• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Ahoj, muzu se k vam taky pridat? Zaciname se snazit 4.cyklus a momentalne jsem 2DC. Uz se nemuzu dockat dalsiho mesice a pevne doufam, ze uz budem uspesni :slight_smile: a drzim palce i vam vsem ;)
9. zář 2013 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat,zda některá zvá neví,zda musím mít rok odpracováno v jednom zaměstnání a nebo i ve vícero, abych dostala mateřskou? a když bych přišla ve zkušební době že jsem těhotná můžou mě vyhodit?dík za odpovědi.
9. zář 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura na zítřek opravím :wink:
9. zář 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud máte některá zájem o vedení tabulky, klidně přenechám... očividně na to nejspíš nestačím
9. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Ahoj, abys dostala mateřskou, tak musíš mít odpracováno 270 dní v předchozích dvou letech před nástupem na mateřskou. Příspěvků v mateřství můžeš dostávat i vícero, pokud splníš potřebné podmínky - tedy jsi pojištěná potřebnou dobu ve všech zaměstnáních. Ve zkušební době nemůžeš dostat výpověď pro těhotenství, z jiného důvodu ji ovšem dostat můžeš.
9. zář 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je to se mnou špatný - nestíhám, nestačím, tedy státnici ruším a vrhám se na diplomku - a na opravdu intenzivní snažení... pokud mimi nebude do dvou měsíců, tak je se mnou zle - tedy spíš se školou. Lhůta na dokončení školy mi končí 1.6. a pokud do té doby nastoupím na mateřskou, tak se mi posune o 30 týdnů a budu mít o dva termíny víc na státnice, což se opravdu hodí. Ty minulé jsem sice udělala napoprvé, ale člověk nikdy neví... Každopádně se pokusím to dát v lednu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi zle... ať žije snažení, už si míchám Nosifol :grinning:
9. zář 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozaruska No, já to měla už před ms, myslela jsem, že už to na mě leze, a tak jsem čekala a čekala a čekala a po 14 dnech, kdy byly příznaky pořád stejné a ms stále nikde, tak jsem testla a byly tam //...
9. zář 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Tak už sis ho koupila? :slight_smile: Doufám,že ti pomůže a přeji hodně štěstí se školou :slight_smile:
9. zář 2013 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska jojo, dneska přišel :grinning: tak uvidím, jak zafunguje... :grinning: s tou školou už to je můj věčný boj, nejdřív jsem se věnovala spíš práci, pak přišlo mimčo a teď už mě začíná tlačit lhůta. Ale já to dám :grinning: Doufám, že Ti ms už nepřijde!!!
9. zář 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Uvidíš že ti pěkně srovná ms a pak budeš vědět i ovulku :wink: No já taky doufám,že už ms nedorazí,ale moc tomu nedávám :frowning2: Příznaky právě žádné nemám,jen mě už týden bolí v podbříšku,jako před ms a někdy i píchne,to jsem nikdy neměla,tak doufám,že je vše ok..Stejně mám jít teď na kontrolu na ženské,musím chodit každý půlrok,tak se zeptám co a jak :unamused:
9. zář 2013 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy,jdu si dát KOPEC zmrzliny..stejně jako včera a předevčírem :grinning: Všem vám přeju krásný večer :slight_smile:
9. zář 2013 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska :slight_smile: no já se nikomu nesvěřila,takže nadávám sama sobě :slight_smile: Při prvním těhu,mě to docvaklo,až když jsem si týden říkala,z čeho mě tak bolí prsa,ale nevím,jestli už to bylo po očekávané ms,nebo ne a tak se teď deptám tím,že mě zatím prsa nebolí. No ale hned na to se uklidňuju,že každé těhu je jiné :sweat_smile:
9. zář 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka právě,taky si říkám,že prsa nebolí,tak nic :frowning2: ale třeba kamarádku prý nebolely vůbec,tak uvidíme :wink:
9. zář 2013 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Jo a s těma příznakama to bude mít každá asi taky jinak ne? Třeba přítelkyně přítelova taťky říkala,že u prvního těhu nevěděla vůbec nic a u druhého ji bylo zle hned po pár dnech. Já bohužel měla u prvního nepravidelnou ms a tak to nedokážu zpětně nějak zhodnotit. Já vlastně do dnes ani nevím,kdy se nám to podařilo :grinning:
9. zář 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Třeba mě pak kolem 5tt píchalo a dloubalo v podbřišku a teď tak od pátku podobné dloubání a tlačení cítím. No ale co když je to ta sugesce že jo :slight_smile:
9. zář 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka to já jsem u prvního vůbec neměla žádné příznaky, jak jsem měla dostat ms tak mě bolelo břicho jak kdybych to měla dostat a jelikož jsem byla první měsíc bez HA tak jsem si říkala, že to můžu mít rozhozené a po 4 dnech jsem si udělala test a byly tam krásné // čárky a žádné příznaky jsem na začátku neměla, je fakt, že každé těhotenství je jiné :slight_smile: jsem zvědavá na druhé těhu co mě čeká a taky se stále pozoruju jestli náhodou něco nemám a nic tak uvidíme za 8 dní :slight_smile:
10. zář 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 Je to hrozné tohle čekání :slight_smile: Já jsem HA nebrala,ale čekala jsem kolikrát na ms měsíc,tak jsem to vůbec nehrotila,když se tenkrát nedostavila. Podle mě jsme propásli i ovulku,takže pro mě je to zkrátka do teď záhada,tím spíš,že žádné extra snažení neprobíhalo. :slight_smile:
10. zář 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,hned ráno,jak jsem se probudila,tak jsem si říkala,jestli taky podlehnu jako vy a jeden testík vytáhnu :slight_smile: Odolala jsem.. Ale chci se zeptat,ms má dorazit kolem víkendu,v sobotu jedu do školy a to bych už potřebovala vědět,jestli to vyšlo nebo ne. Doma mám test s citlivostí 10,bohužel teda Dr.Max,na který většina nadává. Myslíte ža má cenu to třeba v pátek zkusit? :grinning:
10. zář 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ahojik ja na tvem mistě bych netestovala ,počkej až když menzes nedorazi ,stejně to nema cenu pak ti to ukaže něco a budeš mět třeba radost a a přijde menzes a budeš v haji .ja na tom byla stejně a testovat už rozhodně nebudu dřiv než menzes nepřijde :wink:
10. zář 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus No jo,když já bych to fakt potřebovala vědět do soboty :slight_smile: Jedu do školy a kvůli tomu jak dopadlo moje těhu posledně nebudu moct chodit na praxi těláku,dramaťáku a podobně,víš,tak abych to nahlásila..
10. zář 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka jistě má cenu to zkusit,ale asi ne zrovna tím Dr maxem,ten prý ty čárky ukazuje velice rád a těhu to ani není,zkus to jiným
10. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ale testla bych v pátek nejdřív nebo v den odjezdu,ať o má trochu smysl :wink:
10. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no jo ale stejně se to nedozviš protože tělo vi přiroda měni ušetři se připadnemu zklamani :wink: ale je to na tobě samo držim pěsti
10. zář 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak teď od porodu jsem taky už nebrala HA, ale tak menstruaci mám co 25-28dní, ovulku nějak nesleduji jenom jsem si na netu spočítala kdybych ji tak měla mít a v té době jsme se teda snažily tak uvidíme, ale ta nervozita je šílená, snažím se na to nemyslet, ale nejde to :frowning2:
10. zář 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
lenka_25.............................................4..................................3............................------
michaelka83......................................3...................................5...........................------
eeen....................................................2............................ ......8...........................-----
asus....................................................4........................... .......8................ ...........-----
blannie................................................1.......................... .......10........................... -----
marokanek1111................................2.................................16.................. ........ -----
petulik81.............................................1.................................19.............................7
vejunka87...........................................1.................................21..............................?
ceekanka ..........................................1...................................25.............................?
marikura............................................1............................. ....26..............................?
rozaruska...........................................3.................................29.............................14
saminomimino.................................1......................čeká miminko..............................................................11.5.2014
10. zář 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie co je to za klikyháky? :slight_smile:
10. zář 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jelikož mám ms přesnou jako hodinky a dnes mám 1 den spoždění,tak jsem ráno nevydržela a testla...Výsledek už nemůže být víc negativnější než byl :frowning2: Ach jo,malinká jiskřička naděje tu byla :frowning2: No nic,tak zase příští měsíc...
10. zář 2013 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino
@asus

No v každém případě teda poběžím pro jiný testík a v sobotu ráno se uvidí :slight_smile:
Děkuju holky
10. zář 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka dej echo,a držím palec:slight_smile:
10. zář 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejunka87 No pro mě je ta ovulace taky všelijaká.Měřit se mi nechce a podle kalendářové metody ji mam 14DC,ale pokud bych se měla řídit hlenem,tak je to 21DC,takže doma po chlapovi vyžaduji výkony ve dvou fázích :D
10. zář 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek