• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@petulik81 zhluboka dychat....a hlasit! Hlavne vsechno tady hlasit at se muzem radovat s tebou:wink:

@marikura ja jsem poznala, ze jsem tehotna s mladsi dcerou tak, ze jsem se rozbrecela pri videoklipu od Avril Lavigne :slight_smile:

No a ja zase cucim do blba, pricemz jsem mohla jeste dve hodiny spat...bordel tohleto..grrrrr
9. zář 2013 ve 04:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni to pěkne se uklidnim a udělám test v neděli další, pac jsem se na test vrhla ráno a zatím teda klid a prsa me boli jak svina,tak to nechám byt :slight_smile: zatím
9. zář 2013 ve 04:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni díky za podporu :slight_smile::slight_smile:
9. zář 2013 ve 04:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulik81 ahojik co to čtu dělalas těhu test? a jak to dopadlo?
9. zář 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No,na podruhé jsem to stopro posílala přímo tobě a poprvé ... To už si nejsem jistá,ale myslím,jestli taky,že jsem reagovala na tu tabulku :slight_smile: Ale to nic,já si jen říkala,čím to bude :slight_smile: Jinak teda měsíc snažení 1 a 24 DC . Jak tu píšu ty údaje už po několikáté,tak si připadám jako ,,autcaidr" kterého schválně nikdo nevnímá :grinning:
9. zář 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,máte to stejně jako já? Říkate si,že na to nebudete myslet,jinak to pokazíte. Že se nebude soustředit nad tím,jestli vás začínají bolet prsa,jestli vás náhodou nedloubne v podbřišku..A stejně to sledujete jak ostříš? A když vás začně bolet hlava,říkáte si,jestli to nebude od toho,protože vás normálně tak často neboli? Mě to prostě jinak nejde :slight_smile: Sice držím a netetuju,počkám si pěkně týden,jestli mrcha dorazí nebo ne,ale jinak na to myslím skoro pořád :slight_smile:
9. zář 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka nejvtipnější na tom je,že většinou když to těhu bylo ,nebylo mi lautr vůbec nic,prostě mi bylo dobře,jinak přesně vím o čem mluvíš :dizzy_face:
9. zář 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marokanek1111
@nonnni já těhu u Jasmínky poznala tak že jsem se v obchodě doslova vrhla na regál se žužinama a sežrala to rychlostí blesku,totálně nesmysl,normálně tohle nejím nesnáším to :grinning:
9. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 držím palce,moc moc :dizzy_face:
9. zář 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus
@saminomimino holky díky :slight_smile: byl tam dušik a ale viditelnej jen proti světlu a po limitu,tak se krotim v teseni a vůbec nevím co me popadlo ale když člověk se chová jak trotl a boli ho prsa, nedalo mi to. ..tak uvidíme, je strašně brzy, priste až v době ms
9. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 no radši opatrně viš jak to bylo u mě .držim palečky :dizzy_face:
9. zář 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus vim no proto si teď říkám proč si dávám falešné naděje. .a nevydržím
9. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 a kdy čekáš MS?
9. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 no viš sme ženske no zvědave :grinning:
9. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští týden ve středu až se mi to posunulo dvakrát na 30 dni dlouhý cyklus
9. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus přesně tak :grinning:
9. zář 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
michaelka83......................................3....................................4.............................?
eeen....................................................2............................ ......7.............................?
asus....................................................4........................... .......7................ ...........-----
blannie................................................1.......................... .......9........................... -----
marokanek1111................................2.................................15.................. ........ -----
petulik81.............................................1.................................18.............................7
vejunka87...........................................1.................................20..............................?
ceekanka ..........................................1...................................24.............................?
marikuna............................................1............................. ....25..............................?
rozaruska............................................3.................................28.............................13
saminomimino..................................1......................čeká miminko..............................................................11.5.2014
9. zář 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka už jsi oficiálně "insider" :grinning: ono je to někdy těžký, když se tady toho tolik nakecá :grinning: a aktualizace jsou na více stránkách... jsem holt hlava děravá, tím spíš, že se mi snaží notebook stále ukořistit moje neposedná žížala, tímto se ještě jednou omlouvám a doufám, že na mě nezanevřeš :confused:
9. zář 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie no tak to si budu muset teda ještě rozmyslet,jestli zanevřu nebo ne :D No hned se mi ta tabulka líbí víc :sweat_smile: Děkuju moc,teď už můžu spokojeně spát.. :grinning:
9. zář 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka se nám ta tabulka krasně zvětšila :grinning:
9. zář 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky dám určitě vědět, ale MS čekám až příští středu, takže uvidíme, uvidím jestli vydržím netestit, jeden test mám doma :slight_smile: ale vydržím to aspoň do pondělí :slight_smile: moc tomu sice nevěřím, ale doufám, že už nedorazí :slight_smile:
9. zář 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik81 tak to čekám MS stejně, budu na tebe myslet ať nedorazí :wink:
9. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 ja na tebe taky :slight_smile:
9. zář 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie v tabulce jsem marikuna :slight_smile:)
9. zář 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky...tak opět zdravím z práce:frowning2:...:slight_smile:Jinak MS asi dorazí...pobolívá mě břuch a před chvilkou jsem měla takovej divnej výtok...nevím co,ale nechci to :frowning2:
9. zář 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus viď že jo :slight_smile:
9. zář 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura Taky jsem na to koukala,a upřímně mě to pobavilo :slight_smile:
9. zář 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura no dokud menzes neni tak neřeš :wink:
9. zář 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Úplně čtu samu sebe:slight_smile: Každej říká"Nemysli na to,nesleduj se",ale to prostě NEJDEEEEEE :wink:
9. zář 2013 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,příznaky těhu bývají už před očekávanou ms nebo až potom?Jako třeba bolesti prsou atd...
9. zář 2013 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek