_smile:

Uplne stejne, jako hodne zen v dobe kojeni nemenstruuje, tak spouzta jich mentruuje a hormonalni poruchy mohou mit za nasledek dlouhodobe krvaceni/spineni. Pri ukoncovani kojeni asi jeste o chlup vic, protoze telo najizdi na novou hormonalni hladinu.
13. lis 2013 v 05:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisca jestli mohu radit, tak Pariz a Rim ne, je tam v zime zima a blato. Idealni na vanoce je Spanelsko. A to jakoze fakt. Kolem 20. stupnu, atmosfera...na koupani v mori to neni pro kazdeho, ale dobrodruzne povahy zvladnou i to:slight_smile:

Barcelona je fajn, jinak bych vybirala proste co nejtelejsi misto a odletela tam...manzel ma pravdu, s prckem uz se to uplne neda...respektive da, ale je to o necem jinem a jinak:wink:
13. lis 2013 v 05:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vikynka33 copak?
@marokanek1111 no to je den...co testovani?
@ceekanka koukam, ze dalsi Pariz :grinning: Tak jako rozmlouvat vam to nebudu, ale fakt jsou v tuto dobu hezci mista, Pariz je skvela ja jaro, hezky podzim.

Ale jestli nekdo fakt chcete super street party a snih, tak doporucuji Edinburgh. Tam je kazdorocne na Princes street. Akorat misto New Year`s Eve Party se tomu rika Hogmanay.

http://www.edinburghshogmanay.org/gallery
13. lis 2013 v 06:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulik81 to vypada nadejne! Testuuuuuj!!!!
13. lis 2013 v 06:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ja tak moc nesouhlasim, ze kazda to mame ve svych rukach. Ona musi chtit i ta druha strana. Sam se clovek muze snazit a pokud to partner sabotuje, tak kazda snaha marna. Ale kazdopadne moc gatuluji k bezmala triceti spolecnym letum spolu. A zejmena k tomu, ze jste se jeste nesezrali zaziva:wink:

My jsme s manzelem zatim jen 13 let, z toho 10 manzele a prosli jsme si furou zkousek vztahu, prestali vsechny, hodne se naucili spolu komunikovat...proste je to prima...na druhou stranu, ac si ted prijdu naprosto pevna v kramflecich a preji si, aby to tak bylo naporad, tak ruku do ohne za to dat nemohu....preci jen, cloveku muze vzdycky preskocit. Iluze uz si nedelam, uvidime, co zivot prinese:wink: Jdeme do toho s tim, ze se popereme se vsim co prijde. Vime, ze prijde...to je nevyhnutelne, ale alepson do toho jdeme s tim, ze zvladneme vsechno...tak snad:slight_smile:
13. lis 2013 v 06:17  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@nonnni :grinning: počkám do zítra ráno, oNo je nejhorší to,ze v sobotu letim do Londýna a v neděli pokračuju do Mexika, tak ono to fakt přijde když se to nehodí, kamoska mě bere protože se rozešla s přítelem, je pravda, ze břicho začíná delat houpity houpy :grinning: a o víkendu jsem sežrala hořkou čokoládu která mi nejela, přišla mi divná a pak jsem měla průjem. ..plus to píchání od vajecniku,no ale to mívám i před kramama ,uvidím :slight_smile: co ty?
13. lis 2013 v 06:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ránko, děvčata:slight_smile: Já jsem dneska nervozní jak pes - odpoledne jdu na gyndu, zeptat se, jestli je všechno u mě (alespoň viditelně) v pořádku a už teď z toho mám ty nepříjemný pocity v břiše:slight_smile: Nesnáším to tam běžně, natož takhle:slight_smile:

Jinak všem držím palce, ať to tenhle měsíc prolomíme, byly by to nádherné vánoční dárky:slight_smile:
13. lis 2013 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulik81 teda, to tě čeká krásný víkend:slight_smile:
13. lis 2013 v 06:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulik81 ja nic...jsem 13DC a tak nejak zacinam mit strach s nastavajii ovulaci...tezko se to vysvetluje...chci, ale pak, kdyz na to ma dojit, tak si rikam, jestli vlastne nepokousime osud, ze mame vsechno super a lepsi to byt nemuze, muze se to akorat podelat...nevim, jestli vlastne do toho jit, nebo ne. Coz je paradoxni vzhledem k tomu, ze vim, ze budu doufat a testovat, ze to vyslo...a zklamana, pokud to nevyjde...proste se to ve me nejak mele. Uprimne se bojim, zda uz neni pozde, zda si radeji nenam uzivat toho, co mam... Ale nechranime se.

na jak dlouho letis? To zni suprove!
13. lis 2013 v 06:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ráno holky, zase mooooc všem děkuji za podporu :slight_smile: Jste zlatý :slight_smile: Já jsem se včera rozhodla, že budu testovat zase až v sobotu jestli už tam budou dálnice :slight_smile: Jinak věříte tomu digitálnímu těhu testu? ukázal mi 1-2 týdny a má citlivost 25 přitom test obyč dr.max s citlivostí 10 ukazuje furt duchy..nevim co si o tom myslet a tak testovat budu až v sobotu..Jinak držim vám všem moooc palce :slight_smile:
13. lis 2013 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@stepankakv Jednou jsem někde četla, že tenhle digitální test co ti ukáže + a k tomu předpokládanou dobu těhotenství je nejspolehlivjěší, takže já bych už určitě plašila a byla šťastná jako blecha:slight_smile: No, kdybych měla přece jen pochyby, tak bych možná ještě zkusila pár testů s citlivostí 10 a nebo si dojít na tu krev, jak už tu někdo psal - zaplatit si cca 200 kč a máš jasno:slight_smile: Ale myslím, že teď už ti to musí vyjít a špunt tam určo je:slight_smile:
13. lis 2013 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@stepankakv obdivuji te, ze to vydrzis, ja uz bych mela dnesla poucurany tak dva:slight_smile:)))

Digitalu klidne ver, 1-2 tyden znamena do 14 DPO, takze to pres 25 jednotek da. A ze jsou ty desitkove testy slabe nic neznamena, na tom clear blue bys mozna videla jeste mensiho ducha, ale takhle napsane to nezjistis:slight_smile: Uzivej si to, nestresuj se!
13. lis 2013 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
tak ja mizim, musim precist (a zapamatovat si) knihu o 200 stranach, v sobotu z ni pisu dulezity test. Drzte palce...
13. lis 2013 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Krásné ráno berušky moje :slight_smile:

Včera sem vůbec nestíhala psát a pak už ani dočítat, takže ani nevím o čem jste tady prndaly, protože se to posunulo už teda zase o několik stran :grinning: Byli jsme po doktorech a pak sem byla se švagrovou po nákupech, potřebovala vybrat nějaký oblečení, přijela sem domů až ve 20 hod a to sem byla ráda, že dýchám :grinning:

Jaký jsou novinky holky? Kdo testujete, jak to s váma vypadá? Držím všem moc moc pěsti!!!
13. lis 2013 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@apacheee ahoj,bude se cestovat :grinning: trochu nervy z toho :grinning:,ty se máš jak? :slight_smile: chodím sem málo :slight_smile:ale hlavně kvůli zvědavosti jak se máte :slight_smile:
13. lis 2013 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@apacheee
@nonnni
No já jsem právě včera mluvila se švagrovou a ta mi řekla, když se budu takhle bát a 2 x denně čůrat na papírek a zkoumat to tak tomu ubližuju spíš, než když to nechám být a počkám na doktorku. tak jsem jí musela příshat, že test udělám nejdřív v sobotu. Taky jsem volala tetě jestli mi vezmou krev (dělá v nemocnici) a ta mi řekla at to 14 dní neřešim a pak se uvidí..takže nechci fakt plašit, ale zároven se na to neupínám ...
13. lis 2013 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Zlato, moc moc ti gartuluju!!! Včera sem zasnamenala digi test a pozitivní :slight_smile: mám z tebe velikou radost!!! Myslím, že nemusíš vůbec pochybovat a je tam mimišek :slight_smile: Drž se, opatruj se a všechno určitě dobře dopadne :slight_smile: Kdy půjdeš k dr.?
13. lis 2013 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rosalline ahoj Rosiii :slight_smile: omlouvám se, vůbec sem se sem nebyla schopná dostat....takže máme obě téměř stejně začátek cyklu....sem zvědavá jak se mi to taky zkrátí...teda tajně douám, že už mrcha nedorazí a zadaří se, ale to je ještě daleko :slight_smile: Neboj určitě se zadaří tento cyklus, cítím to :slight_smile: Co jinak? Nějaký novinky u tebe?
13. lis 2013 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@stepankakv hrůůza, nečetla sem překlepy....GRATULUJU!!!! :slight_smile: a "zaznamenala" nevím co mě tam přeskočila ruka :grinning:
13. lis 2013 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlamar berunko co ty a zápěstí? Zlobí ještě? Byla jsi na rtg? Jak se jinak cítíš?
13. lis 2013 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni jasně že musí chtít i ta druhá strana ... taky jsme měli spoustu krizí a chvil, kdy jsem něka chuť jít od toho ale vždy jsem si uvědomila že s někým jiným by to bylo nabo mohlo být daleko horší. Jsem dost dominantní osůbka a vím, že není lehké se mnou vydržet a tolerovat vše co vyvádím. Pevná v kramflecích může být každá i každý a je fakt že to nic neznamená a stát se může cokoli to je jasný. Ale o tom život prostě je a budovat se musí každý vztah ať už trvá jakkoli dlouho. Jsem ráda, že mám svého muže to ale neznamená, že je to navždy i když s tím, že je to navždy do vztahu jde předće každý ne? To jsem se ale zase nějak rozkecala :slight_smile: A pevnost v kramflecích je podle mě jen to, že člověk to bere jako jistotu .... tu ale nikdo nemáme .......
13. lis 2013 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@apacheee No to by byly báječné dárky, ty dvě čárky :slight_smile: Já naštětí gynekolgické prohlíádky mám ráda, mám super doktroku, moc milou a zároveň jemnou při vyšetření. Vždycky u toho trochu vtipkuje, aby člověka uvolnila a nebyl v jřeči, takže sem fakt chodím docela ráda :slight_smile: Už se těším, jak tam budu jednou chodit s pupíkem (teda doufám, že tam nebudu muset častěj, než je nutné :slight_smile: )
Tak držím palce, ať dobře dopadneš,ale pokud tam nebudou nějaké viditelné fyziologické komplikace (srůsty a pod.), tak myslím výsledky asi nebudou hned...
13. lis 2013 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@stepankakv to ti švagrová poradila dobže i když na druhou stranu se to dá vydržet jen těžko viď? Hele zlato nech tomu volný průběh a uvidíš, že všechno dobře dopadne a vyklube se krásnej prcek. Opatruj se, nenervuj´se a moc a moc držím palečky :slight_smile:
13. lis 2013 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek