• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@petulik81 ty jsi plasan...jako ja:slight_smile:))))))))
8. zář 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Huráááá nejsem sama :grinning:
8. zář 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81tak to jooo :slight_smile: a jak seš na tom ??? četla jsme,že jsi měla bolesti. už je lépe?
8. zář 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 kocko, nejsi... :wink:
8. zář 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni a přitom sama dobře vím,že je na to brzo,nevím co jsem si tím chtěla dokázat,že kdyby nahodou... :frowning2:
8. zář 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 to je normalni...jsi netrpeliva a nikomu tim neublizujes, krom (pripadne) sebe...tak klidne testuj a nikomu se neomlouvej:slight_smile:
8. zář 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 dneska se zatoulala :grinning: byli jsme dopoledne na pouti a bylo to naprosto úžasný, moc jsem si to užila a konečně se cítila jinak než jako vyfluslý hadr na holi :grinning:
8. zář 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
eeen....................................................2............................ ......6.............................?
asus....................................................4........................... .......6................ ...........-----
blannie................................................1.......................... .......8........................... -----
marokanek1111................................2.................................14.................. ........ -----
vejunka87...........................................1.................................19..............................?
marikuna............................................1............................. ....24..............................?
rozaruska............................................3.................................27.............................12
michaelka83......................................2..................................35.............................?
saminomimino..................................1......................čeká miminko..............................................................11.5.2014
8. zář 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen @asus @marokanek1111 @vejunka87 @marikuna @rosaruska @michaelka83 holky, kdyby se cokoli změnilo, nebo jste dělaly testík dejte vědět, ať to můžu poupravit :wink:
8. zář 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie mužu taky?:slight_smile:
8. zář 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni právě ubližuju tím sobě,jsem akorát ve stresu :slight_smile: což není dobré ....ale co hlavně že to vím,co víkend,byl v pohodě?
8. zář 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 hele, tak já se Ti teda vůbec nedivím... už se vidím, že tenhle měsíc dopadnu stejně. Plánuju testovat ovulku a pevně doufám, že bude, ale mám trochu obavy. Za 4 dny to tam třeba budeš mít :sunglasses: tfuj tfuj
8. zář 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 no jasně! :sunglasses: napíšeš mi prosím údaje?
8. zář 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie díky blannie,ale opravdu vydržím ještě ten týden :slight_smile:testů mám dost :grinning:
8. zář 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 otazkou je, zda to ublizovni sama sobe neni prece jen lepsi, nez netestovat a byt z toho namaderu...kdyz to clovek dokaze, se dpoutat, tak super...ale ja to to treba nedokazu, takze to testovani neni idealni, ale lepsi nez nic:wink:
8. zář 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie mesíc snažení -1
DC-17
DPO-6 asi,ale příští mesic se na to zamerím....
8. zář 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni souhlasím :slight_smile: teď mam na tyden klid a zkusím to třeba zase v nedeli za týden :slight_smile: a ráno :slight_smile: to už budu mít i 3 dny před ms
8. zář 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 to bys uz mohla mit ducha:slight_smile: Tesim se:wink:
8. zář 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni jestli je na co ;)
jinak kejve se mi korunka dvojka a ja zrovna hledamnoveho zubaře pač jsme zjitila že ma nynejší zubařka je arogantní zlatokopka,moc se mi k ní nechce...chjo
8. zář 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Tak to moc děkuju za pochvalu....člověka to moc potěší....je pravda,že sehnat na naše oddělení sestru je nadlidský výkon,nikomu se sem nechce,jen si projde pár pokojů...ale mě to svým způsobem vyhovuje..člověk nikdy neví,kdy tu péči bude taky potřebovat...
8. zář 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie neboj zatim se nic neděje :wink:
8. zář 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 vic sester, jako jsi ty!
8. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ahojky holky:slight_smile: Tak u nás se změnilo to, že začínáme další kolo snažení :unamused: V pátek dorazila MS, takže dnes jsem 3.den cyklu.
8. zář 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Tak já jsem tady asi někomu nesympatická :frowning2: Já už dvakrát prosila,jestli bych mohla být taky v tabulce,posílala jsem údaje a nic.. Ach jo,asi budu muset změnit profilovku nebo co :slight_smile:
8. zář 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni tak nevím,k tomu testu jsem se vratila a nechapala jsem ,ale pokud jsem se koukla proti světlu tak tam ten duch byl,pokud jsemho nechtela jen videt,otevrela jsem cisty test abych mohla porovnat a fakt tam je sotva znatelny ale je,ale musimse uklidnit,stale nemam vyhrano
8. zář 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka jé, tak to se moc moc omlouvám... posíllas to přímo mě? jsem nějaká rozržitá :grinning: prosím, pošli mi to ještě jednou a zítra jsi tam, čestný skautský :grinning:
8. zář 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyby se neco zmenilo,tak budete prvni kdo to bude vedet :slight_smile:cca v patek ma dorazit MS:frowning2:,tak snad nedorazi:grinning:Jinak jsem asi divnaB-)vse me dojima:slight_smile:Dnes komedie,minule segry zapis do prvni tridy,tak nevim B-):grinning:B-)
8. zář 2013 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Opravdu moc děkuju..... :slight_smile:
9. zář 2013 ve 03:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si tu nočňařím.....pacienti nějako nemůžou spát....a nebo je budím já tím,jak se na ně chodím dívat,nevím....každopádně už se nmůžu dočkat mojí postýlky....tyhle dvě noční za sebbou mě vždy odrovnají na dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2013 ve 03:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Tak držím palečky,aby to tam bylo (//) :wink:
9. zář 2013 ve 03:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek