• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ceekanka ahoj drahoušku....my sme pejska měli vždycky, chovala sem i morčata, křečky, činčilu, zakrs.králíka, můj bratr hady, různý ještěry, pavouky, želvy :grinning: jemu to zůstalo, ale manžel je alergik, takže křečky atd. mít nemůžem, tak minulý rok Ježíšek přinesl aspoň andulku,....strašně toužím po pejskovi, ale do baráku ho nechce, že jedině ven, ale stejně je zahrada tchýně a tchána, takže by nebyl u nás, bydlíme nad nimi :frowning2: třeba ho časem zlomíme :grinning: Mně už ms končí, tak začnu taky s měřením, děkuju za stránky a taky budu ty české, anglicky zase tak dobře neumím :wink: Co měření? Nějaká změna od pondělí?
Ještě ti moc gratuluju k nové práci :slight_smile: super!!!
13. lis 2013 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ještě takový dotaz na všechny....nezaložíme soukromou diskuzi? :slight_smile:
13. lis 2013 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
13. lis 2013 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna já myslím, že klidně.. :slight_smile:
13. lis 2013 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jeaanna už sem to taky navrhovala ale nijak nikdo nic neřikal zda ano :sweat_smile: ja bych byla pro
13. lis 2013 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mixlevpixle2013 beru jako cenné rady zkušené manželky novomanželce, tak doufám, že nám to vydrží takhle pěkně klapat...

@stepankakv potichoučku držím pěsti a těším se s tebou:slight_smile:

@nonnni myslím, že to je normální, co cítíme ... teďka, cestujeme, pracujeme, máme volné večery a víkendy, jenom sebe, pohodičku... a s dítětem se to prostě změní, v něčem doufám, že výrazně k lepšímu, v něčem se ale budeme muset omezit, takže doufám, že budeme mít brzo dítě, zdravé a hodné, že mi na mateřský nehrábne a že to muž ustojí.. prostě to je něco novýho, takže u mě velké těšení s malými obavami :slight_smile:
13. lis 2013 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nonnni No pokud máš už děti, tak bych se nebála a nechala tomu volný průběh a snažila se být v klidu, pokud to má přijít tak přijde, ale tyhle pochyby znám moc dobře :slight_smile: Jinak letím na deset dni a pokud se zadarilo mám strach z letu, kamarádka co dělá letušku mě uklidňuje, ze zdravý plod vydrží hodně, jinak mě je pořád zima a od soboty mívám zimnice :-O tak se drž :slight_smile:
13. lis 2013 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jeaanna proč né ? Klidně :slight_smile:
13. lis 2013 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@natali29 tvl zkušená manželka :slight_smile: to zní jako " stará žena " ale v pohodě :slight_smile: určitě Vám to vydrží pokud budete chtít a na to jsou vždy dva :slight_smile: Krásný den ti přeji.

A co jinak nového u Tebe zlato ?
13. lis 2013 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mixlevpixle2013 jééééééééé to jsem nechtěla, služebně starší, tedy starší jen zkušenostmi :slight_smile: no už se z toho enevykecám, to je mi podobný :grinning:

no jinač u mě mrcha zatím ještě nedorazila, hodlá mě asi provokovat... na testu včero bílo ale ne že by teda aspoň dorazila :slight_smile:
13. lis 2013 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@natali29 já se neurazila neboj, :slight_smile: ale už se prostě nevykecáš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kdy měla dorazit ? Nejaké příznaky ? Jak tady často píšu, chce to klid a nechat to na přírodě, co jsme všechny měly uděla jsme udělaly .....

Ale moc držím palečky :slight_smile:
13. lis 2013 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@vikynka33 jak to tak sleduju, včera bych den blbec pro dobrou půlku holek...tak ti přeji, ať dnešním dnem proplouváš bez potíží !
13. lis 2013 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulik81 tak ať teplotka zůstane nahoře a nic nepřijde!!! :dizzy_face:
13. lis 2013 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni držím, ať to tam leze...ty stránky !
13. lis 2013 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlamar přistihla jsem se ze teď at raději mrcha přijde a počká to, z toho letu se vážně bojím. .
13. lis 2013 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulik81 teda, ty jsi výletnice, pořádně si to užij :wink:
@pavlamar díky, dnes tu není šéfová, tak tu s holkama kecáme a vypadá to, že dnes bude líp. :wink: Jen tu rychle nakukuju, jak se máte. :slight_smile:
@jeaanna klidně, dobrý nápad :slight_smile:
13. lis 2013 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Diskuze založena :slight_smile: kdyby jste tam někdo chyběl, písněte a přidám vás :slight_smile: dělala jsem to podle tabulky, takže bysme tam měly být všechny :slight_smile:
13. lis 2013 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@nonnni Ale jeden namachrovanej klient nevydejchal, že spadnul od října do Intrastatu a musí to za 6 dní vyřešit (jsem účetní, nechci tu zatěžovat dalšími podrobnostmi) a chtěl na mě hodit, že jsem ho o tom informovala pozdě. Přitom mi poslední fakturu na 23 000 eur, kterou ten limit překročil poslal hodinu před tím, než jsem ho na to upozornila. Prostě měl velký ego a nasral se a musel si to na někom vybít. :grinning: Dnes už se tomu ale jen směju.
Musím jít makat, krásný den všem!!!!
13. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@jeaanna ahoj kočičko, zápěstí se zlepšilo, koupila jsem si jednoduchou stahovací ortézu, takže můžu všechno dělat, ale je to zafixovaný, to mi hodně pomohlo..jinak, za pět dní menzes, už se třesu...říkám si, že občas se ten čas tak vleče, nejvíc kedyž něco hrozně chceme, pak když to přijde, říkáme si, jakto, že už je to tady...najednou si říkáme, jakto, že to tak uteklo...jsem případ:D
Těším se na testování a na druhou stranu si říkám, tyjo a co když to fakt vyšlo ?! No, jsem magor :DDD
13. lis 2013 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlamar tak to je fajn, že už to je lepší :slight_smile:
Neboj a držím pěsti, aby to vyšlo :slight_smile: myslím, že sme na tom všechny stejně, třeseme se strachy a testujeme pak jak blázni :grinning:
13. lis 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@vikynka33 Posílám sluníčko do kanclu!!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. lis 2013 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jeaanna :D Jo, určo začnu hned den po očekáváné m.
13. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulik81 aspoň se ukáže, jak je silný ten fazolek!!!
13. lis 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Stará žena :grinning: :grinning: Pro mě je stará žená od 70 výš a především, záleží jak se cítíš :slight_smile:
V tom vztahu je ideální, když ta krize přijde na jednoho a pak na druhýho, když se to sejde a oba chtějí jít od sebe je to na levačku...snad se nám to nestane:D je pravda, že do vztahu jde většina především žen na vždycky...jsme takový snílkové...i když myslím, že ten můj by to tak taky rád... :wink:
13. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mixlevpixle2013 žádný příznaky nemám, vůbec nic, trochu mě píchalo v břichu ale i to už přešlo... včera test negativní, takže asi mám po HA rozhozený cykly...

kolikátý den tak jít kdyžtak na vyvolávačku, od 40 vejš?? já vůbec netuším, od puberty vyjma půl roku jsem brala HA... a teď čučím no.. :slight_smile:

@jeaanna to znamená že tahle diskuze zůstává + je někde nějaká nová? :slight_smile: trochu se v tom tady ještě nevyznám...
13. lis 2013 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlamar to je taky pravda, to říkala i ta kamarádka letuska, pokud je to zdravý plod,vydrží
Jak je tobě?
13. lis 2013 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se holčiny v těch skupinách nějak nevyznám:slight_smile: :grinning: Jinak u mě stále nic..... :confused:
13. lis 2013 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@natali29 @michaelka83 jj, tahle zůstane, ale ještě je nová v soukromým diskuzích...jste tam, zkuste kouknout do zpráv jestli vám přišlo upozornění...jmenuje se stejně, jen je tam o jednoho smajlíka navíc :slight_smile:
13. lis 2013 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek