• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@saminomimino no to si piš,že tady budete první,kdo to bude vědět :slight_smile: A díky za palec
10. zář 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ceekanka tak to je hlaška ve dvou fazich sem to taky použila doma :grinning: a manžel se trhal smichem :grinning:
10. zář 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus :grinning: sranda musí být.. A pojistit si to taky přece musím :slight_smile:
10. zář 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přezdívka.....................měsíc snažení..................DC.......................DPO....................TT................ TP
lenka_25.............................................4..................................4............................-----
michaelka83......................................3...................................6...........................-----
eeen....................................................2............................ ......9...........................-----
asus....................................................4........................... .......9...........................-----
blannie................................................1.................................11.......................... -----
marokanek1111................................2.................................17.......................... -----
petulik81.............................................1.................................20.............................8
vejunka87...........................................1.................................22.............................?
ceekanka ...........................................1.................................26.............................?
marikura.............................................1.................................27..............................?
rozaruska...........................................3.................................30.............................15
saminomimino.................................1......................čeká miminko..............................................................11.5.2014
11. zář 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak co ženský vy ke konci tabulky nedemnou,co a jak,testujete čekáte?
11. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje...jsem tu zase jen na skok,nějako to nestíhám....dnes jsme měli vyřízování kvůli bytu...chceme větší,tak jsme byli dnes na obhlídce a ještě vyběhávání,aby jsme ten náš prodali :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........Jsem taky pořádně zvědavá,kdo z toho "spodku" tabulečky přijde se // ,ale přála bych to všem...... :wink: ....my se poctivě snažíme,seč nám síly stačí...ale nevím,jestli u mě ta ovulka vůbec je,tak se snažíme,když se nám zrovna chce,což je skoro každý den :grinning: ,ale co kdyby že jo :grinning:
11. zář 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozaruska Neztrácej naději,ovulku jsi mohla mít později a tím třeba ještě nenaběhla ta správná hladina HCG,držím palečky :wink:
11. zář 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky..ke konci tabulky.,...to jsem asi i já:slight_smile:))dneska jsem si udělala testík...jen tak...a nic :frowning2:....tak budeme asi muset zkoušet dál noo
11. zář 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura neboj ještě menzes nemáš tak bud v klidu :wink:
11. zář 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino no já už jsem testovala včera a nic, ani duch:frowning2: Každopádně je to divné, protože já mám ms přesnou jako hodinky, mám 2 dny spoždění a už týden mě pobolívá v podbřišku, tak ještě počkám a pak si zajdu k doktorce
11. zář 2013 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska to je divné,nemáš stres nebo neobvyklý měsíc,stačí málo,třeba z toho ještě těhu vyleze :wink:
11. zář 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Tak mi dneska přišly ty proužkya nevím,jak dlouho je tam mám nechat...anebo opravdu ovuůace vůbec není....prostě se vůbec ta barva ani nehnula.......a nebo to dělám blbě :confused: ...připadám si jak retard...zdravotní sestra a nevím,jak na to :grinning: ...jenže já jsem právě zvyknut to počůrat,nebo donutit pacienta,aby mi to počůral :grinning:
11. zář 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo,malá začíná kašlat...snad se z toho nic nevyklube,nevím,jak by jsme to doma ukočírovali,co se práce týče.....udělala jsem jí čaj a nakapala ambrobene kapky a sobě preventivně taky :grinning: ....fakt doufám,že bude ok
11. zář 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,musím jít poklidit...potřebuju vyžehlit tunu prádla,vytřít...vyhodit zvadlé kytky a zalít ty,co ještě přežily :grinning: ....no nevím,kdy já to stihnu...a to v šest musím zase být pro druhé dítě na fotbale.....a zatím si tu píšu a píšu a sama sebe přesvědčuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. zář 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 nepocuravat! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ma to reagovat na posevni sekret, takze pokud se to ani nehnulo barevne, tak neovulujes a ani nejsi k ovulaci blizko. Jak se bude menit PH posevniho sekretu, tak se bude menit i barva...nebo zaeperimentuj a zkus to lipnout so spermatu...to by melo zmavnout hned, je sladky:wink:)) Abys prubla, ze funguji.... A co se tyce casu...ja si u toho vzdycky akorat vycistila zuby, takze tak nejak par minut...
11. zář 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Neee,já to nepočůrala,jen jsem psala,že to tak znám..... :wink: ........tak pár minut,já to tam nechala asi třicet vteřin..myslíš,že je to málo?možno zkusím ještě jeden,až si večer budu čistit zuby :grinning: ....no pokud by to tak bylo,že neovuluju tedko,ani nebližším čase,tak to už fakt tu ovulku nepoznám,páč jsem měla pocit,že jsem jí tedko měla asi před dvěma dny. :confounded:
11. zář 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak jestli uz jsi ji mela, tak uz ji zase nemas...take moznost. Ono ani nejde tak moc o tu dobu, jako spis o to, jestli mas dost posevniho sektru, aby se to "nasaklo"...
11. zář 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Noooo,to právě asi nee..proto jsem to zavedla co nejhlouběji a tam už to trošku vlhké bylo......no ale zase si říkám,že kdyby měla ovulaci opravdu někdy v pondělí nebo neděli,tak,že by se to alespoň trošku zbarvilo,ale to se ani nehnulo....tak jsem z toho nějaká jalová......ono tam asi i jde o to,že v době ovulace má žena ten hlen,tak to už je dost "vlhká".....takže asi ovu tedko mít nebudu.....
11. zář 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ja experimentovala i tak, ze jsem na ty prouzky treba kapla trosku oslazene vody, ci jen zrnko cukru, abych videla, ze to reaguje...kazdopadne, zkousej sledovat vice dni...takhle po jednom dni to nelze jeste zanalyzovat:slight_smile:
11. zář 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No tak jsem asi udělala špatný kup.......namočila jsem ten proužek do dost silně sladkého koncentrátu(cukr s vodou) a nic...kostička je stále stejně žlutá :angry:
11. zář 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no tak to je pekne blby, si predstav, ze bys fakt testovala na cukr v moci treba! Nema to proslou zarucni lhutu?
11. zář 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ee ,do 02/15...pěkně mi to štve,byl to až tak silný koncentrát,že se mi ten cukr na tom papírku po nějaké době srazil.....jakoby zkrystalizoval.....tak to nemůžu říct ani doma....papírky za 200kč a k ničemu...... :rolling_eyes:
11. zář 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 hele, ale to je fakt vadny vyrobek...neslo by to reklamovat?
11. zář 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To netuším...zkusím jim tam asi napsat maila,jestli to najdu
11. zář 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Myslím,že jsem to objednávala na té stránce,co jsi tu dávala odkaz......Ale před chvilkou jsem byla s košem a vyhodila fakturu,tak nevím,jestli mi to bez ní uznají....
11. zář 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ja jen hazela odkaz na to jak to vypada, ani nevim, ze kterych stranek to bylo...ale pres net se tohle reklamuje blbe i s fakturou:frowning2: Mail jim napis, moc bych tam nezvrejnovala za jakym, primarnim ucelem jsi to kupovala, ale ten cukr bych zminila...schvalne co oni na to...
11. zář 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Nemyslela jsem to na tebe nějako špatně,ty za to vůbec nemůžeš :wink: ......napsala jsem jim tam,že jsem si to zakoupila a že se mi nezdála jejich funkčnost,tak jsem jeden zkusila ponořit do silného koncentrátu s cukrem a nic se nestalo,tak že jsem z toho usoudila,že je to vadný výrobek a prosím vrácení peněz...neměla jsem v úmyslu psát,že jsem to nejdřív testovala na poševním sekretu :grinning:
11. zář 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino nemám ani stres ani nic jiného, tak nevím co se děje:frowning2: Každopádně těhu to asi nebude, protože žádné příznaky nemám..
11. zář 2013 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky,jdu ještě rychle vytřít a pomalu nahánět holátka do postelí,dnes se jim nechtělo ráno vůbec vstávat......zítra mám zase denní,tak se možná dostanu maximálně na kukendu přes telefon,tak toho moc nenapište,ať to taky stihnu dočíst :grinning: ....dobrou noc a čekatelkám na //...hlavu vzhůru,my to dáme jednou všechny :wink:
11. zář 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 sikovna:slight_smile:))) Ja to nevzala spatne, neboj:wink: Dej vedet, zda ti odepisi:slight_smile:
11. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek