• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Ja zadny link na skupinu nevidim:frowning2:
13. lis 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni brouku, teď sem koukala a jsi tam v seznamu....
13. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 letu se neboj, ja letela takhle 18. hodinove lety a uplne v pohode.

@natali29 noja prave tusim, jaka ta zmena muze az byt. Narozeni druheho ditete nas rozlozilo na prvosoucastky...mentalne, fyzicky i vztahove a oba se strasne bojime, ze to muze opet nastat. Tenkrat to byla blba souhra okolnosti, ted jsme v daleko lepsi pozici, ale to "mozna" tam nekde porad je:frowning2:

My oba chceme tak trilete ditko:wink: Bojime se toho kojeneckeho/batoleciho obdobi....
13. lis 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna a muzes mi hodit link?
13. lis 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaa..uz vidim...jsem nejen slepa, ale i blba:wink:
13. lis 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni
Tak to je paráda děkuju :slight_smile:
13. lis 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni jaky link kde taky nic nevidim skupina se už přestěhovala ?
13. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Určitě mrknu,děkuji za typ :slight_smile:
@smisca No,počítám,že to jó řešit budem na začátku prosince,přítel jde na operaci a pak bude doma,tak na to bude čas :slight_smile: Jinak on podniká ve stavebnictví,takže se prostě vždycky zašpiní.A spotřebu prádla má teda taky větší jak já.. No je to děs no,ale pomalu se snažím ty jeho zlozvyky odnaučit :slight_smile:
13. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ahoj zlati,já jsem taky blázen do zvířat a proto chceme na venkov,chystáme se na kozy,ovce,koně.. No,přítel je vášnivý chovatetl rybiček a ptáků.. Jinak já jsem vždycky chtěla ještě fretku,tu jsem z těch všech chlupatin doma ještě neměla. No a z plazů leguána :D Jenže to by to už u nás vypadalo jako v soukromé zoo :slight_smile: Bazálka dneska trošku klesla,ale jinak žádná změna,podle testíku ovulka ještě chvíli počká,jenom teda nevím,co ten hlen.

Jó a zapoměla jsem @smisca.. Koukáme po pozemkách,na jaře to bychom chtěli koupit a začít řešit všechno to zařizování,okolo povolení a podobně..
13. lis 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 zlato na provokačku bych šla asi až po 40 - tém dnu, záleží jaký máš cyklus :slight_smile: já nikdy HA nebrala ale vím, že třeba dcera po HA měla pravidelnost na den i na hodinu :slight_smile:
13. lis 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni mrkni na odkaz na soukromé diskuze v liště a na ten když klikneš bude tam soukromá diskuze a v ní jsme všechny :slight_smile:
13. lis 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka tak jak je brouku ? Koukám, že Tvoje plány jsou super, taky moc miluju zvířata a máme doma zvěřinec :slight_smile: měli jsme 2 labradory, nyní už jen jednoho, jednoho voříška z útulku, želvu, zakrslý králíky, křečky, rybičky, papušky ale jak děti odrostly, eliminovali jsme to jen na pejsky, který miluju :slight_smile:

Koňe - to je můj i dcery sen tak se chodíme jen kochat a vozit ke kamarádce :slight_smile:

Moc Ti v plánech fandím a přeji ať se všechna přání splní.
13. lis 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ženy je založena soukromka nebo neni ?nebo to zustava zde?mam v tom zmatek :confused:
13. lis 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar to je jasný, kdybychom do toho nešly s přesvědčením, že je to napořád tak by snad ani nemělo cenu do toho chodit ....
13. lis 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus hele zatím je to tak, že všecny jsme všude ... tady i v soukromé diskuzi :slight_smile:
13. lis 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 tak to jsme na tom tost podobně...akorát já jsem už dnes 37DC a test negativní :frowning2:
13. lis 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni aha, tak koukám, že už máš dvě děti.. my zatím žádné, no já pevně věřím, že to zvládneme, musíme, doufáme :slight_smile:
@eeen jj já mám taky negativní test, no uvidím, když nepřijde tak mám následující plán - o víkendu udělat test (když vydržím netestovat), příští týden na vyvolávačku :slight_smile: to jsou vyhlídky :slight_smile: :slight_smile: ale tak snad se to nějak do tý doby vyřeší buď a nebo..
13. lis 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 pocitově žádné změny, žádné špinění, nic, očekávám mršku za pět dní, ale čas se vleče...taky bych si udělala výlet do Mexika :wink:))
13. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus začínám chodit jen na soukromou...
13. lis 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,já normálně nebudu moct nikde psát svoje zkušenosti s domácností a přítelem,protože jakmile někdy někam napíšu něco o mě a příteli,tak se rafnem..(Samozřejmě neví,že jsem psala něco o nás) To je zákon padajícího ho..... A přitom to není nic špatného. Naopak ho v něčem vychválím a on najednou příde a zklame v tom,v čem jsem ho chválila.. Chlap jeden. :sweat_smile:
@mixlevpixle2013 Moc děkuji,snad se to všechno splní,v podstatě je to můj sen už z dětství a když jsem hledala chlapa,tak takového,který by sdílel moje sny a měl podobné. Jen jsem zvědavá jak to stihneme a v jakém pořadí. Mimčo,nová práce,škola, stavba domu.. Sama si tak říkám,že jestli to zvládnem bez nějaké větší újmy,tak už zvládnem všechno. :slight_smile:
13. lis 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka brouku když se chce jde všechno a láska hory přenáší takže pokud to chcete zvládnete to, vždyť nemusíte nikam chvátat :slight_smile:
13. lis 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 jj máme stejný plán...taky chci ještě o víkendu,když mrcha nepřijde udělat test a kdyžtak příští týden k doktorce...já nechci, já chci // :frowning2:
13. lis 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 takže je založena soukromka? mužu poprosit o link?
13. lis 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar mužeš mě hodit link na soukromku?
13. lis 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29
@natali29 nejde to :confused:
13. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze/snazenicko-o-mimco-od-srpna-2013--2/
že by tahle? jinak kdyžtak nahoře v té šedé liště jsou soukromé diskuze, tam ta diskuze je..
13. lis 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 tak to furt nejde :pensive: a tam v te liště nic nenmám nebo sem slepa :confused:
13. lis 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
stačí kliknout na liště na soukromé diskuze a tato už tam vyskočí automaticky, pokud jsi členem.
13. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejnovější témata
Kde se diskutuje

Mé oblíbené
Soukromé diskuze
Kam jsem přispěla
tam klikni!
13. lis 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek