• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@marokanek1111
@blannie
@asus
@petulik81
@marikura

Jak se vede? Drzim palce!!!!
7. zář 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ahojky,no vedlo by se lépe,kdybych neměla v hlave,že jdu za necelé tři hodinky do práce :-P.....ale tak spoléhám na to,že bude klidecek :slight_smile:
7. zář 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni no už lip jen začiname zase na novo :wink:
7. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 tak snad se to dnes obejde bez dramat:slight_smile:
7. zář 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus snazeni zdar :wink:
7. zář 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni ahoj celkem v pohode,jen jsem nějaka utahana,to asi ten zánět,jinak jsem v očekávání a užívám klideček o vikendu :slight_smile: a co ty? :slight_smile:
7. zář 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak přeji všem krásný víkend a pohodu :slight_smile:
7. zář 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se právě s manželem vrátili z narozeninové oslavy našeho synovce,měl 1 rok a bylo to moc pěkné....ale někde uvnitř mi to trhalo srdce,že už tam nejsem aspoň pupíkem:frowning2: A ještě když manžel podotkne,že doufá,že příští rok už přijedem s kočárkem....
7. zář 2013 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 ja doufam, ze jsem take v ocekavani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kazdopadne drzim palce at to vyjde! Ja jsem desne unavena...ale nevim, zda je to tehotensvim, nebo jsem uz tak lina, ze kdyz jednou vytru, tak se z toho slozim:slight_smile:
7. zář 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska To bude dobré,buď veselá a v pohodě a určitě se to povede ;)
7. zář 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni taky jsem hotová,koukám na tu horu prádla a nechce se mi vůbec nic :D Tak hodně štěstí :slight_smile:
7. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nonnni Ahojky:slight_smile: No čekáme,tak uvidíme:slight_smile: Nějak jsem nestíhám chodit:frowning2:...nejdříve 3 patnáctky v práci a pak jsme dělali ve vesnici jarmark a bylo posvícení a zítra budeme slavit manželovi 33 - staroch jeden :slight_smile:...takže stále co dělat...ale aspoň mám jiné myšlenky :slight_smile: a co jinak vy a ostatní ?
8. zář 2013 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Zatím je to bez větších dramat...ale dnes jsme tu dvě sestry,tak mám na starosti jen deset lidiček místo dvaceti,tak se to dá :slight_smile: .....za to zítra to bude asi pošušňáníčko......
8. zář 2013 ve 02:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura Prý staroch...tomu mému bude tenhle rok 36 let.....to üž je věk....už mu taky roste "tatínkovský pupík" :grinning:
8. zář 2013 ve 02:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marikura prej staroch :grinning: me bylo vcera 38 a jsem deeeeesne mlada....rikaji dcery :wink: Sveho, o 6 let mladsiho manzela, se radeji neptam :grinning:
8. zář 2013 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111 mohu se zeptat na jakem oddeleni delas?
8. zář 2013 v 05:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 me taky roste pupik..a doufam, ze dal poroste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2013 v 05:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my porad nic,ted cekam na ms,tak doufam,ze se nedostavi a bude vyhrano,ale jelikoz na sobe nic nepocituju,tak pochybuju... holky drzim vam palecky
8. zář 2013 v 10:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nonnni tak to opožděně všechno nejlepší :slight_smile: No mě je 26...tak oproti mě to je "staroch" :slight_smile:)
8. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni Ahojky...dělám na DIOPU-dlouhodobá intenzívní osetr. péče:něco mezi LDN a JIP dohromady....je to celkem fyzicky i psychicky náročné...vysoká úmrtnost....ale člověk se s tím tak nějak naučí žít....když to na mě přijde,tak se vyplacu doma muzovi na rameni a jedu dál....mužů být rada,že mam tak tolerantniho chlapa,že mu moje vyprávění nevadí,i když to občas stojí za to.
8. zář 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde máme dnes tabulecku?
8. zář 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se jdu děvčátka obouvat a zase mirim na noční....určitě ještě večer nakouknu,v rámci neusnutí....
8. zář 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme měly krásný prosluněný víkend!!! :grinning: a zítra zase do práce:( Jakpak jde komu snaženíčko? Holky berete ňáké vitamíny nebo řídíte se ňákýma radama??? Nebo jen s chutí sexujete ? :slight_smile: my teď máme v práci dost vopruz, tak jsem si říkala,že jsem v čas přestala jíst prášky tak o to víc ted doufám,že nám to brzy výjde.
8. zář 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 jsi uzasna! Takovou praci mohou (poradne) delat jen velice specificti lide s darem...
8. zář 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dnes jsme byli na výletě v Hukvaldech a hladila jsme ocas lyšce bystroušce... tak snad se mé přání vyplní :dizzy_face:
8. zář 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versi25 Jééé tam je hezky,tam jsem taky byla,je to tam super,ta a ť se přání vyplní ;)
8. zář 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Tak to tě obdivuju,moje ségra dělá na JiPce a vy opravdu máte dar,který nemá každý :slight_smile:
8. zář 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 Děkujiii :slight_smile: no jak sem to tu psala,tak jsme si říkala,že většina lidí bude z bůhví odkud ,jestli Hukvaldy vůbec někdo zná:slight_smile: jojo je tam krásně!A dnes tam bylo přímo nááádherně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím se vám přiznat že jsem trochu zblbla,tulili jsme se přesne před týdnem,ovulku odhaduju na pondělí a já si už dnes delala večer testík.....nevím co mě popadlo a to jsem si slíbila že nebudu blbnout,protože MS čekám až od středy za týden......takže jsem se zase sama sebe srovnala do latě :sweat_smile:
8. zář 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@versi25 Můj přítel pochází z Frenštátu pod Radhoštěm,tak mě tam vzal a ja si to užívala :slight_smile:
8. zář 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek