Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
nonnni
13. lis 2013
Ja zadny link na skupinu nevidim😞
jeaanna
13. lis 2013
@nonnni brouku, teď sem koukala a jsi tam v seznamu....
nonnni
13. lis 2013
@petulik81 letu se neboj, ja letela takhle 18. hodinove lety a uplne v pohode.

@natali29 noja prave tusim, jaka ta zmena muze az byt. Narozeni druheho ditete nas rozlozilo na prvosoucastky...mentalne, fyzicky i vztahove a oba se strasne bojime, ze to muze opet nastat. Tenkrat to byla blba souhra okolnosti, ted jsme v daleko lepsi pozici, ale to "mozna" tam nekde porad je😞

My oba chceme tak trilete ditko;-) Bojime se toho kojeneckeho/batoleciho obdobi....
nonnni
13. lis 2013
@jeaanna a muzes mi hodit link?
nonnni
13. lis 2013
aaaaa..uz vidim...jsem nejen slepa, ale i blba😉
petulik81
13. lis 2013
@nonnni
Tak to je paráda děkuju 🙂
asus
13. lis 2013
@nonnni jaky link kde taky nic nevidim skupina se už přestěhovala ?
ceekanka
13. lis 2013
@nonnni Určitě mrknu,děkuji za typ 🙂
@smisca No,počítám,že to jó řešit budem na začátku prosince,přítel jde na operaci a pak bude doma,tak na to bude čas 🙂 Jinak on podniká ve stavebnictví,takže se prostě vždycky zašpiní.A spotřebu prádla má teda taky větší jak já.. No je to děs no,ale pomalu se snažím ty jeho zlozvyky odnaučit 🙂
ceekanka
13. lis 2013
@jeaanna ahoj zlati,já jsem taky blázen do zvířat a proto chceme na venkov,chystáme se na kozy,ovce,koně.. No,přítel je vášnivý chovatetl rybiček a ptáků.. Jinak já jsem vždycky chtěla ještě fretku,tu jsem z těch všech chlupatin doma ještě neměla. No a z plazů leguána 😃 Jenže to by to už u nás vypadalo jako v soukromé zoo 🙂 Bazálka dneska trošku klesla,ale jinak žádná změna,podle testíku ovulka ještě chvíli počká,jenom teda nevím,co ten hlen.

Jó a zapoměla jsem @smisca.. Koukáme po pozemkách,na jaře to bychom chtěli koupit a začít řešit všechno to zařizování,okolo povolení a podobně..
mixlevpixle2013
13. lis 2013
@natali29 zlato na provokačku bych šla asi až po 40 - tém dnu, záleží jaký máš cyklus 🙂 já nikdy HA nebrala ale vím, že třeba dcera po HA měla pravidelnost na den i na hodinu 🙂
mixlevpixle2013
13. lis 2013
@nonnni mrkni na odkaz na soukromé diskuze v liště a na ten když klikneš bude tam soukromá diskuze a v ní jsme všechny 🙂
mixlevpixle2013
13. lis 2013
@ceekanka tak jak je brouku ? Koukám, že Tvoje plány jsou super, taky moc miluju zvířata a máme doma zvěřinec 🙂 měli jsme 2 labradory, nyní už jen jednoho, jednoho voříška z útulku, želvu, zakrslý králíky, křečky, rybičky, papušky ale jak děti odrostly, eliminovali jsme to jen na pejsky, který miluju 🙂

Koňe - to je můj i dcery sen tak se chodíme jen kochat a vozit ke kamarádce 🙂

Moc Ti v plánech fandím a přeji ať se všechna přání splní.
asus
13. lis 2013
tak ženy je založena soukromka nebo neni ?nebo to zustava zde?mam v tom zmatek =-)
mixlevpixle2013
13. lis 2013
@pavlamar to je jasný, kdybychom do toho nešly s přesvědčením, že je to napořád tak by snad ani nemělo cenu do toho chodit ....
mixlevpixle2013
13. lis 2013
@asus hele zatím je to tak, že všecny jsme všude ... tady i v soukromé diskuzi 🙂
eeen
13. lis 2013
@natali29 tak to jsme na tom tost podobně...akorát já jsem už dnes 37DC a test negativní 😞
natali29
13. lis 2013
@nonnni aha, tak koukám, že už máš dvě děti.. my zatím žádné, no já pevně věřím, že to zvládneme, musíme, doufáme 🙂
@eeen jj já mám taky negativní test, no uvidím, když nepřijde tak mám následující plán - o víkendu udělat test (když vydržím netestovat), příští týden na vyvolávačku 🙂 to jsou vyhlídky 🙂 🙂 ale tak snad se to nějak do tý doby vyřeší buď a nebo..
pavlamar
13. lis 2013
@petulik81 pocitově žádné změny, žádné špinění, nic, očekávám mršku za pět dní, ale čas se vleče...taky bych si udělala výlet do Mexika 😉))
pavlamar
13. lis 2013
@asus začínám chodit jen na soukromou...
ceekanka
13. lis 2013
holky,já normálně nebudu moct nikde psát svoje zkušenosti s domácností a přítelem,protože jakmile někdy někam napíšu něco o mě a příteli,tak se rafnem..(Samozřejmě neví,že jsem psala něco o nás) To je zákon padajícího ho..... A přitom to není nic špatného. Naopak ho v něčem vychválím a on najednou příde a zklame v tom,v čem jsem ho chválila.. Chlap jeden. :-N
@mixlevpixle2013 Moc děkuji,snad se to všechno splní,v podstatě je to můj sen už z dětství a když jsem hledala chlapa,tak takového,který by sdílel moje sny a měl podobné. Jen jsem zvědavá jak to stihneme a v jakém pořadí. Mimčo,nová práce,škola, stavba domu.. Sama si tak říkám,že jestli to zvládnem bez nějaké větší újmy,tak už zvládnem všechno. 🙂
mixlevpixle2013
13. lis 2013
@ceekanka brouku když se chce jde všechno a láska hory přenáší takže pokud to chcete zvládnete to, vždyť nemusíte nikam chvátat 🙂
eeen
13. lis 2013
@natali29 jj máme stejný plán...taky chci ještě o víkendu,když mrcha nepřijde udělat test a kdyžtak příští týden k doktorce...já nechci, já chci // 😞
asus
13. lis 2013
@mixlevpixle2013 takže je založena soukromka? mužu poprosit o link?
asus
13. lis 2013
@pavlamar mužeš mě hodit link na soukromku?
natali29
13. lis 2013
asus
13. lis 2013
@natali29
@natali29 nejde to =-)
natali29
13. lis 2013
@asus http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze...
že by tahle? jinak kdyžtak nahoře v té šedé liště jsou soukromé diskuze, tam ta diskuze je..
asus
13. lis 2013
@natali29 tak to furt nejde |-| a tam v te liště nic nenmám nebo sem slepa =-)
pavlamar
13. lis 2013
stačí kliknout na liště na soukromé diskuze a tato už tam vyskočí automaticky, pokud jsi členem.
pavlamar
13. lis 2013
Nejnovější témata
Kde se diskutuje

Mé oblíbené
Soukromé diskuze
Kam jsem přispěla
tam klikni!