• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@elisset No kdoví, jsem zvědavá kdy dostanu menses, jestli to bude v normálním termínu nebo se nedočkám i 50 dní a půjdu na vyvolávačku... Každopádně dík :grinning:
13. lis 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ach jo,kdyby to bylo tak jednoduché viď.. Snažit se v době ovulky a mít to na 100% v kapse.. To bych tady zlatí už třetí měsíc neplašila :unamused: No ale holky nám to prolomily a teď se to jen posype :slight_smile:
13. lis 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ceekanka kočko moje řeč, doufám, že průlom už se stal a nyní pojedeme jedna za druhou. Moc to všem přeju, mateřství je to nejkrásnější období v životě ženy :slight_smile:
14. lis 2013 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mixlevpixle2013 No ani nevíš,jak se těším.. Budu si to užívat a hlavně tak nějak víc uvědomovat,těšit se z toho.. No už aby to bylo :slight_smile:
14. lis 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka bude neboj :slight_smile: Všechny to nakonec dáme a budeme si to užívat a děkovat tomu nahoře že jsme ženy :slight_smile:
14. lis 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už se snažíme dva roky a teď už přes IVF kliniku... tak držím palečky, ať se Vám zadaří :slight_smile:
14. lis 2013 v 18:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anna34 určitě se i Vám zadaří, chce to jen klid a moc na to nemylset :slight_smile: ale vím, že se to lehce píše a těžko dělá :slight_smile:
15. lis 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apacheee ahoj, ještě se vrátím k tomu vašemu pesákovi....máte ho v posteli...nebo ho přikrýváte na pelechu....my tedy na pelechu..o to víc je to brutální....když člověk v jednu hodinu ráno se sebou trhne..a musí vstát a přikrýt ho..o). On jak vidí, že zvedám deku...skočí radostně na pelíšek, smotá se do fazolky a nechá se přikrýt...někdy to je za noc i 3x..:o). Náš hafan..hrozně hrozně líná..už od začátku..všude jsou chlupy...když vyperu černé prádlo...všude vidím jeho chlupy...je to strašné....líná taky tak moc ta vaše ridgebacčice? Jinak jsem mu tu četla, že jsi měla svatbu na mauriciu....taky bych chtěla svatbu takhle v cizině.....ona by to tedy už byla třetí svatba..:o)))))))....takže proč to nevyzkoušet....drahý to tedy ještě neví..:o)
15. lis 2013 v 08:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline nene, my měli svatbu normálně v Čechách na Sychrově, to byly jiné kočeny na Mauriciu:slight_smile: No to víš, že jo, to línání je děs, hlavně na černém oblečení:slight_smile: Ale docela pomáhá pravidelné vyčesávání, ale my to moc nestíháme, takže si za to můžeme sami. Spí normálně na pelíšku (zabrala nám fatboye), do postele chodí jen výjimečně ráno o víkendu. Ona v noci naštěstí tolik neřve, když se odkope, to spíš přes den - ale uvidíme až bude fakt zima, zatím je ještě relativně teplo, tak uvidíme, co bude dělat potom:slight_smile: Do soukromky klidně můžeš hodit i fotečku:slight_smile: Máte papíráka?
15. lis 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Nazdárek brouku.....tak jak jsi na tom s citlivostí. No, že jsi rak, jsem poznala..páč není rozcitlivělejšího znamení než raka.....ehm...já jsem taky rak..:o))))))))))). Ti vaši bafánci jsou přenádherní...musela bych být u nich naložená 24 hodin..a ještě bych si nepřišla dostečně vymazlená... Už máte kupce? Udáte je všechny nebo si nějakého necháte.... S tím výmarským ohařem...oni jsou hrozně hyperaktivní, kousaví a štěkací, že? Do postele si našeho psíka nedáváme...strašně líná...ale když odejdeme....leze na sedačku, lump jeden!...tak už mu obývák zavírám. Jinak i já si vždycky přála bydlet na vesnici...a doufám, že to ještě uskutečním ..právě z důvodu být blíž k přírodě...ke zvířatům. Jinak, ty jsi opravdu všestranně talentovaná..někde jsem zde četla...že si jdeš zahrát koledy...na co hraješ?
15. lis 2013 v 08:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@apacheee ....on taky neřve...tak pofňukává a šťouchá čumákem..:o)..papírový není...ale je dokonalý...má nádhernej ridge...a je úžasně stavěnej...a má velké kulaté oči s dlouhýma řasama...krásnej roztozmilej.....pořád štěněcí...fotku hodím...
15. lis 2013 v 08:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 mixlíku...už máš ovu jasně pozitiv? já právě si zaměnila minulý měsíc..docala hezkou čárku s pozitivní čárkou......tak mám právě pocit...že nakonec všechny ty docela pěkné čárky na ovulačním testu pozitivní nebyly.....takže jsem ovulaci neměla....teď si dávám do nosu frťánky jeřábu...tak doufám, že tenhle měsíc..uvidím...tu čáru..jak výraznou fixou namalova nou
15. lis 2013 v 08:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline rosallko nevím, včera zase čárka zeslábla ale neměla jsem jí nikdy silnější než kontrolní takže vážně nevím, no jelikož ž mám 20DC tak na to kašlu a uvidíme zda snažení bylo úspěšné :slight_smile: mám teda jiný testy ale už tomu přestávám rozumět .-) Ty to s čárkou na testu máš uřčitě jasnější že? Tak doufám, že se Vám zadaří a budeš v listopadu řůžovka :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Hahahá.. Teď jsi mě pobavila no.. :grinning: Prej všestraně talentovaná.. Tak od maminky mám umělecké oko a cit a od taínka manuální zručnoct a posedlost mít vše tip ťop. Takže se to nějak spojilo a šla jsem ,,umělec". Když budete chtít,založím tady albíčko s nějakýmy výtvorama :wink: Jinak mi právě nedělá ani problém vžít do ruky,vrtačku,brusku.. Jsou to tak tři roky,co jsem si udělala konferenční stoleček a skříňku pod akvárko :grinning: No a zpěv,hru na klavír,kytaru a flétnu mám vydřenou. Kvůli pedáku,cvičím každý den,tak hoďku. Ale docela mě to baví. No s tím výmarem.. (Především jsem se dozvěděla,že jsou zařazeni mezi neblbější psy) Kdyby byla jenom aktivní a štěkala,podotýkám štěkala jako normální pes,tak to přežiju. Kousací je,to ona zničila na co přišla,od sedáků na zahradní nábytek ,přes květináče a kytky až po zahradní hadici. Ale ona skáče na okna,která jsou od ní neskutečně zničená a věčně zasr..... Vydává u toho příšerný zvuky,to je štěkot,mňoukání,pískání a vrnění v jednom a v tak nepříjemné poloze,to by ji jeden zabil. A když jdu ven,tak né že by je mě přišla s vrtícím ocasem a nechala se hladit,tak jako to dělá normální pes. Ona spustí to kvíkání a skáče jak koza,mrská sebou jak kdyby dostávala 220. A co se poslušnosti týče,tak ona poslouchat umí,když chce. Ví co ty povely znamenají,ví co má udělat,ale neudělá to. S prominutím čumí jak debil a klepe sebou a samozřejmě nezapomene kvičet. A když si vezmu do ruky odměnu,tak je jak pomatená. ˇřeknu ji ,,sedni" a ona okolo mě běhá,štěká,mňouká,lehá si,no prostě jak když se zbláznila.. No a ti naši mrňousové,jsou zlatý,sice je to demoliční četa,ale už teď jsou chytřejší jak ta výmaračka. Bylo jich sedm a máme už jen tři. Jedna je ještě zamluvená a ty dvě ještě ne. Když bychom si ještě nějakou nechali,tak to zahrada nepřežije. Tři psy by naši asi nerozdýchali. No a jak sjem na tom s náladou,jsem furt nějaká rozčarovaná :grinning: Nejenom že jsem citlivá,ale děsně chytlavá a nedutlivá..

No a jak se máš ty? Co je u tebe nového. A co máte beru za pejska?
15. lis 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak kdo z Vás tento týden čeká měsíčky - teda, spíš to druhé? jsme zvědavá, myslím, že frekvenci milování tohoto měsíce asi již nepřekonáme... :o)
17. lis 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky tak se du na vás zase podívat,naposled sem tu byla před 20ti stránkama,tak doufám,že od té doby se zadařilo na hodně frontách,myslím stále na vás a držím palce :slight_smile:
28. lis 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak se asi všude zadařilo,když nikdo nepíše. u mně teda zatím ne:o) .... :o(
4. pro 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 ja taky nic :o( jak jsi na tom teď? já mám1DC a plodný den mi vychází na Vánoce :o) 24.12
11. pro 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no, já myslím, že ten hlen byl asi před týdnem a půl /te´d jsem 21DC, uvidím těsně před Vánocema...aktivita je menší než v listopadu, ale myslím, že je dobře, že se na to tak neupínám, bylo to až moc nezvykle jak jsme se snažili, až to manželovi bylo divné:o))))) tak uvidíme vi´d....
12. pro 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 no ja to ted taky nebudu přehanet asi ob den jeste nevim asi i podle chuti. tak to jsem zvedava,zda ti ježíšek nadělí,doufam že nám oboum ty se to dozvíš a my zaděláme :o)
12. pro 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek